PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا بردن سرعت یک فایل صوتی

Tohi2520
2014-06-26, 23:14
سلام دوستان.
می خواستم سرعت یک فایل صوتی را بالا ببرم آیا شما نرم افزاری را می شناسید.
(از نرم افزار AVS هم میشه استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟):confused:

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-06-26, 23:15
سلام دوستان.
می خواستم سرعت یک فایل صوتی را بالا ببرم آیا شما نرم افزاری را می شناسید.
(از نرم افزار AVS هم میشه استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

درود . بفرمایید : Audio speed changer
توی سایت هست .
[Only registered and activated users can see links]

Tohi2520
2014-06-26, 23:22
درود . بفرمایید : Audio speed changer
توی سایت هست .
Audio Speed Changer Pro 1.5.5.168 - تغییر سرعت فایل های صوتی | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])

تشکر ولی فرمت فایل بنده mka است و این نرم افزار پشتیبانی نمی کنه. نرم افزار دیگه ای هم هست؟

Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ
2014-06-26, 23:25
تشکر ولی فرمت فایل بنده mka است و این نرم افزار پشتیبانی نمی کنه. نرم افزار دیگه ای هم هست؟

خب ببینید دوست عزیز من این نرم افزار رو تست کردم کارش عالیه . شما اون فرمت رو به mp3 تبدیل کنید .
بنده تست کردم این میتونه تبدیل کنه :
Format Factory 3.3.4.0 + Portable مبدل قدرتمند و حرفه ای | دانلود رایگان نرم افزار
([Only registered and activated users can see links])Bigasoft Total Video Converter 4.2.9.5283 + Portable مبدل ویدیویی ([Only registered and activated users can see links])
([Only registered and activated users can see links])

Tohi2520
2014-06-26, 23:26
خب ببینید دوست عزیز من این نرم افزار رو تست کردم کارش عالیه . شما اون فرمت رو به mp3 تبدیل کنید .
بنده تست کردم این میتونه تبدیل کنه :
Format Factory 3.3.4.0 + Portable مبدل قدرتمند و حرفه ای | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])

سیستم بنده از این نفتی هایه. خودتون بهتر می دونید که با سیستم نفتی چنین کارایی نمیشه کرد و فرمتو تغییر داد.
راه غیر از این وجود نداره.:x