PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش تغییر کشور google play store

rma2012
2019-11-24, 08:58
با سلام، میخواستم ببینم چطور میشه کشور play store رو تغییر داد؟
ازم credit card میخواد و موفق نشدم کشور رو عوض کنم.

MmdRza#
2019-11-24, 09:09
با سلام، میخواستم ببینم چطور میشه کشور play store رو تغییر داد؟
ازم credit card میخواد و موفق نشدم کشور رو عوض کنم.

منظورتون کدوم بخشه
اسکرین شاتش بزارید
و اینکه ریجن یا همون منطقه فقط برا پلی استور به تنهایی قابل تغییر نیست مگه اینکه از فـیلـترشکن استفاده کنید

rma2012
2019-11-24, 09:18
منظورتون کدوم بخشه
اسکرین شاتش بزارید
و اینکه ریجن یا همون منطقه فقط برا پلی استور به تنهایی قابل تغییر نیست مگه اینکه از فـیلـترشکن استفاده کنید
منظورم دقیقا همینه، الان چون اینترنت فعلا وصل نشده واسم باز نمیشه که اسکرین شات ارسال کنم، میخوام region رو عوض کنم که دسترسی داشته باشم بقیه نرم افزار هایی که ایران رو تحریم کردن رو نصب کنم.

mostafablue
2019-11-24, 09:27
گوگل سرویس و مارکت کلیر دیتا کش کن و توقف بزن برای هردو فیل....ترشکن بزن بعد پلی استور باز کن اگه فقط میخوای یه برنامه دانلود کنی اگه خرید میخوای کنی ایمیل جدید درست کن ایمیلت هم بزار برای یه کشور دیگه ایران نباش (بهتر موقع خرید بقیه ایمیل هاتو اگه داری غیر فعال کنی)

MmdRza#
2019-11-24, 13:33
منظورم دقیقا همینه، الان چون اینترنت فعلا وصل نشده واسم باز نمیشه که اسکرین شات ارسال کنم، میخوام region رو عوض کنم که دسترسی داشته باشم بقیه نرم افزار هایی که ایران رو تحریم کردن رو نصب کنم.

با این روش ک میگید نمیشه
فیـلترشکن رو وصل کنید و پلی استور رو کلیر کش کنید ، تحریم ها برطرف میشه