PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مباحث بحث و تبادل نظر پیرامون نسخه نهایی Windows 7

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Assistant
2013-04-25, 01:07
[Only registered and activated users can see links]

Microsoft Windows 7

Microsoft Windows 7 | نام هفتمین نسخه از سیستم عامل محبوب مایکروسافت یعنی ویندوز است که پس از انتشار ویندوز ویستا و سرو صدای بسیاری که آن ویندوز به پا کرد،
مایکروسافت با انتشار ویندوز 7 قصد دارد تا تمام ایراد های وارده به ویندوز ویستا را از بین ببرد و این ویندوز را به عنوان نسل نوین سیستم عامل ها برای کاربران منتشر کند.

[Only registered and activated users can see links] دانلود رایگان نسخه ی نهایی ویندوز 7 در سایت ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] جدیدترین کرک های ارائه شده برای فعالسازی ویندوز ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links]فعال سازی و قانونی کردن ویندوز 7 به روش اسکایپ ([Only registered and activated users can see links])

hussein
2013-04-26, 02:12
لینک نمی ذارم نام نرم ازارهایی که بعد از نصب ویندز نیاز هست اسماشونو میگم و یک سایت معرفی می کنم برای دانلود این نرم افزارها
بیشتر نرم افزارها در سایت سافت 98 هستن اما اونایی که نیستن نام سایتی که باید ازش دانلود کنید جولوی اسم نرم افزار میگم
بعد از نصب ویندز اول باید net farme work 4.5 رو نصب کنید
در ویندز 7 فقط نسخه 4و 4.5 نصب میشه پایین به بعد نصب نمیشه
.................................................. ..
از مصحولات adobe اینها رو نصب کنید
adobe flash player active x
adobe flash player plugin
adobe air
adobe reader
..................................................
آنتی ویروس
نود 32 فقط ورژن 4 رو نصب کنید\:برای دانلود نرم افزار یا آپدیت آفلاین که هروز آپدیت میشه به سایت خوب دانلود متفاوت ترین سایت ایرانی ([Only registered and activated users can see links]) و برای آپدیت آنلاین گرفتن یوزر و پسور به سایت user-32.blogsky.com برید
یا آنتی ویروس آویرا
غیر از این 2تا چیزه دیگه ای نصب نکنید که بدرد نمی خوره
.................................................
بخش مالتی مدیا/چند نرم افزار بهتون معرفی می کنم هرکی به صلیغه ی خودش روی کامپیوترش نصب کنه
KMplayer از نظر من این بهترین هستش
Media.Player.Classic
VLC Media Player
winamp
...............................................
هرچی نرم افزار در اینجا می گم مربوط به اینترنت هست
Mozilla Firefox
Google Chrome
Internet Download Manager
Yahoo! Messenger
SpeedConnect Internet Accelerator این نرم افزار به سرعت اینترنت اضافه نمی کنه فقط بهتون نشون میده از موقعی که به اینترنت وصل میشید چقدر حجم مصرف می کنید
.................................................. ........
فشرده ساز
winrar
7-zip
bandizip
هر 3تارو نصب کنید بقیه فشرده سازها بدرد نمی خورن winzip که خیلی تعریفش رو توی اینترنت دیدم دانلود کردم باهاش کار کردم از تمام تنظیماتش هم استفاده کردم خیلی ***** بود
.................................................. .......
مربوط به گرافیک
adobe photoshop cs6
nvidia pysx
اگر چیزه دیگه ای مربوط به گرافیک پیدا کردم بدرد بخور بود بهتون میگم
.................................................. ......
آفیس
فقط اینو نصب کنید Microsoft Office 2007 Enterprise Sp1
.................................................. .....
نرم افزار رایت
power iso بهترین نرم افزار ساخت ایمیج و رایت هست ولی من چنتای دیگه معرفی می کنم
nero 9
ashampo
.................................................. ...
بهین ساز ویندز
Auslogics BoostSpeed
یا windows 7 maneger
.................................................. ..
نرم افزار مورد نیاز بازی ها یا بعضی از نرم افزارها
dirext11
Microsoft visual 2005
Microsoft visual 2008
Microsoft visual 2010
..................................................
مختلف
Java Runtime Environment
notepad
cheat engine
Adobe.Shockwave.Player
Dictionary
tra copy
Quick Time
.................
د اینترنت میگردم اگر نرم ازاری بدرد ویندز بخوره در پیغام های بعد نامظو بهتون می گم

آموزش نصب ویندز 7 رو اگر میخواین همین جا بهم بگید براتون می ذارم و اگر مشکلی در ویندز داشتید همین جا بگید من راهنمایی می کنم
اگر بگید آموزش کلی نصب ویندز رو براتون می ذارم چطوری پارتیشن بندی کنید بعد از نصب ویندز چه تنظیماتی رو باید دستکاری کنید که مشکلی براتون پیش نیاد

hussein
2013-04-26, 12:10
دلیل این که میگم نود32 ورژن 4 رو نصب کنید بخاطر اینه که آپدیت کردن این ورژن کاره خیلی آسونی هست و همینطور کار کردن با این نسخه خیلی راحته
اما در نسخه 5و6 آپدیت کردنش کلی دردسر داره خیلی ها هنوز نسخه 4رو نصب می کنن بخاطر این که کار کدن باهاش خیلی آسون هست
کسانی که نسخه ی 5یا 6 رو نصب کردن از مشکلاتشون که در سایت های دیگه دیدم مثال میزنم
اون فایلی رو که میگه چطوری باید پیداش کنم
این آنتی ویروس چطوری آفلاین آپدیت میشه
ویندز رو در حالت sfe mod بردم تمام کارهایی هم که گفته شده انجام دادم اما بازهم هم نمیشه آپدیتش کنم

بجای این همه دردسر نسخه 4 رو نصب کنید که راحت آپدیت میشه و با کلید f5 میتونید تمامی تنظیمات آنتی ویروس رو دستکاری کنید برای غیره فعال کردن آنتی ویروس هم که خیلی راحت هست از قسمت setup 3تا گزینه میبینید که اگر آنتی ویروس شما کاملا فعال باشه میبینید جولوی اون گزینه 5بار enabled نوشته شده و تیک سبز خورده

این انتی ویروس بعضی سایت هارو مثله همن سافت 98 یا خیلی از سایت ها دیگه رو بعنوان ویروس می خونه و اجازه ی وارد شدن به سایت رو نمیده برای رفع این مشکل کارهای زیر رو انجام بدید
در قسمت setup گزینه antivirus and antispyware protection رو انتخاب کنید و بعد گزینه ی سوم را disable کنید

منظورمم از نرو9 . nero start smart هست من خودم دلیل این که میگم این رو نصب کنید بازهم بخاطر کارایی بسیار اسان هست حتی کسی که تاحالا با هی نرم افزار رایتی کار نکرده باشه به راحتی می تونه با این نرم افزار کار کنه از بس که آسونه
بعدش من گفتم poweriso رو نصب کنید بنظر من این نرم افزار از هر نرویی بهتر است میشه باهاش ایمیج ساخت بازی هایی که فقط باید cd درون دستگاه باشه تا اجرا بشن بجای این کار ایمیج cd رو میگیرن و از طریق ایمیج بازی رو اجرا می کنید کلا رایتر خوبی هستش

و دلیل این که میگم آفیس 2007
خوب این نسخه همه ی اون چیزهایی رو که لازم دارید داره چه نیازی هست برین 2003یا 2010 رو نصب کنید
آفیسی که دارم 2007 هست که از یک نفر گرفتم از اینترنت دانلود نکردم حجمش هم 950مگ هست
قابلیت آپدیت هم داره اگر میخواید آپدیتش کنید کارهای زیر رو انجام بدید
بعد از نصب نرم افزار word را اجرا کنید یه پنجره ای ظاهر میشه گزینه ی سوم رو بزنید بعد گزینه ی اول بعد تمام
حالا برید به این قسمت start/allprogram/windwos update/chang setting
در این قسمت تیک مربوط به آفیس رو بزنید و بعد cheak for update رو بزنید
اگر سوال دیگه ای داشتید یا پیغام بدید یا همین جا بنویسید

hk350
2013-04-26, 12:42
خب بهتره بگی نرم افزارایی که باهاشون کار کردی یا خوشت اومده ایناس

HaD!e6z
2013-04-26, 13:45
دلیل این که میگم نود32 ورژن 4 رو نصب کنید بخاطر اینه که آپدیت کردن این ورژن کاره خیلی آسونی هست و همینطور کار کردن با این نسخه خیلی راحته
اما در نسخه 5و6 آپدیت کردنش کلی دردسر داره خیلی ها هنوز نسخه 4رو نصب می کنن بخاطر این که کار کدن باهاش خیلی آسون هست
کسانی که نسخه ی 5یا 6 رو نصب کردن از مشکلاتشون که در سایت های دیگه دیدم مثال میزنم
اون فایلی رو که میگه چطوری باید پیداش کنم
این آنتی ویروس چطوری آفلاین آپدیت میشه
ویندز رو در حالت sfe mod بردم تمام کارهایی هم که گفته شده انجام دادم اما بازهم هم نمیشه آپدیتش کنم

بجای این همه دردسر نسخه 4 رو نصب کنید که راحت آپدیت میشه و با کلید f5 میتونید تمامی تنظیمات آنتی ویروس رو دستکاری کنید برای غیره فعال کردن آنتی ویروس هم که خیلی راحت هست از قسمت setup 3تا گزینه میبینید که اگر آنتی ویروس شما کاملا فعال باشه میبینید جولوی اون گزینه 5بار enabled نوشته شده و تیک سبز خورده

این انتی ویروس بعضی سایت هارو مثله همن سافت 98 یا خیلی از سایت ها دیگه رو بعنوان ویروس می خونه و اجازه ی وارد شدن به سایت رو نمیده برای رفع این مشکل کارهای زیر رو انجام بدید
در قسمت setup گزینه antivirus and antispyware protection رو انتخاب کنید و بعد گزینه ی سوم را disable کنید

منظورمم از نرو9 . nero start smart هست من خودم دلیل این که میگم این رو نصب کنید بازهم بخاطر کارایی بسیار اسان هست حتی کسی که تاحالا با هی نرم افزار رایتی کار نکرده باشه به راحتی می تونه با این نرم افزار کار کنه از بس که آسونه
بعدش من گفتم poweriso رو نصب کنید بنظر من این نرم افزار از هر نرویی بهتر است میشه باهاش ایمیج ساخت بازی هایی که فقط باید cd درون دستگاه باشه تا اجرا بشن بجای این کار ایمیج cd رو میگیرن و از طریق ایمیج بازی رو اجرا می کنید کلا رایتر خوبی هستش

و دلیل این که میگم آفیس 2007
خوب این نسخه همه ی اون چیزهایی رو که لازم دارید داره چه نیازی هست برین 2003یا 2010 رو نصب کنید
آفیسی که دارم 2007 هست که از یک نفر گرفتم از اینترنت دانلود نکردم حجمش هم 950مگ هست
قابلیت آپدیت هم داره اگر میخواید آپدیتش کنید کارهای زیر رو انجام بدید
بعد از نصب نرم افزار word را اجرا کنید یه پنجره ای ظاهر میشه گزینه ی سوم رو بزنید بعد گزینه ی اول بعد تمام
حالا برید به این قسمت start/allprogram/windwos update/chang setting
در این قسمت تیک مربوط به آفیس رو بزنید و بعد cheak for update رو بزنید
اگر سوال دیگه ای داشتید یا پیغام بدید یا همین جا بنویسید

عزیزم آپدیت کردن نسخه 5 و 6 هم آسونه . آپدیت آفلاین نسخه 5 با نسخه 4 هیچ فرقی نداره . نسخه 6 هم با یه نرم افزار هست ک براحتی میشه آپدیتش کرد. آپدیت آنلاین هم ک یه یوزر و پسورد بهش میدی و اون بیچاره دیگه خودش آپدیت میشه.
در مورد سایتهای مثل soft98 که e.set اونا رو بلوکه کرده باید سایت رو به عنوان سایت امن به آنتی ویروست معرفی کنی (آموزشش در انجمن موجوده) نه اینکه antivirus and antispyware protection رو disable کنی چون کار خیلی اشتباهیه.
بجز نرو 9 کار کردن با آخرین ورژن این نرم افزار هم راحته:D البته نرم افزار های خوب دیگه هم مثل Ashampoo Burning Studio 12 هست ک بهتره کار کردن با اونا رو هم تجربه کنید.
در مورد آفیس هم بهتره نسخه 2013 رو دانلود کنید.احتمالا نظرت عوض بشه
بنظر من بهتره از آخرین نسخه های نرم افزارها استفاده کنی

hk350
2013-04-26, 13:52
واسه رایت الکل هم بد نیست،بعدشم ما داریم تو تاپیک آنتی ویروس کلی بحث میکنیم شما یهو اومدی میگی ایست نصب کنین،اونم ایست 4 که خیلی ضعیفه!

hussein
2013-04-26, 14:22
من خودم ازش استفاده می کنم خیلی خوب هست
بعدشم یه انتی ویروس دیگه هم معرفی کردم آویرا که بهترین آنتی ویروس شناخته شده
خبر نداشتم که آفیس 2013 اومده فقط تا 2010رو می دونستم ممنون که گفتی
این نرم افزارهایی که نام بردم اینا واسه ی ویندز لازمه همیشه بعد از نصب ویندز اول اینارو نصب می کنم بعد میرم سراغ نرم افزارهای دیگه مثله
گیمپ
نرم افزار قفل گذاری بر روی فایل ها
یا نرم افزار مدیریت دانلود ویدیو یا عکس و غیره
اون نرم افزارهایی که نام بردم اونا نرم افزارهای مهم بعد از نصب ویندز هستند
آنتی ویروس نود32 ورژن 6رو هم خودم نصب کردم خوب هست ولی افلاین آپدیت کردنش یکم مشکل وگرنه آنتی ویروس عالی هست خیلی قوی
خوب من یه 2تایی که خودم استفاده می کنمو معرفی کردم

hussein
2013-04-26, 14:32
یه سوال دارم ازت
من تاحالا ویندز 8 نصب نکردم ولی میخوام بدونم کدومش بهتره 7یا8

HaD!e6z
2013-04-26, 16:20
یه سوال دارم ازت
من تاحالا ویندز 8 نصب نکردم ولی میخوام بدونم کدومش بهتره 7یا8

دوست عزیز توی انجمن هرکی در مورد ویندوز 8 یه نظری داره به نظر من باید خودت تجربش کنی
ولی به نظر من ویندوز 8 خیلی بهتره

amir-gh
2013-04-27, 01:15
با سلام
دوستان لطف کنندلینک دانلود اخرین ورژن از ویندوز 7 را به من بدهید چون هر چه گشتم در انجمن و سافت 98 چیزی ندادواگر لینکی نیست دی وی دی کدام شرکت بهتر است که از بیرون تهیه کنم.
باتشکر

MOHSEN
2013-04-27, 01:17
با سلام
دوستان لطف کنندلینک دانلود اخرین ورژن از ویندوز 7 را به من بدهید چون هر چه گشتم در انجمن و سافت 98 چیزی ندادواگر لینکی نیست دی وی دی کدام شرکت بهتر است که از بیرون تهیه کنم.
باتشکر

