PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آمــوزش آموزش Install Shield نرم افزار ساخت ستاپ های پیشرفته

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-05-09, 22:10
[Only registered and activated users can see links]

قصد دارم آموزش ایجاد Setup با نرم افزار معروف Install Shield رو بدم . ابتدا فایل هایی رو که قصد ساخت ستاپ از اونها داریم آماده می کنیم . شاید کسی دوست داشته باشه برای یک بازی یا نرم افزار ستاپ درست کنه که باید در اینجا نکاتی رو متذکر بشم :

↩ شما باید فایل هایی رو که توسط ستاپ های قبلی نصب کردید پیدا کنید که معمولا اینکار با رفتن به پوشه ی Program Files در درایو ویندوز و پیدا کردن پوشه ای هم نام بازی یا نرم افزار ( ممکن است نام شرکت سازنده بازی باشد ) انجام می شود .

↩ ممکن است موقع نصب بازی یا نرم افزار فایل هایی در مکان های مختلف قرار گیرند و برنامه برای اجرا به آنها نیاز داشته باشد که پیدا کردنشان کار سختی است . پس اگر این احتمال وجود داشته باشد نمی توان ستاپ ساخت .

↩ هر بازی یا نرم افزار موقع نصب کلید هایی را در رجیستری ویندوز ایجاد می کنند که ممکن است در صورت نبود این کلید ها بازی اجرا نشود . پس برای احتیاط ابتدا باید این کلید ها را از رجیستری استخراج کنید .

لازم به ذکر است که این نرم افزار توانایی ساخت ستاپ هایی با حجم بالای 2 گیگ را ندارد و میزان فشرده سازی این نرم افزار در حد متوسط می باشد

معرفی و آموزش نرم افزار قدرتمند فشرده‌سازی و مدیریت فایل‌های فشرده HaoZip + پرتابل‌سازی و ساخت Setup ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

کپی برداری از این آموزش با ذکر نام سایت سافت 98 و نویسنده ی آن بلامانع می باشد

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-05-17, 14:36
در حال حاضر بهترین نسخه ی نرم افزار 2010 بوده و اون رو براتون در مدیافایر آپلود کردم
فایل در قالب سه پارت 55 مگابایتی قرارگرفته است
**Hidden Content: Check the thread to see hidden data.**

مراحل نصب رو فقط با کلیک روی Next ادامه بدید . پس از نصب نرم افزار فایل Crack.7z رو که در کنار ستاپ قرار دادم اکسترکت کنید . سپس فایل های داخل پوشه ی Crack رو در پوشه ی System واقع در محل نصب کپی و جایگزین ( Replace ) کنید .

محل پیش فرض نصب در ویندوز های 32 بیتی : C:\Program Files\InstallShield\2010\System

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
توسط نرم افزارRegistry Workshop می توان از این کلیدها ( نه تمامی آنها ) یک بکاپ تهیه نمود که نحوه ی کار با آن را بیان می کنم
([Only registered and activated users can see links])
نرم افزار را اجرا کرده و کلیدهای ترکیبی Ctrl + F را بفشارید تا پنجره ی جست و جوی نرم افزار باز شود . حال نام بازی یا نرم افزار را سرچ کنید . سعی کنید نامی چند کلمه ای یا نام شرکت سازنده را سرچ نکنید . برای مثال بنده قصد استخراج کلیدهای فایرفاکس را دارم . عبارت Mozilla Firefox را سرچ نمی کنم چون اولا نام شرکت سازنده در آن وجود دارد و ثانیا کاراکتر Space که در اینصورت تعداد کلید های یافت شده به 100 عدد هم نمی رسد . هر چه تعداد کلید هایی که استخراج می کنیم بیشتر باشد موقع اجرای برنامه به مشکل برنخواهیم خورد . پس تنها کلمه ی Firefox را سرچ میکنم .

تعداد کلیدهای یافت شده به 150 عدد رسید . حال کلیدهای ترکیبیCtrl + A را بفشارید تا همه ی کلید ها به حالت انتخاب درآید و سپس با کلیک راست و انتخاب Export آنها را در قالب یک فایل رجیستری در محلی ذخیره کنید .

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-05-19, 23:03

Size = 2.24 MB

𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇
2014-05-19, 23:26
سلام حامد جان;
واقعا ممنونم بابت آموزش خوب و کاربردیت
فقط اگه امکانش برات فراهم هست pdf این مجموعه رو هم درست کن
باز هم ازت بابت آموزش بسیار کاربردیت تشکر میکنم
ممنون

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-05-20, 22:24
با سلام به تمامی دوستان . PDF آموزش در پست اول پیوست شد . با تشکر از مدیریت انجمن

helpme
2014-05-22, 00:31
از آموزشتون ممنون
ی سوال داشتم
حالا ک شما گفتید باید کلید رجیستری و غیره باشه
ببینید بنده ی بازی خریدم تامب رایدر
5 دی وی دی هستش
فایل ستاپ نداره
کل فایلها ب صورت زیپ شده هست ک ما باید روی هارد اکستراکت کنیم و بعد وارد بازی بشیم ! تا اینجا مشکلی نیست !
بنده با همین اینستال شیلد 2010 ستاپ ک واسش میسازم اصلا ساخته نمیشه.دوست دارم ب صورت پکیج باشه ن فایل زیپ یا رار !
با چند نرم افزار ستاپ ساز امتحان کردم ولی اصلا نمیشه ک نمیشه !
حالا راه حل چیه؟
ن فایل رجیستری داره ن چیزی دیگ
ن حتی فایلهای اضافی
همون طور ک قید شد باید کل دی وی دی هارو اکستراکت کنیم روی هارد تا بتونیم وارد بازی بشیم
میتونید در این مورد هم Help کنید؟

almal
2014-05-22, 09:36
ممنون
خیلی زیبا و مصور اما ایکاش مبتدی تر هم آموزش میدادی تا برای امثال من هم که میخواهیم Setup بسازیم و البته دانشش رو هم نداریم کاربردی میبود
البته من با WinRAR میتونم Setup بسازم اما اینی که شما آموزش دادین یه چی دیگست...

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-05-22, 09:53
ممنون
خیلی زیبا و مصور اما ایکاش مبتدی تر هم آموزش میدادی تا برای امثال من هم که میخواهیم Setup بسازیم و البته دانشش رو هم نداریم کاربردی میبود
البته من با WinRAR میتونم Setup بسازم اما اینی که شما آموزش دادین یه چی دیگست...

سلام عزیز تازه این آسون ترینش بود و از این سخت تر هم هست که برنامه نویسی میخواد که متاسفانه بنده یاد ندارم . اگر هم میخوای میتونم با یه نرم افزار دیگه مثل Winrar ستاپ بسازم ولی با فشرده سازی بالاتر . اگه لازم داشتی از طریق پ . خ خبر بده تا آموزشش رو تهیه کنم . خیلی ممنون از اینکه زحماتم رو بی ارزش تلقی نمی کنید.

Amir-H
2014-05-22, 10:30
آموزش خوبی بود ممنون
تا حالا همش فک می کردم این ستاپ ساز ها چی هستن فک می کردم بیشتر از این شاخ باشه
حالا یه نرم افزار نیست مثل همین باشه ولی فشرده سازیش بالاتر باشه گرچه همونطور گفتی و می دونیم با وین رر هم میشه ولی خب اون ابتدایی تر از اینه

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-05-22, 10:39
آموزش خوبی بود ممنون
تا حالا همش فک می کردم این ستاپ ساز ها چی هستن فک می کردم بیشتر از این شاخ باشه
حالا یه نرم افزار نیست مثل همین باشه ولی فشرده سازیش بالاتر باشه گرچه همونطور گفتی و می دونیم با وین رر هم میشه ولی خب اون ابتدایی تر از اینه

سلام امیر حسین جان . همه فکر میکنن Winrar غول فشرده سازی و بهترین هست اما اشتباه می کنن. نرم افزار گمنام Hao zip بهترین هست که کمتر کسی ازش خبر داره . معرفیش رو توی این پست انجام دادم : #69 ([Only registered and activated users can see links])
به دلیل درخواست هایی که دوستان دارن و بیشتر تمرکز رو روی فشرده سازی میزارن هفته آینده آموزش این نرم افزار رو قرار میدم تا همه بدونن Winrar چقدر به درد نخور هست .

از آموزشتون ممنون
ی سوال داشتم
حالا ک شما گفتید باید کلید رجیستری و غیره باشه
ببینید بنده ی بازی خریدم تامب رایدر
5 دی وی دی هستش
فایل ستاپ نداره
کل فایلها ب صورت زیپ شده هست ک ما باید روی هارد اکستراکت کنیم و بعد وارد بازی بشیم ! تا اینجا مشکلی نیست !
بنده با همین اینستال شیلد 2010 ستاپ ک واسش میسازم اصلا ساخته نمیشه.دوست دارم ب صورت پکیج باشه ن فایل زیپ یا رار !
با چند نرم افزار ستاپ ساز امتحان کردم ولی اصلا نمیشه ک نمیشه !
حالا راه حل چیه؟
ن فایل رجیستری داره ن چیزی دیگ
ن حتی فایلهای اضافی
همون طور ک قید شد باید کل دی وی دی هارو اکستراکت کنیم روی هارد تا بتونیم وارد بازی بشیم
میتونید در این مورد هم Help کنید؟

دوست عزیز شما با این نرم افزار نمی تونی از بازی های خیلی حجیم ستاپ بسازی چون توانایی تقسیم به پارت های دو یا سه گیگ رو نداره . البته شایدم داره ولی من ندیدم . برای ساخت چنین ستاپ هایی همون Hao zip که میگم بهترین هست . من از PES2013 که 7 گیگ بود یه ستاپ 3.5 گیگی درست کردم یعنی یک دی وی دی .

Ӎ Ǣ Ħ Ɖ Ī
2014-05-22, 11:55
سلام عزیز تازه این آسون ترینش بود و از این سخت تر هم هست که برنامه نویسی میخواد که متاسفانه بنده یاد ندارم . اگر هم میخوای میتونم با یه نرم افزار دیگه مثل Winrar ستاپ بسازم ولی با فشرده سازی بالاتر . اگه لازم داشتی از طریق پ . خ خبر بده تا آموزشش رو تهیه کنم . خیلی ممنون از اینکه زحماتم رو بی ارزش تلقی نمی کنید.

حامد عزیز آموزشت خیلی عالی بود اگه می شه در مورد فشرده سازی بیشتر با نرم افزار winrar توضیح مختصر و مفیدی بهمون بده.

:-*با تشکر :-*

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-05-22, 12:06
حامد عزیز آموزشت خیلی عالی بود اگه می شه در مورد فشرده سازی بیشتر با نرم افزار winrar توضیح مختصر و مفیدی بهمون بده.

با تشکر

قرار شد هفته ی دیگه به خاطر درخواست دوستان یه آموزشی ساخت ستاپ با Hao zip آماده کنم که فشرده سازیش بالاتر از این یکی و Win rar هست . حیف که امروز می خوام برم روستا و فردا هم اونجام وگرنه همین الان دست به کار میشدم . شرمنده دوستان عزیز

Ӎ Ǣ Ħ Ɖ Ī
2014-05-22, 12:10
قرار شد هفته ی دیگه به خاطر درخواست دوستان یه آموزشی ساخت ستاپ با Hao zip آماده کنم که فشرده سازیش بالاتر از این یکی و Win rar هست . حیف که امروز می خوام برم روستا و فردا هم اونجام وگرنه همین الان دست به کار میشدم . شرمنده دوستان عزیز

موفق باشی جای مارو هم خالی کن.:-h:-h

helpme
2014-05-22, 12:55
سلام امیر حسین جان . همه فکر میکنن Winrar غول فشرده سازی و بهترین هست اما اشتباه می کنن. نرم افزار گمنام Hao zip بهترین هست که کمتر کسی ازش خبر داره . معرفیش رو توی این پست انجام دادم : #69 ([Only registered and activated users can see links])
به دلیل درخواست هایی که دوستان دارن و بیشتر تمرکز رو روی فشرده سازی میزارن هفته آینده آموزش این نرم افزار رو قرار میدم تا همه بدونن Winrar چقدر به درد نخور هست .

دوست عزیز شما با این نرم افزار نمی تونی از بازی های خیلی حجیم ستاپ بسازی چون توانایی تقسیم به پارت های دو یا سه گیگ رو نداره . البته شایدم داره ولی من ندیدم . برای ساخت چنین ستاپ هایی همون Hao zip که میگم بهترین هست . من از PES2013 که 7 گیگ بود یه ستاپ 3.5 گیگی درست کردم یعنی یک دی وی دی .

HaoZip دیگ چیه؟
اسمش را تا حالا نشنیده بودم
در ضمن من دیدم با اینستال شیلد ستاپ های زیادی می سازند
مگ میشه ی شرکت بزرگی این نرم افزار رو بسازه و باهاش نشه ستاپ های حجیم ساخت؟!!!!
توی ستاپ سازها اینستال شیلد قوی تره !
چطور میگید نمیشه !
حتما ی راهی هست

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-05-22, 13:00
HaoZip دیگ چیه؟
اسمش را تا حالا نشنیده بودم
در ضمن من دیدم با اینستال شیلد ستاپ های زیادی می سازند
مگ میشه ی شرکت بزرگی این نرم افزار رو بسازه و باهاش نشه ستاپ های حجیم ساخت؟!!!!
توی ستاپ سازها اینستال شیلد قوی تره !
چطور میگید نمیشه !
حتما ی راهی هست

بایدم اسم نرم افزار چینی رو نشنیده باشید . همتون ازش بی خبرید و از Win rar تعریف می کنید در حالی که از Win rar سرتر هست . هفته ی دیگه آموزشش رو درست می کنم تا بفهمید چیه . فعلا این مقدمش هست : #69 ([Only registered and activated users can see links])
عزیزم شما تا بحال دیدید ستاپ های ساخته شده با اینستال شیلد به تعداد پارت هایی تقسیم شده باشن ؟ من که ندیدم .

helpme
2014-05-22, 13:05
بایدم اسم نرم افزار چینی رو نشنیده باشید . همتون ازش بی خبرید و از Win rar تعریف می کنید در حالی که از Win rar سرتر هست . همین امروز آموزشش رو درست می کنم تا بفهمید چیه . فعلا این مقدمش هست : #69 ([Only registered and activated users can see links])
عزیزم شما تا بحال دیدید ستاپ های ساخته شده با اینستال شیلد به تعداد پارت هایی تقسیم شده باشن ؟ من که ندیدم .
ببینید اینستال شیلد ب پارت تقسیم نمی کنه
فایلها رو تکه تکه میکنه در قالب فایل .dat
ک شرکت های سازنده اغلب همین طور میکنن
ک توی راه اگ مثلا دی وی دی اول را گذاشتیم خودش پارت بعدی رو درخواست میکنه
البته من دیدم ک غیر از فایل dat تقسیم هم میکنه
مثلا توی راه میگ please inser CD2
بعد ی سوال دیگ
نرم افزار haozip از peazip هم یعنی قوی تره؟

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-05-22, 13:09
نرم افزار haozip از peazip هم یعنی قوی تره؟

ببینید Hao zip به فرمت 7z که قویترین فرمت فشرده سازی هست فشرده می کنه و اگه Pea zip بتونه به این فرمت بزنه که فکر نکنم بتونه . در ضمن شما می تونید با Pea zip پرتابل کنی یا ستاپ بسازی ؟

helpme
2014-05-22, 13:24
ببینید Hao zip به فرمت 7z که قویترین فرمت فشرده سازی هست فشرده می کنه و اگه Pea zip بتونه به این فرمت بزنه که فکر نکنم بتونه . در ضمن شما می تونید با Pea zip پرتابل کنی یا ستاپ بسازی ؟

ن فکر نکنم بشه
تا ب حال امتحان نکردم
:-??
اصلا کلا بحث را عوض کردید
حالا جریان این فایلها ک من گفتم ستاپ نشدن چیه؟
میشه با اینستال شیلد واسشون ستاپ ساخت یا ن؟

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-05-22, 14:00
ن فکر نکنم بشه
تا ب حال امتحان نکردم

اصلا کلا بحث را عوض کردید
حالا جریان این فایلها ک من گفتم ستاپ نشدن چیه؟
میشه با اینستال شیلد واسشون ستاپ ساخت یا ن؟

بحث عوض نشد من گفتم نمیشه به پارتهایی تقسیم کرد ولی با اون فشرده ساز میشه .
شما اگه طبق مراحل درست برید میشه ستاپ شاخت اگر هشداری داد تصویرش رو بزارید تا راهنمایی کنم . تشکر

almal
2014-05-22, 14:22

اگه اینکار رو انجام بدید که منت گذاشتید سرما و یه دنیا ممنونتون میشم
فقط اگه ممکنه مثل همین آمورشتون مصور باشه عالیه چون یادگیریش راحت تر میشه

helpme
2014-05-22, 22:06
بحث عوض نشد من گفتم نمیشه به پارتهایی تقسیم کرد ولی با اون فشرده ساز میشه .
شما اگه طبق مراحل درست برید میشه ستاپ شاخت اگر هشداری داد تصویرش رو بزارید تا راهنمایی کنم . تشکر

این هم عکس

camry
2014-05-23, 15:47
سلام

من دقیقا طبق آموزش پیش رفتم ولی نتونستم ستاپ مانند سایر ستاپ ها بسازم

الان این ستاپی که من ساختم فقط فولدری رو که براش مشخص کردم کپی می کنه توی محل مورد نظر

دوم اینکه میخوام ستاپ قبلی کامل پاک بشه و بجاش یک ستاپ جدید بسازم که بازی رو نصب کنه نه کپی کنه

من دیدم ستاپ های دیگه با فرمت .bin ستاپ داختن با اینستال شیلد هم میشه این کارو کرد ؟

ممنون

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-05-23, 16:04
سلام

من دقیقا طبق آموزش پیش رفتم ولی نتونستم ستاپ مانند سایر ستاپ ها بسازم

الان این ستاپی که من ساختم فقط فولدری رو که براش مشخص کردم کپی می کنه توی محل مورد نظر

دوم اینکه میخوام ستاپ قبلی کامل پاک بشه و بجاش یک ستاپ جدید بسازم که بازی رو نصب کنه نه کپی کنه

من دیدم ستاپ های دیگه با فرمت .bin ستاپ داختن با اینستال شیلد هم میشه این کارو کرد ؟

ممنون

سلام ببینید دوست عزیز کار اکثر ستاپ ها کپی کردن فایل ها و افزودن تعدادی کلید به رجیستری ویندوز هست و کار شاخی انجام نمیدن . اگه شما از همون فایل های نصب شده ستاپ ساختید که درست هست و ستاپ قبلی رو پاک کنید .
هر نرم افزاری با یه فرمتی ستاپ میسازه . در اصل اون فرمت BIN نیست چون اگه میبود باید توسط نرم افزارهای مدیریت ایمیج باز میشد . اون فرمت رو میزنن تا برای نرم افزار تعریف شده باشه .

helpme
2014-05-24, 15:18
سلام ببینید دوست عزیز کار اکثر ستاپ ها کپی کردن فایل ها و افزودن تعدادی کلید به رجیستری ویندوز هست و کار شاخی انجام نمیدن . اگه شما از همون فایل های نصب شده ستاپ ساختید که درست هست و ستاپ قبلی رو پاک کنید .
هر نرم افزاری با یه فرمتی ستاپ میسازه . در اصل اون فرمت BIN نیست چون اگه میبود باید توسط نرم افزارهای مدیریت ایمیج باز میشد . اون فرمت رو میزنن تا برای نرم افزار تعریف شده باشه .

چرا جواب تاپیک منو ندادی؟
مگ خودت نگفتی از ارورش عکس بگیرم بزارم
منم همین کارو کردم
ولی می بینم جواب تاپیک منو ندادی!

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-05-24, 15:34
چرا جواب تاپیک منو ندادی؟
مگ خودت نگفتی از ارورش عکس بگیرم بزارم
منم همین کارو کردم
ولی می بینم جواب تاپیک منو ندادی!

سلام دوست عزیز . شرمنده که سرم شلوغ بود . ببینید توی اون تصویر میگه که یه فایل رو نمی تونه فشرده کنه .

اون فایل مشکلی نداره ملا حذف شده باشه و از این جور چیزا .
اگر هم این ارور تغییری نکرد از این نرم افزار استفاده کنید :
آموزش نرم افزار رایگان فشرده‌سازی و مدیریت فایل‌های فشرده HaoZip + آموزش پرتابل‌سازی و ساخت Setup ([Only registered and activated users can see links])

helpme
2014-05-24, 15:57
سلام دوست عزیز . شرمنده که سرم شلوغ بود . ببینید توی اون تصویر میگه که یه فایل رو نمی تونه فشرده کنه .

اون فایل مشکلی نداره ملا حذف شده باشه و از این جور چیزا .
اگر هم این ارور تغییری نکرد از این نرم افزار استفاده کنید :
آموزش نرم افزار رایگان فشرده‌سازی و مدیریت فایل‌های فشرده HaoZip + آموزش پرتابل‌سازی و ساخت Setup ([Only registered and activated users can see links])

دشمنتون شرمنده
یعنی می فرمایید با اینستا شیلد واسش ستاپ نمیشه ساخت؟
اخه ببینید من با چندتا نرم افزار ستاپ ساز امتحان کردن
مث ستاپ فکتوری
advance installer 11
Astrum InstallWizard
ولی ی شرکت را دیدم با همین Astrum InstallWizard ستاپ ساخته بود واسش
حالا پس مشکل چیه؟
الان شما گفتید ک با hao zip واسش ستاپ بسازم
من میخواستم با نرم افزارهای ستاپ ساز قالبش کنم

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-06-09, 12:30
قابل توجه دوستان عزیز ::883962:

تصاویر تاپیک به همراه فایل نصبی نرم افزار دچار مشکلاتی شدند که برطرف شد .
همچنین لینک دانلود نرم افزار به همراه فایل PDF به انتهای پست اول پیوست شد .

با تشکر از زحمات گرانقدر ناظم محترم انجمن April ([Only registered and activated users can see links]):gol3:

Nimadarkseid
2014-06-12, 14:31
pdf موجود نیست :(

OmidMohsen
2014-06-12, 14:40
pdf موجود نیست :(
دوست عزیز تو پست اول فایل پیوست شده
بفرما:

Reverseamin
2014-06-12, 17:10
install shield رو باید از کجا دانلود کنم؟

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-06-12, 17:17

K A M B I Z
LOOKOUT ([Only registered and activated users can see links])

G E N E R A L ([Only registered and activated users can see links])

Mahd! Bland
Noob Saibot ([Only registered and activated users can see links])

Dark Knight ([Only registered and activated users can see links])

Hamidreza2010 ([Only registered and activated users can see links])

Karo ([Only registered and activated users can see links])

AM!R HO3EIN ([Only registered and activated users can see links])

BRAin!H
Jasoos1991 ([Only registered and activated users can see links])

Mohammad48
Rainbow ([Only registered and activated users can see links])

King0141 ([Only registered and activated users can see links])

Mёy$αM ([Only registered and activated users can see links])

rasoul74 ([Only registered and activated users can see links])

Rikcy ([Only registered and activated users can see links])

SarbazeVatan ([Only registered and activated users can see links])

A M I N ([Only registered and activated users can see links])

VITAM ([Only registered and activated users can see links])

☿Mohammad☿ ([Only registered and activated users can see links])

فرمانده فاتح ([Only registered and activated users can see links])

ßehdad ([Only registered and activated users can see links])

Komeyl ([Only registered and activated users can see links])

Lupin ([Only registered and activated users can see links])

M A S O U D ([Only registered and activated users can see links])

mrg02 ([Only registered and activated users can see links])

hamed121 ([Only registered and activated users can see links])

LABORATORY ([Only registered and activated users can see links])

hamed1128 ([Only registered and activated users can see links])

BERJIS ([Only registered and activated users can see links])

S M H ([Only registered and activated users can see links])

test00 ([Only registered and activated users can see links])

Omid AntiVirus ([Only registered and activated users can see links])

MichaelScofield ([Only registered and activated users can see links])

Darkness 76 ([Only registered and activated users can see links])

Assassin's Creed ([Only registered and activated users can see links])

RELOADED

Labiate ([Only registered and activated users can see links])

keramat98
2014-06-26, 16:13
درود بر همه ی دوستان گلم امیدوارم خوب و سلامت باشید .

قصد دارم آموزش ایجاد Setup با نرم افزار معروف Install Shield رو بدم . در حقیقت این آموزش رو به درخواست یکی از دوستان عزیزم که می خواست خودش از این جور فایل ها درست کنه آماده کردم . امیدوارم برای سایرین هم مفید باشه .

با نام و یاد خدا شروع می کنیم

***Hidden content cannot be quoted.***

[SIZE=3]امیدوارم همه ی شما عزیزان در زمینه ی ساخت Setup خودکفا شوید .
PDF آموزش را نیز میتوانید از انتهای همین پست دریافت کنید
با تشکر ، دوستدار شما حامد

کپی برداری از این موضوع با ذکر نام سافت 98 و نویسنده ان بلامانع است

سلام . نسخه بدون pdf اگه office دارید بزارید ممنون میشم با pdf مشکل دارم :)) هر جا گشتم آفیس گیر نیومد

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-06-26, 16:17
سلام . نسخه بدون pdf اگه office دارید بزارید ممنون میشم با pdf مشکل دارم هر جا گشتم آفیس گیر نیومد

درود . ببخشید عزیز متوجه سخنتون نشدم .

keramat98
2014-06-26, 16:21
درود . ببخشید عزیز متوجه سخنتون نشدم .

میگم اگه میشه به صورت Word هم بزارید ممنون میشم فایل به صورت word باشه . رو سیستم من pdf قاطی داره .

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-06-26, 16:32
میگم اگه میشه به صورت Word هم بزارید ممنون میشم فایل به صورت word باشه . رو سیستم من pdf قاطی داره .

عزیز دلم زحمت داره توی ورد باید تک تک تصاویر رو دوباره بزارم و نوشته ها رو مرتب کنم طول میکشه . اگه از دوستان کسی تونست بزاره که خوبه .
در ضمن میتونم بدونم مشکل فایل های PDF چیه ؟ از چه نرم افزاری استفاده میکنید ؟ توی تاپیک مباحث اون نرم افزار مطرح کنید دوستان گلم جواب میدن .
تاپیک رو از انتهای اینجا پیدا کنید : نرم افزارهای مدیریت اسناد و فایلهای PDF ([Only registered and activated users can see links])

شرمنده دوست گلم

Ernest
2014-06-27, 18:05
مشکل اساسی من دارم با این برنامه
در فیلم توضیح دادم لطفا راهنمایی کنید
برای دانلود کلیک کنید ([Only registered and activated users can see links])
حجم 2.2مگابایت

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-06-27, 19:19
مشکل اساسی من دارم با این برنامه
در فیلم توضیح دادم لطفا راهنمایی کنید
برای دانلود کلیک کنید
حجم 2.2مگابایت

سلام محمد جان شرمنده که از صبح نبودم ببخشید .
خب شما روی No هم زدید ؟ چون من تا به حال چنین پیغامی رو ندیدم .

Ernest
2014-06-27, 19:25
سلام محمد جان شرمنده که از صبح نبودم ببخشید .
خب شما روی No هم زدید ؟ چون من تا به حال چنین پیغامی رو ندیدم .

بله زدم کلا مشکلات خاص برای منه :x

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-06-27, 19:32
بله زدم کلا مشکلات خاص برای منه

روی چند تا فایل دیگه تست کردی به غیر از این ؟

Ernest
2014-06-27, 20:08
روی چند تا فایل دیگه تست کردی به غیر از این ؟

نه تست نکردم چون فقط فایل نصبی کانترم را می خوام که تازه ابدیتش کردم به صورت انلاین
باشه روی بقیه تست می کنم وبهتون جوابش را می گم
تست کردم مثلا موزیلا را مشکلی نبود
لطفا یک راهی بگید بشه برای اونم درست کنم حجمش هم 8گیگ هست شاید به خاطر حجمش هست ؟

Ernest
2014-06-29, 11:11
خوب ایراد نداره با این نمیشه با برنامه دیگه میشه برنامه را به صورت نصبی ساخت

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-06-29, 11:17
خوب ایراد نداره با این نمیشه با برنامه دیگه میشه برنامه را به صورت نصبی ساخت

سلام محمد جان . شرمنده دیروز ندیدم پست رو ویرایش کردی . بله شاید به حجم گیر بده ولی اون پیغام چنین چیزی رو نمیگفت . به چیزی مثل SQL Server ربط داشت . هر چند بگم چون حجمش 8 گیگ هست بهتره به پارتهایی تقسیم کنی .
آموزش نرم افزار رایگان فشرده‌سازی و مدیریت فایل‌های فشرده HaoZip + آموزش پرتابل‌سازی و ساخت Setup ([Only registered and activated users can see links] 7%D8%B2%DB%8C.html)شما با این ستاپ بساز

hegmatane
2014-07-25, 12:54
سلام.فایل pdf این اموزش برای دانلود وجود دارد

m_diba
2014-08-14, 17:12
بنده با همه اساتید موافقم اینستال شیلد تنها نرم افزاریست که مایکروسافت به اون پایبنده و هنوز از فرمت های MSI و ٍExe این شرکت معمولاً در فایل های نصب آنتی ویروس ها استفاده می شود
البته بنده تجربه کار با Smart Install Maker - InnoSetup - Nsis و .... را داشته و از اینستال شیلد هم استفاده کرده نموده ام که سخت ترین برنامه نصبی است که تا به حال مشاهده نمودم چون با کوچکترین تغییری فایل نصب شما ممکن است اسیب ببیند و از بین برود
از اینستال شیلد برای آپدیت بروزرسانی دیتابیس آنتی ویروس ناد32 استفاده نمودم با این که چند سال است در این زمینه فعالیت می کنم هنوزم خطاهای پیش بینی نشده ای در ویرایش این نوع ستاپ ها بوجود می آید و تمامی زحمات کاربر را زیر سؤال می برد

helpme
2014-09-16, 18:55
بنده با همه اساتید موافقم اینستال شیلد تنها نرم افزاریست که مایکروسافت به اون پایبنده و هنوز از فرمت های MSI و ٍExe این شرکت معمولاً در فایل های نصب آنتی ویروس ها استفاده می شود
البته بنده تجربه کار با Smart Install Maker - InnoSetup - Nsis و .... را داشته و از اینستال شیلد هم استفاده کرده نموده ام که سخت ترین برنامه نصبی است که تا به حال مشاهده نمودم چون با کوچکترین تغییری فایل نصب شما ممکن است اسیب ببیند و از بین برود
از اینستال شیلد برای آپدیت بروزرسانی دیتابیس آنتی ویروس ناد32 استفاده نمودم با این که چند سال است در این زمینه فعالیت می کنم هنوزم خطاهای پیش بینی نشده ای در ویرایش این نوع ستاپ ها بوجود می آید و تمامی زحمات کاربر را زیر سؤال می برد

برای آپدیت برنامه ها از true update هم استفاده میشه

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-10-01, 21:12
قابل توجه دوستان عزیز

فایل ستاپ نرم افزار رو دارم توی مدیا فایر آپلود می کنم تا راحت تر مورد استفاده قرار بدید . کرک کردنش هم راحت و بدون دردسر خواهد بود .
خود ستاپ شروع رو هم به اسم سافت 98 زدم که کسی کپی برداری نکنه:sleepy:

فعلا قسمت اول آماده دریافت شما عزیزان هست

InstallShield 16 SP1 Premiere Edition.part1 ([Only registered and activated users can see links])

فایل در قالب سه قسمت 55 مگابایتی قرار خواهد گرفت . البته چون از میرم دانشگاه آپلود میکنم یکم طول میکشه تا هفته دیگه

Ӎ Ǣ Ħ Ɖ Ī
2014-10-01, 21:30
قابل توجه دوستان عزیز

فایل ستاپ نرم افزار رو دارم توی مدیا فایر آپلود می کنم تا راحت تر مورد استفاده قرار بدید . کرک کردنش هم راحت و بدون دردسر خواهد بود .

.: با درود حامد جان چرا این نرم افزار به این معروفی تو خود سایت نیست که باعث زحمت شما هم نشه آپلودش ؟!!! :.:confused::naoj33:

safdari
2014-11-25, 22:05
ایا با نرم افزار Hao Zip میتوان از برنامه نصب شده بر روی ویندوز فایل ستاپ ساخت

shahrabiamir
2015-01-31, 19:46
installshield بعد از ساخت ستاپ پروژه ستاپ رو در کجا ذخیره میکنه؟

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2015-01-31, 21:04
installshield بعد از ساخت ستاپ پروژه ستاپ رو در کجا ذخیره میکنه؟ سلام . در پست #5 ([Only registered and activated users can see links]) توضیح دادم

به آدرسی که برای ذخیره ی اطلاعات پروژه در مرحله ی دوم انتخاب کردید بروید و پوشه ها را به ترتیب زیر باز کنید :
PROJECT_ASSISTANT ➜ SINGLE_EXE_IMAGE ➜ DiskImages ➜ DISK1 ➜ پوشه ی نام پروژه

mahyareshgh
2015-01-31, 21:47
میشه بازی های حجم 32 گیگ ساخت

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2015-01-31, 21:56
میشه بازی های حجم 32 گیگ ساخت

سلام . به دلیل نداشتن قابلیت تکه کردن ستاپ خیر

اما با Hao zip میشه

favadezful
2015-04-10, 16:08
سوالم در مورد کرک کردن ستاپ نود 32 و نوشتن یک سری مشخصات درون ستاپ بود که بعد از هر نصب اون تنظیمات هم هنگام نصب برنامه با اون ها هم نصب شوند مثل انتی ویروس های وب سایت های ایرانی که نود کرک شده برای دانلود میزارن ممنون میشم اگه کسی از دوستان راهنمایی کنه اگه این جا هم نباید می پرسیدم لطفا راهنمایی کنید تا از کجا یا از کی بپرسم.
اقای
m_diba ([Only registered and activated users can see links]) این پیغام برای شماس اخه من تازه واردم و وقتی پیغام خصوصی میدم میگه که صندوق پیام های شما پر شده .

MmdRza#
2015-09-27, 16:59
ممنون حامد جان ...

با این برنامه میشه مثل ستاپ های یوبی سافت طوری تنظیم کرد که ی سری فایل ( مثلا با فرمتbin. ) ساخته شن که همه حجم فایل توی خود فایل ستاپ ذخیره نشه ؟؟؟ ( مثل ستاپ های HaoZip نباشه )

مثل اینا

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2015-09-27, 19:37
ممنون حامد جان ...

