PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی برنامه بازسازی سکتورهای هارد/فلش/رم

KingUp
2019-07-17, 15:05
با سلام و احترام
بنده جویای نرم افزاری هستم که سکتور به سکتور هارد را مجددا مثل روز اول هارد بازسازی کنه.یعنی یک صفر ارسال و یک عدد یک دریافت کنه تا سکتورها مثل هارد نو در بیاد.برنامه Low Level Format رو امتحان کردم اما این نرم افزار فقط اطلاعات رو پاک میکنه اما سکتورها را بازسازی نمیکنه.
ممنون میشم در این زمینه بنده را راهنمایی نمایید.
با سپاس

Mahdism1992
2019-07-17, 15:18
با سلام و احترام
بنده جویای نرم افزاری هستم که سکتور به سکتور هارد را مجددا مثل روز اول هارد بازسازی کنه.یعنی یک صفر ارسال و یک عدد یک دریافت کنه تا سکتورها مثل هارد نو در بیاد.برنامه Low Level Format رو امتحان کردم اما این نرم افزار فقط اطلاعات رو پاک میکنه اما سکتورها را بازسازی نمیکنه.
ممنون میشم در این زمینه بنده را راهنمایی نمایید.
با سپاس

با سلام وقت بخیر
دوست عزیز به لینک زیر بروید
[LINK-VIEW][Only registered and activated users can see links][/LINK-VIEW]

دوم این که اگر اطلاعات ندارید با نرم افزار پارتیشن بندی و حذف کامل درایو و مجددا ساخت دیسک میتوانید بد سکتور را حل کنید
اگر هم مشکل سخت افزاری وجود داشته باشد باید به تعمیرات مراجعه کنید با تشکر

KingUp
2019-07-18, 10:59
با سلام وقت بخیر
دوست عزیز به لینک زیر بروید
[LINK-VIEW][Only registered and activated users can see links][/LINK-VIEW]

دوم این که اگر اطلاعات ندارید با نرم افزار پارتیشن بندی و حذف کامل درایو و مجددا ساخت دیسک میتوانید بد سکتور را حل کنید
اگر هم مشکل سخت افزاری وجود داشته باشد باید به تعمیرات مراجعه کنید با تشکر

دوست عزیز سلام
عزیزم از این نرم افزارها استفاده کردم اما اون چیزی که مدنظر منه نیست.من با برنامه PC3000 هاردرو آنالیز میکنم هنوز سکتورهایی وجود دارند که سرعت کمتری نسبت به سکتورهای سالم دارند و رنگشان به رنگ زرد و صورتی در میاد.من نرم افزاری میخوام که کاملا سکتورها را مثل روز اولشان بازسازی کنه.
ممنون میشم برنامه کاملتر و دقیقتر معرفی نمایید.
با سپاس