PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تست آنتی ویروس تست رفتارشناسی نرم افزار امنیتی Emsisoft Anti-Malware

MASOUD
2015-10-17, 11:04
[ALER-TOPIC]تست رفتارشناسی EMSISOFT Internet Security 10[/ALER-TOPIC]
**Hidden Content: Check the thread to see hidden data.**
با تشکر

MASOUD
2015-10-24, 22:18
به نام خداوند بخشنده و مهربان

[ALER-TOPIC]تست رفتارشناسی Emsisoft Internet Security 10.0.0.5735[/ALER-TOPIC]

با سلام خدمت دوستان عزیز
امروز برای تست شناسایی محصول Emsisoft در خدمت شما هستم.
نسخه به کار گرفته شده Emsisoft Internet Security 10.0.0.5735 هست.
آپدیت شده به تاریخ 2015/10/24 با شماره دیتابیس 6,588,687
سیستم عامل ویندوز 10 با معماری 64 بیت با آخرین آپدیت ها.
تنظیمات محصول در حالت پیشفرض هست.
ارتباط اینترنتی متصل هست.
تعداد نمونه ها برای تست 1,500 عدد میباشد.
تمام مخرب ها از سالهای 2013 الی 2015 هستند.
تست ها به صورت زیر انجام خواهد شد:
Scan Test تست اسکن و شناسایی
Behavior Test تست رفتارشناسی -- بین 20 الی 50 مخرب اجرا خواهد شد.

[ALER-TOPIC]نتیجه تست اسکن و شناسایی[/ALER-TOPIC]

در تست جدید، یکی از مخرب ها همانطور که در تست سوئیت های دیگر، باعث میشد فایلهای داخل محتوای تست، حذف شوند! توسط این سوئیت امنیتی بلاک شد!
واقعا تحسین بر انگیزه
@};-

MASOUD
2015-10-26, 15:37
دانلود ویدئو تست، از سرور FileGir با لینک مستقیم، برای راحتی شما عزیزان

M.Sadegh.M
2015-11-02, 17:23
سلام مسعود جان

راستش من ویدئو را تماشا کردم ولی نفهمیدم امسی چگونه جلوی اون مخرب حذف کننده فایل را گرفت چون انگار هیچ الارمی نداد ، چه شناسایی با دیتابیس چه رفتار شناسی
فقط شما تسک منیجر را چک کردی و پروسسش در تسک منیجر نبود.

ممنون میشم یک توضیحی بدی.
[Only registered and activated users can see links]

MASOUD
2015-11-02, 21:23
سلام مسعود جان

راستش من ویدئو را تماشا کردم ولی نفهمیدم امسی چگونه جلوی اون مخرب حذف کننده فایل را گرفت چون انگار هیچ الارمی نداد ، چه شناسایی با دیتابیس چه رفتار شناسی
فقط شما تسک منیجر را چک کردی و پروسسش در تسک منیجر نبود.

ممنون میشم یک توضیحی بدی.

سلام صادق جان
دقیقا آخرای تست بود که پیغام نمایش داده شده
در تصویر زیر معلومه

اگه دقت کنید با اجرای همون فایل هایی که در تست های قبل و بعد، که باعث پاک شدن دیگر فایل ها میشدن، امسی سافت ایستادگی کرده و از اجرای دستورات آن جلوگیری کرده

MASOUD
2015-11-04, 01:51
با سلام خدمت دوستان عزیز
با بازبینی ویدئو برای اعلام نتایج، با اجرای 56 نمونه، توانست با رفتارشناسی و تکیه به تصمیم کاربر 15 مورد را از اجرای آنها جلوگیری به عمل آورد
در مقابل بقیه ضعف داشت و اجرا شدند و پروسس ها رو فعال کردن که موجب الودگی سیستم شدند
یک مورد هم با ریل تایم شناسایی شد
در مقابل مخرب حذف کننده ی فایل ها به خوبی ایستادگی کرد، در مقابل 2 عدد فایل حذف کننده ایستادگی کرد

نتیجه:
15 مورد رفتارشناسی + 2 مورد حذف کننده = 17 مورد رفتارشناسی
1 مورد ریل تایم

Aminamz
2015-12-25, 05:36
سلام. من این رو نصب کردم واقعا انقدر بی سر و صداست گاهی میگم نکنه کار نمیکنه کلا و دکوریه. توی رفتار شناسی ها کدوم بهترن. یکمی دلم رو زده این. انگار قوی نیست. مخصوصا من تو نت میرم. سایت الوده باز نکنه

MASOUD
2015-12-25, 10:56
سلام. من این رو نصب کردم واقعا انقدر بی سر و صداست گاهی میگم نکنه کار نمیکنه کلا و دکوریه. توی رفتار شناسی ها کدوم بهترن. یکمی دلم رو زده این. انگار قوی نیست. مخصوصا من تو نت میرم. سایت الوده باز نکنه

سلام
خب دوست دارین مانند آنتی ویروس های تقلبی هی پیام ها جعلی بده و بگه سیستم شما آلوده اس، سیستم شما از نفوذ هکرها در امان است و .....؟
اگر آلودگی بود و یا سایتی مشکوک بود، با بلاک کردن و نمایش پیغام، شمارو آگاه میکنه.
رفتارشناسی امسی سافت در رده ی برترین ها قرار داره.
در قسمت Protection و تب Surf Protection در پایین صفحه ویژگی Privacy Risks رو بر روی Block and Notify قرار دهید.
~o)

