PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل NOT RESPONDING در اکثر برنامه ها

xxx
2013-03-14, 21:08
پس از گذشت یک سالی از خرید لپ تابم
،سیستمم مشکل Not Responding پیدا کرده و جدیدا بیشتر هم شده .( قبلا سیستمم این مشکل رو نداشته)

بعضی وقتا هر برنامه ای رو که باز میکنم ، گاهی اوقات Not Responding دادنش شروع میشه ،یعنی یکی دو ثانیه هنگ میکنه بعد از چند ثانیه درست میشه
جالب اینجاست که درصد Cpu به صورت عادی بین 1 تا 10 بنا به استفاده کار میکند
سیستمم هم خیلی قویه و بخاطر ضعیف بودن سیستم نیست و چندین بار هم با انتی ویروس های به روز و قدرتمند اسکن کردم ولی چیزی پیدا نکرد
چند بار هم Windows مختلف رو امتحان وعوض کردم [ Widows 7 64bit] ولی درست نشد ( یعنی باز هم گاهی اوقا ت برای یکی دو ثانیه هنگ میکنه)
ولی جالب اینجاست که وقتی وارد بازی میشم حتی بازی های سنگین مثل Crysis اصلا هنگ نمیکنه و لگ نمیده
در ضمن حتی ویندوزی رو که قبلا بدون مشکل کار میکرد رو مجددا تست کردم ولی باز هم
Not Responding میاد

چیکار کنم درست بشه ؟

Mos
2013-03-14, 21:18
شما یک بار دیگه باید ویندوزت رو عوض کنی...

xxx
2013-03-14, 21:26
همین دیروز نصبش کردم.
در واقع همون ویندوزی که 2 سال پیش بدون مشکل بود رو نصب کردم ولی باز هم مشکل دارم

xxx
2013-03-14, 21:26
همین دیروز نصبش کردم.
در واقع همون ویندوزی که 2 سال پیش بدون مشکل بود رو نصب کردم ولی باز هم مشکل دارم

Supernova
2013-03-14, 21:30
من هرکس ببینم این مشکلو داره اول میپرسم : برنامه بهینه ساز داری؟

MOHSEN
2013-03-14, 21:34
علی رغم قوی بودن سیستمتون احتمال مشکل سخت افزاری میره ، حتماً تست کنید :-t

Samisoft
2013-03-14, 21:34
در هنگامی که سیستمتون هنگ میکنه و یا پیام Not Responding میاد بررسی کنین که در قسمت تسک منیجر ویندوز چه چیزی سی پی یو یا رم را بیش از حد استفاده میکنه؟
همچنین شما یه بار ویندوز را عوض کنین و هیچ برنامه ای روی ان نصب نکنین این بار امتحان کنین ایا بازم همان مشکل رخ میدهد یا نه.
به نظرم اگر مشکل سخت افزاری نداشته باشی ممکن است هنگ شدن سیستمت بخاطر یه سری برنامه نصب شده باشد.الان چه برنامه هایی رو سیستمت نصبه؟

xxx
2013-03-14, 21:35
من هرکس ببینم این مشکلو داره اول میپرسم : برنامه بهینه ساز داری؟
هم tuneup داشتم و هم
Advanced SystemCare Pro 6.0.8.170 Final

xxx
2013-03-14, 21:38
علی رغم قوی بودن سیستمتون احتمال مشکل سخت افزاری میره ، حتماً تست کنید :-t
everest چطوره؟؟

xxx
2013-03-14, 21:39
تا یادم نرفته بگم که اصلا مشکل هارد ندارم چون قبلا با چند تا برنامه تستش کردم

xxx
2013-03-14, 21:42
در هنگامی که سیستمتون هنگ میکنه و یا پیام Not Responding میاد بررسی کنین که در قسمت تسک منیجر ویندوز چه چیزی سی پی یو یا رم را بیش از حد استفاده میکنه؟
همچنین شما یه بار ویندوز را عوض کنین و هیچ برنامه ای روی ان نصب نکنین این بار امتحان کنین ایا بازم همان مشکل رخ میدهد یا نه.
به نظرم اگر مشکل سخت افزاری نداشته باشی ممکن است هنگ شدن سیستمت بخاطر یه سری برنامه نصب شده باشد.الان چه برنامه هایی رو سیستمت نصبه؟

برنامه خاصی نصب نکردم
کروم - idm - runtime- pdf reader- kmplayer - norton ,...
و دقیقا همون ورژن هایی که قبلا نصب میکردم رو نصب کردم

mz_amir
2013-03-14, 22:20
برنامه خاصی نصب نکردم
کروم - idm - runtime- pdf reader- kmplayer - norton ,...
و دقیقا همون ورژن هایی که قبلا نصب میکردم رو نصب کردم

