PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آمــوزش آموزش سفارشی کردن ستاپ های SFX ساخته شده با Winrar

Soberia
2014-12-03, 02:54
[Only registered and activated users can see links]

**Hidden Content: Check the thread to see hidden data.**

mahdizocker
2015-05-13, 06:09
سلام ببخشید با چه نرم افزاری ایکن S را ساختید?
لطفاً بگید می خواهم حروف m را بسازم

پست به صورت خودکار ادغام شده در 05:09

YasserDivaR
2015-05-13, 08:13
UPX رابط گرافیکی اون هم موجوده و بهتره از این برنامه استفاده کنید
UPX-GUI Advanced 2015 ([Only registered and activated users can see links])
و دیگه نیازی به تایپ دستورات داس نیست

Soberia
2015-05-13, 16:51

Photoshop

yasser68
2016-01-26, 22:41
با سلام و تشکر بابت آموزش بسیار ارزنده و مفیدتون.
بنده همه مراحل رو طبق آموزش رفتم و تغییرات دلخواهمو انجام دادم و ذخیره کردم ولی وقتی فایلی رو زیپ می کنم یا sfx می سازم با همون حالت دیفالت قبلی ساخته میشه و تغییرات من روش اعمال نمی شه.
اشکال از چی میتونه باشه. ممنون میشم جواب بدید نیاز مبرم و ضروری دارم برای شرکت.

پست به صورت خودکار ادغام شده در 22:41

با سلام و تشکر بابت آموزش بسیار ارزنده و مفیدتون.
بنده همه مراحل رو طبق آموزش رفتم و تغییرات دلخواهمو انجام دادم و ذخیره کردم ولی وقتی فایلی رو زیپ می کنم یا sfx می سازم با همون حالت دیفالت قبلی ساخته میشه و تغییرات من روش اعمال نمی شه.
اشکال از چی میتونه باشه. ممنون میشم جواب بدید نیاز مبرم و ضروری دارم برای شرکت.

Soberia
2016-03-17, 16:22
وقتی فایلی رو زیپ می کنم یا sfx می سازم با همون حالت دیفالت قبلی ساخته میشه و تغییرات من روش اعمال نمی شه.

این حالت فقط برای RAR و RAR5 هست اگه می خواید از Zip استفاده کنید باید فایل Zip.SFX رو تغییر بدید.
شرمنده بخاطر دیر پاسخگویی! فروم ناتیفیکشن نداده بود بخاطر پست جدید

Mojtaba jg
2017-07-23, 23:24
سلام یک سوال داشتم ، من وقتی فایل SFX رو میخوام باز کنم با کلیک روی اون این ارور میاد «This app can't run on your PC To find a version for your PC , check with the software publisher»باید چیکار کنم؟

Soberia
2017-07-25, 01:21
سلام یک سوال داشتم ، من وقتی فایل SFX رو میخوام باز کنم با کلیک روی اون این ارور میاد «This app can't run on your PC To find a version for your PC , check with the software publisher»باید چیکار کنم؟
تغییراتی که انجام دادید باعث شده برنامه غیر قابل اجرا بشه (هرچند که هنوز هم با Resource Hacker باز شه)
دقت کنید چه قسمت هایی رو تغییر میدید.

Seyed.r
2018-07-26, 20:10
سلام . من بعد از تکه کردن یک فایل حجیم به پارت های ۴.۴۷ گیگی , اقدام به تبدیل پارت اول به sfx کردم اما زمانی که ساختش تموم شد برام یه ارور با مضمون اینکه وینددز نمیتواند فایل بالای ۴ گیگ را باز کند ظاهر شد.خیلی وقته درگیر این ارورم.

Parham
2018-08-01, 08:34
سلام . من بعد از تکه کردن یک فایل حجیم به پارت های ۴.۴۷ گیگی , اقدام به تبدیل پارت اول به sfx کردم اما زمانی که ساختش تموم شد برام یه ارور با مضمون اینکه وینددز نمیتواند فایل بالای ۴ گیگ را باز کند ظاهر شد.خیلی وقته درگیر این ارورم.

درود،

پارتیشنی که قصد استفاده از نرم افزار را دارید با چه فرمتی است ؟ FAT32؟!

Seyed.r
2018-08-01, 22:45
درود،

پارتیشنی که قصد استفاده از نرم افزار را دارید با چه فرمتی است ؟ FAT32؟!

من در حد شما استادان عزیز نیستم و منظوتون رو نفهمیدم.موضوع ازین قراره که من یک بازی 20 گیگی رو بصورت پارت های یک گیگی دانلود کردم و بعد همرو یک تکه اکسترکت کردم . وبرای رایت کردن روی dvd اونهارو به پارت های 4.47 کردم . این ارور زمانی رخ داد که بعد از تموم شدن تکه تکه کردن اقدام به تبدیل پارت اول به sfx کردم. سیستمم ۳۲ بیتی هست اگه منظور شما این بود ‌.

امیردلاوری
2019-08-20, 02:29
سلام
میخواستم بدونم چه جور یه برنامه استخراج فایل های زیپ برای خودم بسازم (مثل برنامه زیر)
میخوام مثل برنامه زیر عکس و توضیح دلخواهمو وارد کنم
[Only registered and activated users can see links]
آیا راهی بدون کد نویسی هست؟

Daredevil
2019-08-20, 02:37
کامت رنگی در فایل های فشرده ([Only registered and activated users can see links])
آموزش سفارشی کردن ستاپ های SFX ساخته شده با Winrar ([Only registered and activated users can see links])

امیردلاوری
2019-08-20, 03:03
سلام وقتی میخام متن توضیحات فایل رو بنویسم چجوری برم خط بعد؟

Soberia
2019-08-20, 15:37
سلام وقتی میخام متن توضیحات فایل رو بنویسم چجوری برم خط بعد؟

قسمت Comment نرم افزار WinRAR از زبان علامت گذاری HTML پشتیبانی میکنه.

<p style="text-align: left;"><span style="font-family: tahoma; font-size: 11;">Line #1</span>
<br /><span style="font-family: tahoma; font-size: 11;">Line #2</span></p>

اگه از کد بالا استفاده کنید با جای گذاری Line #1 و Line #2 به ترتیب می تونید از خط اول و خط دوم استفاده کنید.
همچنین می تونید با اضافه کردن <br /> Line #X</span> و در آخر اضافه کردن </p> (برای بستن پاراگراف) می تونید خط جدید اضاف کنید. مثال:

<p style="text-align: left;"><span style="font-family: tahoma; font-size: 11;">Line #1</span>
<br /><span style="font-family: tahoma; font-size: 11;">Line #2</span>
<br /><span style="font-family: tahoma; font-size: 11;">Line #3</span>
<br /><span style="font-family: tahoma; font-size: 11;">Line #4</span>
<br /><span style="font-family: tahoma; font-size: 11;">Line #5</span>
<br /> Line #X</span></p>

توجه: کد بالا متن رو چپ پین، و از فونت تاهوما سایز 11 استفاده میکنه که قابل تغییر هستن.