Aminamz
2015-12-25, 12:29
سلام
خب دوست دارین مانند آنتی ویروس های تقلبی هی پیام ها جعلی بده و بگه سیستم شما آلوده اس، سیستم شما از نفوذ هکرها در امان است و .....؟
اگر آلودگی بود و یا سایتی مشکوک بود، با بلاک کردن و نمایش پیغام، شمارو آگاه میکنه.
رفتارشناسی امسی سافت در رده ی برترین ها قرار داره.
در قسمت Protection و تب Surf Protection در پایین صفحه ویژگی Privacy Risks رو بر روی Block and Notify قرار دهید.
~o)

با سلام.به هر حال من دایم به نت وصل هستم و فقط خواستمم نظر شما اساتید رو بدونم نسبت به قدرت این انتی ویروس چون من پرداخت بانکی املاین زیاد انجام میدم نمیخام از این بابت ها ضربه بخورم.و الا اطلاعات و چیز خاصی داخل سیستم ندارم .ممنون

MASOUD
2015-12-25, 16:31
با سلام.به هر حال من دایم به نت وصل هستم و فقط خواستمم نظر شما اساتید رو بدونم نسبت به قدرت این انتی ویروس چون من پرداخت بانکی املاین زیاد انجام میدم نمیخام از این بابت ها ضربه بخورم.و الا اطلاعات و چیز خاصی داخل سیستم ندارم .ممنون

سلام
قدرت عالی و شناسایی بسیار قدرتمندی داره.
اگر در هنگام پرداخت آنلاین، گزینه های امنیتی را جدی بگیرید، هیچوقت دچار مشکل در هنگام پرداخت نخواهید شد.
اگر سیستم شما آلوده نباشه و پاک باشه، شمارو هیچگونه خطری تهدید نمیکند.

pedram_01
2016-07-01, 04:21
با سلام خدمت دوستان عزیز
با بازبینی ویدئو برای اعلام نتایج، با اجرای 56 نمونه، توانست با رفتارشناسی و تکیه به تصمیم کاربر 15 مورد را از اجرای آنها جلوگیری به عمل آورد
در مقابل بقیه ضعف داشت و اجرا شدند و پروسس ها رو فعال کردن که موجب الودگی سیستم شدند
یک مورد هم با ریل تایم شناسایی شد
در مقابل مخرب حذف کننده ی فایل ها به خوبی ایستادگی کرد، در مقابل 2 عدد فایل حذف کننده ایستادگی کرد

نتیجه:
15 مورد رفتارشناسی + 2 مورد حذف کننده = 17 مورد رفتارشناسی
1 مورد ریل تایم
سلام کاش همین تست رو با انتی های دیگه هم انجام
میدادید تا متوجه میشدیم قدرت رفتار شناسی ام سی سافت در مقابل بقیه انتی ها چجوریه . مثلا در مقابل اوست کاسپر و بیت دفندر و ایست

Titania
2016-07-01, 04:56
سلام کاش همین تست رو با انتی های دیگه هم انجام
میدادید تا متوجه میشدیم قدرت رفتار شناسی ام سی سافت در مقابل بقیه انتی ها چجوریه . مثلا در مقابل اوست کاسپر و بیت دفندر و ایست
کاش قبلش یه نیم نگاهی هم به تاریخ تاپیک می انداختید ٬ حالا بگذریم ٬تست های جناب Captain عزیز با سایر محصولات هم بوده کافیه به صفحه ی مربوط به هر محصول در فروم برین و تست رفتارشناسی انجام شده توسط ایشون روی اون محصول رو مشاهده کنین

kaya400
2016-09-18, 13:22

با سلام خدمت شما دوست عزیز

اگر میخواین که خریدهای امن اینترنتی انجام بدین می تونین از آنتی ویروس G Data Intrnet Security استفاده کنین.
اینترنت سکوریتیش bank guard داره و می تونین با خیالت راحت خریدهاتون رو انجام بدین.~o)~o)

هم چنین usb keyboard guard داره

MASOUD
2018-02-22, 15:24
تست رفتارشناسی یک مخرب جدید با نرخ شناسایی بسیار پایین (به دو صورت اتصال اینترنتی فعال و غیرفعال)

MASOUD
2018-03-27, 01:22
به نام خدا
[ALER-TOPIC]تست رفتارشناسی Emsisoft Anti-Malware 2018[/ALER-TOPIC]

با سلام
امروز با تست رفتارشناسی سوئیت امنیتی Emsisoft Anti-Malware 2018 در خدمت شما هستیم.
آخرین نسخه نرم افزار بهمراه آخرین آپدیت ها اعمال شده است.
سیستم عامل ویندوز 10 با معماری 64 بیت بهمراه آخرین آپدیت میباشد.
تنظیمات سوئیت امنیتی در حالت پیشفرض میباشد. (ریل تایم خاموش برای تست باج گیر)
ارتباط اینترنتی قطع است.
50 نمونه باج گیر تست گردید.

[ALER-TOPIC]ویدئو تست رفتارشناسی[/ALER-TOPIC]

با تشکر