شما برای چند ساعت انتی ویروستون رو غیر فعال کنید ببینید بازم نرم افزارها no responsing میدن ؟

xxx
2013-03-14, 22:27
شما برای چند ساعت انتی ویروستون رو غیر فعال کنید ببینید بازم نرم افزارها no responsing میدن ؟
در حینی که غیر فعال بود باز هم مشکل داشتم.

xxx
2013-03-14, 22:31
دوستان عزیز م این حالت همیشگی و هر لحظه رخ نمیده
بلکه هرسه چهار ساعت یکبار ممکن هست اتفاق بیفتد و گاهی هم شاید در طول یک هفته اتفاق نیفتد.
ولی به هر حال باید عامل اصلیش مشخص بشه.

abdozak
2013-03-15, 12:06
دوستان عزیز م این حالت همیشگی و هر لحظه رخ نمیده
بلکه هرسه چهار ساعت یکبار ممکن هست اتفاق بیفتد و گاهی هم شاید در طول یک هفته اتفاق نیفتد.
ولی به هر حال باید عامل اصلیش مشخص بشه.

دوست عزیز منم این مشکل رو اخیرا داشتم! نه روی لبتاپ بلکه روی پی سی! خیلی برام جالب بودش ! بعنوان مثال میگم من اینو Portable PowerDVD 10 Mark II Ultra Max 10.0.2701.51 میخواستم اجرا کنم ارور نات رسپوندینگ میداد! یک دقیقه طول میکشید تا اجرا کنه! در حالیکه الان باهاش مشکلی ندارم و اجرا میشه بخوبی ! یا psiphon3 که دیگه حجمی نداره ،ولی دقیقا یک دقیقه کامل نات رسپوندینگ میداد! :D یا kmplayer که بشدت این ارور رو میداد که ربطی به فیلمها نداشت چون تو یه سیستم دیگه چک میکردم موردی نداشت! اصلا اعصاب برام نمونده بودش! ویندوز هم 7 ---- 32 بیت بودش! آنتی ویروس هم اویرا و آواست متغیر بودن! کلا این ارور وحشتناک زیاد شده بود دیگه مرورگرهام هم این ارور رو در اولین کلیک برای استفاده میدادن!
اما حوصله به خرج دادم شروع کردم عیب یابی! مشکل اولم خود ویندوز 7 بودش! جدیدترین و سالم ترین رو از همین سایت گرفتم (سرویس پک کامل) ! نرم افزارهای بهینه ساز رو نصب کردم! آنتی ویروس نذاشتم !
پاورم مشکل داشت عوض کردم! هارد رو بدسکتور گیری کردم!
مشکلم به کل حل شد! :D حتی نرم افزار پرتابلی داشتم که کانورتر بودش اصلا اجرا نمیشد، الان مثل هلو کار میکنه! :D
در ضمن یه چیزی رو بگم، دیروز یه لبتاپ asus k55 که واسه مشتری گرفته بودم(دوماهه) این مشکل رو توی چندتا نرم افزار مخصوصا پلیرهاش داشت که با نصب بهینه ساز مشکل تقریبا حل شد، البته آنتی ویروس اویرا بی تاثیر نبودش!
دوستان حرفای مفیدی زدن! من جای تو بودم تک تک اینهارو تست میکردم و مطمئنا نتیجه میگرفتم!

mz_amir
2013-03-15, 14:50
شما یه بار سیستم رو با HDD Regenerator 2011 تحت بوت اسکن کنید شاید مشکلتون به دلیل وجود بد سکتور باشه

Pastilak
2013-03-16, 08:44
با امیر جان موافقم چون ویروس که ندارید، آنتی ویروس رو هم غیر فعال کردید بازم نشده پس مشکل از آنتی ویروس هم نیست. شما یکبار با نرم افزار معرفی شده سیستم رو اسکن کن شاید مشکلت از هارد باشه و با این کار برطرف بشه.

akhtarpour1374
2016-08-27, 16:14
سلام . منم همین مشکل رو دارم .
تو بازی home front میرم تنطیماتش یهو هنگ میکنه این ارور میاد
منم راهنماییم کنین لطفا

پست به صورت خودکار ادغام شده در 16:14

سلام . منم همین مشکل no responsing رو دارم .
تو بازی home front میرم تنطیماتش یهو هنگ میکنه این ارور میاد
منم راهنماییم کنین لطفا