صفحه 1 از 36 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 359

موضوع: پشتیبانی آنلاین سافت 98

Status
    Pastilak آواتار ها
    ناظم ماندگار
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 75,437 در 5,037 پست

پیش فرض پشتیبانی آنلاین سافت 98

بسم الله الرحمن الرحیم

همانطور که از نام تاپیک پیداست، تاپیک مربوط به پشتیبانی آنلاین سافتـــ98ـــه . هر کاربری که مشکل نرم افزاری داره
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    رو دانلود کنه و بعد از اجرای نرم‌افزار Your ID و Password رو به یکی از عزیزانی که در زیر نامش درج شده و آنلاین هم هست پیام خصوصی کنه تا ایشون در جهت رفع مشکل شما اقدام کنند.

از کاربران عزیز خواهشمندیم حتما قوانین تاپیک و نحوه درخواست را در انتهای پست مطالعه فرمایند .

توضيحي كوتاه در مورد نرم‌افزار TeamViewer براي دوستاني كه تا به حال تجربه‌ي كار با اين نرم‌افزار رو نداشته اند

اين نرم‌افزار روي دو سيستم نصب مي‌شود. يكي سيستم كاربري كه مشكل داشته و درخواست پشتيباني دارد و ديگري سيستم كاربري كه قصد كمك و راهنمايي دارد.

سپس اين دو سيستم در محيط اينترنت قرار مي‌گيرند. با باز كردن نرم‌افزار، يك ID ٩ رقمي به همراه Password براي شما نمايان مي‌شود (حتما بايد به اينترنت متصل باشيد). سپس ID و Password را به فردي كه قصد كمك به شما دارد تحويل مي‌دهيد (طبق شرايط ذكر شده) و آن فرد با وارد كردن اين كد در قسمت Partner ID نرم افزار خود، مي‌تواند محيط ويندوز شما را ببيند.

به گونه‌اي كه مي‌توان گفت انگار آن شخص پشت سيستم شما نشسته و قصد كنترل آن را دارد. فرد مي‌تواند كنترل موس و كيبورد شما را به دست گيرد و شما را در حل مشكل به وجود آمده ياري كند. همچنين امكان انتقال فايل بين سيستم‌ها وجود دارد و شما مي‌توانيد فايل مورد نياز خود را از طريق همين نرم‌افزار از شخص مورد نظر دريافت كنيد.

در نظر داشته باشيد در تمام طول برقراري ارتباط، اين نرم‌افزار به طور كامل تحت كنترل خودتان است. به گونه‌اي كه هرگاه تمايلي به كنترل سيستم خود به وسيله‌ي شخص راهنما نداشتيد مي‌توانيد نرم‌افزار را ببنديد تا ارتباط فرد راهنما با شما قطع و دسترسي از اون سلب گردد.

همچنين هنگام انتقال فايل از سيستم‌ها بر روي يكديگر، پنجره‌اي روي صفحه نمايان مي‌گردد كه مشخصات دقيق محل فايل‌ها و اندازه‌شان و ساير خصوصيات را نشان مي‌دهد تا شما را از سرقت اطلاعات در امان نگاه دارد كه در اين‌جا نيز مي‌توانيد در صورت تمايل، عمليات انتقال را متوقف نماييد.

قوانین تاپیک :

در هنگام اتصال مدیران عزیز به سیستمتون تمامی دانلودهای خود را به دلیل افت سرعت قطع نمایید.
    سعي كنيد هنگام اتصال، از دست زدن به كيبورد و موس خود خودداري كنيد چون سرعت اينترنت‌ها پايين هست و در روند حل مشكل اختلال ايجاد مي‌شه.
    حتما اطلاعات TeamViewer رو به صورت پیغام خصوصی بفرستید کنید نه پیغام بازدید کننده. [ در غیر این صورت ما در قبال مشکلات پاسخ گو نیستیم ]

نحوه درخواست دادن برای رسیدگی :

ابتدا مشکل خود را در صورتی که قبلا در انجمن مطرح کردند ، لینکش رو اینجا قرار میدن و در صورتی که مطرح نکردن ، توی همین تاپیک اعلام میکنن.
    فردی که توانایی حل مشکل شما رو در خودش می‌بینه، با استفاده از "نقل قول" اعلام می‌کنه که من قصد حل مشکل شما رو دارم.
    بعد از باز کردن TeamViewer خود، سریعا ‎Your ID و Password رو به همون فردی که اعلام کرده توسط پیام خصوصی بفرستید و تا كانكت شدن ايشون و همچنين در طي عمليات پشتيباني، نرم‌افزار رو باز بگذاريد.
    بعد از حل مشکل خود حتما یک پست بدهید که مشکل من توسط کاربر "X" حل شد.

با تشکر / حسام به نمایندگی از مدیران انجمن سافتــــ98
    ویرایش توسط Ƈɑρɨȶɑlį$Ƭ : 2016-05-07 در ساعت 17:50 دلیل: آپدیت کردن لیست پشتیبان‌ها

2. 242 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

*Fateme*,.:LOOPER:.,A B A D A N,A D O N I S,A L I R E Z A,A N G E L,A.m.i.r,A.salehpour,abdozak,Abidi,Alavijeh,ali hosein,ali1455,ali8075,Alibaba,Alidashti98,AliNiceBoy,alirezaakbaribaseri,alixxx226,Animate,annasystem,April,Aqua,AR@SH,Arash2416,ARASHz4,Aria_1996,Armin_93,Assassin's Creed,AsTYaG.orginal,,   ,™Eh$an,Ɱ Ɗ Ş Ɲ,ƁƦίllίąƝƬ,Ƈɑρɨȶɑlį$Ƭ,Ɲɨϻα ƵαƥαƬѦ,babriman,bahahs,Behdad,BLACKLIST,BLACKY,BRAin!H,Captain,Captain Black,chabok.dast,crass6,CYBER EH,D-Z0N3,daemonberanabus,Daredevil,dariushko,Dark Lord,Davood Tak,dayyer,dreamsss2011,DVB5,dvb595959,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,e121,Edward Snowden,ehsan2010,epaaeiz,Erfan,Exterminator,Farshadkhan,G E N E R A L,Gamer_2013,Gh4rib,GHADERI121,GhasemSalehii,Gholam352,goodzila16,H ! V A,H!dden,HaD!e6z,hadi-i,hadi-viper,haj_farbod,hamed1128,hamedjoon,hamzesalamati,hasan7and,Hasannejad,hellomydier,Hesam Odin,hodini2012,HosseiN G,hossein00114,hossien89,Hussain71,ICE MAN,iKamangir,imaniy,imnot,InfoHooman,Inviisible,ΛmłЯФ,jalal68,jamalit,joojoo4_53,KATARA,kiarashfa,Killer Scorpion,Killerman,Komeyl,KuRdIsTaNp30,LABORATORY,LinkinPark13,Lonely boy,l_SAVALAN_l,m a h m o u d,M H K H,M α H D i,M O H A M M A D,M-ℤoghi,M.Sadegh.M,MaC-Tavish,magnam HEZ,magsoud,Mahd! Bland,mAhDi_DJ,Majid642,MANHATAN,mani_fa,MANULIN,masoudpater,media2,Mehdi98,mehdieraees,mehdimuazn,memo96,Menace,MICROTEL,MIIITI,MiladIT,miladnemat,mir504,Mёy$αM,Moham.Mad,mohamadbbc,Mohammad.S,MohaMmaD12,MohoMo,MOHSEN,mohsen405,mohsen99,Mohsen_cyrus,MoRe,mortezanik,Mos,mpourkaj,Mr.Designer,MRSEZAR,MـیـثـM,mz_amir,N e y m a r,N!MA,N00b KilleR,n@der,NANIN,navid.davami,NeW UseR,Ni10God,ѕнαнzαɗє,OmidMohsen,Os!A,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,احسانgh,P R I M E,paya_amin,peleton201,Pishtaz,Polestar,pooya.1999,Prince,Rainbow,RaminSky,Randy SoftDroid,rayan-g,RECTOR,Reza Bani,reza92,rezaesfandiari,rezareleh,reza_best,RoSe wAtEr,S.QASEMI,SaaJaT,saeid-m91,sajad22,Sajjad.h,SalaR,Saleh.K,santalona,saraa2,SarbazeVatan,sнαггe αzαm,Se4fl0w3r,SecureAnywhere,Security TM,Seelp Aydin,Senior 98,SeZaR-Man,SHAH!N,shangool,shapelagh,Shayan123,shovalie,Sini98,sirwan20,siyamak3211,sna15,soheil.r,sorena_metalhead,sotehdelan,strong4620,S_mahdi,test00,TIME,TiTAИ,TNA-IMPACT,topmihan,TRACKER,TUROK,ufa,UNIVERSE,فرزند كعبه,پشتیبان2,vahid.pourreza,velnetik,VITAM,W a v e,xxx,YasserDivaR,yazdan79,ZANA_FN,_abc_