با این برنامه میشه مثل ستاپ های یوبی سافت طوری تنظیم کرد که ی سری فایل ( مثلا با فرمتbin. ) ساخته شن که همه حجم فایل توی خود فایل ستاپ ذخیره نشه ؟؟؟ ( مثل ستاپ های HaoZip نباشه )

مثل اینا

سلام

فکر نکنم

اگرم راه باشه من بلد نیستم

با این میشه احتمالا

sa_man_ka
2016-01-15, 02:58
ممنون

HHAC3
2016-01-15, 20:46
سلام
لطفا اگه کسی میتونه آموزش کامل برنامه Inno Setup رو بزاره
مخصوصا نحوه گذاشتن آهنگ و ساخت تم برای ستاپ.

shahrabiamir
2017-01-03, 20:08
سلام

من از نرم افزار InstallShield 2013 LE برای ساخت ستاپ استفاده میکنم. توی این نرم افزار چیکار کنم که وقتی ستاپش میخواد نصب بشه نسخه قبلی را اتوماتیک uninstall کنه؟ خیلی مهمه برام.

ممنون.

shahrabiamir
2017-01-04, 22:00
سلام

من از نرم افزار InstallShield 2013 LE برای ساخت ستاپ استفاده میکنم. توی این نرم افزار چیکار کنم که وقتی ستاپش میخواد نصب بشه نسخه قبلی را اتوماتیک uninstall کنه؟ خیلی مهمه برام.

ممنون.

کسی جواب این سوال رو نمیدونه؟

trhtrhrthrth
2017-01-07, 11:47
دوست عزیز چطوری میشه دیتابیس رو هم داخل فایل ستاپ گذاشت و همه رو ستاپ کرد

shahrabiamir
2017-01-07, 16:19
باید دیتابیس را داخل همون فولدری که اگزه برنامه هست قرار بدی. بعدش connection string مربوط به دیتابیس را تنظیم کنی. مثلا اگه SQL Server express هست باید توی connection string اینو AttachDbFilename=|DataDirectory| قرار بدی .

masi630
2017-02-25, 19:20
من ساختم ستاپ فقط یه install بود و چند تا فایل زیپ یعنی فایل زیپ می سازه با ستاپ های دیگه فرق می کنه مثلا من یه بازی 6 گیگ گذاشتم ساختم رفتم دیدم زده data 1 بعد دیتا ساخته زده دیتا 1 دیتا 11 شروع کرده تا 17 ولی دیتا 2 و 3 و ... نیورده

BLACKY
2017-06-15, 18:42
سلام حامد جان
عزیز با این نرم افزار اگه بخوایم پارت هایی که ساخت میشه رو به حجمی که خودمون میخوایم تبدیل کنیم باید چی کار کنیم؟
الان شما آموزش رو جوری گفتید که 1 فایل ستاپ ساخت میشه
حالا ما میخوایم این فایل ستاپ به حجم های مثلا 50 مگابایت تبدیل بشه و ساخته بشه

و اینکه توی آموزش یه گزینه گفته بودید که من پیداش نکردم

با کلیک بر روی دکمه ی Use Custom Images On Dialogs پنجره ای مانند تصویر زیر ظاهر می شود که تصویر زمینه برای شروع و پایان ستاپ و تصویر بنر برای قسمت بالایی پنجره ی ستاپ استفاده می شوند .

این گزینه که گفتید دقیقا کجا قرار داره؟

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2017-06-15, 19:02
[blocked]پیش فرض

سلام حامد جان
عزیز با این نرم افزار اگه بخوایم پارت هایی که ساخت میشه رو به حجمی که خودمون میخوایم تبدیل کنیم باید چی کار کنیم؟
الان شما آموزش رو جوری گفتید که 1 فایل ستاپ ساخت میشه
حالا ما میخوایم این فایل ستاپ به حجم های مثلا 50 مگابایت تبدیل بشه و ساخته بشه

و اینکه توی آموزش یه گزینه گفته بودید که من پیداش نکردم

با کلیک بر روی دکمه ی Use Custom Images On Dialogs پنجره ای مانند تصویر زیر ظاهر می شود که تصویر زمینه برای شروع و پایان ستاپ و تصویر بنر برای قسمت بالایی پنجره ی ستاپ استفاده می شوند .

این گزینه که گفتید دقیقا کجا قرار داره؟

سلام

والا من خیلی وقته با این نرم افزار کار نمیکنم یادم رفته . ولی تا جایی که میدونم خیلی گشتم ببینم میشه تقسیم حجم انجام داد یا نه که شدنی نبود اصا

فک کنم تک پارت میکنه ستاپ رو . به نظرم برید سراغ بقیه نرم افزار ها به خصوص اونی که آقا یاسر معرفی کرده بود بهتره

متأسفانه تصاویر از آپلود سنتر پاک شدن ولی تو صفحه 5 فایل پی دی اف اون قسمتی که میخواین توضیح داده شده

teymoorei
2017-09-05, 08:56
سلام دوستان من InstallShield.Premier.Edition.23.0.511.SP2 رو نصب کردم و طبق مراحل توضیح داده شده کرک کردم

اما زمانی که پروژه رو Build میکنم ارور زیر رو میده :

ISDEV : fatal error -7210: Failed to verify digital signature of C:\Program Files (x86)\InstallShield\2016\System\IsUiServices.dllEr ror -2147467259: Automation error
Unspecified error

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
باتشکر