Microsoft Windows 7 SP1 AIO April 2013 x86/x64 - مجموعه ویندوز 7 | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])
Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 Integrated April 2013 x86 - ویندوز 7 | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])
Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 Integrated April 2013 x64 - ویندوز 7 | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])
کرک و فعال ساز ویندوز 7 و Windows Server نسخه 2.2.1 آپدیت 11 بهمن | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])

dreamsss2011
2013-04-27, 01:22
با سلام
باتشکر
سلام دوست عزیز
این در خواست ها رو در قسمت درخواست نرم افزار ارسال کنید .
Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 Integrated April 2013 x86 - ویندوز 7
([Only registered and activated users can see links])
Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 Integrated April 2013 x64 - ویندوز 7

hussein
2013-04-28, 11:36
اینو همینطوری می نویسم یکم اینجارو پر کنم
موقع نصب ویندز وقتی به یه قسمتیش میرسید که 3تا گزینه هست که آخریش نوشته ask me later اولیش هم فکنم نوشته باشه اوتماتیک آپدیت
گزینه ی اول رو انتخاب کنید تا آپدیت ها نصب بشن بعد از نصب ویندز روی ما کامپیوتر راست کلیک کنید properties انتخاب کنید بعد در سمت چپ روی اکشن سنتر کلیک کنید دوباره در سمت چپ گزینه ی change action center setting رو روش کلیک کنید
اول همه ی تیک هارو بدارین بخاطر اینکه اکشن سنتر دیگه بهتون اخظارهای بی مورد نده بعد گزینه ی problem reporting setting رو انتخاب کنید میبینید که روی اوتوماتیک آپدیت هست بذاریت روی cheak for update بعد روی ok کلیک کنید دوباره روی گزینه ی windows update setting کلیک کنید
اینو هم بذارید روی never check for uldates بذارین و بعد ok و دوباره ok و بسلام نامه تمام
اینو واسه کسایی گفتم که بعد از نصب ویندز وقتی به اینترنت متصل میشن کلی از حجم اینترنتشون میبره :D

hussein
2013-04-28, 13:18
بعد از درایور کارت گرافیک اکثرا این مشکل دارن که گزینه ی hibernate در قسمت start حذف میشه
اگر توی اینترنت سرچ کنید توی همه ی سایت نوشته که باید یه دستوری رو در cmd وارد کنید تا ظاهر بشه اما این اشتباه این برای غیر فعال یا فعال کردنش هست
برای ظاهر کردنش در قسمت استارت کارهای زیر رو انجام بدید
در کنترول پنل power options رو انتخاب کنید میبینید که تیک روی balanced هست پس change plan setting روبروی همین تیک رو انتخاب کنید بعد گزینه ی change advanced power setting رو انتخاب کنید
برید به قسمت sleep بعد گزینه ی allow hybrid sleep رو روی off بذارید
حالا اگر در قسمت استارت نگاه کنید میبینید که گزینه ی hibernate هستش

اینو که میخوام بگم خودم در اینترنت سرچیدم پیدا کردم
اگر میخواهید شرت کاتشو روی دکستاپ داشته باشید
روی دکستاپ کلیک راست کنید یک شرت کارت بسازید و این دستور رو وارد کنید
C:\Windows\System32\rundll32.exe powrprof.dll,SetSuspendState 0,1,0
بعد next رو بزنید در قسمت بعد اینو تایپ کنید Hibernate و دوباره next و بعد finish
حالا اگر روش کلیک کنید کامپیوتر به حالت hibernate میره
بجای hibernate در شرت کات می تونید چیزای دیگه ای هم تایپ کنید مثلا sleep یا shut down و غیره

hussein
2013-04-28, 13:28
کتاب آموزش ویندز 7 رو هم براتون لینک می کنم میذارم

dreamsss2011
2013-04-28, 14:40
سلام سایت های مستقیم کننده لینک رایگان محدودیت هایی رو هم دارند مثلا
EZidu.com: The Best Search Links on the Net ([Only registered and activated users can see links])
ولی من کار نکردم باهاشون ولی یک نرم افزار میشناسم که برای بعضی سایت ها لینک مستقیم میکنه
نذم افزار Mipony
مثل Megaupload ، Rapidshare, Mediafire, Filesend

amir-gh
2013-04-28, 16:05
سلام دوست عزیز
این در خواست ها رو در قسمت درخواست نرم افزار ارسال کنید .
Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 Integrated April 2013 x86 - ویندوز 7
Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 Integrated April 2013 x64 - ویندوز 7
باسلام
یک مشکلی من در نصب ویندوز 7 دارم ان هم اینکه ویندوز 7 رااز لینک بالا دانلود کردم اما در قسمتی که میخواهم پارتیشن بندی کنم جز گزینه فرمت و ریفرش گزینه های دیگر روشن نیست البته یاداوری کنم که یک ویندوز 7 به زبان المانی روی ان قرار داشت که فقط یک پارتیشن c درست شده بود میخواستم به زبان انگلیس و پارتیشن بندی کنم
البته یک بار با همین وضع درایو c را فرمت و ویندوز 7 را نصب کردم تا ببینم سی دی مشکل داره یانه که درست نصب شد ولی باز که خواستم نصب کنم گفتم شاید مشکل حل شده باشد داستان همان است که گفتم .
مشکل در کجاست؟ایا درقسمت بایوس چیزی باید تغییر کنه دستگاه هم لب تاب ایسوس هست
باتشکر

hussein
2013-04-28, 16:10
اگر کسی هنگام اجرای بازی یک پنجره ای براش ظاهر میشه که باید allow رو بزنید 2تا گزینه هم برای تیک زدن داره و برای اجرا هر بازی اذیتتون می کنه برید به کنترول پانل و wondwos firewall رو خاموش کنید
و برای امنیت در ویندز باید windows defender رو آپدیت کنید

hussein
2013-04-28, 16:20
ویندز 7 رو از طریق بوت عوض کن
و برای پارتیشن بندی درایوها از ویندز xp استفاده کن چون تا 6تا درایور می تونه بسازه ولی ویندز 7 فقط 3تا درایو میسازه کلا پارتیشن بندیش ***** هست
منظورم اینه که وقتی کاره پارتیشن بندیت با ویندز اکس پی تمام شد سی دی رو در میاری و سی دی ویندز 7 رو میذاری و کامپیوتر رو ریستارت می کنی
و وقتی به قسمت پارتیشن بندیس رسیدی درایو c رو delet کن و دوباره همونو بساز و ویندز رو روش نصب کن
و بعد از تمام شدن نصب ویندز میبینی که بجز درایو c که ویندز روش نصب کردی از بقیه درایوها نمی تونی استاده کنی برای این که بتونی زشون استفاده کنی باید هرکدوم رو فرمت بکنی به همین راحتی

hussein
2013-04-28, 16:30
تنظیمات سخت افزای سیستم من با دکمه delet میاد بالا حالا لبتاب تورو نمی دونم اگر کسی تنظیمات سخت افزاریتو دستکاری کرده باشه 2گزینه هست که می تونی همه ی تنظیمات رو به حالت اول اول برگردونی
که اول این 2تا گزینه فکنم نوشته باشه default
که بعدش یا نوشته optimize
یا file safe mode
سیستم من اینجوری چیزی که روی سیستم خودم هست رو توضیح دادم
........................
اینو میگم برای کسایی که نمیخوان صفحه ی شرکتی که مادربوردشو ازش خریده نشون بده
برای این کار برید قسمت bios
و گزیمه ی full screen رو disabled کنید

hussein
2013-04-28, 16:32
سیستمی هم که ویندز 64بیت رو میخونه بهتره که همین 64بیت رو نصب کنید 32نصب نکنید

hussein
2013-04-28, 16:42
کرک ویندز 7
کرک ویندز 7 برای لپتاب

salt
2013-04-28, 23:12
سلام دوستان یک لب تاپ هست ویندوز 7 که روشن میکنم بعد از بالا اومدن صفحه مشکی هست داخل task manager دستور explorer.exe زدم تا صفحه به حالت عادی برگرده چی کار باید بکنم تا احتیاج به وارد کردن دستور نباشه و خودش اجرا بشه؟پیشاپیش از کمک دوستان سپاسگزارم.

hussein
2013-04-29, 00:33
یعنی چی میشه بهتر بگی
این مشکلی که پیش میاد چه گزینه هایی رو باید بزنه
وقتی بالا میاد صفحه چجوری هست
من تاحال ارورهایی مثله windiows color رو دیدم اما تاحالا مشکلی در اکسپلورر دکستاپ ندیدم

salt
2013-04-29, 00:45
والا نمیدونم چی کارش کرده برای دوستم هست فردا داره میره ماموریت داد نگاهش کنم(فرصت تعویض ویندوز ندارم) مشکل از اجرا نشدن explorer.exe هست وقتی اجراش میکنم صفحه ویندوز نمایش داده میشه در غیر اینصورت یک صفحه مشکی فقط دیده میشه البته این رو هم بگم که بعد اجرا دستور و رفت تو محیط ویندوز رم و سی پی یو تقریبا 90% کم یا زیاد درگیر هست

hussein
2013-04-29, 00:49
فکنم از ویروس باشه چون ینوع ویروس هست که هنگام بالا آمدن ویندز نمی ذاره اکسپلورر اجرا بشه اون کاری هم که دوستت می کنه بصورت موقت ویندز رو بالا میاره دوباره با یه رسیت همین مشکل پیش میاد
من راهشو می دونم اما کلی دردسر داره برای درست کردنش باید تنظیماتی در قسمت رجیستری ویندز که خیلی کار مشکلی هست انجام بده
ساده ترین راهش همین ویندز عوض کردن هست اگرم آموزششو خواستی میذارم ولی فعلا حوصله ندارم انقدر تایپ کنم

hussein
2013-04-29, 00:53
اگر خودت بلدی رجیستری رو اجرا کنی من این دستورات رو از یک سایت پیدا کردم
این تغییرات رو بده

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon] "ReportBootOk"="1" "Shell"="explorer.exe" "Userinit"="C:\\Windows\\system32\\userinit.exe," "VMApplet"="SystemPropertiesPerformance.exe /pagefile" "AutoRestartShell"=dword:00000001 "Background"="0 0 0" "CachedLogonsCount"="10" "DebugServerCommand"="no" "ForceUnlockLogon"=dword:00000000 "LegalNoticeCaption"="" "LegalNoticeText"="" "PasswordExpiryWarning"=dword:00000005 "PowerdownAfterShutdown"="0" "ShutdownWithoutLogon"="0" "WinStationsDisabled"="0" "DisableCAD"=dword:00000001 "scremoveoption"="0" "ShutdownFlags"=dword:0000002b "AutoAdminLogon"="0"

salt
2013-04-29, 00:57
ممنونم دوست عزیز این راه رو خودم انجام دادم متوجه شدم explorer اجرا نمیشه. بنده هم حدس زدم از ویروس باشه الان دارم انتی ویروس جدید میریزم ابدیت شده برنامه تعمیر ریجستری هم نصب کردم ولی فرقی نکرد حالا یک اسکن هم میکنم انشالا درست بشه ولی در هر صورت اگر هر موقع وقت کردید آموزشش رو بگذارید ممنون میشم برای اطلاعات خودم.بازهم تشکر میکنم.

hussein
2013-04-29, 00:59
فکنم این راه هم جواب بده
با یه انتی ویروس قوی ویندز رو ویروس کشی کن نود32 ورژن 6 یا آویرا آخرین ورژن
بعد ویندز رو دوباره کرکشو نصب کن
این برنامه هم دانلود کن خیلی خوبه هرچی ارور هست توی ویندز از بین میبره

hussein
2013-04-29, 01:02
اوکی فردا میشینم آموزشش رو برات می نویسم
ولی فکنم خودتم بشه آموزشش رو از اینترنت بگیری
ولی من اینجاهم می نویسم که کاره بقیه راحت بشه که کسی نیازی نباشه کلی وقت بذره دنبال آموزشش بگرده

amir-gh
2013-04-29, 02:14
سیستمی هم که ویندز 64بیت رو میخونه بهتره که همین 64بیت رو نصب کنید 32نصب نکنید

تشکر از شما
ازتوصیه شما استفاده کردم با ایکس پی پارتیشن کردم و بعد 7 را نصب کردم .متاسفانه تمام نرم افزار هایی که تاکنون دانلود کردم همه برای 32 بیتی بوده است.
شما درست فرمودید چون ویندوز 7 (64) نصب بوده است اما دربعد از نصب دچار مشکل در نصب نرم افزار شدم که از دوستان در سایت پرسیدم تا ببینم جواب چه هست.

mz_amir
2013-04-29, 12:54
تشکر از شما
ازتوصیه شما استفاده کردم با ایکس پی پارتیشن کردم و بعد 7 را نصب کردم .متاسفانه تمام نرم افزار هایی که تاکنون دانلود کردم همه برای 32 بیتی بوده است.
شما درست فرمودید چون ویندوز 7 (64) نصب بوده است اما دربعد از نصب دچار مشکل در نصب نرم افزار شدم که از دوستان در سایت پرسیدم تا ببینم جواب چه هست.

بهتره که نرم افزار های 64 بیتی رو جداگانه دانلود کنید ولی میشه با این برنامه نرم افزار های 32 بیتی رو روی 64 بیتی اجرا کرد :

Windows-on-Windows 64-bit

آیا توی برنامه‌های ۳۲ بیتی در ویندوز ۶۴ بیتی اجرا می‌شود؟

پاسخ بله است! WoW64 این کار را برای شما می‌کند. Windows-on-Windows 64-bit یک نرم‌افزار شبیه‌ساز است که برنامه‌های ۳۲ بیتی را، اگر دارای فاکتورهای موردنیاز WOW64 باشند، در ویندوز ۶۴ بیتی هم اجرا می‌کند. ولی اگر نداشته باشد کاری از دستتان ساخته نیست. خیال‌تان راحت که اکثر نرم‌افزارهای شرکت‌های معروف، اگر نسخه ۶۴ بیتی نداشته باشند هم، در ویندوز ۶۴ بیتی اجرا می‌شوند.

hussein
2013-04-29, 15:52
اگر کسی لینک تمامی نسخه های directx رو داره بهم از همین سایت سافت98 بده
میخوام همشونو نصب کنم نسخه 9و10و11و12
این چهارتا نسخه رومیخوام

mz_amir
2013-04-29, 17:00
اگر کسی لینک تمامی نسخه های directx رو داره بهم از همین سایت سافت98 بده
میخوام همشونو نصب کنم نسخه 9و10و11و12
این چهارتا نسخه رومیخوام

نصب تمام نسخه ها فایده ای نداره ! فقط آخرین ورژن رو نصب کنید یعنی 11

amir-gh
2013-04-30, 03:44
بهتره که نرم افزار های 64 بیتی رو جداگانه دانلود کنید ولی میشه با این برنامه نرم افزار های 32 بیتی رو روی 64 بیتی اجرا کرد :

Windows-on-Windows 64-bit

آیا توی برنامه‌های ۳۲ بیتی در ویندوز ۶۴ بیتی اجرا می‌شود؟

پاسخ بله است! WoW64 این کار را برای شما می‌کند. Windows-on-Windows 64-bit یک نرم‌افزار شبیه‌ساز است که برنامه‌های ۳۲ بیتی را، اگر دارای فاکتورهای موردنیاز WOW64 باشند، در ویندوز ۶۴ بیتی هم اجرا می‌کند. ولی اگر نداشته باشد کاری از دستتان ساخته نیست. خیال‌تان راحت که اکثر نرم‌افزارهای شرکت‌های معروف، اگر نسخه ۶۴ بیتی نداشته باشند هم، در ویندوز ۶۴ بیتی اجرا می‌شوند.

باسلام
من در سافت98 سرچ کردم با این نام نرم افزاری نیست اگر امکان داره لینکش را بگذارید
یک سوال دیگر هم این است که لب تابی که دارم در روی سی دی درایورش نوشته فقط برای ویندوز7(64بیت)ایا من بخواهم ویندوز 8 نصب کنم این سی دی دیگه بکار نمیاد؟اگر اینطوری باشه یعنی فقط محکوم هستم که از یک نوع ویندوز استفاده کنم؟
باتشکر

N!MA
2013-04-30, 03:57
باسلام
من در سافت98 سرچ کردم با این نام نرم افزاری نیست اگر امکان داره لینکش را بگذارید
یک سوال دیگر هم این است که لب تابی که دارم در روی سی دی درایورش نوشته فقط برای ویندوز7(64بیت)ایا من بخواهم ویندوز 8 نصب کنم این سی دی دیگه بکار نمیاد؟اگر اینطوری باشه یعنی فقط محکوم هستم که از یک نوع ویندوز استفاده کنم؟
باتشکر

سلام.
دوست عزیز در مورد سوالتون که با رنگ بنفش مشخص کردم :
شما باید برای درایور های ویندوز 8 به سایت لپ تاپتون مراجعه کنید و ببینید برای لپ تاپ شما درایور ویندوز 8 ارائه شده یا خیر:-*

mz_amir
2013-04-30, 12:21
باسلام

باتشکر

خدمت شما :

WOW64Menu 64-bit download - X 64-bit Download ([Only registered and activated users can see links])

hussein
2013-04-30, 12:57
من هرکاری می کنم نمیشه ویندز رو به حالت safe mode ببرم هنگام بالا آمدن ویندز هرچی کلید f8 رو میزنم هیچی نمیشه ویندز نورمال اجرا میشه
چکار کنم که بتونم به حالت safe mode ببرمش
اون 3تا گزینرو بیارم

mohsen_DV7
2013-04-30, 13:06
از تو run بنویس msconfig.بعد پنجره ای که باز میشه برو به تب boot.پایین تیک safe boot رو بزن.بعد هم Network
البته یا این روش مستقیم میره تو safe mode.بعد از اینکه تو safe mode کارت تموم شد باید دوباره همین مراحل رو بری و تیک ها رو ورداری تا ویندوز نرمال بالا بیاد.(البته این روش واسه ویندوز هشت من استفاده میکنم.نمیدونم رو ویندوز هفت کار کنه یا نه)

hussein
2013-04-30, 13:11
ممنون که این روشم بهم گفتی ولی من اونجوریشو میخوام چون اینجوری حوصله ندارم هی برم وی تنظیمات
توی خیلی از سایت نوشته که هنگام بالا آمدن ویندز کلید f8 رو بزنید و بعدش 3 حالت برای safe mode میاد
اما من هرچی کلید f8 رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته و ویندز اجرا میشه

mohsen_DV7
2013-04-30, 13:18
ممنون که این روشم بهم گفتی ولی من اونجوریشو میخوام چون اینجوری حوصله ندارم هی برم وی تنظیمات
توی خیلی از سایت نوشته که هنگام بالا آمدن ویندز کلید f8 رو بزنید و بعدش 3 حالت برای safe mode میاد
اما من هرچی کلید f8 رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته و ویندز اجرا میشه
همینکه لوگوی مادربرد رد شده شما باید پشت سر هم دکمه ی F8 رو بزنید.قبل از اینکه لوگوی شروع ویندوز بیاد باید این دکمه رو بزنید

hussein
2013-04-30, 13:25
این آموزش رو هم می نویسم شاید بدرد بقیه بوخوره :

در cmd تایپ کنید
sfc /scannow

بعدش رسیت کنید و دوباره باید کرک رو نصب کنید
بعضی تنظیمات ویندز رو به حالت اول برمیگردونه

abdozak
2013-04-30, 17:57
دوستان کسی میتونه لینک دانلود ویندوز

Windows.7.Ultimate-6.1.7601 service pack 1 Build 7601

نسخه 32 و 64 بیت رو بده! نسخه اینستال اصلی بدون دارا بودن پک اپدیت! از اینایی که توی همین سایت هست نه! که حجمش زیاده! هرچی سرچ میزنم پیدا نمیکنم! همشون اپدیت و بروز هستن!
میخوام بعد از نصب ، از طریق ویندوز آپدیت اینکارو بکنم!

abdozak
2013-04-30, 18:40
دوستان ببخشید اسپم میدم ! هیچکی لینکی نداره؟

mz_amir
2013-04-30, 18:49

نسخه 32 و 64 بیت رو بده! نسخه اینستال اصلی بدون دارا بودن پک اپدیت! از اینایی که توی همین سایت هست نه! که حجمش زیاده! هرچی سرچ میزنم پیدا نمیکنم! همشون اپدیت و بروز هستن!

شما باید نسخه ی MSDN رو دانلود کنید.

MICROTEL
2013-04-30, 18:55

دانلود مستقیم نسخه های اوریجینال Windows 7 � Aria Download Professional Team|سایت تخصصی *********** ([Only registered and activated users can see links] 9%84-Windows-7.html)l ([Only registered and activated users can see links] 9%84-Windows-7.html)

abdozak
2013-04-30, 19:00
شما باید نسخه ی MSDN رو دانلود کنید.

میدونم داداش ولی هرچی میگردم لینک 7 رو نمیتونم پیدا کنم! ویندوز 8 هستش! اینجا میرم :

لینک ([Only registered and activated users can see links])

abdozak
2013-04-30, 19:05

دانلود مستقیم نسخه های اوریجینال Windows 7 � Aria Download Professional Team|سایت تخصصی *********** ([Only registered and activated users can see links] 9%84-Windows-7.html)l ([Only registered and activated users can see links] 9%84-Windows-7.html)

ممنون ازت دوست خوبم! اینو تو گوگل سرچ زده بودم دیدم ولی مشخص نکرده که این نسخه هست Windows.7.Ultimate-6.1.7601 service pack 1 Build 7601

یا این نسخه Windows.7.Ultimate-6.1.7601 service pack 1 Build 7600 من این Build 7600 رو دارم!

شما میدونی ؟

MICROTEL
2013-04-30, 19:09
میدونم داداش ولی هرچی میگردم لینک 7 رو نمیتونم پیدا کنم! ویندوز 8 هستش! اینجا میرم :

لینک ([Only registered and activated users can see links])

بفرما دوست من اینم ازنسخه Msdn

Windows 7 Service Pack 1 RTM Build 7601.17514.101119-1850: Free Download

External Mirror 1 - ISO ([Only registered and activated users can see links])

mz_amir
2013-04-30, 19:42

نسخه ی rtm برای شرکت های نرم افزاری هست.
بهتره نسخه ی msdn نصب بشه.

MICROTEL
2013-04-30, 19:49
نسخه ی rtm برای شرکت های نرم افزاری هست.
بهتره نسخه ی msdn نصب بشه.
خوب من لینکشو میدم ولی فک نکنم بتونه دانلود کنه،باید اکانت داشته باشه

[Only registered and activated users can see links]=&ProductFamilyId=350&Languages=en&PageSize=10&PageIndex=0&FileId=0 ([Only registered and activated users can see links]=&ProductFamilyId=350&Languages=en&PageSize=10&PageIndex=0&FileId=0)

یا

[Only registered and activated users can see links]=&ProductFamilyId=350&Languages=en&PageSize=10&PageIndex=0&FileId=0 ([Only registered and activated users can see links]=&ProductFamilyId=350&Languages=en&PageSize=10&PageIndex=0&FileId=0)

abdozak
2013-04-30, 19:54

ممنونم ازت ولی نسخه پروفشناله !

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

mz_amir
2013-04-30, 19:57
خوب من لینکشو میدم ولی فک نکنم بتونه دانلود کنه،باید اکانت داشته باشه

یا

چرا ویندوز 7 توش نیست ؟

MICROTEL
2013-04-30, 19:59
چرا ویندوز 7 توش نیست ؟
تست شد مشکلی نداره ،یه کم صبر کنید میاد ،همه نسخه هاش هست.

mz_amir
2013-04-30, 20:14
تست شد مشکلی نداره ،یه کم صبر کنید میاد ،همه نسخه هاش هست.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

MICROTEL
2013-04-30, 20:32

احتمالا ازمرورگرتونه.اگه از IEاستفاده میکنین همین مکافات رو هم خواهد داشت. بفرما اینم از اسکرین شات بدون مشکل

hussein
2013-05-01, 02:24
راستی اینم بگم
کاربرای حرفه ای هستن که زیاد از کامپیوتر سرشون میشه و یا بعضی ها که مبتدی هستن
میگن windwos 7 perofessional بهته از بقیشون هست که ***** میگن
هم کلاسی خودم بجز هک کردن همه کاری مربوط به رایانه بلد بود هی به من می گت ویندز 7 پروفسیونال بهتره بقیشون هست ازش پرسیدم چرا گفت چون برای کاربرای حره ای ساخته شده یه دلیل الکی براش اورد
windows 7 ultimat تمام ام کانات نسخه های دیگرو داره بجز ویندز هفت کامل به فارسی نوشتمش چیزه دیگه ای نصب نکنید
هرکی هم بگه این بهتره یا اون بهتره درواقع حرف گزاف گفته است
اگر کسی نسخه اورجینال ویندز هفت که تمام نسخه های توش هست هم 32بیت و هم 64بیت اگر پیدا کرد لینکشو برم بذاره
من ویندزی رو که دارم از مغاره خریدم نسخه اورجینال و اصل هست هیچ آپدیتی هم توش نیست یعنی نسخه اصلی اصلی نه دستکاری شده نه چیزی بهش اضافه شده حتی ویندز 7 نسخه استارتر هم توش هست تمامی نسخه هم 64بیت هم 32بیت
من دنبال چنین ویندزی میگردم که فقط و فقط آپدیت ها ی سالم بهش اضافه شده باشه نه آپدیت های خراب
اگر کسی لینکشو پیدا کرد بهم بده
همین امروز فهمیدم ویندز رو که همین سایت دانلود کردم مشکل داره یبا ویندز رو بدون آپدیتاش نصب کردم مشکل زیادی نداشت اما وقتی با آپدتاش نصب کردم در حین اجرای بازی مافیا 2 گیرای عصاب خورد کنی میده رزیدنت ایویل 5 که مطمئن هستم بازیش سالم بودو نصب کردم ببینم مشکل در ویندز هست یا از بازی دیدم در حین این که دارم بازی می کنم از بازی می پره بیرون و ارور میده بازی اساسین کرید 3 رو با گیراجرا می کنه کلا دربو داغون
اگرم لینک چنین ویندزی رو کسی نتونست پیدا کنه
لینک آپدیت های سالم رو در این تاپیک بذاره آپدیت هایی که بعد از نصبشون هیچ مشکلی در ویندز ایجاد نکنن و باعث هیچ خرابی نشن
فقط امنیت ویندز رو بالا ببره
اگر کسی چنین آپدیت هایی رو داره در یک لینک مستقیم برای دانلود بذاره و با 1کلیک بوی ویندز نصب بشن8-|

mz_amir
2013-05-01, 12:37
اگر کسی نسخه اورجینال ویندز هفت که تمام نسخه های توش هست هم 32بیت و هم 64بیت اگر پیدا کرد لینکشو برم بذاره
من ویندزی رو که دارم از مغاره خریدم نسخه اورجینال و اصل هست هیچ آپدیتی هم توش نیست یعنی نسخه اصلی اصلی نه دستکاری شده نه چیزی بهش اضافه شده حتی ویندز 7 نسخه استارتر هم توش هست تمامی نسخه هم 64بیت هم 32بیت
من دنبال چنین ویندزی میگردم که فقط و فقط آپدیت ها ی سالم بهش اضافه شده باشه نه آپدیت های خراب
اگر کسی لینکشو پیدا کرد بهم بده

لینک آپدیت های سالم رو در این تاپیک بذاره آپدیت هایی که بعد از نصبشون هیچ مشکلی در ویندز ایجاد نکنن و باعث هیچ خرابی نشن
فقط امنیت ویندز رو بالا ببره
اگر کسی چنین آپدیت هایی رو داره در یک لینک مستقیم برای دانلود بذاره و با 1کلیک بوی ویندز نصب بشن8-|

خدمت شما :

Microsoft Windows 7 SP1 AIO April 2013 x86/x64 - مجموعه ویندوز 7 ([Only registered and activated users can see links])
ویندوزهای موجود در این پک:

Windows 7 Starter SP1 32-bit
Windows 7 Home Basic SP1 32-bit
Windows 7 Home Premium SP1 32-bit
Windows 7 Professional / N SP1 32-bit
Windows 7 Ultimate SP1 32-bit
Windows 7 Enterprise / N SP1 32-bit
Windows 7 Home Basic SP1 64-bit
Windows 7 Home Premium SP1 64-bit
Windows 7 Professional / N SP1 64-bit
Windows 7 Ultimate SP1 64-bit
Windows 7 Enterprise / N SP1 64-bit

اینم اپدیت ها :

نصب راحت اپدیتهای ویندوز 7 فقط با یک کلیک April-2013 ([Only registered and activated users can see links])

hussein
2013-05-01, 13:57
سلام دمت گرم دمت گرم
مطمئنی آپدیت ها روش نصب نیستن چون می خوام بصورت جداگانه نصب کنم

این درواقع همون ویندز 2010هست اما نمی دونم چرا نوشته 2013 میشه علتشو بگید
میشه توضیح بدی تغییراتی توش دادن یا همون اورجینال دستکاری نشدست

mz_amir
2013-05-01, 15:01
سلام دمت گرم دمت گرم
مطمئنی آپدیت ها روش نصب نیستن چون می خوام بصورت جداگانه نصب کنم

این درواقع همون ویندز 2010هست اما نمی دونم چرا نوشته 2013 میشه علتشو بگید
میشه توضیح بدی تغییراتی توش دادن یا همون اورجینال دستکاری نشدست

این نسخه بدون دستکاری هست.و فقط اپدیت های سالم بهش اضافه شدن و اپدیت ها رو تا april 2013 داره.

reza39
2013-05-02, 01:41
درود . دوستان ویندوز من وقتی بالا میاد به قسمت ولکام که میرسه گیر میکنه . گیر مینه همون جوری میمونه تا ریست کنم دوباره بالا بیاد برای بار دوم میره تو محیط ویندوز . ولی اولین بار که روشن میکنم تو ولکام گیر میکنه . ممنون میشم راهنمایی کنید

mz_amir
2013-05-02, 01:56
شما دی وی دی ویندوز رو اجرا کنید و از گزینه fix startup استفاده کنید.

reza39
2013-05-02, 03:04
شما دی وی دی ویندوز رو اجرا کنید و از گزینه fix startup استفاده کنید.
میشه یکم بیشتر توضیح بدید . ممنون

mz_amir
2013-05-02, 11:05
میشه یکم بیشتر توضیح بدید . ممنون

چیز خاصی نداره. دی وی دی ویندوز رو اجرا می کنید و بعد روی fix startup کلیک می کنید.بعد خودش باقی مراحل رو اتوماتیک انجام میده و استارت اپ رو عیب یابی می کنه.البته بدون دی وی دی هم میشه که دقیقاً نمیدونم.

mz_amir
2013-05-02, 11:38
اینم روش بدون استفاده از dvd :

معرفی Startup Repair :

قابلیت Startup Repair در منوی که به System Recovery Options معروف است قرار دارد این قابلیت می تواند برخی از مشکلات ، از قبیل فایل های سیستمی مفقود یا خراب شده را که از بالا آمدن صحیح ویندوز جلوگیری می کند برطرف کند .

برای ورود به محیط System Recovery Options در هنگام بوت کلید F8 را فشار می دهیم

همچنین این نکته را متذکر می شوم که هنگام انجام این عملیات باید Repair Disk خود سیستم و یا DVD ویندوز7 را در DVD-RW قرار دهیم

قابلیت Startup Repair می تواند در بسیاری از مواقع کامپیوترهایی را که به دلایل زیر Boot نمی شوند را تعمیر کند :

1.خراب شدن ساختار Registry سیستم عامل
2.عدم وجود یا خراب شدن فایل ها و درایورهای سیستمی
3.خراب شدن Metadata ی دیسک (Boot Sector , MBR , Partition Table )
4.خراب شدن Metadata مربوط به فایل سیستم
5.نصب درایورهای ناهماهنگ و مشکل دار برروی سیستم
6.خراب شدن داده های تنظیمات Boot سیستم
7.شناسایی خرابی های حافظه و هارد دیسک

توجه کنید که Startup Repair مشکلات زیر را تعمیر نمی کند :

1.Firmware های تخریب شده وو همچنین مشکلات سخت افزاری
2.مشکلات ناشی از نصب نادرست سیستم عامل در هنگام نصب یا بروز رسانی ، مثلا بروز رسانی ویندوز XP به Vista
3.مشکلات ناشی از Log On به سیستم عامل ویندوز
4.مشکلات ناشی از ویروس و کدهای مخرب

توجه : Startup Repair به عنوان Backup Tools تلقی نمی شود یعنی نمی توان از آن برای ریکاوری کردن فایل های شخصی مانند عکس و یا Documents و ... استفاده کرد

اجرا کردن Startup Repair :

در شکل بالا Repair your Computer را انتخاب می کنیم سپس در شکل زیرNext را انتخاب می کنیم

سپس در شکل زیر اگر سیستم شما Password داشت Password را وارد میکنیم و OK را می زنیم اگر هم Password نداشتین OK را انتخاب می کنیم

همانگونه که در شکل زیر میبینید Startup Repair را انتخاب می کنیم

Startup Repair حالا شروع به Scan کردن می کند و سعی در پیدا کردن و رفع مشکلات Startup می شود
توجه : در حین Scan کردن اگر مشکلی پیدا کند ممکن است سیستم Restart شود و دوباره راه اندازی می شود تا سیستم تعمیر شود. اگر سیستم تعمیر نشد شما خلاصه ای از مشکل را میبینید و اتوماتیک اطلاعات شما را به سایت مربوطه Link می کند تا مشکل شما را حل کند....

اگر مشکلی پیدا نشد Next را انتخاب می کنیم سپس Restore را بر می گزینیم

در نهایت بعد از اینکه عملیات تمام شد Finfish را می زنیم

می توانیم با انتخاب کردن Click here for diagnostic and repair details خلاصه ای از آنچه Startup Repair انجام داده را ببینیم

نویسنده : مجید عچرش
منبع : انجمن حرفه ای های فناوری اطلاعات ایران

reza39
2013-05-02, 12:14
درود . سپاس از راهنماییتون . یه سوال دیگه کیبوردم usb وقتی f8 این قسمتهایی که عکسشو شما گزاشتید نمیاد f8 که میزنم میره تو قسمت system restore خود به خود . کیبوردمو باید از این فیش خورا کنم ؟

hussein
2013-05-02, 12:20
نمی دونم چرا کلید f8 من هنگام بالا آمدن ویندز از قبل اینکه بوت بیاد میزنم تاآخرش ولی هیچ اتفاقی نمی افته و ویندز نورمالاجرا میشه
مشکلش چیه هرچی هم سعی کردم خودم درستش کنم نتونستم از توی اینترنت هم نتونستم پیدا کنم:-s

RECTOR
2013-05-02, 12:27
کلید f8 مطمئنی درست کار میکنه تو ویندوز یه تستش کن

hussein
2013-05-02, 12:32
کلید f8 مطمئنی درست کار میکنه تو ویندوز یه تستش کن

آره کار م کنه خراب نیست توی بازی هاهم ازش استفاده می کنم اما هرچی میزنم ویندز نورمال بالا میاد

mz_amir
2013-05-02, 12:43
درود . سپاس از راهنماییتون . یه سوال دیگه کیبوردم usb وقتی f8 این قسمتهایی که عکسشو شما گزاشتید نمیاد f8 که میزنم میره تو قسمت system restore خود به خود . کیبوردمو باید از این فیش خورا کنم ؟

نمی دونم چرا کلید f8 من هنگام بالا آمدن ویندز از قبل اینکه بوت بیاد میزنم تاآخرش ولی هیچ اتفاقی نمی افته و ویندز نورمالاجرا میشه
مشکلش چیه هرچی هم سعی کردم خودم درستش کنم نتونستم از توی اینترنت هم نتونستم پیدا کنم:-s

جای نگرانی نیست.اگه نمیتونید با f8 منو رو بالا بیارین , dvd ویندوز رو اجرا کنید و بقیه مراحل...

reza39
2013-05-02, 12:54
میشه دی وی دی ویندوز بزاریم از تو محیط خود ویندوز ریجستریشو درست کنم ؟ ویندوز بیاد بالا بعد dvd ویندوزو بزارم ریجستریشو درست کنم ؟ سپاس

hussein
2013-05-02, 12:59
جای نگرانی نیست.اگه نمیتونید با f8 منو رو بالا بیارین , dvd ویندوز رو اجرا کنید و بقیه مراحل...

نه من منظورم اینه که میخوام با این کار ویندز رو به حالت safe mode ببرم اما هرچی f8 رو میزنم کار نمیده و تاحالاهم نتونستم درستش کنم و فقط از طریق خوده ویندز میتونم ببرمش به حالت sfe mode اونطوری نمیشه چه کنم چکار کنم
بجز این کلیدها کلید دیگه هنگام بالا آمدن ویندز کار نمیده
del
tap
f9
f12
همینا عمل میدن بوت من f12 هست اما 3گزینه ی safe mode رو نمیاره

mrg02
2013-05-02, 13:10
نه من منظورم اینه که میخوام با این کار ویندز رو به حالت safe mode ببرم اما هرچی f8 رو میزنم کار نمیده و تاحالاهم نتونستم درستش کنم و فقط از طریق خوده ویندز میتونم ببرمش به حالت sfe mode اونطوری نمیشه چه کنم چکار کنم
بجز این کلیدها کلید دیگه هنگام بالا آمدن ویندز کار نمیده
del
tap
f9
f12
همینا عمل میدن بوت من f12 هست اما 3گزینه ی safe mode رو نمیاره

مادربورد سيستم چيه؟

hussein
2013-05-02, 13:20
مادربورد سيستم چيه؟

اینه
Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-MA770T-UD3 (Socket M2)

mrg02
2013-05-02, 13:27
اینه
Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-MA770T-UD3 (Socket M2)

دليلم براي پرسش مدل مادربورد اين بود كه در بعضي از مادربورد مانند Asus براي وارد شدن به محيط safe mode بايد از كليد F3 يا F4 استفاده كني ولي گيگا با همان كليد F8 وارد Safe mode ميشه.

mz_amir
2013-05-02, 13:28
میشه دی وی دی ویندوز بزاریم از تو محیط خود ویندوز ریجستریشو درست کنم ؟ ویندوز بیاد بالا بعد dvd ویندوزو بزارم ریجستریشو درست کنم ؟ سپاس

نه. از طریق بایوس first boot رو روی dvd بزارید و سیستم رو با dvd ویندوز بالا بیارین و بقیه مراحل...

MICROTEL
2013-05-02, 13:31
سلام،
شاید کلا کلیدهای تابعی کار نمیکنه توی مراحل راه اندازی سیستمتون. اگه کار میکنه ووارد حالت Safe Mode نمیشه از روش زیر برین:

اگر فشاردادن کلید F8 باعث وارد شدن به حالت Safe Mode نشده، می توانید روش دیگری را برای ورود به این حالت به کار ببرید،دکمه ی Start را بزنید و در فهرست موجود، گزینه ی Run را کلیک کنید. در پنجره ی کوچکی که باز می شود، بنویسید msconfig و کلید Enter را فشار دهید. با این کار، پنجره ی پیکربندی سیستم باز می شود. در این پنجره وارد زبانه ی BOOT.INI شوید و مربع کنار گزینه ی SAFEBOOT /را علامت بزنید. سپس دکمه OK و بعد، Restart را نیز کلیک کنید. پس از این که مشکل را حل کردید و دیگر نیازی به ورود به حالت Safe Mode نداشتید، پنجره ی پیکربندی سیستم را یک بار دیگر باز کنید و علامت کنار گزینه ی SAFEBOOT /را بردارید.

hussein
2013-05-02, 13:35
سلام،
شاید کلا کلیدهای تابعی کار نمیکنه توی مراحل راه اندازی سیستمتون. اگه کار میکنه ووارد حالت Safe Mode نمیشه از روش زیر برین:

اگر فشاردادن کلید F8 باعث وارد شدن به حالت Safe Mode نشده، می توانید روش دیگری را برای ورود به این حالت به کار ببرید،دکمه ی Start را بزنید و در فهرست موجود، گزینه ی Run را کلیک کنید. در پنجره ی کوچکی که باز می شود، بنویسید msconfig و کلید Enter را فشار دهید. با این کار، پنجره ی پیکربندی سیستم باز می شود. در این پنجره وارد زبانه ی BOOT.INI شوید و مربع کنار گزینه ی SAFEBOOT /را علامت بزنید. سپس دکمه OK و بعد، Restart را نیز کلیک کنید. پس از این که مشکل را حل کردید و دیگر نیازی به ورود به حالت Safe Mode نداشتید، پنجره ی پیکربندی سیستم را یک بار دیگر باز کنید و علامت کنار گزینه ی SAFEBOOT /را بردارید.

این روش رو خودمم بلد هستم اما نمی خوام برم به حالت safe mode میخوام مشکل کامپیوترمو برطرف کنم

MICROTEL
2013-05-02, 13:49
این روش رو خودمم بلد هستم اما نمی خوام برم به حالت safe mode میخوام مشکل کامپیوترمو برطرف کنم
خوب یه راه دیگه:

روی تمامی کیبردهای جدید که دارای دکمه های مولتی مدیا هستند که کارهای زیادتری رو برای شما توی ویندوز انجام میده ، یک دکمه هست که معمولا یک چراغ به رنگ نارنجی ، قرمز یا زرد رو روی کیبرد روشن میکنه که معمولا رنگ این چراغ با رنگ ۳ چراغ دیگه کیبرد تفاوت داره !
کافیه شما موقعی که دارید ویندوز رو نصب میکنید و دکمه ی اف-۸ شما کار نمیکنه ، این کلید رو یک بار فشار بدین !
به همین راحتی
به این معنی که اگر چراغ دکمه های اضافه کیبرد روشنه اون رو خاموش کنید و اگر خاموشه اون رو روشن کنید.
الآن دیگه دکمه ی اف-۸ به خوبی کار میکنه !!
موفق باشید.

mrg02
2013-05-02, 13:56

در بعضي از كيبوردها كليد تابعي دو نوع كابرد دارند و براي تغيير آن از كليدي استفاده مي شود كه معمولا با حرف F نشان داده شده است كه با فشردن آن، كليد هاي تابعي خاموش و روشن مي شود

reza39
2013-05-02, 14:01
نه. از طریق بایوس first boot رو روی dvd بزارید و سیستم رو با dvd ویندوز بالا بیارین و بقیه مراحل...
ممنون میشه مرحله به مرحله بهم بگید . زیاد وارد نیستم

mz_amir
2013-05-02, 15:08
ممنون میشه مرحله به مرحله بهم بگید . زیاد وارد نیستم

1.هنگام بالا اومدن ویندوز کلید delete رو بزنید تا وارد تنظیمات بایوس بشید
2.بعد از قسمت first boot رو روی dvd بزارید.
3.سیستم رو ریستارت کنید و dvd ویندوز رو وارد کنید
4.و وقتی اجرا شد از منوش گزینه srartup rapair رو انتخاب کنید.

masoud008
2013-05-02, 19:16
ساـام

درایو MUSIC ام توی ویندوز سون قابل نمایش نیست با این که در ویندوزxp هستش

داریو مخفی نیست چون توی disk management نیست!

لطفا سریع بگید چیکار کنم ویندوز xp رو پاک کردم به موزیک دسترسی ندارم

(اینم بگو درایو موزیک پاک نشده چون با ویندوز live دیده میشه)

mz_amir
2013-05-02, 19:47
ساـام

درایو MUSIC ام توی ویندوز سون قابل نمایش نیست با این که در ویندوزxp هستش

داریو مخفی نیست چون توی disk management نیست!

لطفا سریع بگید چیکار کنم ویندوز xp رو پاک کردم به موزیک دسترسی ندارم

(اینم بگو درایو موزیک پاک نشده چون با ویندوز live دیده میشه)

دوباره با همون ویندوز لایو وارد شید و اون پوشه رو به یه درایو دیگه انتقال بدید.

hussein
2013-05-02, 21:55
سلام اینم یه آموزش دیگه برای رمز گذاری روی کامپیوترتون
توی run بنویسید syskey بعد upadate بعد می تونید پسورد بذارید

hussein
2013-05-02, 22:02
کسانی که میخوان دکستاپ اندازه ی ایکون ها صداها ی کامپیوتر و غیره رو بصورت حرفه ای تنظیم کنند در ویندز اکسپی رو که همه می دونن خیلی راحت است روی دکستاپ کلیک راست پروپرتیز بعدش آدوانتت همین
اما در ویندز 7
روی دکستاپ کلیک راست پرسونالیز بعد windows color که زیرش به رنگ توسی نوشته windows basic بعد گزینه ی advanced appearance همین:-bd

reza39
2013-05-02, 23:16
درود . از همه دوستان تشکر میکنم مشکلم حل شد .سپاس

masoud008
2013-05-03, 18:52
دوباره با همون ویندوز لایو وارد شید و اون پوشه رو به یه درایو دیگه انتقال بدید.

خسته نباشی!

اخه من کمبود فضا دارم یک پوشه که نیست 20 گیگه!

hussein
2013-05-04, 13:09
اگر کسی چیز دیگه ای بلدی یا رفع مشکل یه کاری توی ویندز رو بلده بنویسه

pooya.1999
2013-05-06, 19:18
من یه مشکلی با ویندوزم پیدا کردم:
موس من در ویندوز 7 خرابه و بعضی اوقات با بالا آمدن ویندوز موس از کار افتاده و با سیم های اتصال موس که ور می رم درست نمیشه بلکه با چند با ری استارت کامپیوتر درست میشه،بیشتر اوقات هم در حین کار با ویندوز موس هنگ می کنه(برای چند ثانیه) و بعد درست میشه می خواستم ببینم باید چی کار کنم؟درضمن قبلا این میشکل را نداشتم.

hussein
2013-05-06, 19:54
موس من در ویندوز 7 خرابه و بعضی اوقات با بالا آمدن ویندوز موس از کار افتاده و با سیم های اتصال موس که ور می رم درست نمیشه بلکه با چند با ری استارت کامپیوتر درست میشه،بیشتر اوقات هم در حین کار با ویندوز موس هنگ می کنه(برای چند ثانیه) و بعد درست میشه می خواستم ببینم باید چی کار کنم؟درضمن قبلا این میشکل را نداشتم.
با یه آنتی ویروس قوی مثلا آویرا درایو c رو اسکن کن ببین ویروس هست یانه
اگر از ویروس نبود درایور موس رو دانلود کن و نصب کن
فعلا همین 2تارو امتحان کن

pooya.1999
2013-05-07, 11:22
با یه آنتی ویروس قوی مثلا آویرا درایو c رو اسکن کن ببین ویروس هست یانه
اگر از ویروس نبود درایور موس رو دانلود کن و نصب کن
فعلا همین 2تارو امتحان کن
خیلی ممنون؛
انتی ویروسم Norton 360 است و ویروسی نبود ولی لینک دانلود درایور موسی رو پیدا نکردم؛لطف می کنید لینکی را معرفی کنید؟

hussein
2013-05-07, 12:37
خیلی ممنون؛
انتی ویروسم Norton 360 است و ویروسی نبود ولی لینک دانلود درایور موسی رو پیدا نکردم؛لطف می کنید لینکی را معرفی کنید؟
سلام
cmd رو بازکن و این دستور رو وارد کن sfc /scannow بعد بعد از تمام شدنش کامپیوترو رسیت کن
بعد از نصب ویندز درایورها هیچ ایرادی ندارند شما احتمالا ه چیزی نصب می کنی که ویندزتو خراب می کنه و یا ویروسی در درایوهای دیگه ای داری
من خودم یبار یه ننرم افزار دانلود کردم اصلا نمی ذاشت وصل بشم به اینترنت به محض اینکه پاکش کردم درست شد
یبارم نرم افزار مدیریت دانلود ویدیو رو نصب کردم ازم اینترنتمو خراب کرد وقتی هم پاکش کردم بیشتر داغون کرد هرکاری هم کردم درست نشد مجبور شدم ویندز عوض کنم

یه احتما دیگه ای هم هست که موس قطع و وصل میشه که اگه اینطور باشه شاید از پاور باشه
و با یبار در آوردن موس و دوباره وصل کردنش به کامپیوتر رست میشه

mz_amir
2013-05-07, 13:06
خیلی ممنون؛

مدل دقیق موس رو ذکر کنید؟

pooya.1999
2013-05-07, 13:09
مدل دقیق موس رو ذکر کنید؟
OP-620

سلام
cmd رو بازکن و این دستور رو وارد کن sfc /scannow بعد بعد از تمام شدنش کامپیوترو رسیت کن
بعد از نصب ویندز درایورها هیچ ایرادی ندارند شما احتمالا ه چیزی نصب می کنی که ویندزتو خراب می کنه و یا ویروسی در درایوهای دیگه ای داری
من خودم یبار یه ننرم افزار دانلود کردم اصلا نمی ذاشت وصل بشم به اینترنت به محض اینکه پاکش کردم درست شد
یبارم نرم افزار مدیریت دانلود ویدیو رو نصب کردم ازم اینترنتمو خراب کرد وقتی هم پاکش کردم بیشتر داغون کرد هرکاری هم کردم درست نشد مجبور شدم ویندز عوض کنم

یه احتما دیگه ای هم هست که موس قطع و وصل میشه که اگه اینطور باشه شاید از پاور باشه
و با یبار در آوردن موس و دوباره وصل کردنش به کامپیوتر رست میشه
ممنون امتحان کردم ولی بازم درست نشد!

mz_amir
2013-05-07, 13:55
OP-620

ممنون امتحان کردم ولی بازم درست نشد!

خب پس مارکش کو ؟!

pooya.1999
2013-05-07, 19:11
خب پس مارکش کو ؟!
والا خیلی خیلی وقت پیش گرفتم یادم نمیاد،ولی گمونم Sony !

mz_amir
2013-05-07, 20:04
والا خیلی خیلی وقت پیش گرفتم یادم نمیاد،ولی گمونم Sony !

A4Tech OP-620D 2X Click Optical

همینه ؟

خدمت شما :

MANHATAN
2013-05-07, 20:45
با یک موس دیگه امتحان کنید یا موس خودتون رو روی یک سیستم دیگه تست کنید.
در صورت سالم بودن موس آپدیت بایوس مادربرد....مشکل در پاور سیستم

pooya.1999
2013-05-08, 10:05
A4Tech OP-620D 2X Click Optical

همینه ؟

خدمت شما :

آهان بله خودشه،دست شما درد نکنه،خیلی ممنون!;)

با یک موس دیگه امتحان کنید یا موس خودتون رو روی یک سیستم دیگه تست کنید.
در صورت سالم بودن موس آپدیت بایوس مادربرد....مشکل در پاور سیستم

امتحان کردم ولی انگار مشکل موس نیست!

hussein
2013-05-08, 10:54
آهان بله خودشه،دست شما درد نکنه،خیلی ممنون!;)

امتحان کردم ولی انگار مشکل موس نیست!

اگر مشکل سخت افزاری اشه من بلد نیسم
ویندزتو عوض کن ببین درست میشه یانه
اگر این دفعه درست نشد پس مشکل از کیسته
بعد از نصب ویندز هر نرم ازاری نصب می کنی موستو یه 1دقیقه باهاش ور بورو منظورم اینه که باهاش کار کن بعد نرم افزار بعدی رو نصب کن
شایدم مشکل از ویندزت باشه چون من یبار یک ویندز خراب داشتم که بعد از نصب بعد ز چند دقیقه task maneger پاک میشد و حتی alt+ctrl+delete رو هم میزدم از اونجا هم پاک شده بود
یه ویندز 7 جدید گیرم اومد هیچ مشکلی نداشت

pooya.1999
2013-05-08, 17:56
با این درایوری که دوستمون دادن تا حدی مشکل حل شد ولی بازم یکم مشکل دارم،ویندوزم رو عوض می کنم ببینم چی میشه.

reza39
2013-05-11, 01:04
درود .وقت بخیر . امروز یه مشکل برام پیش اومده وقتی سیستمو روشن میکنم مشخصات مادربورد میاد بعد باید بره به ویندوز قسمت ولکام ویندوز ولی قبل این مرحله یه صفحه سیاه باز میشه یکم طول میکشه تا بره مشکل میتونه از چی باشه؟

mz_amir
2013-05-11, 01:12
درود .وقت بخیر . امروز یه مشکل برام پیش اومده وقتی سیستمو روشن میکنم مشخصات مادربورد میاد بعد باید بره به ویندوز قسمت ولکام ویندوز ولی قبل این مرحله یه صفحه سیاه باز میشه یکم طول میکشه تا بره مشکل میتونه از چی باشه؟

یه مدت که از نصب ویندوز می گذره به دلیل نصب انواع مختلف نرم افزار ها , تغییرات در ریجستری و ... ویندوز سنگین میشه که با یه بهینه ساز میشه تا حدودی از به وجود اومدن چنین مشکل هایی جلوگیری کرد.

در مرحله بعد شما هاردتون رو یه بار دیفراگ کنید.

و در آخر هارد رو با hdd regenarator اسکن کنید و بد سکتور های هارد رو رفع کنید.

reza39
2013-05-11, 01:17
یه مدت که از نصب ویندوز می گذره به دلیل نصب انواع مختلف نرم افزار ها , تغییرات در ریجستری و ... ویندوز سنگین میشه که با یه بهینه ساز میشه تا حدودی از به وجود اومدن چنین مشکل هایی جلوگیری کرد.

در مرحله بعد شما هاردتون رو یه بار دیفراگ کنید.

و در آخر هارد رو با hdd regenarator اسکن کنید و بد سکتور های هارد رو رفع کنید.

من از Advanced SystemCare 6 این برنامه استفاده مینم ولی تاثیری تو این مشکل من نداشته . چه جوری هاردو دیفراگ کنم ؟ اطلاعاتم پاک میشه؟

mz_amir
2013-05-11, 01:21
من از Advanced SystemCare 6 این برنامه استفاده مینم ولی تاثیری تو این مشکل من نداشته . چه جوری هاردو دیفراگ کنم ؟ اطلاعاتم پاک میشه؟

نه.اطلاعات پاک نمیشه, مرتب میشه.باید از قسمت disk defragment موجود در advanced systemcare این کار رو انجام بدید.

reza39
2013-05-11, 02:01
نه.اطلاعات پاک نمیشه, مرتب میشه.باید از قسمت disk defragment موجود در advanced systemcare این کار رو انجام بدید.

انجام دادم ولی فرقی نکرد همون جوریه

mz_amir
2013-05-11, 02:08
انجام دادم ولی فرقی نکرد همون جوریه

هارد رو با hdd regnarator اسکن کردی؟ بد سکتور داشت ؟

reza39
2013-05-11, 02:19
با این برنامه دادم گشت Smart Defrag 2 . بعد ریستارت کردم

hussein
2013-05-11, 10:20
اینم برنامه هم خوبه Auslogics.BoostSpeed
فایل های اضافی رو پاک می کنه رجیستری رو ـدمیر می کنه دفراک هم می کنه
اگر صفحه ی ویندز سیاه شده کرک رو دوباره نصب کن
برای پاک کردن فایل های اضافی یه راه دیگه هم هست
روی درایور ویندز راست کلیک پروپرتیز discleanup
و defragment رو می تونی از قسمت tools بیاری هم آنالیز کن هم دفراگش کن

mz_amir
2013-05-11, 17:07
با این برنامه دادم گشت Smart Defrag 2 . بعد ریستارت کردم

شما یه بار با hdd regenarator هم اسکن کنید, ضرر نداره

reza39
2013-05-11, 21:31
شما یه بار با hdd regenarator هم اسکن کنید, ضرر نداره
درود . این که گفتید نرم افزاره ؟

Assistant
2013-05-11, 21:39
HDD Regenerator 2011 v11.0011 رفع بد سکتور هارد | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])

آ ([Only registered and activated users can see links])موزش توسط مدیر محترم sajjadkhati
click ([Only registered and activated users can see links])

reza39
2013-05-12, 17:48
HDD Regenerator 2011 v11.0011 رفع بد سکتور هارد | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])

آ ([Only registered and activated users can see links])موزش توسط مدیر محترم sajjadkhati
click ([Only registered and activated users can see links])
درود من با این برنامه دادم هاردو گشت ولی بد سکتوری صفر بود . ولی باز دیر لود میشه ویندوز

mz_amir
2013-05-12, 18:23
درود من با این برنامه دادم هاردو گشت ولی بد سکتوری صفر بود . ولی باز دیر لود میشه ویندوز

شما با برنامه های مدیریت استارت اپ یه بررسی کن و نرم افزار های غیر ضرورری رو غیر فعال کن.

hussein
2013-05-12, 18:30

msconfig در قسمت جنرال ببین روی نورمال هست یانه

reza39
2013-05-12, 18:46
از کجا باید برم تو اون قسمت ؟

Assistant
2013-05-12, 18:53
از کجا باید برم تو اون قسمت ؟
run > msconfig

reza39
2013-05-12, 18:59
گزینه run رو تو نوار استارت ندارم نمیدونم چی شده حذف شده؟ از جای دیگه میشه رفت /

Assistant
2013-05-12, 19:08
گزینه run رو تو نوار استارت ندارم نمیدونم چی شده حذف شده؟ از جای دیگه میشه رفت /
به طور پیش فرض توی منوی استارت وجود نداره
در قسمت جست و جو منوی استارت هم بنویسید کفایت میکنه :دی

کلیک راست بر روی تسک بار ( نوار افقی پایین صفحه )
Properties
تب start menu
انتخاب گزینه customize
تیک دار کردن گزینه run command
ok

MOHSEN
2013-05-12, 19:11

reza39
2013-05-12, 19:14
میدونم اینقدم ... نیستم . برای بهینه سازی ویندوز یه تایپیک داشتید که بعضی قسمتای ویندوز غیر فعال میکنید فکر کنم اون قسمتارو غیر فعال کردم

MOHSEN
2013-05-12, 19:17
میدونم اینقدم ... نیستم . برای بهینه سازی ویندوز یه تایپیک داشتید که بعضی قسمتای ویندوز غیر فعال میکنید فکر کنم اون قسمتارو غیر فعال کردم

Run-Command 1.22 + Portable x86/x64 - جایگزین مناسب برای Run ویندوز | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])

reza39
2013-05-12, 19:24
اقا رو نرمال نبود رو این گزینه بود selective startup

Assistant
2013-05-12, 19:38
برای بنده بدین شکل هست و مشکلی هم ندارم

reza39
2013-05-12, 19:41
برای بنده بدین شکل هست و مشکلی هم ندارم

برای منم همین جوریه . حالا نرمالش کنم ؟

Reza@
2013-05-12, 19:46
احتمالا كابل متصل به هارد مشكل داره.

hussein
2013-05-12, 19:54
خوب اگه نیست بذارش روی normal startup بعد اوکی کن

reza39
2013-05-12, 20:00

reza39
2013-05-17, 02:00
درود . دوستان این نوشتها تو ویندوز من یه جوری شده چه تو محیط ویندوز چه تو محیط اینترنت و صفحات وب کم رنگ یه جوری شده هر چی هم تنظیم میکنم باز همون جوریه ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

*sina*
2013-05-17, 03:51
درود . دوستان این نوشتها تو ویندوز من یه جوری شده چه تو محیط ویندوز چه تو محیط اینترنت و صفحات وب کم رنگ یه جوری شده هر چی هم تنظیم میکنم باز همون جوریه ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

دوست عزیز یه اسکرین شات میزاری ببیینم یه جوری چجوریه؟؟!!!/:)
تا بتونیم راهنمایی کنیم

Assistant
2013-05-17, 04:02
control panel > font > font setting > restore default font setting

hussein
2013-05-17, 18:46
اینو حتما دانلود کنید خیلی خوب هست از یه سایت توی اینترنت پیداش کردم ترفند های ویندز 7 و ویستا توش هست
کسی که میخواد با ویندزش بصورت حرفه ای کار کنه حتما اینو دانلود کنه
امیر جان اگه میشه این فایل بصورت pdf در بیار من ندارم
آفیس که که دارم دانلود می کنم با آفیس هم نمی توم چون نصب نیست
تو این کارو بکن

Only For You
2013-05-17, 19:41
دوست عزیز یه اسکرین شات میزاری ببیینم یه جوری چجوریه؟؟!!!/:)
تا بتونیم راهنمایی کنیم
نمیدونم شاید مشکل دوستمون همونجوری که من دارم شـده .
منم موقعی که فونت ها رو ریسـتوری دیفیال کردم ,
نوشته های سرچ و انجمن های دیگه از بولد در اومدن و یجوری شده برام .

mz_amir
2013-05-17, 22:08
نمیدونم شاید مشکل دوستمون همونجوری که من دارم شـده .
منم موقعی که فونت ها رو ریسـتوری دیفیال کردم ,
نوشته های سرچ و انجمن های دیگه از بولد در اومدن و یجوری شده برام .

این تصویر که مشکلی نداره ؟ کلمه ای که سرچ کردین به صورت bold هست و بقیه کلمات به صورت عادی.

amir-gh
2013-05-18, 01:03
باسلام
من مشکلی در نصب ویندوز 7 روی کامپیوتر هم دارم در اصل میخواستم برای اولین بار ویندوز 7 نصب کنم اما وقتی فرمت کردم جوابی که در تصویر میبینید داد باز یک بار دیگر ویندوز ایکس پی نصب کر دم ولی این بار فرمت نکردم ولی بار دیگر باز هم همان جواب را میدهد مشکل در چیست؟

بعد از اینکه ok را هم می زنم جواب پایین را میگیرم

باتشکر

sinahm
2013-05-18, 01:05
عکس اولی به این معناست که ممکن است در درایوی که انتخاب کردید اطلاعات ویندوز قبلیتون باشه

amir-gh
2013-05-18, 01:25
عکس اولی به این معناست که ممکن است در درایوی که انتخاب کردید اطلاعات ویندوز قبلیتون باشه

ویندوز ایکس پی نصب است در بالا هم نوشتم که یک بار فرمت کردم باز هم همین جوابها امد باید چه کار انجام دهم؟

Polar Kit
2013-05-18, 01:46
سلام
فکر کنم گزینه اپگرید رو به جای نصب انتخابی زدین

KuRdIsTaNp30
2013-05-18, 02:15
در درايوي که ويندوز xp نصب است ويندوز 7 نصب نکنيد

amir-gh
2013-05-18, 02:26
سلام
فکر کنم گزینه اپگرید رو به جای نصب انتخابی زدین

خیر گزینه نصب را انتخاب کردم

amir-gh
2013-05-18, 02:27
در درايوي که ويندوز xp نصب است ويندوز 7 نصب نکنيد

چرا؟مگر روی c نمی توان نصب کرد؟

KuRdIsTaNp30
2013-05-18, 02:34
به دليل تداخل کار اشتباهيه که اينکارو کنيد
بهتره براي اينکار يک درايو 30 گيگ براي ويندوز xp و يک درايو 40 يا 50 گيگ براي 7 جدا کنيد

amir-gh
2013-05-18, 02:40
به دليل تداخل کار اشتباهيه که اينکارو کنيد
بهتره براي اينکار يک درايو 30 گيگ براي ويندوز xp و يک درايو 40 يا 50 گيگ براي 7 جدا کنيد

دلیل اینکه باید اینطور عمل کنم چیست؟

من می خواهم ویندوز ایکس پی بطور کل حذف شود با این کار من دو ویندوز خواهم داشت

درایوهای دیگر کامپیوتر پر هست و نمیخواهم انها را پاک کنم

KuRdIsTaNp30
2013-05-18, 02:44
آها
پس درايو c رو با خود ويندوز يا با يک نرم افزار تحت بوت مثل پارتيشن مجيک فرمت کن
و بعد وقتي ويندوز 7 رو نصب ميکني custom install رو بزن يعني گزينه دوم براي نصب
اگه کلمه رو اشتباه نوشتم ببخشيد ديگه

hussein
2013-05-18, 03:19
ویندوز ایکس پی نصب است در بالا هم نوشتم که یک بار فرمت کردم باز هم همین جوابها امد باید چه کار انجام دهم؟

باهمان اکسپی درایور ویندزتو فرمت کن بعد ویندز 7 رو نصب کن

MANHATAN
2013-05-18, 07:18
باسلام
من مشکلی در نصب ویندوز 7 روی کامپیوتر هم دارم در اصل میخواستم برای اولین بار ویندوز 7 نصب کنم اما وقتی فرمت کردم جوابی که در تصویر میبینید داد باز یک بار دیگر ویندوز ایکس پی نصب کر دم ولی این بار فرمت نکردم ولی بار دیگر باز هم همان جواب را میدهد مشکل در چیست؟

بعد از اینکه ok را هم می زنم جواب پایین را میگیرم

باتشکر
بهتره یبار درایوی که ویندوز نصب بوده دیلیت کنی بعد دوباره پارتیشن کن چون ویندوزاکس پی 8 مگ (System Reserved) لازم داره ولی ویندوز 7 100 مگ و ویندوز 8 350 مگ

mz_amir
2013-05-19, 02:52
شما یه بار سی دی نصب ویندوز xp رو اجرا کنید و در مرحله اولش درایو ویندوز رو فرمت کنید و بعد عملیات نصب رو کنسل کنید و دی وی دی ویندوز 7 رو اجرا کنید و نصبش کنید.

hussein
2013-05-19, 12:51
من میخوام برای یک نفر ویندز 7 نصب کنم
مادربورد لبتابش asus هست اصلا نمی دونم با کدام کیک بوتش رو بیارم یا تنظیمات بوت و سخت افزاریشو
هنگام بالا آمدن ویندز هم هیچ کلیدی رو نشون نمی ده لطفا راهنمایی کنید
چطوری می تونم با مادربورد asus ویندز عوض کنم

hussein
2013-05-19, 22:43
اگر کسی بلده لطفا بهم یاد بده که چجوری میشه روی لبپتاب asus ویندز نصب کنم

MOHSEN
2013-05-19, 23:20
اگر کسی بلده لطفا بهم یاد بده که چجوری میشه روی لبپتاب asus ویندز نصب کنم

کلیدهای F2 - F8 - F12 - Delete - Esc رو امتحان کنید

اگه جواب نداد برنامه زیر رو تست کنید

Sina_d900
2013-05-22, 02:57
من نزدیک 4 گیگ بعبارتی حدود 650 آپدیت مهم - ضروری و بحرانی از آپیدتای سایت مایکروسافت رو با برنامه Update خود ویندوز دریافت کردم و نصب شدن چجوری میتونم ازونا بکاپ بگیرم تا در موقع تعویض ویندوز دوباره داشته باشمشون

Click4u
2013-05-22, 12:32
من نزدیک 4 گیگ بعبارتی حدود 650 آپدیت مهم - ضروری و بحرانی از آپیدتای سایت مایکروسافت رو با برنامه Update خود ویندوز دریافت کردم و نصب شدن چجوری میتونم ازونا بکاپ بگیرم تا در موقع تعویض ویندوز دوباره داشته باشمشون

آموزش کامل نرم افزار بک آپ گیری Acronis True Image - صفحه 24 ([Only registered and activated users can see links])

هم میتونین از فایل و هم از کل درایو و هم از ویندوز بکاپ بگیرین.

mz_amir
2013-05-22, 17:24

نکته : دستورات زیر را وقتی به اینترنت وصل نیستید انجام دهید.

وقتی شما به اینترنت متصل میشوید کامپیوتر خودکار آخرین آپدیت ها را از سایت سازنده میگیرد و خودکا ر نصب میکند و بعضی از این فایل ها را حجم زیادی هستند و اگر این فایلها دانلود شود و نصب شود باعث با رفتن سرعت کامپیوتر شما میشود

نکته جالب و مفید اینجاست که شما میتوانید با رفتن به میسر زیر فایل هایی که کامپیوتر دانلود کرده است را انتقال دهید به پوشه دیگر

C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download

به نکات زیر توجه کنید:

1-برای نصب به مسیر زیر بروید

066d6b6f1db2fb7733670d09b62362cd

2-با رفتن به مسیر بالا فایلی به نام update میبینید که دارای پسوند exeهست را اجرا میکنید اگر فایل با موفقیت نصب شد

3-پوشه که به صورت کد است را به محل دالخواه خود انتقال دهید

4-توجه داشته باشید که وقتی فایل آپدیت شده کامل میشود و میخواهید به محل دالخواه خود انتقال دهید حتما دستور شماره 2 را اجرا کنید زیرا وقتی فایلی را از سایت دانلود میکند ولی شما آن فایل را به پوشه دیگری برده اید دوباره دانلود میکند

5-اگر فایل را اجرا کردید و خطای ناقص بودن فایل را داد پوشه که به صورت کد است را کار ی بهش نداشته باشید

اما این آپدیت ها یه فایل تنها نیست که شما بردارید و بعد از نصب ویندوز دوباره بخواهید آنها را نصب کنید .

به خاطر این که وقتی یک patch به طور اتوماتیک دانلود می شه روی سیستم شما نصب می شه و این فایل فقط یه فایل تکی نیست بلکه این patch به چندین قسمت تبدیل می شه .

به خاطر همین شما وقتی روی فایلها کلیک می کنید error داده می شه . یعنی این patch به صورت کامل دانلود نمی شه بکله تیکه تیکه می شه .

از طرف دیگه خود ویندوز بعد از انجام عملیات آپدیت، فایل های آپدیت خودش را بیشترشون رو پاک می کنه....

و اما راه حل کار:

شما باید ابتدا برنامه wnloadو یا WUtooL را دانلود کنید و بعد هم نصب کنید و سپس با استفاده از این برنامه یه مکانی را برای ذخیره اپدیتهای ویندوز قرار بدهید تا بعد از نصب مجدد ویندوز بتوانید این اپدیتها را نصب کنید .

با این برنامه می توانید محلی را برای ذخیره کردن اپدیت های ویندوز انتخاب کنید تا هنگامی که ویندوز به صورت اتوماتیک اپدیت می شود توی محلی که شما مشخص کرده اید قرار بگیرد .

شما در هنگام نصب این برنامه ، درایوری که میخواهید آّپدیت ها در آن ذخیره بشود را مشخص کنید .

بعد در هنگام آّ ب دیت شدن اتوماتیک ویندوز همه آپدیت ها بوسیله این برنامه در آن درایور ذخیره میشود .

نکته:

نصب این برنامه خیلی ساده است و ضمنا واسه نسخه های دیگه ماکروسافت نظیر xp sp2 و .... هم کاربرد داره.

پس یادتون باشه، سیستمی که چند وقته داره آپدیت میشه، بعد از نصب این نرم افزار، آپدیت بدرد بخوری به شما نمیده (به دلایلی که گفتم) و باید برای ذخیره کردن این آپدیت ها یه ویندوز آپدیت نشده را با نرم افزار زیر، داشته باشید.

gauac
2013-06-04, 19:15
باسلام و خسته نباشید
من از بخش دانلود سایت جهت جایگزین کردن سیستم عامل ،ویندوز 7 با آبدیت جدید 32 بیت رو دانلود کردم که بصورت چند پچ فشرده بود ،متاسفانه در هنگام آن زیب کردن فایلها پیغام خطا میدهد و فقط یکی از فایلهای زیب شده باز شد که شامل فایلی بنام Remove Maher's Digital World Info میباشد.
لطفا در صورت امکان راهنمایی فرمایید.
(من میخواهم ویندوز 7 نصب بر روی لب تابم را آبدیت کنم ،ترجیحا با نصب مجدد)

babak60
2013-06-05, 04:08
دورود بر شما

من نسخه Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 Integrated May 2013 x86 روی لب تاپ نصب کردم و یک مشکل دارم که فولدرهائیکه قبلا روی درایوهای هاردیسکم داشتم را وقتی میخوام پاک کنم ارور میده که اجازه این کار رو نداری که عکس ارور ها رو در زیر گذاشتم

چطور میتونم این مشکل رو حل کنم

با سپاس

N!MA
2013-06-05, 04:40
babak60: ([Only registered and activated users can see links])

دورود بر شما

من نسخه Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 Integrated May 2013 x86 روی لب تاپ نصب کردم و یک مشکل دارم که فولدرهائیکه قبلا روی درایوهای هاردیسکم داشتم را وقتی میخوام پاک کنم ارور میده که اجازه این کار رو نداری که عکس ارور ها رو در زیر گذاشتم

با سپاس

دوست عزیز این لینک ([Only registered and activated users can see links])رو مشاهدا کنید شاید به کارتون اومد!

gauac
2013-06-05, 21:20
باسلام و خسته نباشید
من از بخش دانلود سایت جهت جایگزین کردن سیستم عامل ،ویندوز 7 با آبدیت جدید 32 بیت رو دانلود کردم که بصورت چند پچ فشرده بود ،متاسفانه در هنگام آن زیب کردن فایلها پیغام خطا میدهد و فقط یکی از فایلهای زیب شده باز شد که شامل فایلی بنام Remove Maher's Digital World Info میباشد.

babak60
2013-06-05, 22:31
دوست عزیز این لینک ([Only registered and activated users can see links])رو مشاهدا کنید شاید به کارتون اومد!

با سپاس از پاسخ شما

ولی هنوز مشکل حل نشده و وقتی میخوام طبق مقاله دسترسی رو اصلاح کنم ارور زیر رو میگیره

MOHSEN
2013-06-05, 22:56
این دو تا رو امتحان کنید :

Unlocker 1.9.2 + Portable - حذف فایلی که هنگام پاک کردن پیغام خطا میدهد | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])

IObit Unlocker 1.0 - پاک کردن فایلی که حذف نمیشود | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])

mz_amir
2013-06-06, 13:03
دورود بر شما

با سپاس

شما وارد بخش Security اون فولدر بشید و جلوی full control تیک بزنید و تغییرات رو ذخیره کنید.

باسلام و خسته نباشید

شما تمام پارت ها رو در یه فولدر قرار بدید و بعد روی پارت اول راست کلیک کنید و اکسترکت رو انتخاب کنید. بعد از اتمام کار بهتون یه فایل iso تحویل میده. اگه هنگام اکسترکت ارور داد.اون پارت رو با استفاده از وینرار repair کنید.

javadrock
2013-06-06, 19:50
سلام چند روزی این مشکل برام پیش آمده چکار باید کرد
[Only registered and activated users can see links]*********************/img1/gk09o4403aek9j91yhf4.jpg
[Only registered and activated users can see links]*********************/img1/8tdohga608gb0ueu6etp.jpg
با تشکر

domenik
2013-06-15, 13:10
نمیدونم به چی دست زدم که موجب شد وقتی روی هر درایو یا فولدری کلیک کنم, صفحه ی جدید باز کنه!

یعنی وقتی مایکامپیوتر بازه و روی c کلیک میکنم برای درایو c یک صفحه ی جدید باز میکنه.

برای اینکه صفحه ی جدید ایجاد نشه چکار کنم؟ ریست فولدر اپشن هم کردم نشد! دیفالت پروگرمس هم کردم.

با تشکر.

Mehdi98
2013-06-15, 13:18
نمیدونم به چی دست زدم که موجب شد وقتی روی هر درایو یا فولدری کلیک کنم, صفحه ی جدید باز کنه!

یعنی وقتی مایکامپیوتر بازه و روی c کلیک میکنم برای درایو c یک صفحه ی جدید باز میکنه.

برای اینکه صفحه ی جدید ایجاد نشه چکار کنم؟ ریست فولدر اپشن هم کردم نشد! دیفالت پروگرمس هم کردم.

با تشکر.

ببین این درسته؟؟:

domenik
2013-06-15, 14:37
ببین این درسته؟؟:

خیر......
من میگم رستور دیفالت کردم!
همین گزینه در عکسی که که قرار دادی موجوده.

Mehdi98
2013-06-15, 14:48
ممکنه بخاطر ویروس NEW FOLDER.EXE باشه .(فک میکنمااا)
چون اون هم یه چنین موردی رو ایجاد می کنه
مطمئنی ویروسی نیست سیستمت؟؟:-?

MOHSEN
2013-06-15, 14:50
خیر......
من میگم رستور دیفالت کردم!
همین گزینه در عکسی که که قرار دادی موجوده.

یادمه یه ویروسی بود که باعث این مشکل میشد ، با دیسک نجات آنتی ویروس اسکن کنید شاید درست شه

domenik
2013-06-15, 15:28
ویروس اوتوران نیست؟ حالا از کجا بفهمم که ویروس اوتوران یا نی فولدر گرفته؟

ویروس نی فولدر یا اوتوران با دیسک نجات (بوت) پاک میشه؟

یا راهکارهایی برای پاک کردنش هست؟

تا اونجایی که من میدونم اویرا در تشخیص ویروس اوتوران از همه ضعیف تره. این یکی از ویژگی های بدشه.

به این ضعفش معروفه. پس احتمالا اوتورانه.

domenik
2013-06-15, 15:31
اخه shpw hiden کردم هیچی نبود!

Mehdi98
2013-06-15, 15:32
ویروس اوتوران نیست؟ حالا از کجا بفهمم که ویروس اوتوران یا نی فولدر گرفته؟

ویروس نی فولدر یا اوتوران با دیسک نجات (بوت) پاک میشه؟

یا راهکارهایی برای پاک کردنش هست؟

new folder پوشه ها رو به برنامه تبدیل میکنه و اصلشون رو مخفی می سازه.
یا از فولدر آپشن تیک هایدن ها رو بزار و ببین چیزی هست یا اینکه بعضی پوشه ها رو نیگاه کن در پراپرتیس ببین Application هست یا FILE FOLDER.
نتیجه رو بگو.

domenik
2013-06-15, 15:47
فولدر ها FILE FOLDER هستند.
اصلشون مخفی نیست.

یه اتفاق هم همین الان افتاد:!
گزینه show hiden در tools غیبش زد!
دوستان چه حادثه ای داره رخ میده؟ لطفا کمک کنید.
اطلاعات مهمی روی سیستم دارم.

mz_amir
2013-06-15, 17:42
فولدر ها FILE FOLDER هستند.
اصلشون مخفی نیست.

یه اتفاق هم همین الان افتاد:!
گزینه show hiden در tools غیبش زد!
دوستان چه حادثه ای داره رخ میده؟ لطفا کمک کنید.
اطلاعات مهمی روی سیستم دارم.

برای از بین بردنش چند نرم افزار و راه حل پیشنهاد شده که شما می تونید یکی از روش ها رو اجرا کنید :

ویروس New Folder.exe ([Only registered and activated users can see links])

ویروس نیو فولدر New Folder.exe ([Only registered and activated users can see links])

دانلود ضد ويروس نیو فولدر ([Only registered and activated users can see links])

domenik
2013-06-15, 17:56
خیلی ممنون. من راهنمایی هاتون رو میخونم و جوابو میزارم.
بگم که گزینه ی show hiden رو تونستم ظاهر کنم با نصب Trojan Remover و اسکن. (چند تا راه بود نمیدونم کدومش جواب داد!)

و اینکه الان که درایو ها روی hiden هستند, درون هر درایو پوشه ای مخفی با نامه $RECYCLE.BIN میباشد.
هرکس در مورد این پوشه اطلاعاتی داره بگه تا من برم کارهای بالارو انجام بدم.

mz_amir
2013-06-15, 18:05
خیلی ممنون. من راهنمایی هاتون رو میخونم و جوابو میزارم.
بگم که گزینه ی show hiden رو تونستم ظاهر کنم با نصب Trojan Remover و اسکن. (چند تا راه بود نمیدونم کدومش جواب داد!)

و اینکه الان که درایو ها روی hiden هستند, درون هر درایو پوشه ای مخفی با نامه $RECYCLE.BIN میباشد.
هرکس در مورد این پوشه اطلاعاتی داره بگه تا من برم کارهای بالارو انجام بدم.

نه اون فایل سیستمی و سالم هست. مشکلی نداره.

domenik
2013-06-15, 19:44
یه مشکل دیگه هم این ویروس ساخت!
پیغام داد ویندوزت گوین نیست!
با remove wat درستش کردم اما توی این کادر قرمز دیگه نمینویسه که اکتیوه!

[Only registered and activated users can see links]*********************/img1/n12dc9fmfuudf0wws5t.png ([Only registered and activated users can see links]*********************/)

چرا؟

mz_amir
2013-06-15, 19:53
یه مشکل دیگه هم این ویروس ساخت!
پیغام داد ویندوزت گوین نیست!
با remove wat درستش کردم اما توی این کادر قرمز دیگه نمینویسه که اکتیوه!

[Only registered and activated users can see links]*********************/img1/n12dc9fmfuudf0wws5t.png ([Only registered and activated users can see links]*********************/)

چرا؟

از این دو نر مافزار استفاده کنید :

Genuine ([Only registered and activated users can see links])

Geniune Patch ([Only registered and activated users can see links])

domenik
2013-06-15, 20:28
در مورد ویروس>
من ویروس نی فولدر ندارم... هیچ یک از علائم مربوط به این ویروس نیست. برای اطمینان هم لینک اول رو طبق راهنما انجام دادم.
اما درست نشد. ویروسی که من دارم تولز و شو هایدن رو مخفی میکنه و پنجره جدید باز میکنه.سرج که کردم متوجه شدم ویروسه اوتورانه. نرم افزار ها و ترفند هایی رفتم اما نشد!! هیچ پوشه هایی با نام های نی فولدر و اوتوران هم در درایو هام دیده نمیشه! حتی در حالت شو هایدن. این چه ویروسیه؟!!

اما در مورد گوین>
من ویندوزم گوین هست. ویندوز کاملا سالمه و پیغامی دیده نمیشه.

حالا فرض کنیم گوین یا اکتیو نیست! چرا توی این کادر بالا نگفته؟!

Mehdi98
2013-06-15, 20:36
در مورد ویروس>
من ویروس نی فولدر ندارم... هیچ یک از علائم مربوط به این ویروس نیست. برای اطمینان هم لینک اول رو طبق راهنما انجام دادم.
اما درست نشد. ویروسی که من دارم تولز و شو هایدن رو مخفی میکنه و پنجره جدید باز میکنه.سرج که کردم متوجه شدم ویروسه اوتورانه. نرم افزار ها و ترفند هایی رفتم اما نشد!! هیچ پوشه هایی با نام های نی فولدر و اوتوران هم در درایو هام دیده نمیشه! حتی در حالت شو هایدن. این چه ویروسیه؟!!

اما در مورد گوین>

با Autorun REMOver هم تست کردید؟؟

domenik
2013-06-15, 20:42
بله .....

mz_amir
2013-06-15, 20:50
در مورد ویروس>

اما در مورد گوین>

شما یه بار با دیسک نجات هارد رو اسکن کنید.

domenik
2013-06-15, 21:06
شما یه بار با دیسک نجات هارد رو اسکن کنید.

باشه جوابشو میدم. فقط از کدوم انتی نجات استفاده کنم بهتره؟

mz_amir
2013-06-15, 21:17
باشه جوابشو میدم. فقط از کدوم انتی نجات استفاده کنم بهتره؟

کاسپر یا بیت دیفندر

MICROTEL
2013-06-15, 21:21
کاسپر یا بیت دیفندر
کاسپر چیه امیر جان ،انتی جدیده؟:D

mz_amir
2013-06-15, 21:30
کاسپر چیه امیر جان ،انتی جدیده؟:D

کاسپر نمیدونی چیه ؟

به انگلیسی میشه : kasper

به زبان بلاروس : Каспер

به زبان گجاراتی : કેસ્પર

به زبان هبری : קספר

به زبان ژاپنی : カスパー

به زبان کانیدو : ಕಾಸ್ಪರ್

به زبانی کره ای : ಕಾಸ್ಪರ್

به زبان تاکیل : காஸ்பர்

به زبان ویدی : קאַספּער

سایت سازنده : kaspersky.com

لینک دانلود در سافت98 : kaspersky | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])

MICROTEL
2013-06-15, 21:43
کاسپر نمیدونی چیه ؟

به انگلیسی میشه : kasper

به زبان بلاروس : Каспер

به زبان گجاراتی : કેસ્પર

به زبان هبری : קספר

به زبان ژاپنی : カスパー

به زبان کانیدو : ಕಾಸ್ಪರ್

به زبانی کره ای : ಕಾಸ್ಪರ್

به زبان تاکیل : காஸ்பர்

به زبان ویدی : קאַספּער

سایت سازنده : kaspersky.com

لینک دانلود در سافت98 : kaspersky | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])
استاد ترجمه زبان هستی امیر جان ؟:D
درستش کسپر هستش عزیزم

MOHSEN
2013-06-15, 21:56
قضاوت با خودتون ، روی مثلث های آبی کلیک کنید و تلفظ ها رو گوش کنید : Kaspersky pronunciation: How to pronounce Kaspersky in English, Russian, French ([Only registered and activated users can see links])

MICROTEL
2013-06-15, 22:01
اشتباه میکنی دوست عزیز ، تو تلفظ اکثر مناطق حتی خود روسیه هم کاسپر میگن ، اینجا رو ببینید : Kaspersky pronunciation: How to pronounce Kaspersky in English, Russian, French ([Only registered and activated users can see links])
یعنی شما روسیه رفتین ،الان این لینک میگه کاسپر درسته؟
کاسپر تلفظ قدیمی بود ،تغییر داده شده به کسپر .
تلفظ صحیح امروزی کسپر هستش .

Pastilak
2013-06-15, 22:06
تلفظ Kaspersky دقیقا به صورتیه که نوشته میشه " کسپرسکی "

Pastilak
2013-06-15, 22:12
ببخشید دوستان قصد دخالت ندارما، اما دونستن تلفظ این آنتی ویروس امنیت سیستمتون رو بالا میبره؟ :D طبق مدارک ارائه شده میشه هر دو رو بکار برد دیگه این همه بحث واسه چیه؟!! :D

MICROTEL
2013-06-15, 22:14
شما هم هر طور مایلید ، براتون مدرک گذاشتم بازم قبول ندارید
مدرک میخای بفرما اینم مدرک :

تلفظ صحیح نام آنتی ویروس kaspersky ([Only registered and activated users can see links])

MICROTEL
2013-06-15, 22:15
ببخشید دوستان قصد دخالت ندارما، اما دونستن تلفظ این آنتی ویروس امنیت سیستمتون رو بالا میبره؟ :D طبق مدارک ارائه شده میشه هر دو رو بکار برد دیگه این همه بحث واسه چیه؟!! :D
باهات موافقم .بیخیالش

MICROTEL
2013-06-15, 22:21
شما کلاً تمرکز نداری ها ، اونجا هم حرف منو میزنه دیگه ، لینک بنده رو هم اونجا گذاشته ، مدرک خودمو به خودم تحویل میدی ، اول تکلیفتو با خودت روشن کن که میخوای چی تلفظ میکنی
تکلیف روشنه لینک زیرو ببین تلفظو خوب گوش کن ،ببین کجا کاسپر به زبان میاره!!!!!!؟

Kaspersky ([Only registered and activated users can see links])

domenik
2013-06-15, 22:54
شما کاندید ها هم مثل این کاندید های ریاست جمهوری میمونین!:D
در حقیقت با توجه با زبان ما که فارسی هست و معروف نیست تلفظ ها خیلی فرقی نداره.
همونجور اسم ابراهیم که انگلیسی ها میگن ابراییم. یا سوئدیا میگن ابرییم.

یا عرب ها که حرف ژ ندارن به ژاوی میگن جابی.

خیلی ممنون امیر جان خبرشو میزارم.

Mehdi98
2013-06-15, 23:12
دوستان فک میکنم دیگه کافی باشه ولی از translate گوگل هم تست کنید ....
البته در این تاپیک دیگه بحث نشه بهتره و همتون هم میتونید پست های خودتون رو ویرایش و حذف کنید پس اگر لازم می دونید این کار رو بکنید.;)
ایشالله تو پروفایل بحث کنید یا اصلا تو گفتگوی آزاد براش یه نظرسنجی درست کنید!! ;;) بهتره که!
ممنون از همگی دوستان و خودم:D!

برقرار باشید!

mz_amir
2013-06-15, 23:51
واقعاً دست همگی درد نکنه !

یه لحظه فکر کردم تو انجمن زبان شیرین فارسی هستم اومدم log out کنم دیدم زده سافت98 !

حالا چه فرقی داره کاسپر یا کسپر !

دوستمون دیسک نجات خواست بنده هم معرفی کردم. هم دوستمون فهمید کدوم انتی ویروس منظورمه و هم شما عزیزان.

ممنون از تمرکز دوستان روی موضوع تاپیک:D

domenik
2013-06-16, 01:36
دوست گلم باز فایده نداشت!!! چیکار کنم دیگه؟ تعویض ویندوز درست میشه؟!!

همین جوری داره پشت سره هم اتفاق رخ میده! مثلا تا قبل از نیم ساعت قبل هیچ پوشه ای با نام های autorun.inf وجود نداشت تا اینکه از نرم افزار Remove AN استفاده کردم و بدتر شد و این پوشه ها ظاهر شدند!! همه ی درایو ها.

یه ترفند هایی هم توی گوگل سرچ کردم که پاک میکنه اما بعد از ریستارت دباره میان!!

حالا کسپر یا کاسپری ها میگن چیکار کنم؟ از بوت کسپریدم اما نشد! ویندوز را بتعویضم؟

mz_amir
2013-06-16, 01:52

همین جوری داره پشت سره هم اتفاق رخ میده! مثلا تا قبل از نیم ساعت قبل هیچ پوشه ای با نام های autorun.inf وجود نداشت تا اینکه از نرم افزار Remove AN استفاده کردم و بدتر شد و این پوشه ها ظاهر شدند!! همه ی درایو ها.

حالا کسپر یا کاسپری ها میگن چیکار کنم؟ از بوت کسپریدم اما نشد! ویندوز را بتعویضم؟

تعویض ویندوز +فرمت هارد که قطعاً مشکل رو برطرف می کنه ولی بزارید برای آخرین مرحله.شاید دوستان راه های بهتر دیگه ای سراغ داشته باشند. عجله نکنید.

domenik
2013-06-16, 03:02
فرمت هارد؟!!
من فقط میتونم c و F رو فرمت کنم.
اینجوری مگه این ویروس کلا پاک نمیشه؟

mz_amir
2013-06-16, 17:30
فرمت هارد؟!!
من فقط میتونم c و F رو فرمت کنم.
اینجوری مگه این ویروس کلا پاک نمیشه؟

اگه ویروس توی c یا f باشه بله پاک میشه ولی اگه تو سایر درایو ها هم تونسته باشه خودشو کپی کنه خیر !

صبر کنید شاید دوستان راه حل بهتری سراغ داشتند.

MICROTEL
2013-06-16, 21:17

سلام دوست عزیز

برای پاک کردن ویروس اتوران به روش دستی عمل کنید :
ابتدا یه ویندوز تازه پیاده کنید بعدش با یه انتی ویروس قوی ویروسهای تولید شده توسط اتوران را پاکسازی کنید بعد روش زیر رو دنبال کنید.
1.پس از راه اندازي سيستم به هيچ وجه روي هيچ درايوي دابل كليك نكنيد! وارد my computer شويد و به مسير tools>folder options>view برويد و مطابق شكل زير تنظيمات را انجام دهيد.

حالا بر روي درايو c راست كليك كردن و بر روي open كليك كنيد.فايل موسوم به autorun.inf را پاك كنيد.از درايو خارج شده و براي هر درايو اين كار را انجام دهيد.دقت كنيد فقط با راست كليك و open وارد درايو شويد و به هيچ وجه دابل كليك نكنيد.بعد از پاك كردن فايل ها بدون هيچ حركت اضافي سيستم را restart كنيد.

البته اخيرا ويروس هاي آتوران پيشرفت كردند و فقط يك فايل تنهاي autorun.inf نيستند بلكه همراه فايل هاي exe اي هستند كه به محض پاك كردن فايل autorun.inf دوباره آن را مي سازند و خود اين فايل هاي exe كه عموما sxs.exe و semo2x.exe و system.exe و m88coaim.exe مي باشند هم به صورت دستي پاك نمي شوند چون به محض پاك كردنشان دوباره خود را مي سازند.راه پاك كردن اين فايل هاي exe استفاده از يك آنتي ويروس قوي و آپديت شده است كه پس از پاك شدن فايل exe براحتي و به صورت دستي مي توانيم ويروس autorun.inf را پاك كنيم.

2.پس از راه اندازي سيستم به هيچ وجه روي هيچ درايوي دابل كليك نكنيد! از منوي start به run رفته و بنويسيد cmd ، حال در محيط command prompt با استفاده از دستور \cd به ريشه درايو c برويد و عبارت del /a/f autorun.inf تايپ كرده و اينتر بزنيد تا ويروس autorun.inf پاك شود.اين كار را براي تمامي درايوها انجام دهيد.براي رفتن به درايو بعدي كافيست بنويسيد : نام درايو و سپس اينتر بزنيد.

اين روش بيشتر زماني به كار مي آيد كه ويروس folder options را غير فعال كرده باشد و يا اجازه ورود به درايوها را ندهد.

موفق باشید.

TiTAN_Ali
2013-06-25, 15:25
سلام

Windows 7 Repair رو که همتون میشناسید .

من ویندوز ریپیری رو میخوام که این گزینه رو داشته باشه :

این گزینه رو فقط یه بار تو یه ویندوز شرکت گر دو دیدم .

کسی لینک این برنامه رو داره ؟؟

میخوام فقط ریپیرش باشه ، ویندوز دار نباشه .

ممنون میشم کسی بهم لینکشو بده .

mz_amir
2013-06-25, 17:48
سلام

Windows 7 Repair رو که همتون میشناسید .

من ویندوز ریپیری رو میخوام که این گزینه رو داشته باشه :

این گزینه رو فقط یه بار تو یه ویندوز شرکت گر دو دیدم .

کسی لینک این برنامه رو داره ؟؟

میخوام فقط ریپیرش باشه ، ویندوز دار نباشه .

ممنون میشم کسی بهم لینکشو بده .

ببین بدردت میخوره ؟

TiTAN_Ali
2013-06-25, 23:49
ببین بدردت میخوره ؟

How to Create a Boot CD for MSDaRT 6.5 ([Only registered and activated users can see links])

نه .
هرچی میگردم لینک دانلود نداره!

mz_amir
2013-06-26, 13:26
نه .
هرچی میگردم لینک دانلود نداره!

لینک دانلود نیست ! نحوه ی ساختن بوت دیسک MSdart هست.

hussein
2013-06-30, 14:04
سلام من نرم افزار Bandicam رو دانلود کردم اما هرکاری می کنم که حجم کلیپم کم بشه نمیشه
4دقیقه میشه 772مگ
یه کلیپ از اینترنت دانلود کردم با همین نرم افزار کلیپ رو درست کرده مدت زمان 1دقیقه 25ثانیه حجم 1مگ 800کیلو بایت کیفیت خوب همه چیز واضح دیده میشد
اما من باید کیفیت رو افتضاح کنم که 1دقیقه بشه 5مگ
چکار کنم حجمش کم بشه
اگر نرم افزاری بهتر از این هست معرفی کنید
miriller رو هم دانلود کردم اما سریالش کار نمی کنه اکتیو نمیشه
اینم بدتر از Bandicam هست 30ثانیرو می کنه 100مگ
یه نرم افزار میخوام که فرمت های زیادی برای ساخت کلیپ داشته باشه و حجم کلیپ رو مثلا 1دقیقرو نکنه 300مگابایت

reza.micro
2013-06-30, 14:52
دوست عزیز از corel video studio استفاده کن هم میشه باهاش میکس فیلم انجام داد و هم ضبط از روی صفحه دسکتاپ همراه با میکروفون

mz_amir
2013-06-30, 16:31
سلام من نرم افزار Bandicam رو دانلود کردم اما هرکاری می کنم که حجم کلیپم کم بشه نمیشه
4دقیقه میشه 772مگ
یه کلیپ از اینترنت دانلود کردم با همین نرم افزار کلیپ رو درست کرده مدت زمان 1دقیقه 25ثانیه حجم 1مگ 800کیلو بایت کیفیت خوب همه چیز واضح دیده میشد
اما من باید کیفیت رو افتضاح کنم که 1دقیقه بشه 5مگ
چکار کنم حجمش کم بشه
اگر نرم افزاری بهتر از این هست معرفی کنید
miriller رو هم دانلود کردم اما سریالش کار نمی کنه اکتیو نمیشه
اینم بدتر از Bandicam هست 30ثانیرو می کنه 100مگ
یه نرم افزار میخوام که فرمت های زیادی برای ساخت کلیپ داشته باشه و حجم کلیپ رو مثلا 1دقیقرو نکنه 300مگابایت

شما کلیپ هایی ** میسازی سعی کن صدا نداشته باشه و فقط تصویری باشه.اینجری حجم فایل فوق العاده پایین میاد.احتمالاً اون کلیپی هم دانلود کردید صدا نداشته ؟ درسته ؟

این نرم افزار هم کارش عالیه :

CamStudio

hussein
2013-06-30, 16:34
کلیپی که دانلود کردم با صدا هست
حرفم میزد اما حجمش کم مدت زمانشم که گفتم 1دقیقه 25ثانیه

mz_amir
2013-06-30, 16:55
کلیپی که دانلود کردم با صدا هست
حرفم میزد اما حجمش کم مدت زمانشم که گفتم 1دقیقه 25ثانیه

شما این تاپیک رو مطالعه کنید.اطلاعات سودمندی توش هست :

hussein
2013-06-30, 17:02
نرم افزاری که گفتی دانلود کردم
6ثانیه یلم برداری از دسکتاپ شد 19کگابایت
اما کیفیت یک فیلم 720پی بلوری 1ساعترو هم نداره

من تازه با این نرم افزار کار کردم بلد نیستم می تونی همین الان یه ویدیوی بدون صدا با حجم خیلی کم درست کنی
نشون بدی چجوری تنظیمات کدک رو وارد کنم

mz_amir
2013-06-30, 17:12
نرم افزاری که گفتی دانلود کردم
6ثانیه یلم برداری از دسکتاپ شد 19کگابایت
اما کیفیت یک فیلم 720پی بلوری 1ساعترو هم نداره

قبل از ضبط فیلم باید یه سری تنظیمات روش انجام بدی و تنظیمات پیش فرضش رو تغییر بدی.ببین کی با این نرم افزار حرفه ای کار می کنه , تنظیماتش رو ازش بگیر.

TiTAN_Ali
2013-06-30, 18:56
لینک دانلود نیست ! نحوه ی ساختن بوت دیسک MSdart هست.
من که چیزی متوجه نشدم . شما اگه فهمیدی به من هم بگو چجوری باید ساخت ؟

hussein
2013-07-01, 18:44
سلام چطوری کاریکنم که آنتیویروسم اوتوماتیک آپدیت نشه

MOHSEN
2013-07-01, 19:01

mz_amir
2013-07-01, 19:04

از چه انتی ویروسی استفاده می کنید ؟

momo1364
2013-07-04, 14:13
با سلام.من از نرم افزار بهینه سازی tuneup استفاده میکنم.چند روزی هست این error میده.مشکل از کجاست؟ویندوز 7 اصل دارم.
A device is not working properly
Windows reports that the “Sentinel64″ device is not working properly.
Recommended solution to the problem

Use Windows Update to check whether new device drivers are available. Proceed as follows:
Open Device Manager
Search in the device manager for the device whose driver you would like to update and double-click on the device name. You may first have to enable the “Show hidden devices” entry in the “View” menu.
Switch to the Driver tab, click Update driver and follow the instructions
What are the effects of this problem?
This can have the following consequences:
The device may be unusable
The computer may crash often
The computer may go a long time without responding
Computer performance may be very poor

javadrock
2013-07-04, 21:24
سلام من ویندوزم 32 بیت بود با پچ کاری کردم که 8 گیگ رم بشناسه حالا این نوشته اومده روی صفحه چکار کنم با نوشته حذف بشه

OmidMohsen
2013-07-04, 21:33
فک کنم اکتیوش پریده باید وینوز لوردر رو از soft98.ir دانلود کنی نسبش کنی تا درست بشه

Assistant
2013-07-04, 21:42
سلام من ویندوزم 32 بیت بود با پچ کاری کردم که 8 گیگ رم بشناسه حالا این نوشته اومده روی صفحه چکار کنم با نوشته حذف بشه

Ram!n
2013-07-04, 21:48
ویندوز شما از حالت اکتیو در اومده سریعا سرچکنید ویک نرم افزار برای اکتیو کردن پیدا کنید و نصب کنید

Ram!n
2013-07-04, 21:49
از چه انتی ویروسی استفاده می کنید ؟
تو مشخصات نوشتن اویرا

javadrock
2013-07-04, 23:58
سلام من اول ویندوزم رو با Windows Loader اکتیو کردم و بعد با پچ کاری کردم که ویندوز 32 بیت 8 گیگ رم بشناسه حالا این نوشته اومده روی صفحه چکار کنم تا نوشته حذف بشه

اینم یه عکس از اکتیو ویندوز

البته از به روش دوستمون رفتم تا از ریجستری درست بشه ولی نشد

Pastilak
2013-07-05, 00:05
به نظرت این کار عملیه؟؟ خوب یه کاسه ای زیر نیم کاسش هست دیگه، اگه قرار بود اینجور باشه دیگه بیل گیتس اینا بیکار نبودند 64 هم بزنن :D

MICROTEL
2013-07-05, 00:10
با سلام خدمت دوستان

به تازگی وقتی ویندوزم بالا میاد خطا میده ،متن ارور رو هم میزارم اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه جون من الکی پست ندید :D

g0dsend313
2013-07-05, 00:21
با سلام خدمت دوستان

به تازگی وقتی ویندوزم بالا میاد خطا میده ،متن ارور رو هم میزارم اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه جون من الکی پست ندید :D

به نظر چیز خاصی نمیات
احتمالا مربوط به نرم افزار خاصی بوده که تو نصب ازش استفاده کرده
یا موقع اجرا اونو فراخوانی می کنه
استارت اپ سیستم رو چک کنید از اونجا برش دارید
یا اصلا از ادرس مذکور حذفش کنید
(پرینتر hp دارید ؟)
البته احتمال ویروسی شدن هم هست پس رعایت و اعمال موارد امنیتی هم پیشنهاد میشه

Pastilak
2013-07-05, 00:21
با سلام خدمت دوستان

یکی از فایل های DLL سیستمت حذف شده، Tuneup رو تست کن...

g0dsend313
2013-07-05, 00:24
به نظرت این کار عملیه؟؟ خوب یه کاسه ای زیر نیم کاسش هست دیگه، اگه قرار بود اینجور باشه دیگه بیل گیتس اینا بیکار نبودند 64 هم بزنن :D

یه راهکار هست که خیلی وقته ارائه شده
منتها از هر چیزی بیش از حدش بهره برداری کنی از عمرش کم میشه

g0dsend313
2013-07-05, 00:26

فایل مذکور فایل temp هست یعنی بصورت موقت فراخوانی میشه معمولا موقع نصب هست در بعضی موارد هم موقع اجرا و ربط اساسی به ویندوز یا dll های خود ویندوز نداره مگر ویروس اومده باشه اونو ایجاد کرده باشه که خودش رو تقویت و اجرا کنه
در غیر اینصورت مربوط به نرم افزار های جانبی میشه
tuneup هم dll های اساسی ویندوز رو بازگردانی نمی کنه بیشتر مشکلات مرتبط با رجیستری رو ترمیم می کنه

Pastilak
2013-07-05, 00:29
فایل مذکور فایل temp هست یعنی بصورت موقت فراخوانی میشه معمولا موقع نصب هست در بعضی موارد هم موقع اجرا و ربط اساسی به ویندوز یا dll های خود ویندوز نداره مگر ویروس اومده باشه اونو ایجاد کرده باشه که خودش رو تقویت و اجرا کنه
در غیر اینصورت مربوط به نرم افزار های جانبی میشه
tuneup هم dll های اساسی ویندوز رو بازگردانی نمی کنه بیشتر مشکلات مرتبط با رجیستری رو ترمیم می کنه
منم نگفتم Tuneup معجزه میکنه :D گفتم تستش کن...

MICROTEL
2013-07-05, 00:44
تست کردم بازم اون خطارو میاره فایده نداشت

Pastilak
2013-07-05, 00:47
تست کردم بازم اون خطارو میاره فایده نداشت
با CCleaner کش و فایل های تمپ رو حذف کنید ببینید درست میشه...

Pitbull2020
2013-07-05, 00:59

اگرم این روش جواب نداد، نرم افزار DLL Fixer رو تست کن. توی سایت هست... :D

MICROTEL
2013-07-05, 01:00

hh1991
2013-07-05, 01:00
با سلام خدمت دوستان

سلام تو این سایت ([Only registered and activated users can see links])اون فایل tsivi332.dll رو سرچ کن ببین چیزی پیدا میکنه اگر پیدا کرد خودش نوشته که باید چیکار کنی(واسه من نمیدونم چرا لود نمیشه)
اینم برنامه ی اون سایت: DLL-Files Fixer 2.9.72.2589 + Portable - رفع خطای فایل DLL | دانلود رایگان ([Only registered and activated users can see links])

Behnambloch
2013-07-05, 11:36
سلام وقتی من با اینترنت کارمی کنم،با مرورگرهای موزیلا ،اکسپلور ویندوز این خطا را می دهد وسیستم هنگ می کندومن نتوانستم ازاین خطا عکس بگیرم
پس نوشتم.

Windows Exsplorer

Windows Exsplorer has stopped Working
Windows can check online for a Solution to the Problem and try to restart the program

این سه گزینه زیربایدیکیشون انتخاب کنم کامپیوترخودش روی گزینه وسط است.

Check online for a Solution and restart the ProgramRestart the Program

Restart the Program

Debug the Program

MICROTEL
2013-07-05, 11:44
سلام وقتی من با اینترنت کارمی کنم،با مرورگرهای موزیلا ،اکسپلور ویندوز این خطا را می دهد وسیستم هنگ می کندومن نتوانستم ازاین خطا عکس بگیرم
پس نوشتم.

Windows Exsplorer

Windows Exsplorer has stopped Working
Windows can check online for a Solution to the Problem and try to restart the program

این سه گزینه زیربایدیکیشون انتخاب کنم کامپیوترخودش روی گزینه وسط است.

Check online for a Solution and restart the ProgramRestart the Program

Restart the Program

Debug the Program

خب احتمال داره از ویروس باشه که در عملکرد سیستم اختلال ایجاد کرده ویا شما دارید چند برنامه رو همزمان باهم اجرا میکنید
سیستم رو فول اسکن کنید و برنامه های اضافی رو هم ببندید

r3dman
2013-07-07, 13:58
سلام من نسخهuitimateویندوز 7 رو نصب کردم حالا نمی تونه کارت صدام رو شناسایی کنه نرم افزارreal tek high defenition audio driver رو نصب کردم بازم درست نشد
کلا ویندوزم نمی تونه هیچ صدایی رو پخش کنه

mohsen_DV7
2013-07-07, 14:04
سلام من نسخهuitimateویندوز 7 رو نصب کردم حالا نمی تونه کارت صدام رو شناسایی کنه نرم افزارreal tek high defenition audio driver رو نصب کردم بازم درست نشد
کلا ویندوزم نمی تونه هیچ صدایی رو پخش کنه
این مشکل همیشه نرم افزاری نیست.یک وقتایی سخت افزاری هم هست.میتونه از این باشه که فیش اسپیکر درست جا نرفته یا سر جاش نیست.اگه کیست از جلو فیش هدفون میخوره،یا هدفون وصل کن یا فیش اسپیکر و امتحان کن

r3dman
2013-07-07, 14:09
این مشکل همیشه نرم افزاری نیست.یک وقتایی سخت افزاری هم هست.میتونه از این باشه که فیش اسپیکر درست جا نرفته یا سر جاش نیست.اگه کیست از جلو فیش هدفون میخوره،یا هدفون وصل کن یا فیش اسپیکر و امتحان کن
نه مشکل از اینا نیست همه ی اینا رو چک کردم
ویندوز قبلیxpبود صداش هیچ مشکلی نداشت ولی وقتی 7 نصب کردم دیگه کارت صدا رو شناسایی نکرد!!!!
چه کنم؟

mohsen_DV7
2013-07-07, 14:24
نه مشکل از اینا نیست همه ی اینا رو چک کردم
ویندوز قبلیxpبود صداش هیچ مشکلی نداشت ولی وقتی 7 نصب کردم دیگه کارت صدا رو شناسایی نکرد!!!!
شما آخرین درایور رو نصب کردید؟مدل مادربرد رو بدید تا لینک دانلود آخرین ورژن درایو کارت صدا رو بذاریم.

r3dman
2013-07-07, 15:23
شما آخرین درایور رو نصب کردید؟مدل مادربرد رو بدید تا لینک دانلود آخرین ورژن درایو کارت صدا رو بذاریم.

کارت صدامon boardeهست آخرین ورژن کارت صدا رو نصب کردم(Realtek HD Audio Driver R2.71 ([Only registered and activated users can see links]**************/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=258&Title=Realtek-HD-Audio-Driver-R2.71-for-Win-XP,Vista,7,8-x86/x64))ولی بازم نشد!!!

r3dman
2013-07-07, 15:25
کارت صدامon boardهست آخرین ورژن کارت صدا رو هم نصب کردم(Realtek HD Audio Driver R2.71 ([Only registered and activated users can see links]**************/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=258&Title=Realtek-HD-Audio-Driver-R2.71-for-Win-XP,Vista,7,8-x86/x64)) ولی بازم نشد!!!

hussein
2013-07-09, 14:51
من چطوری می تونم وقتی به اینترنت وصل میشم ip خودمو ببینم
فکنم توی cmd یه دستوری رو باید وارد کنم اما نمی دونم چه دستوری

OmidMohsen
2013-07-09, 14:58
توی گوگل تایپ My Id ایدی سیستمتو میده

hussein
2013-07-09, 16:29
یه راه بهتر نیست
سرچ کردم اما نشون نداد
یه راهی هست که بشه با خوده ویندز انجامش بدم بعد ip رو نشونم بده

OmidMohsen
2013-07-09, 16:36
از منوی Start وارد Run شوید.
سپس عبارت cmd را وارد کرده و Enter بزنید.
حال در محیط CMD دستور netstat -n را وارد نمایید و Enter بزنید.

در ستون Local Address آی پی شما درج شده است.

Ram!n
2013-07-09, 16:49
از منوی Start وارد Run شوید.
سپس عبارت cmd را وارد کرده و Enter بزنید.
حال در محیط CMD دستور netstat -n را وارد نمایید و Enter بزنید.

در ستون Local Address آی پی شما درج شده است.

نزدیک به 20تا آی پی مینویسه!!!

mz_amir
2013-07-09, 18:45
نزدیک به 20تا آی پی مینویسه!!!

از دستور ipconfig /all استفاده کنید.

یه راه بهتر نیست
سرچ کردم اما نشون نداد
یه راهی هست که بشه با خوده ویندز انجامش بدم بعد ip رو نشونم بده

در گوگل سرچ کنید :

my ip

hussein
2013-07-14, 13:32
سلام من میخوام آنتی ویروس مایکروسافت رو نصب کنم چطوره خوبه بده
ویروس کشیش خوبه یا بده

Mr Capitalist
2013-07-14, 13:40
من چطوری می تونم وقتی به اینترنت وصل میشم ip خودمو ببینم
فکنم توی cmd یه دستوری رو باید وارد کنم اما نمی دونم چه دستوری

اين متني كه توي گوگل بايد بنويسيد تا نشون بده what is my ip هست.

سلام من میخوام آنتی ویروس مایکروسافت رو نصب کنم چطوره خوبه بده
ویروس کشیش خوبه یا بده

مي‌شه گفت در حد متوسطه. يه انتي‌ويروس ساده‌س كه چون رايگانه ديگه دردسر كليد و سريال و اكتيو و اينا نداره. سريع آپديت مي‌شه. تقريبا همه‌ي ويروس‌هاي رايج هم شناساي مي‌كنه. خيلي هم سبك و ساده هست.