Status
    dayyer آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows XP 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Mcafee
    تشکر شده 18 در 2 پست

Status
    rezza آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Eset Security
    تشکر شده 20 در 8 پست

سلام

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین :

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

5. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    sajad123456 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 8 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Eset Security
    تشکر شده 246 در 117 پست

عزیز جون قربون قد و بالات برم قربون دوتای چشات این نرم افزار کرکش رو برام بفرست تا دیگه 3 گیگ رو دوباره دان نکنم.
    Dragon NaturallySpeaking 12.0 Premium
    خسته شدم به خدا از بس پیام به همتون دادم.این که کاری نداره.یه کمکی بکن دیگه.پس این تاپیک و انجمن برا چیه.یه کرک بهم بده تا نصب کنم.تو رو خدا.نگو که ندارم یا از یکی دیگه بگیر.امیدوارم که دفعه بعد که میام برام بفرستی.منتظرم از صبح همینطوری دارم پیام میدم به همتون.من از سایت دیگه دانلود کردم ولی تا اومدم سایت شما دان کرده بودم و خواهشا برام فقط کرک رو بفرست تا دیگه نخوام الکی 3 گیگ دیگه رو دان کنم.منتظرم

7. کاربر زیر از پست مفید sajad123456 سپاس کرده است .

Status
    MoRe آواتار ها
    مدیر ارشد بازنشسته
    سیستم عامل 
    Windows 8 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 10,819 در 1,603 پست

عزیز جون قربون قد و بالات برم قربون دوتای چشات این نرم افزار کرکش رو برام بفرست تا دیگه 3 گیگ رو دوباره دان نکنم.
    Dragon NaturallySpeaking 12.0 Premium
    خسته شدم به خدا از بس پیام به همتون دادم.این که کاری نداره.یه کمکی بکن دیگه.پس این تاپیک و انجمن برا چیه.یه کرک بهم بده تا نصب کنم.تو رو خدا.نگو که ندارم یا از یکی دیگه بگیر.امیدوارم که دفعه بعد که میام برام بفرستی.منتظرم از صبح همینطوری دارم پیام میدم به همتون.من از سایت دیگه دانلود کردم ولی تا اومدم سایت شما دان کرده بودم و خواهشا برام فقط کرک رو بفرست تا دیگه نخوام الکی 3 گیگ دیگه رو دان کنم.منتظرم
    دوست عزیز شما اولین پستتون هستش و چجوری میگین چند بار پرسیدم و کسی جواب نداد؟ و در ضمن نباید اینجا بپرسید باید در بخش درخواست کرک درخواست بدید

Status
    Ƈɑρɨȶɑlį$Ƭ آواتار ها
    ●● ϟℯηї◎ґ ℳαηαℊ℮ґ ●●
    نام اصلی
    ϟαṧαᾔ
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 46,723 در 6,218 پست

دوستاني كه اسمشون در ليست بالا هست، اگر مي‌خوان حذف بشن اعلام كنند. مديراني هم كه قصد همكاري در اين بخش رو دارند، ابتدا شرايط و قوانين رو كامل مطالعه كنند و در صورت تمايل، به صورت پيام خصوصي به من اعلام كنند.

پيشاپيش تشكر

آموزش تصویری تنظیمات فارسی‌سازی کیبورد برای تمام نسخه‌های ویندوز + معرفی کیبورد اصلاح شده‌ی فارسی [اختصاصی سافت ۹۸]
    آموزش نصب ویندوز از روی هارد، بدون نیاز به فلش یا دی‌وی‌دی + آموزش بوتیبل کردن فلش بدون فرمت آن [اختصاصی سافت ۹۸]
    آموزش تصويري كرك نرم‌افزار SmartLaunch v4.5 تا 1000 لايسنس به همراه فيلم آموزشي [ اختصاصي سافت ۹۸ ]
    آموزش شکستن پسورد و قفل تمامی نسخه‌های نرم‌افزار امنیتی دیپ‌فریز (Deep Freeze) [اختصاصی سافت ۹۸]
    آموزش کامل رفع مشکل Error معروف a media driver your computer needs is missing هنگام نصب ویندوز
    آموزش رفع Error معروف Setup was unable to create a new system partition هنگام نصب ویندوز
    آموزش کامل تصويري تعويض آي‌پي (IP Address) و دي‌ان‌اس (DNS) در ويندوز XP، 7، 8 و 8.1
    آموزش نصب و فعال‌سازی نرم‌افزار طراحی حرفه‌ای قطعات صنعتی - Solidworks 2015
    آموزش Share كردن فايل‌ها بين ويندوز اصلي و ويندوز مجازي در نرم‌افزار VMWare
    آموزش ساخت فلش بوتيبل براي نصب ويندوز با استفاده از نرم‌افزار UltraISO
    دانلود سریع ویدیوهای سایت Youtube بدون داشتن هیچگونه نرم‌افزار
    آموزش ساخـت تصاوير متحرك (GIF) براي آواتار با استفاده از فوتوشاپ
    آموزش تبديل فايل PDF فارسي به فايل Word و قابل ويرايش
    پارسی سازی کامل نرم‌افزار Ashampoo Snap 8

Status
    mrm13740 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 10 در 5 پست

سلام من تو ویندوز 8.1 مشکل هنگ کردن IE رو دارم که موقع باز شدن سایت تو تب جدید ایجاد میشه لطف کنید کمکم کنید

11. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    KuRdIsTaNp30 آواتار ها
    سرگروه ماندگار
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 10,557 در 2,570 پست

سلام من تو ویندوز 8.1 مشکل هنگ کردن IE رو دارم که موقع باز شدن سایت تو تب جدید ایجاد میشه لطف کنید کمکم کنید
    دوست عزیز شما از یه بهینه ساز استفاده کنید و اد وان های اضافی رو روی اینترنت اکسپلورر دیسیبل کنید
    موفق باشید

13. 10 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    mz_amir آواتار ها
    مدیر ماندگار
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 40,995 در 9,104 پست

ظاهراً توجه نکردید هدف تاپیک چیه ؟! اگه مشکل رو خودتون نمیتونید حل کنید ای دی و پس تیمتون رو میدید تا یکی از مدیران به مشکلتون رسیدگی کنه در غیر این صورت مشکلتون رو باید در تاپیک مناسب خودش مطرح کنید !

Status
    mrm13740 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 10 در 5 پست

Unhappy

ممنون مشکل قبلی حل شد اما یه مشکل فجیح دیگه، ویندوز 8.1pro دارم برای چک کردن آپدیتم مشکل دارم چه برسه بتونم دانلود کنم آپدیتارو درواقع ویندوز آپدیتارو پیدا نمیکنه و مینویسه there was a problem checking for updates و ارور 80072EFD رو میده تو رو خدا کمک کنید رفته تو مخم 3 بارم تا حالا ویندوز عوض کردم

16. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 1 از 36 1234511 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع