sec2sec

chinship 

rapid-dl   tamiraat

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: روش ذخیره آپدیت ویندوز

Status
    SIAVASH آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7
    مرورگر 
    Avant Browser
    آنتی ویروس 
    G-Data
    تشکر شده 305 در 42 پست

پیش فرض روش ذخیره آپدیت ویندوز

سلام به همه کاربران عزیز

دوستان عزیز من ویندوز خودم رو آپدیت کردم وانصافا خوب که بود عالی تر شد.و اما میخوام فایلهای آپدیت اون رو ذخیره کنم و برای رایانه دیگری ببرم و اون رو به روز کنم ؟

سوالم اینه آیا میشه فایلهای آپدیت رو برای رایانه دیگر ذخیره کرد و اون رو هم به روز کرد.حالا یا با نرم افزار خاصی و یا با هر چی که میتونید من رو راهنمایی کنید...

البته میدونم همه آپدیتها رو نمیشه ولی تا جایی که ممکن هست میخوام فایلهاشو کپی کنم و ذخیره کنم تا دوباره آپدیتش نکنم ...

با تشکر از انجمن خوب و گرم شما

Status
    borhan_3010 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 4,819 در 1,029 پست

سلام
    تو تایپیک زیر در این مورد به تفصیل بحث شده اگه آپدیت​هاتو توماتیک دانلود و نصب کردی تو همون پست اول جواب​ات رو می​گیری
    [فقط کسانی که عضو هستند میتونند لینک رو مشاهده کنند ]

3. 4 کاربر از پست مفید borhan_3010 سپاس کرده اند .

Status
    magsoud آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows XP
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 9,406 در 1,531 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SIAVASH [فقط کسانی که عضو هستند میتونند لینک رو مشاهده کنند ]
    ....... آیا میشه فایلهای آپدیت رو برای رایانه دیگر ذخیره کرد و اون رو هم به روز کرد.......
    سلام
    با توجه به اینکه هر آپدیت ویندوز پس از اجرا تغییراتی در سیستم و رجستری ایجاد میکند ، صرفا" با کپی خالی فایل
    های مربوطه به سیستم دیگر ، نه تنها سیستم دوم آپدیت نمیگردد بلکه در بعضی موارد مشکل دار هم خواهد شد.

نظر بنده بشرح زیر است.
    آپدیت های ویندوز معمولا" HotFixes نامیده میشوند
    بهتر این است که با استفاده از برنامه هایی مثلا" nlite (برای XP ) و یا برنامه های مشابه برای ویندوز های دیگر این
    HotFix ها را به خورد فایل های نصب ویندوز بدهیم و بعدا" که با این فایل های جدید سیستم را نصب کنیم ، سیستم
    نصب شده اتوماتیک وار آپدیت شده خواهد بود.

شما میتوانید یکبار تمام آپدیت های مورد نیاز خود را به خورد سیستم نصب بدهید و ایزوی نهایی را بسازید که در موقع
    نصب همه آن ها فعال خواهند شد.

5. 3 کاربر از پست مفید magsoud سپاس کرده اند .

Status
    SIAVASH آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7
    مرورگر 
    Avant Browser
    آنتی ویروس 
    G-Data
    تشکر شده 305 در 42 پست

با تشکر از شما دوست عزیز

نه دوست عزیز اتوماتیک آپدیت نبود .بر روی گزینه سومی گذاشتم و آپدیتش کردم و هر کدوم رو که خودم تیک زدم انتخاب کردم .آیااین با اتوماتیک فرق داره ؟

با تشکر

n1ma
    n1ma آواتار ها

دوست عزیز متاسفانه روش برای ذخیره ی اپدیت ها برای ویندوز های 7 و Vista وجود نداره و تنها راه حل ان دانلود اپدیت ها از بخش Download Center مایکروسافت و نصب ان ها به صورت دستی است.
    شما می توانید اخرین اپدیت ها رو از این زیر دانلود کنید. فقط در قسمت فیلتر سمت چپ، در قسمت product catogory ویندوز 7 را انتخاب کرده و در قسمت operation system هم باز هم ویندوز 7 و در قسمت Download Type روی Update کلیک کنید تا لیست اپدیت ها برای ویندوز 7 نمایان شود
    ویرایش : خوب مثل این که من دیر رسیدم. حق با دوستمون [فقط کسانی که عضو هستند میتونند لینک رو مشاهده کنند ] هست . از روش ایشان هم می توانید استفاده کنید ولی من روش دوستمون borhan را پیشنهاد نمی کنم

8. 5 کاربر از پست مفید n1ma سپاس کرده اند .

Status
    SIAVASH آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7
    مرورگر 
    Avant Browser
    آنتی ویروس 
    G-Data
    تشکر شده 305 در 42 پست

دوستان میشه لینک دانلودهای جدید رو یک جا برای دانلود تو یه تاپیک بزارید.ما تا بریم به مایکروسافت و دنبال لینک و دانلود یه ساعت طول میکشه ؟میشه این لطف رو بکنید.ممنون میشم ...

n1ma
    n1ma آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SIAVASH [فقط کسانی که عضو هستند میتونند لینک رو مشاهده کنند ]
    دوستان میشه لینک دانلودهای جدید رو یک جا برای دانلود تو یه تاپیک بزارید.ما تا بریم به مایکروسافت و دنبال لینک و دانلود یه ساعت طول میکشه ؟میشه این لطف رو بکنید.ممنون میشم ...
    خوب بالاخره باید یکی این لینک ها رو جمع اوری کنه دیگه؟!
    البته من منظورتون از این که لینک ها کنار هم باشن رو متوجه نشدم. در بخش دانلود مایکروسافت لینک ها همه کنار همن
    البته شما می تونی اپدیت های مورد نظر رو نیز از search اون بخش پیدا کنی
    ---
    راستی سایت خودمون هم قرار داده ولی یه خورده قدیمی شده

11. 3 کاربر از پست مفید n1ma سپاس کرده اند .

Status
    magsoud آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows XP
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 9,406 در 1,531 پست

.......نه دوست عزیز اتوماتیک آپدیت نبود .بر روی گزینه سومی گذاشتم و آپدیتش کردم و هر کدوم رو که خودم تیک زدم انتخاب کردم .آیااین با اتوماتیک فرق داره ؟.......
    سلام
    دوست عزیز
    در پست قبلی شاید درست نتوانستم مطلب را توضیح دهم لذا در سطور زیر سعی میکنم واضح تر عرض کنم.
    1. اگر با هر برنامه ای ویندوز خودت را آپدیت کنی:
    __ یک سری فایل ها در سیستم شما پاک شده و بجایشان فایل های جدید قرار داده میشوند.
    __ یک سری فایل ها ممکن است از سیستم شما کلا" حذف شوند.
    __ احتمالا" یک سری تغییرات در رجستری سیستم شما صورت میگیرد
    __ وو ......
    حال اگر ما بیاییم از سیستم شما فقط فایل هایی را که در اثر این آپدیت اضافه شده اند را به سیستم دیگری بریزیم ،
    کار ما کامل نیست چون هم تغییرات رجستری را انجام نداده ایم و هم فایل های عوض شده را نمیشناسیم که آن ها
    را هم در سیستم جدید عوض کنیم و موارد دیگر...

2. بهترین راه که استاندارد هم هست به صورت زیر است(من در اینجا بطور خلاصه و فقط برای XP توضیح میدهم ):
    _ سی دی ویندوز XP را جایی کپی میکنیم
    _ فایل های آپدیت کننده را هم جایی دیگر در کنار هم میگذاریم
    __ برنامه nlite را اجرا کرده و گزینه مربوط به اضافه کردن آپدیت ها را انتخاب میکنیم
    __آدرس فایلهای آپدیت کننده ها و نیز آدرس محلی را که ویندوز را به آنجا کپی کردیم را به برنامه nlite داده و OK میکنیم.
    __ برنامه nlite آپدیت ها را به فایل های ست آپ ویندوز اضافه کرده و در انتها ایزوی مربوطه را میسازد
    __ حال اگر این ایزو را رایت کرده و با آن ویندوز را نصب کنیم ،ویندوز نصب شده آپدیت شده نصب خواهد شد

13. 8 کاربر از پست مفید magsoud سپاس کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع