PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم امکان ایجاد پوشه در ویندوز8.1

iran2000
2013-11-02, 07:58
سلام دوستان من از ویندوز 8.1 استفاده میکنم ولی الان موقعی که در صفحه دسکتاپ کلیک راست میکنم تا پوشه ای درست کنم این گزینه حذف شده در داخل درایو هم که برم نمی تونم پوشه درست کنم از نوار بالای صفحه هم گزینه new folder هست ولی هر چی کلیک میکنم هیچ پوشه ای درست نمی شه ممنون میشم راهنماییم کنید. حوصله ندارم دوباره ویندوز را نصب کنم.b-)b-)b-)b-)b-)b-)

April
2013-11-02, 09:43
سلام دوستان من از ویندوز 8.1 استفاده میکنم ولی الان موقعی که در صفحه دسکتاپ کلیک راست میکنم تا پوشه ای درست کنم این گزینه حذف شده در داخل درایو هم که برم نمی تونم پوشه درست کنم از نوار بالای صفحه هم گزینه new folder هست ولی هر چی کلیک میکنم هیچ پوشه ای درست نمی شه ممنون میشم راهنماییم کنید. حوصله ندارم دوباره ویندوز را نصب کنم.b-)b-)b-)b-)b-)b-)

احتمالا از کرک ویندوز باشه . قبل از کرک کردن این مشکل بود یا نه ؟

iran2000
2013-11-02, 10:57
دقت نکردم ولی بعید میدونم چون قبلا به راحتی پوشه درست میکردم .درضمن من ویندوز 8.1 را از سایت ******** دانلود و فعال کردم سپس جدیدترین کرک را از سافت 98 گرفتم و دوباره فعال کردم .به نظر شما اگه جدیدترین کرک را بگیرم و نصب کنم مشکل حل میشه؟ ممنون میشم جواب بدین.:">:">

April
2013-11-02, 11:14
شما همون کرک رو حذف کن و ببین مشکل رفع میشه یا نه .

دوستان قبل از شما هم با نرم افزارهای uninstaller مشکل داشتن که گفته بودن باعث بروز مشکلاتی در رجیستری شده بودن . شما هم از این نرم افزارها نصب کردید ؟

iran2000
2013-11-02, 11:26
دوست عزیز من از advenced unstaller استفاده میکنم جدیدترین نسخه .حالا اولا چه جوری کرک قبلی را پاک کنم و چه جوری پوشه جدید درست کنم.حالا فرضا این نرم افزار را حذف کردم چه جوری به حالت قبل برگردونم؟:">

April
2013-11-02, 13:14
دوست عزیز من از advenced unstaller استفاده میکنم جدیدترین نسخه .حالا اولا چه جوری کرک قبلی را پاک کنم و چه جوری پوشه جدید درست کنم.حالا فرضا این نرم افزار را حذف کردم چه جوری به حالت قبل برگردونم؟:">

از system restore استفاده کن . چون ممکنه اون نرم افزار کامل پاک نشه یا اثراتش بمونه . کرک که اثرش حتما میمونه

همیشه سعی کن قبل ایجاد تغییر در ویندوز یه Restore point ایجاد کنی . مثلا کرک کردن ویندوز . نصب درایور و غیره

iran2000
2013-11-02, 14:43
این کار را کردم ولی متاسفانه درست نشد یعنی هیچ راهی نداره که دوبار ویندوز را نصب نکنم؟8->8->8->8->8->

April
2013-11-02, 14:48
اگه ویندوز رو تازه نصب کردی ، یا از اول نصب کن یا ویندوز رو رفرش کن