PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد چگونگی رایت نسخه AIO

SKA
2013-05-10, 05:16
با سلام دوستان

من مدتی شروع کردم به دانلود نسخه Microsoft Windows 7 SP1 AIO April 2013 x86/x64

من از سرور سایت فقط یک سوال داشتم که بعد اتمام دانلود چون حجمشون بالاست چه جوری باید

رایت کنم روی DVD تو توضیحات چی ننوشته قسمت نظرات هم سوال کردم قرار نگرفت کلا نظر من

هیچ وقت قرار نمیگیره نمیدونم چرا

یک سوال دیگه هم داشتم ربطی به اینجا نداره اما گفتم اونم بپرسم 2 تایپیک بیخود ایجاد نشه

ویندوز Windows XP Pro SP3 Corporate Black Edition April 2013

رو زدم واسه دانلود قبل 7 متاسفانه تا 3 بار تا 80 درصد میاد اما یک اخطار میده و باز از سر نو شروع میکنه به دانلود

3 مرتبه امتحان کردم با این وضع حجم دانلود که فقط شبانه اونم صبح زود باید دانلود کنیم این سوال پرسیدم اما

قرار نگرفت قسمت نظرات

ممنون میشم کسی بتونه راهنماییم کنه

HaD!e6z
2013-05-10, 09:09
دوست عزیز میتونید بعد از اتمام دانلود فایل iso رو بر روی DVD 9 رایت کنید.
البته میتونی روی فلش هم بریزی و بوسیله نرم افزار فلشت رو بوتیل کنی و ویندوزت رو نصب کنی.
سوال دومتون رو با سالار خان از طریق یاهو درمیون بزارید.

Behdad
2013-05-10, 09:21
به اضافه حرفای آقا هادی اگه خواستی با فلش نصب کنی از برنامه ultraiso استفاده کن
UltraISO Premium Edition 9.5.3.2901 Retail + Portable - مديريت Image های CD | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])

dreamsss2011
2013-05-11, 01:37
به اضافه حرفای آقا هادی اگه خواستی با فلش نصب کنی از برنامه ultraiso استفاده کن
UltraISO Premium Edition 9.5.3.2901 Retail + Portable - مديريت Image های CD | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])
راستی آموزش نرم افزار ultra iso رو چند وقت پیش آماده کردم ولی چون وقت نشد این چند روزه ... فردا به امید خدا قرارش میدم که کارهای اصلی که با ایمیج میشه انجام داد رو توضیح دادم ...
تا فردا اگر عمری بود ...

hussein
2013-05-11, 09:37
سلام اینو فقط میشه روی dvd 8گیگ رایت کرد
از طریق فلش نصبش کن
برای اینکه هم ویندزتو بریزی توی فلش نیاز به هیچ نرم افزاری که بخوای ویندز رو باهاش بریزی توی usb نیست همون فایل iso رو استخراج کن بعد از اتمام استخراج فایل هارو cut کن و بورو توی usb و paste کن همین
بعد فلشتو به کامپیوتر وصل کن و کامپیوترتو رسیت کن در قسمت boot باید usb zip رو انتخاب کنی

Behdad
2013-05-11, 09:48
راستی آموزش نرم افزار ultra iso رو چند وقت پیش آماده کردم ولی چون وقت نشد این چند روزه ... فردا به امید خدا قرارش میدم که کارهای اصلی که با ایمیج میشه انجام داد رو توضیح دادم ...
تا فردا اگر عمری بود ...
ایشالله بعد فیلم یا PDF یا تصویری؟

dreamsss2011
2013-05-11, 10:53
ایشالله بعد فیلم یا PDF یا تصویری؟
الان عکس هاش درسته فقط چون یکم عجله شد و متاسفانه مشغله زیاد دارم ... مدام مجبور به ویرایش های سریع می شدم ...
و pdf هم که کاری نداره ...
شما کدوم رو دوست داری ؟ فیلم ؟ چون برتری pdf این هست که حجمش مناسب هست برای کاربرای که نت حجمی دارند و میتونن در روز اونارو دانلود و مجبور نیستن بمونند تا شب بعد از دانلود شبانه رایگان دانلود کنند...
ولی حتما فیلمش رو هم تهیه می کنم ... یک نرم افزار دیگه هم هست که اونم تموم شده اونم قرار میدم ...
موفق باشی ... امروز حتما قرارش میدم ...