PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم وجود گزینه Uninstall جهت پاکسازی کامل برنامه

جواد 1360
2019-07-09, 18:56
سلام

من برنامه Nokia_Suite را delete کردم

الان گزينه uninstall نیست که کلا پاک کنم

حالا ديگه نمیشه نصب کرد و پيغام زير مي‌آيد

چطوري به طور کامل از ویندوز و رجیستری پاک کنم
:^o:^o:^o

[Only registered and activated users can see links]

CORTANA
2019-07-09, 19:05
سلام

سلام
از نرم افزار Revo Uninstaller یا Iobit Uninstaller استفاده کنید

uaral666
2019-07-09, 19:56
سلام

یه بار سیستم رو ریستارت کنید و از مسیر های زیر فولدر برنامه را پاک کنید
C:\Users\name system shoma\AppData\Roaming
C:\Users\name system shoma\AppData\Local
C:\ProgramData
البته قبلش گزینه show hidden files رو فعال کنید چون این فولدرها بطور پیشفرض هیدن هستن

MHiMHDi
2019-07-10, 10:49
اگر از نرم افزار Uninstaller استفاده نمی کنید، بعد از کارهای گفته شده توسط uaral666 حتما در رجیستری هم سرچ کرده و مقادیر مربوط به برنامه رو پاک کنید.

جواد 1360
2019-07-10, 18:50
اگر از نرم افزار Uninstaller استفاده نمی کنید، بعد از کارهای گفته شده توسط uaral666 حتما در رجیستری هم سرچ کرده و مقادیر مربوط به برنامه رو پاک کنید.

چجوری در رجیستری هم سرچ کنم و مقادیر مربوط به برنامه رو پاک کنم

Mr.Sajjad
2019-07-10, 20:27
چجوری در رجیستری هم سرچ کنم و مقادیر مربوط به برنامه رو پاک کنم
سلام
Cmd رو باز کنید
دستورات زیر رو ، هر خط رو به صورت جداگانه داخل ان Paste و اینتر بزنید

reg delete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\Nokia Suite" /f
reg delete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\{6D01D1B1-17BD-4F10-BB11-F08F0C47D42B}" /f

موفق باشید

جواد 1360
2019-07-10, 22:23
یه بار سیستم رو ریستارت کنید و از مسیر های زیر فولدر برنامه را پاک کنید
C:\Users\name system shoma\AppData\Roaming
C:\Users\name system shoma\AppData\Local
C:\ProgramData
البته قبلش گزینه show hidden files رو فعال کنید چون این فولدرها بطور پیشفرض هیدن هستن

همهراهنمايي‌هاي شما اعضاي انجمن انجام دادم بازهم اين عکس مي‌آيد و برنامه nokia نصب نمیشه

Angelo
2019-07-10, 22:28
همهراهنمايي‌هاي شما اعضاي انجمن انجام دادم بازهم اين عکس مي‌آيد و برنامه nokia نصب نمیشه
از نرم افزار های Uninstaller استفاده کنید که بهتون معرفی شد چون سخت بشینی دونه دونه پاک کنی تازه اگه کاملا تمام فایل ها و ریجستری جاشون بلد باشی وقت هدر کردن

Mr.Sajjad
2019-07-10, 22:38
سلام
برنامه زیر رو نصب و با اون ریجستری رو اسکن و تعمییر کنید
Wise Registry Cleaner Pro 10.2.3.683 + Portable بهینه سازی رجیستری - دانلود رایگان ([Only registered and activated users can see links])
موفق باشید

جواد 1360
2019-07-11, 13:19
سلام
برنامه زیر رو نصب و با اون ریجستری رو اسکن و تعمییر کنید
Wise Registry Cleaner Pro 10.2.3.683 + Portable بهینه سازی رجیستری - دانلود رایگان ([Only registered and activated users can see links])
موفق باشید

اين کار را انجام دادم ولي متاسفانه بسياري از فایلهایی که مي‌خواستم را پاک کرد

آيا راهي هست که اطلاعات و فايلهايی که قبل نصب اين برنامه داشتم برگردد

Mr.Sajjad
2019-07-11, 22:44
اين کار را انجام دادم ولي متاسفانه بسياري از فایلهایی که مي‌خواستم را پاک کرد

آيا راهي هست که اطلاعات و فايلهايی که قبل نصب اين برنامه داشتم برگردد

دوست عزیز این برنامه مخصوص تعمییر ریجستری هست و فقط کلید های اشتباه و بی مصرف ریجستری رو حذف میکنه
نه فایل ها شخصی شما رو
اگر میخواهید کلید ها حذف شده رو برگردونید میتونید مسیر زیر رو دنبال کنید
Setting > Restore
اگر هم فایل های شخصی تون رو حذف کردید می تونید از نرم افزار های ریکاوری استفاده کنید
بحث و گفتگو در زمینه انتخاب بهترین نرم افزار در زمینه ریکاوری + نظرسنجی ([Only registered and activated users can see links])

جواد 1360
2019-07-11, 22:59
دوست عزیز این برنامه مخصوص تعمییر ریجستری هست و فقط کلید های اشتباه و بی مصرف ریجستری رو حذف میکنه
نه فایل ها شخصی شما رو
اگر میخواهید کلید ها حذف شده رو برگردونید میتونید مسیر زیر رو دنبال کنید
Setting > Restore
اگر هم فایل های شخصی تون رو حذف کردید می تونید از نرم افزار های ریکاوری استفاده کنید
بحث و گفتگو در زمینه انتخاب بهترین نرم افزار در زمینه ریکاوری + نظرسنجی ([Only registered and activated users can see links])

سلام

من امروز با برنامه wise care کار مي‌کردم برخي از فايلهايم پاک شد

لطفا اگر برنامه‌هاي recovery می شناسید که تمام ويژگي‌هاي زير را دارد يا هر یک کدام از ويژگي‌هاي زير را دارد معرفي کنيد 1. براساس تاريخ بازيابي کند مثلا فايلهايی که ديروز پاک شده چون برخي از فايلهايم چند روز پيش چيزهايي در آنها نوشتم و الان که بازيابي مي‌کنم آخرین اطلاعاتش برای حدود 11 روز پيش است
2. براساس نوع فايل مثلا word بازيابي کند

3. اطلاعاتي که بازيابي میکند دقيقا همان نام فايل اصلي باشد چون الان که بازيابي مي‌کنم به صورت ثابت مي‌نويسد مثلا FIL00001 FIL000033 و....