PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مباحث مباحث و مشکلات آنتی ویروس COMODO

صفحه ها : [1] 2 3 4

MASOUD
2011-06-18, 16:44
[Only registered and activated users can see links]

بـــه نـــام خـــدا

با سلام
این تاپیک جهت مطرح کردن تمام مباحث و مشکلات اعم از نصب و فعالسازی، تنظیمات و ..... آنتی ویروس مربوطه ایجاد گردیده است.
لطفا تمام مشکلات و سوالات خود را در این تاپیک مطرح نمائید و از ایجاد تاپیک جداگانه خودداری کنید.

با تشکر

[Only registered and activated users can see links]دانلود آپدیت آفلاین ([Only registered and activated users can see links])

MHiMHDi
2013-03-29, 02:42
من Comodo Firewall Free دارم. هر روز آپدیتش میکنم اما تو پنجره اصلی برنامه نوشته Never Update. چرا اینجوریه ؟

yahya.dv
2013-03-29, 02:58
تاریخ سیستم رو یه نگاهی بنداز, شاید تاریخ سیستمت درست نیست.

FarshadBandari
2013-03-29, 03:00
خب دوست عزیز ببینید فایروال مثل آنتی ویروس دیتابیس نداره که بخواد هر روز آپدیت بشه، اگه هم بخواد آپدیتی صورت بگیره ورژن فایروال ارتقا پیدا میکنه، شما هر روز chek for update رو که میزنی نرم افزار میگرده و اگه نسخه جدیدی از فایروال منتشر شده باشه بهتون اطلاع میده تا آپدیتش کنید، وگرنه هر روز لازم نیست chek for update رو بزنید ،اون never update هم به این خاطر هست که فایروال شما از زمانی که نصب شده چون نسخه جدیدتری براش نیومده پس به ورژن های جدیدتر هم آپدیت نشده پس در نتیجه میزنه never update، جای نگرانی نیست معمولا هر 2 تا 3 ماه نسخه جدید فایروال بروز میشه که در صورت اومدن نسخه جدید خود فایروال بهتون اطلاع میده، نیاز نیست هر روز شما chek for update رو بزنید

sj.pro
2013-03-29, 07:21
درود

فایروال دیر به دیر آپدیت می شه

مثل آنتی ویروس نیست که هر روز به خواد آپ بشه

در مورد این فایروال هم هر 1.5 تا 2 ماه یه بار نسخه جدید میده

هم خودش به صورت اتمت به روز می کنه هم این می تونین از سایت در قسمت محصولات کومودو از آخرین ورژن ارائه شده بهره ببرین

Pastilak
2013-03-29, 12:18
مهم نیست هر موقع نیاز به آپدیت داشته باشه آپدیت میشه...

MHiMHDi
2013-03-29, 21:32
من تنظیمات فایروال را انجام دادم. قسمت Defense و سایر قسمتها. اما HIPS برای هر چیزی که اجرا میشد پیغام میداد. انقدر پیغامها زیاد بود که سیستمم هنگ کرد. سیستمم را ریست کردم ویندوز با مشکل مواجه شد. ویندوز را درست کردم اما قسمت Defense فایروال غیر فعال شد و دیگه درست نشد. مجبور شدم فایروال را unistall کردم و دوباره نصب کردم. دیگه جرات ندارم defense را فعال کنم. چکار کنم ؟

mz_amir
2013-03-29, 21:36
برای هر برنامه ای که به نت وصل میشه اولین بار سوال میپره وشما بعد از تایید و یا ردش باید تیک گزینه remember (همچین اسمی) رو بزنید تا جوابتون برای دفعات بعدی ذخیره بشه.

MHiMHDi
2013-03-29, 21:41
من Remeber میزنم. تایید میکنم. دوباره میپرسه. برای بعضی چیزا 10 سوال میپرسه.

mz_amir
2013-03-29, 21:45
من Remeber میزنم. تایید میکنم. دوباره میپرسه. برای بعضی چیزا 10 سوال میپرسه.

خب وقتی remember رو می زنید جوابتون برای اون نرم افزار مورد نظر ذخیره میشه و این عمل رو باید برای تمامی نرم افزار هایی که به نت وصل میشن, یه بار انجام بدید.
البته یه گزینه ای داره که خودش تصمیم می گیره.ولی دقیقاً نمیدونم کدوم گزینه هست.

MHiMHDi
2013-03-29, 21:49
آخه برای IDM چند سوال پرسید. دیوونه شدم. تنظیمات مهم و Basic را کجا میتونم پیدا کنم که مشکلی بوجود نیاد ؟

Polar Kit
2013-03-30, 00:50
داداشم چرا خودتو اذیت میکنی
بهترین فایر وال ویندوز
نرم افزار fort knox هست در نوع خودش تکه
دانلود کن نصب کن مشتریش میشی

MHiMHDi
2013-03-30, 23:53
من فایل آپدیت فایروال را دانلود کردم . از کدام قسمت آپدیت آفلاین انجام میشه ؟

mz_amir
2013-03-31, 00:35
من فایل آپدیت فایروال را دانلود کردم . از کدام قسمت آپدیت آفلاین انجام میشه ؟

فایل ستاپ داره ؟ اگه داره اجراش کنید.

MHiMHDi
2013-03-31, 00:43
فرمت cav داره

FarshadBandari
2013-03-31, 03:58
فرمت cav داره

اون فایل cav که شما دانلود کردید برای آپدیت بسته اینترنت سکیوریتی که توش آنتی ویروس هم هست کاربرد داره و تو فایروال کاربردی نداره،ولی شما میتونی از این فایل cav برای آپدیت آفلاین تو قسمت CCE یا همون Comodo Clean Endpoint که همراه با کومودو هست استفاده کنی، CCE یه اسکنر هست که باهاش میتونی فلش هایآلوده یا سیستمت رو اسکن کنی و حالت پرتابل داره،اگه اولین بار بخوای CCE رو اجرا کنی کومودو بهت اخطار میده که اول باید دانلودش کنی که حدود 6 مگ حجم داره، دانلود که کردی و اجرا شد اون وقت میتونی به صورت آفلاین آپدیتش کنی( فایل cav رو تو قسمت import update database انتخاب میکنی) ، تو تصاویر براتون نحوه آپدیت و اجرا CCE رو گذاشتم:

[Only registered and activated users can see links]*********************/img1/uoc4ehmoz3fx75f98711.png

[Only registered and activated users can see links]*********************/img1/3foe6uekgj4yygwgg1.png

sj.pro
2013-03-31, 08:10
اون فایل cav که شما دانلود کردید برای آپدیت بسته اینترنت سکیوریتی که توش آنتی ویروس هم هست کاربرد داره و تو فایروال کاربردی نداره،ولی شما میتونی از این فایل cav برای آپدیت آفلاین تو قسمت CCE یا همون Comodo Clean Endpoint که همراه با کومودو هست استفاده کنی، CCE یه اسکنر هست که باهاش میتونی فلش هایآلوده یا سیستمت رو اسکن کنی و حالت پرتابل داره،اگه اولین بار بخوای CCE رو اجرا کنی کومودو بهت اخطار میده که اول باید دانلودش کنی که حدود 6 مگ حجم داره، دانلود که کردی و اجرا شد اون وقت میتونی به صورت آفلاین آپدیتش کنی( فایل cav رو تو قسمت import update database انتخاب میکنی) ، تو تصاویر براتون نحوه آپدیت و اجرا CCE رو گذاشتم:

[Only registered and activated users can see links]*********************/img1/uoc4ehmoz3fx75f98711.png

[Only registered and activated users can see links]*********************/img1/3foe6uekgj4yygwgg1.png

دقیقا حرف شما درست هست

ولی فکنم ایشون وقتی نصب کردن چون اسم نرم افزار تو add remove اینترنت سکوریتی هست ( اسمش هست ) به اشتباه افتادن

فایروال کلا کاراییش با آنتی ویروس فرق داره و دیر به دیر آپدیت میشه ( دیتا بیس به اون شکل آنتی نیستو ... )

ayub
2013-04-02, 02:39
دوستان این comodo internet security سه حالت پیش فرض داره. internet security ...............proactive security ...........firewall security حالا ما روی کدوم بذاریم امنیتش بیشتره؟؟؟؟؟لطفا کامل روشنم کنین.تشکر

Prince
2013-04-02, 02:48
نمیدونم این برنامه به چه صورت ولی اگر هر سه گزینه رو نمیشه تیک زد بنظرم گزینه ی اول internet security بهتره چون امنیت وب گردی و فایل هایی که دانلود میکنی رو تضمین میکنه

sj.pro
2013-04-02, 08:45
من تنظیمات فایروال را انجام دادم. قسمت Defense و سایر قسمتها. اما HIPS برای هر چیزی که اجرا میشد پیغام میداد. انقدر پیغامها زیاد بود که سیستمم هنگ کرد. سیستمم را ریست کردم ویندوز با مشکل مواجه شد. ویندوز را درست کردم اما قسمت Defense فایروال غیر فعال شد و دیگه درست نشد. مجبور شدم فایروال را unistall کردم و دوباره نصب کردم. دیگه جرات ندارم defense را فعال کنم. چکار کنم ؟

درود

هنگ می کنه
چون سیستمت نمی کشه

حالا اگه می خوای ازش استفاده کنی

باید چند از گزینه هایی که لازم نیست تیکشو ورداری / تو قسمت مانیتورینگ

[Only registered and activated users can see links]*********************/img1/03jrha91tgnqebwnseb.jpg

یه چیزی ام بگم بهتره زیاد پابند فایروال این نشی چون کلن درست ست نمیشه تو ریجستری

بهتره اگر از اینترنت سکوریتی استفاده کنی از ی محصول دیگه ( نظر من کسپر هست ) استفاده کنی

Pastilak
2013-04-02, 10:33
خودتو با آنتی ویروس و فایروال های رایگان سرگرم نکن مطمئن باش قدرتی که آنتی ویروس های پولی دارن رایگان ها ندارن بیا سراغ Kaspersky و از این جریانات خلاص شو.

MHiMHDi
2013-04-02, 11:01
درود

هنگ می کنه
چون سیستمت نمی کشه

حالا اگه می خوای ازش استفاده کنی

باید چند از گزینه هایی که لازم نیست تیکشو ورداری / تو قسمت مانیتورینگ

[Only registered and activated users can see links]*********************/img1/03jrha91tgnqebwnseb.jpg

یه چیزی ام بگم بهتره زیاد پابند فایروال این نشی چون کلن درست ست نمیشه تو ریجستری

بهتره اگر از اینترنت سکوریتی استفاده کنی از ی محصول دیگه ( نظر من کسپر هست ) استفاده کنی

سیستم من اینه . به نظرم باید بکشه

Core i7 930

RAM : 4GB

Graphic : 1 GB DDR5

OS Hard : SSD

Pastilak
2013-04-02, 11:03

Core i7 930

سیستمت که خوبه! چرا Kaspersky نصب نمی کنی؟

ayub
2013-04-03, 00:24
دوستان این hips باید فعال باشه یا نه؟؟؟

MHiMHDi
2013-04-03, 00:30
دوستان این hips باید فعال باشه یا نه؟؟؟

HIPS بخش مهم این فایرواله ، اما نمیدونم چرا گند زد به سیستم من

MHiMHDi
2013-04-03, 00:33
سیستمت که خوبه! چرا Kaspersky نصب نمی کنی؟

آخه Kasper باید هی key نصب کنی.

FarshadBandari
2013-04-03, 01:18
واقعا برای من جای تاسف داره که میبینم افراد میان نظرات غیر منطقی و بررسی نشده میدن! یکی میاد میگه رو محصول رایگان حساب نکن چون به پای محصول پولی نمیرسه! آخه شما مگه با کومودو کار کردید که میاید اینطوری نظر میدید؟اصلا میدونید کومودو همین نسخه اینترنت سکیوریتی رو به صورت پولی هم ارائه میده که تنها فرقش پشتیبانی آنلاینش هست، من فقط میخوام بدونم شما تا حالا اومدی به صورت تخصصی فعالیت های آنتی های رایگان و پولی رو مورد بررسی قرار دادی که میای میگی آنتی رایگان (حداقل در مورد کومودو) به پای آنتی پولی نمیرسه؟ ،من رو کومودو یا هر محصول دیگه ای تعصب ندارم اما اینکه بدون داشتن اطلاعات بیاید به بقیه اطلاعات اشتباه بدید چندان نمیتونه کار درستی باشه!

دوست عزیز جناب mhimhdi ([Only registered and activated users can see links]) شما مشکلت با HIPS اینه که چون روی پارانوید بوده و زیاد به فایل های سیستمی گیر میداده برات این مشکل پیش اومده و چون تجربه کافی برای کار کردن با کومودو رو نداری فکر میکنی زده سیستم رو بر فنا داده، وگرنه خود من هر بار که ویندوز عوض کنم تنطیمات HIPS رو روی پارانوید میذارم و بدون هیچ مشکلی باهاش کار میکنم،شما بهتره برای ابتدای کار از حالت safe mode استفاده کنی که شکل ساده تری از عملکرد کومودو رو نمایش میده

من خیلی مایل هستم به دوستانی که مدام به این و اون پیشنهاد میکنن به جای کومودو کسپر نصب کنید یه پک ویروس بدم بعد بیان این پک رو رو سیستمشون که کسپر داره اجرا کنن ببینن سیستم به چه روزی میفته (اصلا ببینم جراتش رو دارن 500 تا ویروس مخرب رو روی سیستمشون اجرا کنن!) بعد من همون پک رو میام رو سیستمی که کومودو نصب هست اجرا میکنم و اصلا هم بخش آنتی ویروس کومودو رو روشن نمیکنم ( یعنی ریل تایم و اسکنر کومودو خاموشه و فقط بخش HIPS و Behavior Blocker که یه چیز جدا از آنتی ویروس هستن روشنه) اصلا هم کومودو رو آپدیت نمیکنم و بدون آپدیت اجراش میکنم! بعد ببینید کومودو چطور با بخش HIPS و Behavior Blocker جلوی عملکرد دونه دونه ویروس های مخرب این پک( یا هر پکی که خودتون پیشنهاد بدید) رو میگیره

ayub
2013-04-03, 01:48
واقعا برای من جای تاسف داره که میبینم افراد میان نظرات غیر منطقی و بررسی نشده میدن! یکی میاد میگه رو محصول رایگان حساب نکن چون به پای محصول پولی نمیرسه! آخه شما مگه با کومودو کار کردید که میاید اینطوری نظر میدید؟اصلا میدونید کومودو همین نسخه اینترنت سکیوریتی رو به صورت پولی هم ارائه میده که تنها فرقش پشتیبانی آنلاینش هست، من فقط میخوام بدونم شما تا حالا اومدی به صورت تخصصی فعالیت های آنتی های رایگان و پولی رو مورد بررسی قرار دادی که میای میگی آنتی رایگان (حداقل در مورد کومودو) به پای آنتی پولی نمیرسه؟ ،من رو کومودو یا هر محصول دیگه ای تعصب ندارم اما اینکه بدون داشتن اطلاعات بیاید به بقیه اطلاعات اشتباه بدید چندان نمیتونه کار درستی باشه!

دوست عزیز جناب mhimhdi ([Only registered and activated users can see links]) شما مشکلت با HIPS اینه که چون روی پارانوید بوده و زیاد به فایل های سیستمی گیر میداده برات این مشکل پیش اومده و چون تجربه کافی برای کار کردن با کومودو رو نداری فکر میکنی زده سیستم رو بر فنا داده، وگرنه خود من هر بار که ویندوز عوض کنم تنطیمات HIPS رو روی پارانوید میذارم و بدون هیچ مشکلی باهاش کار میکنم،شما بهتره برای ابتدای کار از حالت safe mode استفاده کنی که شکل ساده تری از عملکرد کومودو رو نمایش میده

من خیلی مایل هستم به دوستانی که مدام به این و اون پیشنهاد میکنن به جای کومودو کسپر نصب کنید یه پک ویروس بدم بعد بیان این پک رو رو سیستمشون که کسپر داره اجرا کنن ببینن سیستم به چه روزی میفته (اصلا ببینم جراتش رو دارن 500 تا ویروس مخرب رو روی سیستمشون اجرا کنن!) بعد من همون پک رو میام رو سیستمی که کومودو نصب هست اجرا میکنم و اصلا هم بخش آنتی ویروس کومودو رو روشن نمیکنم ( یعنی ریل تایم و اسکنر کومودو خاموشه و فقط بخش HIPS و Behavior Blocker که یه چیز جدا از آنتی ویروس هستن روشنه) اصلا هم کومودو رو آپدیت نمیکنم و بدون آپدیت اجراش میکنم! بعد ببینید کومودو چطور با بخش HIPS و Behavior Blocker جلوی عملکرد دونه دونه ویروس های مخرب این پک( یا هر پکی که خودتون پیشنهاد بدید) رو میگیره
شما پیشنهاد میدین پیکر بندی روی provtive باشه؟

acnaein
2013-04-03, 02:13

درســـــــــت گفتی دوست عزیز! البته اجرای انواع ویروس روی سیستم عمل درستی برای تست قدرت یک آنتی ویروس نیست چون در این حالت شما عملا قدرت بازدارندگی آنتی ویروس رو نادیده میگیرن و فقط روی عمل شناسایی و حذف ویروس تمرکز میکنید .
دوستانی که از کاسپر تعریف و تمجید کرده اند بهتره به صورت افراطی و یک جانبه از یک آنتی ویروس صحبت نکنید و با آوردن دلیل و مدرک از سایت های معتبر فقط به دفاع از آنچه شما علاقه دارید بپردازید!
و یک نکته در مورد کومودو ، شاید اسم بزرگی به بزرگی غولهای آنتی ویروس دنیا نباشه ولی واقعا در این چند سال قوی شده و اگر کسی باهاش بسازه میتونه مطمن باشه سیستمش اصلا ویروسی نمیشه .

Polestar
2013-04-03, 02:19
روي Proactive پيغامها زياد و شايد آزاردهنده باشه. شما اگه فقط از فايروالش استفاده ميکني همراه با يه آنتي ويروس ديگه مثل MSE، در اينصورت پيشنهاد ميکنم روي همون اينترنت سکوريتي قرار بدي.
فايروال اين هم توي دنيا حرف اوّل رو ميزنه، دوستان مطمئن باشن.
اون دوستي هم که گفت: درست ست نميشه توي رجيستري! اين منظورش چيه اصلا؟! :-??

Prince
2013-04-03, 02:20

دوست عزیز لطفا اول با لحن مادبانه تری صحبت کنید
بعدم مهدی جان کاملا درست میگه روی این آنتی ویروس نمیشه خوب حساب کرد.همه شرکت های بزرگ آنتی ویروس که سال ها کارشونه و ورژن های مختلفی از آنتی ویروس رو ارائه دادند رو میشناسند که kaspersky هم جزئشون هست و قدرت ویروس کشی بسیار بالایی داره. من نمیدونم شما از رو چه حساب این دو رو با هم مقایسه میکنید چون اصلا قابل مقایسه نیستند با هم .نمیگم محصولات شرکت کومودو بده و اصلا بدرد نمیخوره نه کومودو هم شرکت خوبیه و آنتی ویروس های زیادی برای سیستم عامل های مک و لینوکس و حتی دیوار آتش برای وای فای ساخته ولی خوب حالا حالا ها جای کار داره که بتونه از لحاظ امنیت و ویروس کشی با شرکت های بزرگی همچون kaspersky و غیره رقابت کنه

sj.pro
2013-04-03, 06:21

Core i7 930

درود

شما تصویر ( فیلم یا عکس ) قرار بده از process در task ویندوزتون و اینفورمیشن سیستمتون

sj.pro
2013-04-03, 06:33
HIPS بخش مهم این فایرواله ، اما نمیدونم چرا گند زد به سیستم من

این مطلب تو یه قسمت دیگه هم گفتم دوباره هم میگم

فایروال کومودو درست ست نمیشه تو ریجستری

حالا یه راه دیگه رو واست میگم تست کن

[Only registered and activated users can see links]*********************/img1/h1zl4kaq362lhth6si6.jpg

sj.pro
2013-04-03, 06:47

درود

ایشون کسپر دوست دارن گفتن کسپر دلیل نمیشه اینجور برخورد کنی ( بنده میگم کسپر واسه کسی ویندوز 8 داره و حوصله دردسر نداره )

بنده هم از کمودو استفاده می کنم اما توصیه نمی کنم که افراد عادی از این استفاده کنن

فایروالش مشکل ست شدن ریجستری داره

اینترنت سکوریتیش بحثش جداس

در مورد
Behavior Blocker این گزنیه به صورت پیش فرض disable هست تو محصول فایروال

و فالص آلارم زیاد داره تو اینترنت سکوریتیش ( تو آزمایشات هم به همین نکته اشاره شده ) AV

تمام

ayub
2013-04-03, 11:39
من آنتی ویروس دیگه ندارم و اگه امنیت proactive بیشتره باید همین حالت بذارم دیگه

sj.pro
2013-04-03, 11:42
من آنتی ویروس دیگه ندارم و اگه امنیت proactive بیشتره باید همین حالت بذارم دیگه

شما بلدی با کومودو کاری کنی ؟ ( اگه آره پس تو اون حالت کار کن )

MHiMHDi
2013-04-03, 11:52
اگر قرار باشه برخی گزینه هارو غیر فعال کنم امنیت Comodo میاد پایین. اینکه Comodo زیادی آلارم میده مشکلی نیست ، موضوع اینه که وقتی آلارم میده و زمانی که من روی Allow یا Block کلیک میکنم سیستمم هنگ میکنه. برخی اوقات که اصلا هیچ نرم افزاری روی سیستمم اجرا نمیشه حتی Comodo هم پیغامی نمیده که من Allow کنم یا نه.

ayub
2013-04-03, 12:03
الان از مهندس کومودو پرسیدم و چت کردم گفت پروکتیو امن تره همینو بذار

sj.pro
2013-04-03, 12:05
اگر قرار باشه برخی گزینه هارو غیر فعال کنم امنیت Comodo میاد پایین. اینکه Comodo زیادی آلارم میده مشکلی نیست ، موضوع اینه که وقتی آلارم میده و زمانی که من روی Allow یا Block کلیک میکنم سیستمم هنگ میکنه. برخی اوقات که اصلا هیچ نرم افزاری روی سیستمم اجرا نمیشه حتی Comodo هم پیغامی نمیده که من Allow کنم یا نه.

کاربر مجترم بنده پاسخ شما به طور کامل دادم

حال تصمیم گیری با خود شماست

sj.pro
2013-04-03, 12:06
الان از مهندس کومودو پرسیدم و چت کردم گفت پروکتیو امن تره همینو بذار

لینک چت آنلاین بذارین منم یه سوال ازش بپرسم :-?

ayub
2013-04-03, 12:11
برین سایت کومودو بعد قسمت comodo internet security بعد نوشته chat now

ayub
2013-04-03, 12:13
اینم لینک Download Comodo Internet Security ([Only registered and activated users can see links] h3UDNSeVlXTnJQVEkzTWpBbWEyVjVOWE5yTVQxak1tTTVZamxr WWpSbE56VXdaV015T1dJd1ptUXlaRFl5T0ROa04ySXlObUZoWX pRelpXWXhKbXRsZVRWemF6STlNakV5T0NaclpYazFjMnN6UFRF ek5qUTVOams0TWpjd01EQW1hMlY1TlhOck5EMHlOekl3Sm10bG VUVnphelU5TVRNMk5EazJPVGczTXpBd01DWnJaWGsyYzJzeFBT WnJaWGsyYzJzeVBVTklNall3TWpBbWEyVjVObk5yTXowME1DWn JaWGsyYzJzMFBXVnVMWFZ6Sm10bGVUWnphelU5U1ZJbWEyVjVO bk5yTmowd0ptdGxlVFp6YXpjOWFIUjBjQ1V6UVNVeVJpVXlSbm QzZHk1amIyMXZaRzh1WTI5dEpUSkdKbXRsZVRaemF6ZzlNVEUy TmpBeUptdGxlVFp6YXprOU1Ua3lNREV3T0RBbWEyVjVObk5yTV RBOWRISjFaU1pyWlhrMmMyc3hNVDAwTm1OalpXRTVZMk5tTlRs aU1Ea3pNamMzT0dObE5HRXdPV014TW1KbVltTTBOalprWTJRM0 ptdGxlVFp6YXpFeVBUSXdNelFtYTJWNU4zTnJNVDB5Sm10bGVU RnphekU5WkhRbWEyVjVNWE5yTWoxb2RIUndKVE5CSlRKR0pUSk dkM2QzTG1OdmJXOWtieTVqYjIwbE1rWT0=)

sj.pro
2013-04-03, 12:25
Jacob:
Comodo Internet Security is Best product with high security

Jacob:
We can offer you our PC Magazine Editor's Choice product in Comodo Internet Security Complete with 24/7 Malware Support, TrustConnect and Online Storage or Comodo Internet Security Pro with 24/7 Malware Support

حرف بنده هست که دوست عزیز

MHiMHDi
2013-04-03, 12:28
وقتی فایروال Comodo را نصب کنید میتونید با برنامه Geek Buddy چت کنید. من چندین بار ازشون سوال پرسیدم. کامل جواب میدن.

sj.pro
2013-04-03, 12:30
وقتی فایروال Comodo را نصب کنید میتونید با برنامه Geek Buddy چت کنید. من چندین بار ازشون سوال پرسیدم. کامل جواب میدن.

الان از لینک وب سایت وارد شدم ربات جواب میداد ( پاسخ ها از قبل آماده شده هست

behzadchtp
2013-04-03, 13:00

دوست عزیز نرم افزار کمودو به شدت تخت تاثیر zone ای هست که براش تعریف میکنی.اگه براش zone تعریف کنی و تو اون زون از رنج IP آدرسی که ازش داری استفاده میکنی دیگه بهت گیر نمیده.
مثلا اگه از مودم وایرلس استفاده میکنی و IP مودمت روی رنج 192.168.1.1 تعریف شده شما میتونی همین رنج رو توی قسمت firewall تعریف کنی.مثلا براش تعریف کنی که رنج IP امنی که میخام استفاده بشه از 192.168.1.1 تا 192.168.1.10 باشه.
اگه رنج IP براش تعریف کنی از شر گیر دادن های الکی راحت میشی.البته اینم بگم وقتی اینکارو میکنی کمودو همچنان نظاره گر و کنترل رنج IP ایکه براش تعریف کردی هست.و مدام برات لاگ هم میگیره که چه چیزایی رو بلاک کرده و چه چیزایی رو بهشون اجازه داده.
یه چیز دیگه در مورد hips اینه که شما باید تیک گزینه do not show popup alert رو زده باشی و منوش هم روی allow request باشه.

sj.pro
2013-04-03, 13:04
دوست عزیز نرم افزار کمودو به شدت تخت تاثیر zone ای هست که براش تعریف میکنی.اگه براش zone تعریف کنی و تو اون زون از رنج IP آدرسی که ازش داری استفاده میکنی دیگه بهت گیر نمیده.
مثلا اگه از مودم وایرلس استفاده میکنی و IP مودمت روی رنج 192.168.1.1 تعریف شده شما میتونی همین رنج رو توی قسمت firewall تعریف کنی.مثلا براش تعریف کنی که رنج IP امنی که میخام استفاده بشه از 192.168.1.1 تا 192.168.1.10 باشه.
اگه رنج IP براش تعریف کنی از شر گیر دادن های الکی راحت میشی.البته اینم بگم وقتی اینکارو میکنی کمودو همچنان نظاره گر و کنترل رنج IP ایکه براش تعریف کردی هست.و مدام برات لاگ هم میگیره که چه چیزایی رو بلاک کرده و چه چیزایی رو بهشون اجازه داده.
یه چیز دیگه در مورد hips اینه که شما باید تیک گزینه do not show popup alert رو زده باشی و منوش هم روی allow request باشه.

تا کانکشنو که نشناسه که اجازه قطع و یا وصل شده نمیده

همون اول سوال می کنه ( هم مودم و هم آدرس مک با فایروال ست میشه ) manage network

behzadchtp
2013-04-03, 13:16
تا کانکشنو که نشناسه که اجازه قطع و یا وصل شده نمیده

همون اول سوال می کنه ( هم مودم و هم آدرس مک با فایروال ست میشه ) manage network

خوب آره.خودش اوماتیک ip و مک رو پیدا میکنه.ولی وقتی براش زون تعریف میشه دیگه به پکت های که سند و رسیو میشه گیر نمیده.چون به عنوان یه زون امن شناخته میشه.

sj.pro
2013-04-03, 13:21
قوربانت خوب کار
manage network همینه

دستی هم بله اما به راحتی نیست حالت advanced داره و شخصی سازی اگر در اون حد دوستمون یاد داشته باشن که دیگه مشکلی نداشتن واسه این مطرح این سوال

کلن بنده یه بالا گزینه ها رو کردم اونایی که بیشتر به آنتی ویروس مربوط می شد تیک شو ورداشتم و دیدم عمل کرد خیلی بهتر شد ( manitoring setting ) تو hips

MHiMHDi
2013-04-03, 13:24
خیلی دلم میخواد Comodo داشته باشم

FarshadBandari
2013-04-03, 14:18

بله دقیقا

FarshadBandari
2013-04-03, 14:51
دوست عزیز لطفا اول با لحن مادبانه تری صحبت کنید
بعدم مهدی جان کاملا درست میگه روی این آنتی ویروس نمیشه خوب حساب کرد.همه شرکت های بزرگ آنتی ویروس که سال ها کارشونه و ورژن های مختلفی از آنتی ویروس رو ارائه دادند رو میشناسند که kaspersky هم جزئشون هست و قدرت ویروس کشی بسیار بالایی داره. من نمیدونم شما از رو چه حساب این دو رو با هم مقایسه میکنید چون اصلا قابل مقایسه نیستند با هم .نمیگم محصولات شرکت کومودو بده و اصلا بدرد نمیخوره نه کومودو هم شرکت خوبیه و آنتی ویروس های زیادی برای سیستم عامل های مک و لینوکس و حتی دیوار آتش برای وای فای ساخته ولی خوب حالا حالا ها جای کار داره که بتونه از لحاظ امنیت و ویروس کشی با شرکت های بزرگی همچون kaspersky و غیره رقابت کنه

دوست گلم من نمیدونم شما با کومودو کار کردی یا نه، ببینید اینجا منظور ما از قدرت کومودو اصلا سر قدرت آنتی ویروسش که قابلیت آپدیت آنلاین داره نیست! بلکه سر سیستم پیشگیریش که معروف به HIPS و Behavior bLocker هستش، اگه دقت کنی گفتم حاضرم با آنتی ویروس خاموش( یعنی ریل تایم و اسکنر خاموش) هر پک ویروسی که دوستان پیشنهاد بدن براتون رو سیستمم تست کنم، ببینید کار آنتی ویروس یه چیزه و کار سیستم پیشگیری چیزه دیگه ایه، شما فرض کن یه ویروس جدید نوشته میشه و هنوز دیتابیس کسپر( یا هر آنتی ویروس دیگه ای از جمله کومودو) اون رو به عنوان ویروس تشخیص نداده،حالا اگه این فایلی که هنوز آنتی ویروس تشخیصش نداده بیاد و رو سیستمتون اجرا بشه چی میشه؟کسپر( یا هر آنتیوریوس دیگه ای که هنوز این ویروس رو تشخیص نداده) چیکار میخواد کنه؟خب معلومه مثل آب خوردن سیستم شما ویروسی میشه، اما حالا فرض کنید رو سیستمتون کومودو نصب هست و قسمت ریل تایم کومودو هم به دلیل جدید بودن ویروس این فایل رو ویروسی تشخیص نداده حالا نوبت به HIPS و Behavior Blocker که سیستم پیشگیری کومودو هستن و میان جلوی فعالیت این ویروس رو میگیرن و اصلا نمیذارن اجرا شه، و از اون بهتر اینکه شما تو قسمت behaviro blocker میتونی گزینه fully Virtulized رو فعال کنی تا ببینی اگه فایل ناشناخته اجرا میشد چه بلایی سر سیستم میاورد( به صورت مجازی میذاره ویروس عمل کنه اما در واقع هیچ تاثیری رو سیستم نمیذاره)
پس بحث ما سر قدرت دیتابیس و آنتی ویروس کومودو یا کسپر نیست اینجا بحث سر یه گزینه اضافی و یه حالت پیشگیرانه به نام HIPS و Behavior Blocker هست که حتی وقتی دیتابیس آنتی ویروس شما یه فایل رو ویروس تشخیص ندن باز هم جلوی فعالیت فایل های مخرب رو میگیرن و به شما گزینه های زیادی برای کنترل سیستمتون ارائه میدن
توی بخش فایروال هم که فکر میکنم همه میدونن الان چند ساله کومودو برترین فایروال جهان هست ( اگه خواستید لینک های مقایسه فایروال رو براتون میفرستم) و از لحاظ قدرت فایروال حرفه ای ترین فایروال نرم افزاری دنیا رو در اختیار کاربر قرار میده

Prince
2013-04-03, 15:07
دوست گلم من نمیدونم شما با کومودو کار کردی یا نه، ببینید اینجا منظور ما از قدرت کومودو اصلا سر قدرت آنتی ویروسش که قابلیت آپدیت آنلاین داره نیست! بلکه سر سیستم پیشگیریش که معروف به HIPS و Behavior bLocker هستش، اگه دقت کنی گفتم حاضرم با آنتی ویروس خاموش( یعنی ریل تایم و اسکنر خاموش) هر پک ویروسی که دوستان پیشنهاد بدن براتون رو سیستمم تست کنم، ببینید کار آنتی ویروس یه چیزه و کار سیستم پیشگیری چیزه دیگه ایه، شما فرض کن یه ویروس جدید نوشته میشه و هنوز دیتابیس کسپر( یا هر آنتی ویروس دیگه ای از جمله کومودو) اون رو به عنوان ویروس تشخیص نداده،حالا اگه این فایلی که هنوز آنتی ویروس تشخیصش نداده بیاد و رو سیستمتون اجرا بشه چی میشه؟کسپر( یا هر آنتیوریوس دیگه ای که هنوز این ویروس رو تشخیص نداده) چیکار میخواد کنه؟خب معلومه مثل آب خوردن سیستم شما ویروسی میشه، اما حالا فرض کنید رو سیستمتون کومودو نصب هست و قسمت ریل تایم کومودو هم به دلیل جدید بودن ویروس این فایل رو ویروسی تشخیص نداده حالا نوبت به HIPS و Behavior Blocker که سیستم پیشگیری کومودو هستن و میان جلوی فعالیت این ویروس رو میگیرن و اصلا نمیذارن اجرا شه، و از اون بهتر اینکه شما تو قسمت behaviro blocker میتونی گزینه fully Virtulized رو فعال کنی تا ببینی اگه فایل ناشناخته اجرا میشد چه بلایی سر سیستم میاورد( به صورت مجازی میذاره ویروس عمل کنه اما در واقع هیچ تاثیری رو سیستم نمیذاره)
پس بحث ما سر قدرت دیتابیس و آنتی ویروس کومودو یا کسپر نیست اینجا بحث سر یه گزینه اضافی و یه حالت پیشگیرانه به نام HIPS و Behavior Blocker هست که حتی وقتی دیتابیس آنتی ویروس شما یه فایل رو ویروس تشخیص ندن باز هم جلوی فعالیت فایل های مخرب رو میگیرن و به شما گزینه های زیادی برای کنترل سیستمتون ارائه میدن
توی بخش فایروال هم که فکر میکنم همه میدونن الان چند ساله کومودو برترین فایروال جهان هست ( اگه خواستید لینک های مقایسه فایروال رو براتون میفرستم) و از لحاظ قدرت فایروال حرفه ای ترین فایروال نرم افزاری دنیا رو در اختیار کاربر قرار میده

نمیدونم این قابلیت ها و گفته های شما تا چه حد صحت داره چون در هیچ مرجع معتبری این دو رو با هم تست نکردن که ببینند کدوم بهتر عمل میکنه شایدم حرف شما درست باشه و کومودو بهتر عمل کنه ولی بهتره که آدم یه آنتی ویروسی که از هر لحاظ در امنیت مطمئنه و جای هیچ شکی رو بجا نمیذاره نصب کنه رو سیستمش تا اینکه بخواد آنتی ویروسی رو نصب کنه که هنوز از محبوبیت چندانی برخوردار نیست و نمیشه با اطمینان رو امنیتش حساب کرد

FarshadBandari
2013-04-03, 15:41
نمیدونم این قابلیت ها و گفته های شما تا چه حد صحت داره چون در هیچ مرجع معتبری این دو رو با هم تست نکردن که ببینند کدوم بهتر عمل میکنه شایدم حرف شما درست باشه و کومودو بهتر عمل کنه ولی بهتره که آدم یه آنتی ویروسی که از هر لحاظ در امنیت مطمئنه و جای هیچ شکی رو بجا نمیذاره نصب کنه رو سیستمش تا اینکه بخواد آنتی ویروسی رو نصب کنه که هنوز از محبوبیت چندانی برخوردار نیست و نمیشه با اطمینان رو امنیتش حساب کرد

آنتی ویروس شما هر چقدر هم که مطمئن باشه نمیتونه در مورد ویروس های نا شناخته کمکتون کنه، شما نیاز به حفاظت پیشرفته تری به اسم پیشگیری دارید، کومودو تنها آنتی هست که علاوه بر آنتی ویروس سیستم پیشگیرانه داره، اینکه کومودو رو تو تست های انتی ویروس نمیبینید به این دلیل هست که آنتی های دیگه اصلا بخشی به نام پیشگیری HIPS ندارن که کومودو بخواد باهاشون مقایسه بشه! شما حتی میتونی بدون ریل تایم آنتی ویروس و تنها با استفاده از HIPS حفاظت سیستمت رو به طور حرفه ای تامین کنی، به نظرم خودتون یه بار که کومودو نصب کنید متوجه قدرت HIPS خواهید شد

ayub
2013-04-03, 17:47
الان از لینک وب سایت وارد شدم ربات جواب میداد ( پاسخ ها از قبل آماده شده هست

GeekBuddy Chat ([Only registered and activated users can see links])
عزیزم شما اشتباه رفتی چون من رفتم سوالات کلمه ای و منطقی که ربات به هیچ وجه نمیتونه جواب بده رو دریافت کردم دیگه بعد 25 سال زندگی فرق انسان و آدم آهنی رو هم نمیدونیم؟بیشتر دقت کنید.موفق باشید

ayub
2013-04-03, 17:49
آنتی ویروس شما هر چقدر هم که مطمئن باشه نمیتونه در مورد ویروس های نا شناخته کمکتون کنه، شما نیاز به حفاظت پیشرفته تری به اسم پیشگیری دارید، کومودو تنها آنتی هست که علاوه بر آنتی ویروس سیستم پیشگیرانه داره، اینکه کومودو رو تو تست های انتی ویروس نمیبینید به این دلیل هست که آنتی های دیگه اصلا بخشی به نام پیشگیری HIPS ندارن که کومودو بخواد باهاشون مقایسه بشه! شما حتی میتونی بدون ریل تایم آنتی ویروس و تنها با استفاده از HIPS حفاظت سیستمت رو به طور حرفه ای تامین کنی، به نظرم خودتون یه بار که کومودو نصب کنید متوجه قدرت HIPS خواهید شد
دقیقا موافقم غولیه واسه خودش

mz_amir
2013-04-03, 18:49
عزیزم شما اشتباه رفتی چون من رفتم سوالات کلمه ای و منطقی که ربات به هیچ وجه نمیتونه جواب بده رو دریافت کردم دیگه بعد 25 سال زندگی فرق انسان و آدم آهنی رو هم نمیدونیم؟بیشتر دقت کنید.موفق باشید

نه .مثل اینکه واقعاً رباته !
یه مقدار که سوالپیچیده بپرسی لینک میده میگه برو توضیحات سایت رو بخون !
اصلاً مشخصه که روباته.

ولی به هر حال جوابتون رو میده و می تونه مشکلتون رو برطرف کنه.

behzadchtp
2013-04-03, 19:10
من خودم از COMODO استفاده میکنم. خودم که واقعا از نظر کاری فایروالش رو خیلی قبول دارم.
هم جای مانور داره.هم اینکه دستت بازه برای rule ست کردن.برعکس فایوال های دیگه امکانات خیلی کمی برای rule ست کردن دارن.
هم اینکه در برابر ******* بازم سرسخته.منظورم اینه وقتی ******* کانکت میشه rule ها همچنان اعمال میشن.برعکس فایروالهای دیگه که وقتی ******* وصل میشه هر چی رول تعریف شده باد هوا میشه!!!
اصن وقتی با کمودو کار میکنم حس اینکه پشت isa server نشستم بهم دست میده.میشه براش رول ست کرد که از یه رنج به یه رنج دیگه چه دسترسی هایی داشته باشه.چه مک آدرس هایی بتونن وارد شبکه بشن.چه subnet هایی اجازه عبور و مرور داشته باشن. چه هاست هایی بلاک یا اجازه داشته باشن.
حتی زون های گوناگون میتونی براش تعریف کنی که چه زونی بتونه بیاد تو شبکه چه زونی بلاک بشه.از کدوم ip بتونی به کدوم ip روت بشه....اپلیکیشن رول های مختلف بر اساس کارکرد نوع زون و سطح دسترسی اپ ها.
منیج کردن network هایی که روی سیستم در حال پردازش هستن...تشخیص شبکه وایرلس ناامن....
.
کدوم فایروالی این همه قابلیت داره که بقه شون داشته باشن؟ تازه بازم جا داشت که از این فایروال بگم.

sj.pro
2013-04-03, 19:36

سن و سال چه ربطی داره

فرق این دو رو ار روی تجربه حتما لازم نیست درک کنید فقط کمی علم اسنر ماشین و ربو بدونین دیگه می فهمین که این چیست

مثال برای شما با 25 سال تجربه - مسنجر نیمبازو باز کنید یه رویو داره هر چقد سوال می خوای بهش بده تا 100 سال دیگه بهت جواب میده ( سوال با معنی )

جواب یعنی یکی 100 سال میشنه به شما جواب میده ( هرچیزی که جواب داد دلیل ان نیست که حتما انسان هست )

جوابتون اصلا مناسب برای این بحث نیست

MHiMHDi
2013-04-03, 23:41
وقتی فایروال Comodo نصب میشه ستون Network از پنجره Task manager ویندوز 8 ترافیک شبکه را نشان نمیدهد. کسی چنین مشکلی دارد ؟

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

behzadchtp
2013-04-04, 01:51
وقتی فایروال Comodo نصب میشه ستون Network از پنجره Task manager ویندوز 8 ترافیک شبکه را نشان نمیدهد. کسی چنین مشکلی دارد ؟

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

دوست عزیز شما از کدوم ورژن داری استفاده میکنی؟
پیشنهاد من برای نصب کمودو ورژن Comodo v5.12.256249.2599 یا جدیدترین نسخه اصلاح شده Comodo v6.0.264710.2708
البته اگه فقط نسخه Firewall رو نصب کنید و یه آنتی ویروس جدا در کنارش نصب کنید.

MHiMHDi
2013-04-04, 01:54
نسخه Comodo Firewall Free 6.0.2566.2708

MHiMHDi
2013-04-04, 02:02
ورژن جدید چرا 48 مگه ؟ میشه روی ورژن قبلی نصب کرد یا باید قبلیو unistall کنم ؟

sj.pro
2013-04-04, 15:02
ورژن جدید چرا 48 مگه ؟ میشه روی ورژن قبلی نصب کرد یا باید قبلیو unistall کنم ؟

لازم نیست پاک کنید

درمورد حجمش هم نکته خاصی وجودنداره ( دقیقا متوجه تعجب شما نشدم )

منظورتونو به طور کامل و واضح بیان کنید

ayub
2013-04-04, 16:19
چرا تو سایتش حجمش 120 مگ هست ولی سایتای دیگه 40؟؟؟؟

behzadchtp
2013-04-04, 16:31
نسخه Comodo Firewall Free 6.0.2566.2708
دوست عزیز این ورژنی که نصب کردین مشکل زیاد داره.چون اولین نسخه ورژن 6 بود و کمودو فقط برای تست این ورژن رو برای دانلود گذاشته بود تا ایراداتش گرفته بشه.
پیشنهاد من اینه که از ورژن 5.12.256249.2599 و یا جدیدترین نسخه یعنی 6.0.264710.2708 استفاده کنید.

AM3
2013-04-04, 16:32
اونی که تو سایت اصلی هست قسمتهایی مثل geekbuddy و antierror که پولی هستن رو داره بعلاوه virtual comodo dragon به این خاطر حجمش بیشتره

behzadchtp
2013-04-04, 16:33
چرا تو سایتش حجمش 120 مگ هست ولی سایتای دیگه 40؟؟؟؟
برای اینکه خود سایت علاوه بر نصب نرم افزار بصورت آپشنال مرورگر comodo dragon و برنامه گت بادی هم باهاش قابل نصب هستن.اما سایت های دیگه فقط نرم افزار کمودو رو برای دانلود میذارن.بخاطر همین تفاوت حجم دارن.

ayub
2013-04-04, 16:52
تشکر از لطف شما behzad و am3

Polestar
2013-04-04, 17:31
دوستان و اساتيد عزيز کومودويي يه سؤال مهم و ضروري دارم لطفا راهنمايي کنيد:

يه نرم افزار دارم اسمش Mirilis Action (البته اين فقط به عنوان مثاله) اينو نصب ميکنم سريال فعالسازي وارد ميکنم فعال ميشه ولي اگه به اينترنت وصل بشه در جا از کار ميفته و غير فعال ميشه،

حالا مسأله اينه: من ميام اينو توي فايروال کومودو قرار ميدم و تنظيم فايروال رو هم روي Custom ولي وقتي اين برنامه Mirilis رو اجرا ميکنم به سرورش وصل ميشه و از کار ميفته بدون اينکه کومودو کاري بکنه!

با چند تا سويت ديگه هم تست کردم فقط نورتون تونست که بطور دقيق برام پيغام بده که ميخواد به سرور سازنده وصل بشه، تصويرش:

الآن اين فايروال کومودو رو ميشه يه کاريش کرد که مثل اين نورتون نذاره که برنامه ها سر خود به اينترنت وصل بشن؟

behzadchtp
2013-04-04, 17:40
دوست عزیز شما دقیق توضیح بده چه مراحلی رو طی کردی که فایروال اجازه داده تا اپلیکیشن خاطی تونسته وصل بشه به سرور.مزحله به مرحله توضیح بده چکار کردی؟
چون امکان نداره کمودو اجازه بده فایلی که بلاک شده بتونه به سرورش وصل بشه مگه اینکه کاربر جایی اشتباه کرده باشه.

behzadchtp
2013-04-04, 17:49
polestar98g ([Only registered and activated users can see links]) جان اول از همه شما قبل اینکه فایلی رو تو فایروال قرار بدی باید ببینی اون نرم افزار چه اپلیکیشن های دیگه ای رو هم ران میکنه که وصل میشه به سرور...این یک.
دو اینکه وقتی تمام اپلیکیشن ها رو پیدا کردی بیای تو قسمت تنظیمات فایروال منوی Application rules
وقتی روی منوی application rule رفتی سمت راست دکمه پیکان رو میزنی و از منوی باز شده کلید add رو میزنی تا پنجره application rule باز بشه.حالا کلید brows ؤو میزنی برنامه رو اد میکنی و تو همون پنجره تیک use rule s e t رو میزنی و سپس در مقابلش کلید رو کلیک میکنی تا منوی کشویی رول ها نمایش داده بشه.منو که باز شد گزینه blocked application رو انتخاب و همه پنجره ها رو OK کن.

ayub
2013-04-04, 17:52
دوستان این اجرای مرورگر در سندباکس یعنی چی؟؟؟یعنی امنیت بیشتر؟؟؟مگه حالت عادی امنیت کمه؟؟؟
من comodo internet security دارم

behzadchtp
2013-04-04, 18:04
دوستان این اجرای مرورگر در سندباکس یعنی چی؟؟؟یعنی امنیت بیشتر؟؟؟مگه حالت عادی امنیت کمه؟؟؟

توضیحات سندباکس رو از این لینک بخون
Sandboxie 3.76 Final x86/x64 - حفاظت از مرورگر های وب | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])

mz_amir
2013-04-04, 18:08

وقتی برنامه ای رو تو سند باکس اجرا می کنید هیچ رد پایی ازتون باقی نمیمونه.در مرورگر ها هیچ کش و هیستوری ذخیره نمیشه و امکان ویروسی شدن و یا هک شدن سیستمتون به حد اقل میرسه.

ayub
2013-04-04, 18:10
وقتی برنامه ای رو تو سند باکس اجرا می کنید هیچ رد پایی ازتون باقی نمیمونه.در مرورگر ها هیچ کش و هیستوری ذخیره نمیشه و امکان ویروسی شدن و یا هک شدن سیستمتون به حد اقل میرسه.

پس بهتر نیست همیشه از راه سندباکس وب گردی کنیم؟؟؟

mz_amir
2013-04-04, 18:13
پس بهتر نیست همیشه از راه سندباکس وب گردی کنیم؟؟؟

بیشتر به درد کارهای بانکی و پرداخت های انلاین می خوره,که امنیت به شدت مهم میشه تو این امور.

ayub
2013-04-04, 18:18
دوستان به نظر شما فایروال comodo internet security بهتره یا zone alarm??????

mz_amir
2013-04-04, 18:20
دوستان به نظر شما فایروال comodo internet security بهتره یا zone alarm??????

100 در 100 فایروال کومودو بهتره. شک نکن!

behzadchtp
2013-04-04, 18:47
zone alarm هم فایروال خیلی قدرتمندیه که واقعا برای سازمانها و مراکز دولتی مناسبه.
به عنوان نمونه یکی از بهترین قابلیت هاییکه داره اینه که نمیذاره کسی ترافیک شبکه رو مختل کنه.برای مثال اگه کسی بخاد یه پینگ ساده رو بگیره فقط تا سه تا reply مجوز میده.به محض اینکه بفهمه کسی داره ترافیک رو بالا میبره سریع request رو بلاک میکنه.
ولی برای کاربر خانگی من توضیه نمیکنم.برای کاربر خانگی جز مزاحمت چیز دیگه نداره.به عنوان مثال میاد یاد یه سری پورت و پروتکل ها رو خودش اتوماتیک بلاک میکنه که کاربر بیچاره مجبور میشه آنیستالش کنه فایروال رو.از خیرش بگذره.

Polestar
2013-04-04, 23:06
polestar98g ([Only registered and activated users can see links]) جان اول از همه شما قبل اینکه فایلی رو تو فایروال قرار بدی باید ببینی اون نرم افزار چه اپلیکیشن های دیگه ای رو هم ران میکنه که وصل میشه به سرور...این یک.
دو اینکه وقتی تمام اپلیکیشن ها رو پیدا کردی بیای تو قسمت تنظیمات فایروال منوی Application rules
وقتی روی منوی application rule رفتی سمت راست دکمه پیکان رو میزنی و از منوی باز شده کلید add رو میزنی تا پنجره application rule باز بشه.حالا کلید brows ؤو میزنی برنامه رو اد میکنی و تو همون پنجره تیک use rule s e t رو میزنی و سپس در مقابلش کلید رو کلیک میکنی تا منوی کشویی رول ها نمایش داده بشه.منو که باز شد گزینه blocked application رو انتخاب و همه پنجره ها رو OK کن.
خيلي ممنون از پاسخت مهندس من خودم هم تا اين پيغام نورتون رو نديده بودم مونده بودم واله که اين آخه از کجا آب ميخوره!
الآن توي اون تصوير نورتون نشون ميده که توسط اپليکيشن DWM يعني همون Desktop Window Manager وصل ميشه!
منتها نورتون اينجا پيغام ميده و خودش هم دقيقا نشون ميده که ميخواد به سايت سازنده نرم افزار که Mirilis هست وصل بشه ولي کومودو نه! واقعا عجيبه؛ براي اوّلين بار از فايروال کومودو مأيوس شدم.:-o

sj.pro
2013-04-04, 23:28
خيلي ممنون از پاسخت مهندس من خودم هم تا اين پيغام نورتون رو نديده بودم مونده بودم واله که اين آخه از کجا آب ميخوره!
الآن توي اون تصوير نورتون نشون ميده که توسط اپليکيشن DWM يعني همون Desktop Window Manager وصل ميشه!
منتها نورتون اينجا پيغام ميده و خودش هم دقيقا نشون ميده که ميخواد به سايت سازنده نرم افزار که Mirilis هست وصل بشه ولي کومودو نه! واقعا عجيبه؛ براي اوّلين بار از فايروال کومودو مأيوس شدم.:-o

درود

دوست گرامی

شما اگر فایروالش استفاده می کنی تعجب می کنم که همچین اتفاقی می افته

من نرم افزار های زیادی دارم که بدون کرک و از طریق سریال فعال کردم اما هر وقت می خواد وصل بشه سوال می کنه

اگر بدون دستور بخواد وصل بشه که یه 1 دقیقه هم نمی تنستم تحملش کنم

نظر بنده اینه برای مشکل شما

بهتره اول نرم افزار و ریجستری های اونو پاک کنید ( خودتون دستی هم چک کنید تو ریجستری )

بعد دوباره بریزید و فعالش کنید
حالا در فایروال خود ویندوز در بلاک لیست قرار بدینش

و در قسمت تنظیمات خود نرم افزار تیک برای چک کردن برای به روز کردن و دانلود وردارید

در ضمن تنظیماتو یه به حالت پیشفرض تغییر دهید در فایروال کومودو

ayub
2013-04-04, 23:58
مسلما شما در جایی اشتباه کردین وگرنه کومودو بهترین فایروال جهانه

behzadchtp
2013-04-05, 00:48
دوست عزیز سیاست کمودو اینه که هر چیزی رو که بلاک میکنه لاگ میگیره.نوتیفیکیشن بهت نشون نمیده.
شما مطمئن باش هر چیزی رو که تو کمودو بلاک کردی و اون اپلیکیشن خاسته وصل بشه به جایی کمودو برات لاگ گرفته خیلی هم خوشگل و تر و تمیز.
کافیه که شما بری قسمت general task و از اونجا view logs رو باز کنی.پنجره اش که باز شد از منوی کشویی show منوی firewall events رو باز کنی تا ببینی که چه ورودی خروجی هایی با چه پورت هایی در چه زماتی رو برات بلاک کرده که شما اصلا روحتم خبر نداره!!!
اگر هم دیدی که هیج لاگی در رابطه با بلاک کردن ورودی خروجی اپ مربوطه نیست پس شک نکن که جایی رو اشتباه انجام دادی که برنامه راحت تونسته با سرور ارتباط برقرار کنه.وگرنه اصلا امکان نداره کمودو فایلی رو بذاره به جایی کانکت کنه.

Mehdi98
2013-04-05, 00:59

یه نگاه به این قسمت بنداز:

behzadchtp
2013-04-05, 01:04
mehdi98 ([Only registered and activated users can see links]) عزیز...
زیان کمودو رو به انگلیسی برگردون.به قارسی که میذاری ممکنه هنگ کنه.من این مشکل رو داشتم.همون دیفالت خودش انگلیسی بذاری بدون مشکل برات کار میکنه.

Polestar
2013-04-05, 22:48
مسلما شما در جایی اشتباه کردین وگرنه کومودو بهترین فایروال جهانه

با تشکر از همه دوستان. بلي من هم تا ديروز همين فکر رو ميکردم ولي الآن فکرم عوض شد متأسفانه،
اين نرم افزار Mirillis Action رو ميتونيد از سايت خودمون از اينجا دريافت کنيد:Mirillis Action! 1.13.3.0 + Portable - فیلمبردار از محیط بازی | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])
و ببينيد که بعد از اجرا با خيال آسوده به سرورش وصل ميشه و کومودوي عزيز هم عين خيالش نيست!
ولي همونطور که تصوير گذاشتم نورتون ميتونه بلاکش کنه.

sj.pro
2013-04-06, 20:42
با تشکر از همه دوستان. بلي من هم تا ديروز همين فکر رو ميکردم ولي الآن فکرم عوض شد متأسفانه،
اين نرم افزار Mirillis Action رو ميتونيد از سايت خودمون از اينجا دريافت کنيد:Mirillis Action! 1.13.3.0 + Portable - فیلمبردار از محیط بازی | دانلود رایگان نرم افزار ([Only registered and activated users can see links])
و ببينيد که بعد از اجرا با خيال آسوده به سرورش وصل ميشه و کومودوي عزيز هم عين خيالش نيست!
ولي همونطور که تصوير گذاشتم نورتون ميتونه بلاکش کنه.

درود

توضیح کامل ببراتون عرض کردم

بنده خودم نزدیک به 1 ساله ویندوز عوض نکردم و کومودو دارم و این نرم افزار هم دارم کرک شدشو هیچ مشکلی از این نظر ندارم

کل یکی از سیستم های که کرک هست نرم افزاراش تا حالا نپریده

مشکل شما واسه جایه سوال داره

چند بار هم تست کردم همینو اما هر بار درست انجام میشد
به هر حال هر جور راحت تری شما تنظمات و اعمال کنید

بنده و بقیه تا جایی که می دونستیم کمک کردیم
موفق باشی

FarshadBandari
2013-04-07, 03:15

آقا لطف میکنید سریالی که باهاش این برنامه رو رجیستر میکنید اینجا بذارید؟ برای یکی از دوستان میخوام که ببینه کومودو جلوی ارتباط فایل با سرورش رو میگیره یا نه و برنامه دوباره expire میشه یا نه، مرسیف دیگه حال نداشتم 18 مگ رو دانلود کنم واسه یه سریال ببخشید ((:

sj.pro
2013-04-07, 10:49
آقا لطف میکنید سریالی که باهاش این برنامه رو رجیستر میکنید اینجا بذارید؟ برای یکی از دوستان میخوام که ببینه کومودو جلوی ارتباط فایل با سرورش رو میگیره یا نه و برنامه دوباره expire میشه یا نه، مرسیف دیگه حال نداشتم 18 مگ رو دانلود کنم واسه یه سریال ببخشید ((:

اینجا جای همچین درخواستی نیست

کار بر محترم

تو سایت کلید های خوبی قرار داره
دقت کنید مشکلتونو در بخش خودش بپرسید

FarshadBandari
2013-04-07, 14:47
اینجا جای همچین درخواستی نیست

کار بر محترم

تو سایت کلید های خوبی قرار داره
دقت کنید مشکلتونو در بخش خودش بپرسید

فداتون بشم اتفاقا حرف من در مورد همین مبحثه فایرواله کومودو هست، دوستان گفتن کومودو نمیتونه جلوی باطل شدن سریال برنامه رو بگیره من هم گفتم سریال یا کرک برنامه رو اینجا برای من بذارن که به یکی از دوستانم بدم تا تست کنه ببینه کومودو جلوی باطل شدن سریال رو میگیره یا نه، شما لطف کنید اول با دقت پست ها رو بخونید بعد تذکر بدید!

sj.pro
2013-04-07, 17:08
فداتون بشم اتفاقا حرف من در مورد همین مبحثه فایرواله کومودو هست، دوستان گفتن کومودو نمیتونه جلوی باطل شدن سریال برنامه رو بگیره من هم گفتم سریال یا کرک برنامه رو اینجا برای من بذارن که به یکی از دوستانم بدم تا تست کنه ببینه کومودو جلوی باطل شدن سریال رو میگیره یا نه، شما لطف کنید اول با دقت پست ها رو بخونید بعد تذکر بدید!

من خوندم

این حرف جاش تو خصوصی بود

لازم نیست اینجا بیان کنین / شما دانلود می کردین از خود سایت و تست می کردید

دیگه حالو و ... نداشتن گناه کسی نیست

Polar Kit
2013-04-08, 00:46
سلام به عزیزان دل
اقا دل رو زدم به دریا و ویندوز رو عوض کردم وکومودو نصب کردم
حالا چندتا سوال
1 من کومودو اینترنت سکوریت نصب کردم دیگه نیاز نیست فایروال کومودو رو جداگانه نصب کنم؟
2 مگه رایگان نیست پس چرا تو یه قسمت کلید میخاد لازمه کلید بدم بهش؟
3 چرا فایروالش مثل فایروال های دیگه وقتی نرم افزاری میخاد اتصال بزنه ازم نمیپرسه ایا تنظیماتی داره؟
ورژن انتی ویروس هم6.0.264710.2708
ممنون اگه راهنمایی کنید
راستی میشه لینک جدیدترین ورژن افلاینش روواسم بذارید منظورم اپدیت افلاین هست
ممنونم

FarshadBandari
2013-04-08, 02:27
سلام به عزیزان دل
اقا دل رو زدم به دریا و ویندوز رو عوض کردم وکومودو نصب کردم
حالا چندتا سوال
1 من کومودو اینترنت سکوریت نصب کردم دیگه نیاز نیست فایروال کومودو رو جداگانه نصب کنم؟
2 مگه رایگان نیست پس چرا تو یه قسمت کلید میخاد لازمه کلید بدم بهش؟
3 چرا فایروالش مثل فایروال های دیگه وقتی نرم افزاری میخاد اتصال بزنه ازم نمیپرسه ایا تنظیماتی داره؟
ورژن انتی ویروس هم6.0.264710.2708
ممنون اگه راهنمایی کنید
راستی میشه لینک جدیدترین ورژن افلاینش روواسم بذارید منظورم اپدیت افلاین هست
ممنونم

1: نه نیازی نیست خودش فایروال داره دیگه!
2: رایگان هست ولی شما میتونی تو اون قسمت یه کلید وارد کنی تا امکان پشتیبانی آنلاین براتون فعال بشه ( تنها فرق نسخه رایگان و پولی همین پشتیبانی آنلاین هست)
3: برید تو تنظیمات advanced- firewal setting و گزینه custom rulest رو انتخاب کنید مثل شکل زیر، اینطوری هر نرم افزاری بخواد وصل بشه به اینترنت به شما پیغام میده

[Only registered and activated users can see links]*********************/img1/2gyyxv804kaz5qswgtow.png

اینم آپدیت آفلاین آنتی ویروس از خود سایت کومودو:

FarshadBandari
2013-04-08, 12:43
دوستانی که میگفتن فایروال کومودو تو برنامه mirillis action وقتی فایل DWM میخواد به اینترنت وصل بشه اخطاری نمیده و باعث میشه سریال برنامه باطل بشه، بفرمایید اینم سند:

[Only registered and activated users can see links]*********************/img1/8l8nwk03ebcaom298e4m.png

MHiMHDi
2013-04-08, 17:58
من یه نرم افزاریو با Comodo بلاک کردم اما هنوز به سرور وصل میشه و کرکش از کار میفته. هر راهی که بوده تست کردم. نشد که نشد.

behzadchtp
2013-04-08, 18:02
دوستانی که میگفتن فایروال کومودو تو برنامه mirillis action وقتی فایل DWM میخواد به اینترنت وصل بشه اخطاری نمیده و باعث میشه سریال برنامه باطل بشه، بفرمایید اینم سند:

[Only registered and activated users can see links]*********************/img1/8l8nwk03ebcaom298e4m.png

به احتمال زیاد یا اون دوستمون فایروالش رو disable کرده بوده یا اینکه اصلا فایلی رو تو فایروال بلوکه نکرده بوده یا اینکه به احتمال زیاد که من خودم اینو احتمال قوی میدونم اینه که سرویس های دیگه برنامه
mirillis action رو که در حال اجرا بودن اونها رو تو فایروال قرار نداده بودن.
شما اگه با Proces***plorer سیستمت رو مانیتور کنی میبینی که یه نرم افزار چندتا سرویس رو ران میکنه و چندتاشون از طزیق نت به سرور وصل میشن و حتی میتونی ببینی به چه IP هاییکه کانکت میشن.
وقتی که از وجود دیگر سرویس ها مطلع شدی همه رو تو فایروال قرار بدید که مشکلی از لحاظ expire َدن برنامه پیش نیاد.

Polestar
2013-04-08, 19:47
به احتمال زیاد یا اون دوستمون فایروالش رو disable کرده بوده یا اینکه اصلا فایلی رو تو فایروال بلوکه نکرده بوده یا اینکه به احتمال زیاد که من خودم اینو احتمال قوی میدونم اینه که سرویس های دیگه برنامه
mirillis action رو که در حال اجرا بودن اونها رو تو فایروال قرار نداده بودن.

شما اگه با Proces***plorer سیستمت رو مانیتور کنی میبینی که یه نرم افزار چندتا سرویس رو ران میکنه و چندتاشون از طزیق نت به سرور وصل میشن و حتی میتونی ببینی به چه IP هاییکه کانکت میشن.
وقتی که از وجود دیگر سرویس ها مطلع شدی همه رو تو فایروال قرار بدید که مشکلی از لحاظ expire َدن برنامه پیش نیاد.

ممنونم مهندس که اینو تست کردید و جواب دادید.
متأسفانه برای من این پیغام نمیاد! پیغامهای زیادی میاد ولی این نه!! خیلی عجیبه.
امّا در هر صورت چیزی که هست اینه که کومودو اصلا نشون نمیده که این آدرس مربوط به چه سایتیه و من اگه به شما نگفته بودم شما نمیفهمیدید که این سرویس dwm داره به سایت mirilis وصل میشه;)

FarshadBandari
2013-04-08, 21:12
امّا در هر صورت چیزی که هست اینه که کومودو اصلا نشون نمیده که این آدرس مربوط به چه سایتیه و من اگه به شما نگفته بودم شما نمیفهمیدید که این سرویس dwm داره به سایت mirilis وصل میشه;)

نه دیگه فداتون شم اشتباه میکنید، شما فرض کنید اصلا به من نگفته بودید که این فایل قراره به سرورش وصل بشه و سریال برنامه رو چک و باطل کنه، خب وقتی من یه نرم افزار کرک شده رو روی سیستمم نصب میکنم و نمیخوام اون نرم افزار با اینترنت ارتباط برقرار کنه میام و تمامی پیغام هایی که از پوشه اون نرم افزار برای ارتباط با اینترنت میاد رو بلوک میکنم، الان مثلا فایل DWM میخواد با اینترنت ارتباط برقرار کنه منم نمیدونم اصلا کار این فایل چیه خب براحتی میام رو اسم فایل که تو پیغام کومودو هست کلیک میکنم و موقعیت فایل رو تو سیستمم میبینم و وقتی دیدم این فایل توی پوشه نرم افزار mirillis action هست و منم نمیخوام این برنامه به هیچ عنوان با اینترنت ارتباط برقرار کنه میام و گزینه بلوک رو میزنم، پس میبینید که حتی اگه ما نمیدونستیم اون فایل DWM مربوط به چی نرم افزاری هست و کارش چیه به راحتی با موقعیت یابیش میتونیم تصمیم درست رو بگیریم،در ضمن برا یانکه کومودو برای تک تک فایل ها پیغام ارتباط با اینترنت رو نشون بده باید تنظیمات فایروال رو روی custom rulest قرار بدید، وگرنه بعضی فایل ها چون تو لیست امن هستن بدون اطلاع شما به اینترنت کانکت میشن
نکته بعدی اینکه وقتی فایل DWM داره با اینترنت کانکت میشه اونجا تو پیغام کومودو میزنه با چه IP میخواد کانکت شه، و شما به راحتی میتونی تو اینترنت سرچ کنی که این IP مربوط به چه سایتی هست، تو اکثر فایروال ها به جای نوشتن آدرس سایت IP سایت رو وارد نشون میدن

FarshadBandari
2013-04-08, 21:32
من یه نرم افزاریو با Comodo بلاک کردم اما هنوز به سرور وصل میشه و کرکش از کار میفته. هر راهی که بوده تست کردم. نشد که نشد.

شما باید کل پوشه اون نرم افزار رو توی لیست بلوک فایروال قرار بدید، با این کار مشکلتون 100% حل میشه، چون غیر از خود نرم افزار ابزارهای جانبی نرم افزار هم میان به اینترنت وصل میشن

behzadchtp
2013-04-08, 21:43

اولا شما دوست عزیز از تنظیمات منوی Firewall Settings و application rules و Global rules کمودوی خودت یه عکس بگیر اینجا بذار ببینیم چیه ماجرای شما که میگی رد میکنه.
دوما برنامه Process.E.xplorer رو نصب کن و ببین این نرم افزار
mirillis action غیر از این سرویس dwm دیگه چه سرویس و فایل های دیگه رو داره همزمان تو بکگراند داره Run میکنه.چون من اصلا آشنایی با این برنامه ندارم.

MHiMHDi
2013-04-08, 21:53
شما باید کل پوشه اون نرم افزار رو توی لیست بلوک فایروال قرار بدید، با این کار مشکلتون 100% حل میشه، چون غیر از خود نرم افزار ابزارهای جانبی نرم افزار هم میان به اینترنت وصل میشن

مشکل از نرم افزار Kerio V+P+N است. قراره که این bug به تیم Comodo گزارش بشه.

Polar Kit
2013-04-09, 01:39
سلام برادران
اقایه سوال این انتی ویروس به صورت ریل تایم ویروس هارو نمیشناسه درسته
اخه من ویروس هایی رو که تست کردم تو ریل تایم نشناخت وبا اسکن کردن اونا رو شناخت
حالا تنظیماتی واس این کار هست
مرسی اگه راهنمایی کنید

  
2013-04-09, 01:45
میشناسه تو ریل تایم
بسته به تنظیماتش هم داره

Mr Capitalist
2013-04-09, 01:52
میشناسه تو ریل تایم
بسته به تنظیماتش هم داره

نه سجاد جان، به حالت پيشفرضشون، بعضي موقع‌ها فايل آلوده رو شناسايي نمي‌كنن و حتما بايد اسكن شه!!

Polar Kit
2013-04-09, 01:53
سلام داداش سجادمن هر ویروسی که تو دسکتاپ انداختم نشناخت فقط با اسکن شناخت
در ضمن به تنظیماتش هم دست نزدم
ممنون که جواب دادی

  
2013-04-09, 02:13
نه سجاد جان، به حالت پيشفرضشون، بعضي موقع‌ها فايل آلوده رو شناسايي نمي‌كنن و حتما بايد اسكن شه!!

گلپسر من که نگفتم همه را میشناسه. معمولا میشناسه. البته یه قسمتش بسته به تنظیمات داره .

سلام داداش سجادمن هر ویروسی که تو دسکتاپ انداختم نشناخت فقط با اسکن شناخت
در ضمن به تنظیماتش هم دست نزدم
ممنون که جواب دادی

سلام گلپسر
کمودو را نمیدونم . اوست را میگم که شناسایی ریل تایمش بسته به تنظیماتش داره که معمولا تنظیم هوش مصنوعی روی حالت عادی هست و pup اش (فایل های مشکوک) هم فعال نیست
خوب معلومه که نباید این نوع فایل ها را نشناسه تا روی حداکثر برده شه
احتمالا بقیه هم همینطورن . چون بالا بردن اینا ، باعث میشه فلس آلارم بالا بره

Polestar
2013-04-09, 12:32
سلام. معمولا آنتی ویروسها توی رئال تایم هم شناسایی میکنن. حالا نمیدونم شاید این فایل شما فایل خاصّی بوده:-??

mz_amir
2013-04-09, 14:28
حتماً درجه ی حساسیت ریل تایمش پایینه !

acnaein
2013-04-12, 04:20
با سلام

کسی از دوستان فارسی ساز کومودو اینترنت سیکورتی داره ؟؟

N!MA
2013-04-12, 04:53
با سلام

کسی از دوستان فارسی ساز کومودو اینترنت سیکورتی داره ؟؟

درود.
دوست عزیز کومودو در ورژن 6 خودش زبان شیرین فارسی رو هم ساپورت میکنه.

taba11
2013-04-21, 13:57
سلام

کسی فرق comodo firewall رو با comodo personal firewall میدونه ؟

ویرایش شد/mz_amir

Mr Capitalist
2013-04-21, 14:41
سلام و خسته نباشيد.
الان مي‌خواستم فايروال كومودو رو نصب كنم كه سر 41% گير مي‌كنه و اين ارور رو مي‌ده:

آنتي ويروسم Kaspersky PURE 3.0 هست. فايروال كسپر هم خاموش مي‌كنم ولي بازم ارور مي‌ده! خيلي وقت پيش كومودو نصب كردم با بيت ديفندر كه زودم پاكشون كردم و الان ديگه روي سيستم نيست. با Comodo Product Uninstaller Tools هم برنامه‌ي Comodo Memory Firewall رو پاك كردم (چون گزينه‌ي كومودو فايروال توش نبود). ولي هنوز مشكل برقراره. چكار بايد كرد؟!

Mr Capitalist
2013-04-21, 14:53
الان Comodo Internet Security Premium 6.1.275152.2801 x86 رو هم مي خواستم نصب كنم و نشد و همين ارور رو داد!!

N!MA
2013-04-21, 15:10
الان Comodo Internet Security Premium 6.1.275152.2801 x86 رو هم مي خواستم نصب كنم و نشد و همين ارور رو داد!!

سلام.
ساسان جان همونطور که تو عکس مشخصه پیغامش اینه که نسخه قدیمی رو باید پاک کنی !
شما تو Safe Mode برو همه ی پوشه های کومودو رو پیدا کن و حذف کن بعدشم رجیستری رو هم پاکسازی کن شاید درست شد:-*
یا اینکه همون نسخه قدیمی رو که داشتی دوباره نصب کنی ببینی اون نصب میشه یا نه ...

mz_amir
2013-04-21, 15:18
شما که با ان اینستالر مخضوص کومودو برنامه رو پاک کردی و الان می ** نسخه ی قدیمی رو پاک کن. و این یعنی بعضی از کلید های ریجستری و پوشه ها و ردپاهاش تو ریجستری باقی مونده.
شما با یه بهینه ساز یا ابزار ریجستری رد پاهاشو از ریجستری پاک کن.

Mr Capitalist
2013-04-21, 16:58
سلام.
ساسان جان همونطور که تو عکس مشخصه پیغامش اینه که نسخه قدیمی رو باید پاک کنی !
شما تو Safe Mode برو همه ی پوشه های کومودو رو پیدا کن و حذف کن بعدشم رجیستری رو هم پاکسازی کن شاید درست شد:-*
یا اینکه همون نسخه قدقمی رو که داشتی دوباره نصب کنی ببینی اون نصب میشه یا نه ...

الان رفتم توي رجيستري و Comodo رو سرچ كردم و هرچي بود پاك كردم. توي Program File هم يه فولدر COMODO Internet Security بود اونم پاك كردمو بازم تو C كلمه‌ي Comodo رو سرچ كردم و همه رو پاك كردم. ولي نصب نشد و همون ارور رو داد!
نسخه‌ي قبليشم اين ارور رو ميده:

مشكل اينجاس كه موقع نصب به جاي Install، مي‌زنه Agree & Upgrade!!

شما که با ان اینستالر مخضوص کومودو برنامه رو پاک کردی و الان می ** نسخه ی قدیمی رو پاک کن. و این یعنی بعضی از کلید های ریجستری و پوشه ها و ردپاهاش تو ریجستری باقی مونده.
شما با یه بهینه ساز یا ابزار ریجستری رد پاهاشو از ریجستری پاک کن.

با TuneUp 1-Click Maintenance هم اسكن كردم و ريپير كردم فايل‌ها رو ولي فايده نداشت! ديگه چه راهي پيشنهاد مي كنيد؟!

dvb595959
2013-04-21, 18:31
الان رفتم توي رجيستري و Comodo رو سرچ كردم و هرچي بود پاك كردم. توي Program File هم يه فولدر COMODO Internet Security بود اونم پاك كردمو بازم تو C كلمه‌ي Comodo رو سرچ كردم و همه رو پاك كردم. ولي نصب نشد و همون ارور رو داد!
نسخه‌ي قبليشم اين ارور رو ميده:

مشكل اينجاس كه موقع نصب به جاي Install، مي‌زنه Agree &Upgrade!!

با TuneUp 1-Click Maintenance هم اسكن كردم و ريپير كردم فايل‌ها رو ولي فايده نداشت! ديگه چه راهي پيشنهاد مي كنيد؟!

یکبار دیگه همون نسخه قدیمی رو نصب کن.... ببین کامل نصب میشه یا نه....اگر نصب شد با یکی از همین برنامه هایی که دوستان معرفی کردن کومودو رو پاک کن و نسخه جدید رو نصب کن.

Mr Capitalist
2013-04-21, 23:24
یکبار دیگه همون نسخه قدیمی رو نصب کن.... ببین کامل نصب میشه یا نه....اگر نصب شد با یکی از همین برنامه هایی که دوستان معرفی کردن کومودو رو پاک کن و نسخه جدید رو نصب کن.

خب عزيز! متن رو يه بار درست بخونيد!! گفتم نسخه‌ي قبلي هم ارور مي‌ده! عكسش هم گذاشتم كه!

mz_amir
2013-04-22, 00:52
شما یه بار با یه ان اینستالر ریجستری رو سرچ کنید و اگه چیزی پیدا کرد پاکش کنید.

Mr Capitalist
2013-04-22, 02:18
شما یه بار با یه ان اینستالر ریجستری رو سرچ کنید و اگه چیزی پیدا کرد پاکش کنید.

يعني چجوري؟! من Your Uninstaller رو دارم. اسم برنامه هم كه مي‌دونيد تو ليست نصب‌شده‌ها نيست. كجاش بايد رجيستري رو اسكن كنم؟

mz_amir
2013-04-22, 02:21
يعني چجوري؟! من Your Uninstaller رو دارم. اسم برنامه هم كه مي‌دونيد تو ليست نصب‌شده‌ها نيست. كجاش بايد رجيستري رو اسكن كنم؟

یه بار تو سیف مود امتحان کنید ببینید ورژن قدیمی نصب میشه ؟ بعدبا your uninstaller پاکش کنید.

xxx
2013-04-28, 22:11
سلام
دوستان اگه امکان داره آموزش internet security comodo رو قرار بدهید؟

با تشکر

MHiMHDi
2013-04-28, 22:37
قراره کتاب آموزش بیاد با زبان شیرین فارسی . اگر عجله دارید در این انجمن سرچ کنید بحثهای مربوط به Comodo هست. بعضی پستهای کاربران میتونه آموزنده باشه ، خود من فایروالشو دارم.

FarshadBandari
2013-04-28, 22:41
بخش آنتی ویروس که تنظیمات خاصی نداره، بیشترین تنظیمات مربوط به بخش فایروال و حفاظت پیشرفته HIPS هست، که دئستمون گفتن قراره کتابش بیاد، ولی اگه سوالی در مورد نحوه کار با قسمت های مختلف دارید بفرمایید تا راهنماییتون کنیم

MICROTEL
2013-04-28, 23:25
بفرما

Comodo Internet Security User Guide - Comodo Firewall ([Only registered and activated users can see links] odo_Internet_Security_User_Guide.pdf&ei=AWJ9Uc--PIWqPJXAgdAN&usg=AFQjCNEwa4PpJINW3F3U_eSLd8W6aNAcjA&bvm=bv.45645796,d.ZWU)

jamalisiros
2013-04-29, 00:34
آقا کسی رو ویندوز 8 نصب کرده ؟؟؟

FarshadBandari
2013-04-29, 00:58
آقا کسی رو ویندوز 8 نصب کرده ؟؟؟

بله من نصب دارم، هیچ مشکلی هم نداره

dez.fuli
2013-04-29, 01:14
منم رو ویندوز 8 نصبش کردم مشکلی نداره! خیلی هم عالیه
خصوصیت بارزی هم که داره اینه که فایروال کومودو فایروال خود ویندوز رو از کار نمی اندازه و در کنار هم کار میکنند! که این مسئله تو ویندوز 8 کاملا ضروریه

jamalisiros
2013-04-29, 01:21
آخه نسخه قبلی رو نصب کردم به مشکل خوردم یعنی نمیزاشت ویندوز بالا بیاد کلی مکافات کشیدم ؟؟؟

FarshadBandari
2013-04-29, 01:23
آخه نسخه قبلی رو نصب کردم به مشکل خوردم یعنی نمیزاشت ویندوز بالا بیاد کلی مکافات کشیدم ؟؟؟

خب دوباره این نسخه جدیدی که امروز منتشر شده رو نصب کنید ببینید مشکل داره یا نه اگه مشکل داشت پاک کنیدش

jamalisiros
2013-04-29, 01:26
راستی من از سایت کومودو اینترنت سکیوریتی دانلود کردم.130 مگ بود حجمش.این که تو سایته چرا اینقدر حجمش کم هست؟

FarshadBandari
2013-04-29, 01:31
راستی من از سایت کومودو اینترنت سکیوریتی دانلود کردم.130 مگ بود حجمش.این که تو سایته چرا اینقدر حجمش کم هست؟

چون اون نسخه همراهش مرورگر دارگون و چت کومودو بود ولی نسخه سافت 98 فقط خود فایروال رو داره، از لحاظ ورژن و کارایی هیچ فرقی با هم ندارن

N!MA
2013-04-29, 03:15

درود.

دوست عزیز احتمالاً 2 دلیل دارد :

1- وجود هر دو نسخه یعنی هم 32 و هم 64 بیتی

2- دارا بودن Multi Language;;)

tiktaks
2013-05-31, 17:30
من خیلی وقت پیش انتی ویروس کومودرو رو نصب کردم باهاش حال نکردم حذفش کردم حالا نمیدونم چرا تو رزبلاگ میخوا برم همش این پیغام میاد .دو ماهی میشه این پیغام میاد. همه مرورگر هارو حذف کردم. انتی ویروس از هم سیستمم کاملا حذف شده

KuRdIsTaNp30
2013-05-31, 17:32
dns رو روي اتوماتيک تنظيم کن
آي پي تو رو اتوماتيک تنظيم کن

tiktaks
2013-05-31, 17:35
من بلد نیستم چطور؟؟؟؟

KuRdIsTaNp30
2013-05-31, 17:57

MOHSEN
2013-05-31, 18:21
بخش افزونه های مرورگرتون رو چک کنید ببینید کومودو چیزی نصب نکرده باشه ( Add-ones - Extensions )

KuRdIsTaNp30
2013-05-31, 18:24
روي کانکشن کارت شبکه راست کليک کن و پراپرتيس رو بزن
طبق عکس زير ببين کومودو گزينه اي به اونا اضافه نکرده؟
اگه اضافه کرده ، uninstall رو بزن

k1lou
2013-06-20, 12:21
با سلام خدمت دوستان
الان مدتی هست که اینترنت سکیوریتی کومودو در ویندوز 8 64 بتی دچار مشکل شده یعنی بعد از نصب دیگه اجرا نمیشه و یا هنگ میکنه . البته اگر پیکربندی رو روی proactive قرار ندیم مشکلی ایجاد نمیشه . حالا می خوام ببینم از دوستان این انجمن کسی مشکل مشابه داره حتی با امدن ورژن جدید هم مشکل حل نشد

ضمنا چرا توی سایت اصلی کومودو همیشه یک نسخه برای دانلود هست اما در سافت 98 دو نسخه 32 و 64 بتی جدا قرار دارند

با تشکر

MHiMHDi
2013-06-20, 13:40
من Comodo روی ویندوز 8 دارم 64 بیتی . الان هم روی Proactive مشکلی نداره .

mz_amir
2013-06-20, 20:55
ضمنا چرا توی سایت اصلی کومودو همیشه یک نسخه برای دانلود هست اما در سافت 98 دو نسخه 32 و 64 بتی جدا قرار دارند

با تشکر

به این خاطره که اون فایلی که تو سایت اصلیش برای دانلود قرار داره ستاپ نر مافزار نیست اونو باید دانلود کنید و بعد از طریق اون برنامه کم حجم ستاپ اصلی رو دانلود می کنه ولی تو سافت98 ستاپ اصلی قرار داره که برای هر نسخه جداست.

delshad152
2013-06-21, 23:37
سلام تفاوت نسخه پریمیوم با نسخه pro 2013 چی هستش ؟

در ضمن نسخه Comodo Endpoint Security چی هست و چه تفاوتی با اون 2تا داره ؟ من سریال نامبر یک ساله اینو از سایتش گرفتم حالا نمیدونم اینترنت سکوریتیه ؟ آنتی ویروسه ؟؟ چی هست ... لطفا راهنمایی ! مرسی

MOHSEN
2013-06-21, 23:48
آدرس صفحه ای که ازش سریال گرفتید رو بدید تا بگم چه سریالی بوده

sj.pro
2013-06-22, 00:27

در ضمن نسخه Comodo Endpoint Security چی هست و چه تفاوتی با اون 2تا داره ؟ من سریال نامبر یک ساله اینو از سایتش گرفتم حالا نمیدونم اینترنت سکوریتیه ؟ آنتی ویروسه ؟؟ چی هست ... لطفا راهنمایی ! مرسی

تیتر سلالتون یه حرفه و توضیحی که دادین یه حره دیگه #-o

شما وقتی یه لایسنس می خرین ایمیل از شما می گیره که یه سری اطلاعاتو بعد خرید براتون ارسال می کنه

دقت کنین سریال بیش از 5 بار تست نکنین چون احتمال داره بره تو لیست سیاه

delshad152
2013-06-22, 00:31
شرمنده :
تایپیک من 2 سواله : 1- تفاوت نسخه های کومودو 2-
Comodo Endpoint Security چی هست ؟

در ضمن من سریال نامبر Comodo Endpoint Security رو از سایت گرفتم !

sj.pro
2013-06-22, 00:42
شرمنده :
تایپیک من 2 سواله : 1- تفاوت نسخه های کومودو 2-
Comodo Endpoint Security چی هست ؟

در ضمن من سریال نامبر Comodo Endpoint Security رو از سایت گرفتم !

محصولی که شما نام می برین واسه کارهای تجاری و شرکتی مناسب هست ( امنیت بین شبکه ای که مثلا بین 50 تا سیستم تو یه شرکت هست به طور مثال ). که اونم به خاطر امکاناتش هست که قابل قیاس با نسخه های دیگه نیست

delshad152
2013-06-22, 00:58
ایمیلی که برام اومده اینو گفته :
Included in Package:

Comodo Endpoint Security
Comodo Internet Security Software

یعنی برا این دو تا ورژن میشه ازش استفاده کرد .. تو تنظیمات کاربری تو سایتش هم 2 تا سریال داده یکی واسه اینترنت سکوریتی یکی هم واسه اندپوینت !!

الان رو سیستمم اینترنت سکوریتی نصبه با اون سریال نامبره که گفته واسه اون میشه میخوام اکتیو کنم هی ارور میده

نمیدونم چکار کنم

الان

Comodo Endpoint Security رو نصب نکنم ! بدتره یا کاملتر و بهتره !

mz_amir
2013-06-22, 01:00

کمودو نسخه ی پرمیوم نداره ؟!

نسخه ی اینرنت سکوریتیش 3 مدل داره که بینشون نسخه ی internet security complete از دوتای دیگه کامل تره.

Endpoint هم بیشتر بدرد سیستم های تحت شبکه میخوره و علاوه بر انتی ویورس یه سری ابزر ها برای کنترل بکه و محافظت ازش داره.

sj.pro
2013-06-22, 01:04
Included in Package:

Comodo Endpoint Security

یعنی برا این دو تا ورژن میشه ازش استفاده کرد .. تو تنظیمات کاربری تو سایتش هم 2 تا سریال داده یکی واسه اینترنت سکوریتی یکی هم واسه اندپوینت !!

الان رو سیستمم اینترنت سکوریتی نصبه با اون سریال نامبره که گفته واسه اون میشه میخوام اکتیو کنم هی ارور میده

نمیدونم چکار کنم

الان

اصلا بدتری وجود نداره

شما اگر سیستمت شبکه هست ( بین چند سیستم شیر کردی و استفاده می کنی از
Endpoint استفاده کن

حالا یه سیستم معمولی هست و کار روزانه ( home user ) هستی یه اینترنت سکوریتی کفایت می کنه

البته من بین این 2 گزنیه ای که مشخص کردی بحث انجام دادم

mz_amir
2013-06-22, 01:07
Included in Package:

Comodo Endpoint Security

نمیدونم چکار کنم

الان

وقتی سریال رو وارد می کنی چه اروری میده ؟ میگه مطابق با ورزن انتی ویورس نیست ؟ یا میگه سریال باطل شده ؟

sj.pro
2013-06-22, 01:35

delshad152
2013-06-22, 01:40
اسکرین شات ارور :

sj.pro
2013-06-22, 01:40

mz_amir
2013-06-22, 01:48
اسکرین شات ارور :

اینکه میگه سریالتون غلطه ! دقت کنید اعداد سریال رو دقیق وارد کنید !

sj.pro
2013-06-22, 01:50
اینکه میگه سریالتون غلطه ! دقت کنید اعداد سریال رو دقیق وارد کنید !

ناهمخونی سریال با این محصول

delshad152
2013-06-22, 02:02
دقیق کپی میکنم ..

تو این اسکرین شات معلومه که دو تا سریال متفاوته من هر دو رو تست میکنم جواب نمیده ... در صورتی که خودش گفته که برای این دو ورژن میشه ازش استفاده کرد !!!

sj.pro
2013-06-22, 03:56
دقیق کپی میکنم ..

تو این اسکرین شات معلومه که دو تا سریال متفاوته من هر دو رو تست میکنم جواب نمیده ... در صورتی که خودش گفته که برای این دو ورژن میشه ازش استفاده کرد !!!

اگر مراحلی که دقت توجه کنین در عکسها - شما وقتی خرید می کنی لایسنس یه اکانت در اون شرکتکه کومودو باشه ساخته میشه واستون

حالا برین تو صفحه ی اصلی کومودو و user و pass که بهش در هنگام خرید set کردین وارد کنین / بعد که وارد شدین سریال هایی به اضافه تمام مشخصات براتون مشخص شده / که از همونجا هم میتونین دوباره نرم افزار رو دانلود کنین و بعد نصب اقدام به کپی کردن سریال کنین

این روشی که گفتم راحت ترین روش هست

حالا اگه میدونین سریال مربوط به کدوم ورژن هست ( دقیق ) دیگه اینا نیاز نیست / محصول مستقیم دانلود کنین / کلید درست و از طریق کنترل کپی کنیدو تست کنید ( نباید مشکلی باشه /حتما کانکشنو تست کنین یه وقت قطع نباشه و یا نرم افزار کنترلی رو سیستم نصب نباشه

  
2013-06-25, 00:47
مهندسین ، کسی نمیدونه تو فایروال کمودو واسه اینکه هر اتصال واسه هر نرم افزاری میخاد به اینترنت وصل شه ، سئوال کنه ، چه تنظیماتی باید انجام داد؟

Polestar
2013-06-25, 01:56
مهندسین ، کسی نمیدونه تو فایروال کمودو واسه اینکه هر اتصال واسه هر نرم افزاری میخاد به اینترنت وصل شه ، سئوال کنه ، چه تنظیماتی باید انجام داد؟
کاری نداره که گلپسر خودت استادی دیگه، باید توی تنظیمات فایروال بیاری بذاری روی Custom :-|

FarshadBandari
2013-06-25, 02:06

سجاد جان شما برید تو تنظیمات فایروال و روی گزینه Custom Rulest قرار بدید اینطوری برای هر نرم افزاری که بخواد کانکت شه از شما سوال میکنه، مثل شکل زیر

[Only registered and activated users can see links]*******************/images/07514318301069524992.png

  
2013-06-25, 10:34
گذاشتم نشد
شماها یه عکس از سئوال کردن تو فایروال بزارین تو کمودو
واسه من جز idm واسه هیچ کدوم سئوالی نکرد
حالا idm یا کرکش واسش مشکوک بود یا تو دیتابیش معتبر شناخته نمیشد
اما من میخام در همه ی حالات چه معتبر باشه واسه کمودو چه نباشه ، سئوال کنه

FarshadBandari
2013-06-25, 14:33
گذاشتم نشد
شماها یه عکس از سئوال کردن تو فایروال بزارین تو کمودو
واسه من جز idm واسه هیچ کدوم سئوالی نکرد
حالا idm یا کرکش واسش مشکوک بود یا تو دیتابیش معتبر شناخته نمیشد
اما من میخام در همه ی حالات چه معتبر باشه واسه کمودو چه نباشه ، سئوال کنه

عزیز جان به این دلیل از شما سوال نمیکنه چون قبلا روی گزینه Safe Mode بود یا لول پایینتری بوده و خودش بر اساس امنیت نرم افزارها اجازه دسترسی به اینترنت رو براشون صادر کرده و فقط نرم افزارهای جدید رو ازتون سوال میکنه، شما اگه میخوای از اول برای تمام برنامه هایی که رو ویندوز نصب هست اجازه اتصال به اینترنت رو صادر کنه، یا باید برید تو قسمت قوانین برنامه ها در فایروال و همه قوانین رو حذف کنید یا اینکه از طریق منوی General Setting/Configuration تنظیمات کومودو رو ریست کنید و بعد تنظیمات رو روی Custom Rulest بذارید تا از دوباره از ابتدا برای همه برنامه هایی که قبلا مجوز اتصال داشتن ازتون سوال کنه، ربطی هم به امن بودن یا نبودن فایل نداره هر نرم افزاری که توی قوانین کومودو ثبت نشده باشه به محض اتصال به اینترنت کومودو برای شما پیغام نمایش میده

بفرمایید من الان قانونی که برای اسکایپ تعریف شده بود رو حذف کردم و به محض اجرای نرم افزار پیغام اجازه گرفتن دسترسی به اینترنت ظاهر شد

[Only registered and activated users can see links]*******************/images/35947189572671938397.png

sj.pro
2013-06-25, 15:27
عزیز جان به این دلیل از شما سوال نمیکنه چون قبلا روی گزینه Safe Mode بود یا لول پایینتری بوده و خودش بر اساس امنیت نرم افزارها اجازه دسترسی به اینترنت رو براشون صادر کرده و فقط نرم افزارهای جدید رو ازتون سوال میکنه، شما اگه میخوای از اول برای تمام برنامه هایی که رو ویندوز نصب هست اجازه اتصال به اینترنت رو صادر کنه، یا باید برید تو قسمت قوانین برنامه ها در فایروال و همه قوانین رو حذف کنید یا اینکه از طریق منوی General Setting/Configuration تنظیمات کومودو رو ریست کنید و بعد تنظیمات رو روی Custom Rulest بذارید تا از دوباره از ابتدا برای همه برنامه هایی که قبلا مجوز اتصال داشتن ازتون سوال کنه، ربطی هم به امن بودن یا نبودن فایل نداره هر نرم افزاری که توی قوانین کومودو ثبت نشده باشه به محض اتصال به اینترنت کومودو برای شما پیغام نمایش میده

بفرمایید من الان قانونی که برای اسکایپ تعریف شده بود رو حذف کردم و به محض اجرای نرم افزار پیغام اجازه گرفتن دسترسی به اینترنت ظاهر شد

[Only registered and activated users can see links]*******************/images/35947189572671938397.png

سجاد گواهی ثبت اختراع می خواد:D به گفته دوستمون

FarshadBandari
2013-06-25, 15:37
سجاد گواهی ثبت اختراع می خواد:D به گفته دوستمون

یعنی چی؟ اگه منظورتون به اسم قوانین و مجوزها بود که باید بگم من چون معنی فارسی Rules رو به کار بردم شاید باعث سوتفاهم شده، کلا شما اگه با کومودو کار کرده باشی متوجه میشید که تو قسمت Firewall و HIPS یه سری قوانین (Rules) وجود داره که شما میتونید برای هر برنامه جزییاتش رو تنظیم کنید ، مثلا برای اسکایپ قوانین اتصالش رو به صورت Outgoing Only تنظیم کنید یا برای فایرفاکس به صورت Web Browser
حالا باز اگه متوجه نشدید با عکس خدمتتون توضیح بدم

  
2013-06-25, 16:03
مهندس اونقدو میدونم که بعد از تغییر تنظیم فایروال ، اول به پیکر بندی و تنظیمات قبلی اجرا میشه . و از اون به بعد ، تنظیماتی که تغییر داده شد ، اجرا میشه.
اما واسه ی پروسه هایی که قانونش نوشته و اجرا نشده که باید اون کانفیگ جدید که رو custum rule یا بقول شماها ، همون پرسش هست را باید اجرا کنه
من قبل از تغییر رو این حالت کانفیگ ، اصلا بعضی از نرم افزارها رو اجرا نکردم و حتی پروسه ی اون نرم افزار هم در حالت عادی و استارت آپ اجرا نمیشد که اینو بگیم . مثل نرم افزار revo uninstaller
اما بازم با اون حال نپرسید

FarshadBandari
2013-06-25, 16:23
مهندس اونقدو میدونم که بعد از تغییر تنظیم فایروال ، اول به پیکر بندی و تنظیمات قبلی اجرا میشه . و از اون به بعد ، تنظیماتی که تغییر داده شد ، اجرا میشه.
اما واسه ی پروسه هایی که قانونش نوشته و اجرا نشده که باید اون کانفیگ جدید که رو custum rule یا بقول شماها ، همون پرسش هست را باید اجرا کنه
من قبل از تغییر رو این حالت کانفیگ ، اصلا بعضی از نرم افزارها رو اجرا نکردم و حتی پروسه ی اون نرم افزار هم در حالت عادی و استارت آپ اجرا نمیشد که اینو بگیم . مثل نرم افزار revo uninstaller
اما بازم با اون حال نپرسید

خب شاید اون نرم افزار تلاشی برای اتصال به اینترنت نکرده که حالا فایروال بخواد آلارمی بده، یا شاید تو قوانین کومودو براش قانونی ست شده باشه و از چشم شما پنهون مونده باشه، شما برید تو قوانین فایروال برنامه ها از قسمت سرچ اسم برنامه رو سرچ کنید ببنید شاید قانونی براش تعیین شده باشه، والا من تا حالا با همچین مشکلی برخورد نکردم و هر نرم افزاری که خواسته اتصال داشته باشه به اینترنت برام آلارم اومده

ولی اگه این مورد رو برای جلوگیری از باطل شدن کرک برنامه ها یا سریال اون ها میخواید انجام بدید باید بگم که بلوکه کردن اتصال بعضی از برنامه ها به اینترنت بازم جلوی باطل شدن سریالشون رو نمیگیره و ظاهرا بعضی برنامه ها از روش دیگه ای برای شناسایی سریال های باطل استفاده میکنن، مثلا من خودم کل پوشه برنامه Totlal Uninstall و Folder Lock رو تو فایروال تو قسمت Blocked Application قرار دادم ولی بازم کرکش باطل شد ، اینکارو هم با 3تا فایروال مختلف انجام دادم، کومودو، کسپر،بیت دفندر

FarshadBandari
2013-06-25, 16:45
سجاد جان من الان برنامه Revo Uninstaller رو نصب کردم و موقعی که برنامه رو باز کردم فایروال کومودو بهم آلارم داد

[Only registered and activated users can see links]*******************/images/53872920235089626899.png

  
2013-06-25, 18:18
منم نمیدونم از کجاست

mz_amir
2013-06-25, 18:23
منم نمیدونم از کجاست

شما یه بار قوانین رو ریست کن و از اول برای تک تک نرم افزار ها نحوه ی اتصال رو تعیین کن.

sj.pro
2013-06-26, 10:17
یعنی چی؟ اگه منظورتون به اسم قوانین و مجوزها بود که باید بگم من چون معنی فارسی Rules رو به کار بردم شاید باعث سوتفاهم شده، کلا شما اگه با کومودو کار کرده باشی متوجه میشید که تو قسمت Firewall و HIPS یه سری قوانین (Rules) وجود داره که شما میتونید برای هر برنامه جزییاتش رو تنظیم کنید ، مثلا برای اسکایپ قوانین اتصالش رو به صورت Outgoing Only تنظیم کنید یا برای فایرفاکس به صورت Web Browser
حالا باز اگه متوجه نشدید با عکس خدمتتون توضیح بدم

آره خیلی وقته استفاده می کنم =P~
این قوانینی که شما میگی همه ی سکوریتی ها دارن حتی فایروال ویندوز |-)

در ضمن تا 2 ورژن آخری کومودو این قسمت اعتماد سازی باگ داشت کلن ( اسمش بود custom هرچی کاری می کردی آخرم کاره خودشو می کرد )

SajjadKhati ([Only registered and activated users can see links])
سجاد این ورژن آخری دانلود کن از سایت خودش ( تائید شده هست>:/)

  
2013-06-26, 11:41
آپدیت شدست

sj.pro
2013-06-26, 13:14
آپدیت شدست

پس دردت چیه دیگه #-o

xxx
2013-06-30, 16:16
بالاخره آموزش فارسیش نیومد؟
یه سوال برام پیش اومدش
چطوری نسخه فایروالش بدون آپدیت دیتابیسش قدرت شناسایی عالی داره؟
مگه چجوری کار میکنه؟
در ضمن اینترنت سکوریتی نورتون رو پیشنهاد میکنید یا آنتی ویروس نورتون با فایروال کومودو . هدفم فقط گشت و گذار توی اینترنت هستش.

mz_amir
2013-06-30, 16:53
یه سوال برام پیش اومدش
مگه چجوری کار میکنه؟
در ضمن اینترنت سکوریتی نورتون رو پیشنهاد میکنید یا آنتی ویروس نورتون با فایروال کومودو . هدفم فقط گشت و گذار توی اینترنت هستش.

چون فایروال کومودو از یه سری از روش های پیشرفته برای کنترل و شناسایی استفاده می کنه.یه چیزی شبیه به هوش مصنوعی.

قطعاً انتی ویروس نورتون + فایروال کومودو بهتر از اینترنت سکوریتی نورتون هست.

AM3
2013-06-30, 17:20
به نظر من واقعا عالیه فقط باید یه کم باهاش کار کنی تا یه همه تنظیماتش اشنا بشی من فقط از کومودو اینترنت سکوریتی استفاده میکنم هیچ مشکلی هم نداشتم تا الان هم با خود کومودو هم از لحاظ ویروسی شدن هم رایگانه هم فارسی سند باکس داره hips قوی داره فایروالش که احتیاج به تعریف نداره

FarshadBandari
2013-06-30, 18:04
یه سوال برام پیش اومدش
مگه چجوری کار میکنه؟

فایروالش به این دلیل قدرت شناسایی داره که حتی بدون آنتی ویروس تمامی فایل ها/پروسه ها یی که بخوان اجرا بشن رو اسکن آنلاین میکنه، و اسم قابلیتش هم Cloud Lookup هست، در واقع نقش یه آنتی ویروس آنلاین رو هم بازی میکنه، علاوه بر این تو قسمت قوانین فایروال لیست شرکت های امن و Signature های امن هست و هر فایلی که تو لیست امن کومودو نباشه و بخواد اجرا بشه HIPS و Cloud Lookup وارد عمل میشن و فایل رو اسکن میکنن، ابتدا Cloud Lookup فایل رو اسکن میکنه به صورت آنلاین ( کمتر از 2 ثانیه این اسکن طول میکشه) و بعد در صورت امن بودن تازه نوبت به HIPS میشه که به شما اخطار بده که مایلید این فایل رو اجرا کنید یا خیر
خوبی فایروال کومودو این هست که حتی اگه آنتی ویروس شما ویروسی رو شناسایی نکنه باز هم سیستم آلوده به ویروس نمیشه چون HIPS قبل از اجرای ویروس جلوی اون فایل رو میگیره و احتمال ویروسی شدن شما به حداقل ممکن میرسه مگر اینکه خودتون اجازه اجرا شدن ویروس رو صادر کنید!

یه قابلیت بسیار مفید دیگه ای که کومودو داره تو قسمت Sandbox هست، یه گزینه ای تو قسمت سندباکس تو ورژن 6.2 اضافه شد به اسم Fully Virtualized که وقتی تنظیمات رو روی این قابلیت ست کنید وقتی فایل های ناشناخته و نا امن بخوان اجرا بشن علاوه بر HIPS قسمت سندباکس میاد وارد عمل میشه و فایل رو به صورت مجازی بهش اجازه اجرا میده ولی در واقع اون فایل هیچ تغییری رو نمیتونه روی سیستم شما ایجاد کنه و به صورت مجازی اجرا میشه، و شما میتونید با قابلیت Kiil switch تمامی فعالیت های این فایل رو تعقیب کنید و در صورت اینکه فعالیت مشکوکی ازش دیدید اون فایل رو به عنوان UNrecognized به کومودو معرفی کنید تا تیم تجزینه آنلاین کومودو فایل رو بررسی کنن و در صورت مخرب بودن فایل نتیجه رو بهتون اعلام کنن

xxx
2013-07-04, 13:45
فایروالش رو از سایت اصلیش گرفتم
4 آیکون زیر چیه؟
[Only registered and activated users can see links]*********************/img1/33k03tc1yhcyhsowh59o.png ([Only registered and activated users can see links]*********************/)

Assistant
2013-07-04, 13:51
فایروالش رو از سایت اصلیش گرفتم
4 آیکون زیر چیه؟
[Only registered and activated users can see links]*********************/img1/33k03tc1yhcyhsowh59o.png ([Only registered and activated users can see links]*********************/)
1 - پشتیبانی
2 - اسمش معلومه چیه _ ضد ارور ( اولین باره دیدیم )
3 - مرورگر کومودو که در واقع همان کروم هست
4 - ایکون فایرواله :دی

gahan3020
2013-07-07, 22:23
سلام دوستان
کسی میدونه چطور میشه از کومودو آپدیت آفلاین تهیه کرد؟

Polestar
2013-07-07, 22:56
سلام.
توی پوشه Scanners که در محلّ نصبش هست، یه فایل هست به نام bases.cav اونو کپی کن یه جایی بعد موقع استفاده کردن باید وارد سیف مود بشی و دوباره جاگذاریش کنی.[Only registered and activated users can see links]

AM3
2013-07-07, 23:09
راهنماییتون اشتباه دوست عزیز به محل نصب برنامه برید توی پوشه اسکنر اولین فایل که نشون دهنده ورژن اپدیت هست رو بردارید ویه جا کپی کنید وتوی ایکون برنامه بالا سمت راست روی علامت سوال کلیک کنید اونجا قسمتی داره به اسم درباره این محصول روش کلیک کنیدC:\Program [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])Files\COMODO\COMODO Internet Security\scanners

Polestar
2013-07-08, 00:07
من خیلی جاها اون روش رو دیدم که گفتم، ظاهرا اون مخصوص ورژنهای قبل از نسخه 6 هستش،
چون من از نسخه 6 چندان استفاده نکردم به خاطر حذف پنجره Summary .
به هر حال ممنون.

gahan3020
2013-07-08, 02:42
دوست عزیز چک کردم ولی اینطوری که شما گفتید برای من نیست.من نسخه جدید رو امروز دانلود کردم. الان هم داره آپدیت میشه که عکس گرفتم ولی اون فایلی که شما گفتی توش نیست اون فایلی هم که دورش رو صورتی کردم حجمش زیاد نمیشه ....نکنه از شانس ما افلاین رو توی این سری برداشتن !!!

Polestar
2013-07-08, 03:13
دوست عزیز چک کردم ولی اینطوری که شما گفتید برای من نیست.من نسخه جدید رو امروز دانلود کردم. الان هم داره آپدیت میشه که عکس گرفتم ولی اون فایلی که شما گفتی توش نیست اون فایلی هم که دورش رو صورتی کردم حجمش زیاد نمیشه ....نکنه از شانس ما افلاین رو توی این سری برداشتن !!!....
نه این فایلی که تو نشون میدی نیست ها،
بذار کامل آپدیت بشه بعد سیستم رو یه بار ریستارت کن بعد این پوشه بیا اوّلین فایل رو که با حجم نسبتا زیاد هست اونه.

FarshadBandari
2013-07-08, 03:22
من خیلی جاها اون روش رو دیدم که گفتم، ظاهرا اون مخصوص ورژنهای قبل از نسخه 6 هستش،
چون من از نسخه 6 چندان استفاده نکردم به خاطر حذف پنجره Summary .
به هر حال ممنون.

پنجره summary تو نسخه 6.2 برگشته به کومودو اگه خواستید آپگرید کنید

gahan3020
2013-07-08, 11:14
دم همه دوستان داغ بالاخره با آپدیت کردن کامل درست شد.فقط یک سوال آیا برای نصب حتما باید وصل اینترنت باشه؟؟

AM3
2013-07-08, 14:32

ASA
2013-07-11, 13:11
دوستان سایتی سراغ ندارید که سریال معتبر کوموذو رو داشته باشه؟ دنبال سریال این نسخه میگردم Comodo Internet Security Complete 2013

OmidMohsen
2013-07-24, 18:25
سلام
آنتی ویروس پریمیوم چه فرقی با پرو و کاملیت میکنه بعدش
لینک نسخه 2014 کومودو رو از کجا بگیرم؟

Assistant
2013-07-24, 18:41
سلام
نسخه های قابل خریداری امکاناتی مثل پشتیبانی آنلاین در صورت هر مشکل امنیتی و تضمین امنیت سیستم بعد از نصب کومودو دارند

نسخه 2014 زمان معینی برای عرضه اعلام نشده !

OmidMohsen
2013-07-24, 18:51
دوستان الان نسخه comlete لینکی برای دان نداره بعدش نسخه پرو بهتره یا پریمیوم؟

mz_amir
2013-07-25, 01:20
دوستان سایتی سراغ ندارید که سریال معتبر کوموذو رو داشته باشه؟ دنبال سریال این نسخه میگردم Comodo Internet Security Complete 2013

هرچی سریال و کیجن و لایسنس تو نت موجوده برای نسخه های پرو و پرمیوم هست ! هنوز سریال معتبری برای نسخه ی complete نیومده !

سلام

نسخه ی complete از دو نسخه ی دیگه کامل تره و امکاناتش بیشتره.

H e K t o R
2013-07-29, 20:10
سلام دوستان
یه مشکلی داشتم اینکه من آپدیت وقتی میکنم نزدیک 137 مگابایت بعدش تو صفحه مینویسه که از 4 تا تیک اولی سبز میشه و دومی هم همینطور ولی سومی که نصب آپدیت هست مینویسه نصب نشدد. و چهارمی هم سبز میشه.
یعنی:

بررسی آپدیت >> تکمیل شد
دریافت آپدیت >> تکمیل شد
نصب آپدیت >> خطا
بررسی آپدیت برنامه >> آپدیت است

مشکل از چیه؟؟

با تشکر

اینم عکسش >>> [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

mz_amir
2013-07-29, 21:37
شما هنگام آپدیت انتی ویروس سایر برنامه های سنگین و اضافی رو ببندید.ظاهراً آپدیت ها رو دانلود می کنه ولی هنگام نصبش مشکل داره که به نظر من سیستم درگیر هست و نمی تونه اپدیت رو به درستی نصب کنه.

A N G E L
2013-07-29, 21:43
تاریخ DATABASE آنتی ویروستو نگاه کن ببین اون تغییری نمیکنه؟

H e K t o R
2013-07-30, 00:01
شما هنگام آپدیت انتی ویروس سایر برنامه های سنگین و اضافی رو ببندید.ظاهراً آپدیت ها رو دانلود می کنه ولی هنگام نصبش مشکل داره که به نظر من سیستم درگیر هست و نمی تونه اپدیت رو به درستی نصب کنه.

نه اصلا برنامه سنگینی هم ندارم و اینکه هیچم باز نمیکنم. نمیدونم چرا اینستال نمیکنه!!

mz_amir
2013-07-30, 00:03
نه اصلا برنامه سنگینی هم ندارم و اینکه هیچم باز نمیکنم. نمیدونم چرا اینستال نمیکنه!!

همون طور که دوستمون هم گفتند تاریخ و شماره ی دیتابیس تغییری نکرده ؟ یا سرجای قبلیش مونده ؟

H e K t o R
2013-07-30, 00:13
تاریخ DATABASE آنتی ویروستو نگاه کن ببین اون تغییری نمیکنه؟

همون طور که دوستمون هم گفتند تاریخ و شماره ی دیتابیس تغییری نکرده ؟ یا سرجای قبلیش مونده ؟

دیتابیسش نمیدونم چیو منظورتون هست. ولی فقط من گرفتم 40 خورده مگابایت دانلود کردم
بعدش گزینه آپدیت نرم افزار رو زدم که نزدیک 134 مگابایت بود. که همین اینستال نشد. تو صفحه اولش نوشته آپدیت نشده. آخرین آپدیت
پایینشم نوشته دیتابیس آنتی ویروس آپدیتن نیست

mz_amir
2013-07-30, 00:23
دیتابیسش نمیدونم چیو منظورتون هست. ولی فقط من گرفتم 40 خورده مگابایت دانلود کردم
بعدش گزینه آپدیت نرم افزار رو زدم که نزدیک 134 مگابایت بود. که همین اینستال نشد. تو صفحه اولش نوشته آپدیت نشده. آخرین آپدیت
پایینشم نوشته دیتابیس آنتی ویروس آپدیتن نیست

شما یه بار انتی ویروس رو بصورت افلاین اپدیت کن. بعدش بزار انلاین آپدیت بشه.

H e K t o R
2013-07-30, 00:30
شما یه بار انتی ویروس رو بصورت افلاین اپدیت کن. بعدش بزار انلاین آپدیت بشه.

چشم حتما
فقط میشه بگید کجا میتونم آپدیت آفلاین کومودو رو پیدا کنم؟؟

N!MA
2013-07-30, 00:33
چشم حتما
فقط میشه بگید کجا میتونم آپدیت آفلاین کومودو رو پیدا کنم؟؟

درود.
با اجازه مدیر عزیز امیر جان
بفرمایید دوست عزیز :

Comodo Anti-Malware Database - Latest additions ([Only registered and activated users can see links])

اینم لینک دانلود فایل آپدیت آفلاین کومودو ([Only registered and activated users can see links] 2065641b&key5sk2=&key5sk3=1375124569000&key6sk1=&key6sk2=CH280150072&key6sk3=5&key6sk4=en-us&key6sk5=IR&key6sk6=0&key6sk7=[Only registered and activated users can see links] net-security%2Fupdates%2Fvdp%2Fdatabase.php&key6sk8=118800&key6sk9=1152864&key6sk10=true&key6sk11=08e730400e451a422983a090d7d2b09116412e2b&key6sk12=2034&key7sk1=20&key1sk1=dt&key1sk2=[Only registered and activated users can see links] net-security%2Fupdates%2Fvdp%2Fdatabase.php)

sj.pro
2013-07-30, 02:45
اگر نرم افزار امنیتی کنارش دارین از task bar کامل ببندید

اون آپدیت مربوط به ورژن جدید کومودو هست نه فقط دیتا بیسش

تنظیمات اینترنت اکسپلوره به حالت اولیه برگردونید ( ریست کنید )

راه دوم

از safe mode با ریموال تول کامل یه با پاک کنید و بعد ریجستری clean کنید / آخرین ورژن از همین سایت دانلود کنید و دوباره اقدام به نصب کنید

H e K t o R
2013-07-31, 03:19
سلام
دوستان این فایروال چه فرقی با اینترنت سکیوریتی داره؟؟
الان من نسخه اینترنت سکیوریتی دارم آیا توش فایروال داره یا باید بریزم؟؟
و مشکل دیگه اینکه نمیدونم چرا سیستمم یکم کند شده وقتی اینو نصب کردم!!
بعضی ها میگن نورتو360 بریز نظر شما چیه؟؟

N!MA
2013-07-31, 03:25
سلام
دوستان این فایروال چه فرقی با اینترنت سکیوریتی داره؟؟
الان من نسخه اینترنت سکیوریتی دارم آیا توش فایروال داره یا باید بریزم؟؟
و مشکل دیگه اینکه نمیدونم چرا سیستمم یکم کند شده وقتی اینو نصب کردم!!
بعضی ها میگن نورتو360 بریز نظر شما چیه؟؟

درود.
دوست عزیز نسخه فایروال فقط یک فایروال خالی هست اما اینترنت سیکوریتی شامل آنتی ویروس و فایروال میباشد.
شما مشخصات سخت افزاری رو بفرمایید شاید حداقل هارو نداشته باشید (البته منم این تجربه رو داشتم وقتی کومودو نصب میکردم سیستم یکمی کند میشد:D)

taharaoufi
2013-08-05, 13:34
دوستان سلام لطفا کمکم کنید و بگید که وقتی comodo internet security فایلی رو به عنوان ویروس تشخیص میده چجوری باید بهش اعتماد سازی کنیم؟

Ram!n
2013-08-05, 13:35
دوستان سلام لطفا کمکم کنید و بگید که وقتی comodo internet security فایلی رو به عنوان ویروس تشخیص میده چجوری باید بهش اعتماد سازی کنیم؟

taharaoufi
2013-08-05, 14:00
توی اونها کومودو نیست

gahan3020
2013-08-05, 14:03

راحتترین کار اینه که بزاری بگیره و بزاره توی قرنطینه. بعد شما برو توی قرنطینه و روش کلیک کن و بازگرداندن رو بزن.اینطوری هم فایلت برمیگرده و هم خودش بصورت اتومات میره توی لیست سفید و کومودو دیگه باهاش کاری نداره.

اگر میخوای خودت معرفی کنی برو توی کارها---> فایروال----> تنظیمات پیشرفته.. اون قسمت قرمز عکس باید کلیک چپ موس کنی تا بیاد

taharaoufi
2013-08-05, 14:12
اتفاقا این کار رو کردم ولی دوباره بعد از باز گردوندنش بهش گیر میده و میره توی قرنطینه.اصیا کلا فکر کنم کومودو با internet download manager مشکل داره...

gahan3020
2013-08-05, 14:16
اتفاقا این کار رو کردم ولی دوباره بعد از باز گردوندنش بهش گیر میده و میره توی قرنطینه.اصیا کلا فکر کنم کومودو با internet download manager مشکل داره...

خب بعد از بازگرداندن یک سوال میپرسه باید (بله) رو حتما بزنید. اگر فایل رو یجای دیگه کپی کنید باز به جای جدید فایل گیر میده که باز همین راه اول رو پیش برید تا فایل امن بشه. زیر گزینه 4 نوشته فایلهای ناشناخته، برو اونجا ببین چیزی نباشه که شما لازم داری مثلا همین اینترنت دانلود منیجر اگر بود باید روش کلیک کنی و انتقالش بدی توی لیست امن.

OmidMohsen
2013-08-07, 20:59
چیش کامل تره؟
آیا دیتابیس فری کامل هست؟

Assistant
2013-08-07, 21:16
Comodo Internet Security Premium
امکانات:
Firewall
Memory Anti-Malware
Antivirus
Anti Spyware
Defense+HIPS
Sandbox

Comodo Internet Security Pro
امکانات:
Firewall
Memory Anti-Malware
Antivirus
Anti Spyware
Defense+HIPS
Sandbox
Live PC Support

Comodo Internet Security Complete
امکانات:
Firewall
Memory Anti-Malware
Antivirus
Anti Spyware
Defense+HIPS
Sandbox
Live PC Support
Trust Connect
Virus Free Guarantee
Online Backup
ID Theft Protection

نــکــتــه :

تمام امکانات مشترک بین نسخه های مختلف Comodo Internet Security مانند Antivirus و یا Firewall از نظر امکانات و یا دیتابیس با هم فرقی نمیکنند.

به این معنی که آنتی ویروسی که در نسخۀ Complete وجود داره هیچ فرقی با آنتی ویروسی که در نسخۀ Premium وجود داره نمیکنه.

پس در اینجا کمودو تمام امکانات مشترک را بدون محدودیت در اختیار شما قرار داده و مثل بقیه آنتی ویروسها مانند Avast Free یا Avira Personal Free محدودیتی را براتون ایجاد نکرده.

HadiMSC
2013-08-07, 21:36
کومودو از اون شرکتاس که ویروس هم می سازه به جز آنتیش !!

sgac
2013-08-08, 03:37
وقتی کومودو رو روی ویندوز 8 نصب می کنید آیا به صورت اتوماتیک فایروال ویندوز رو غیر فعال میکنه ؟و جای ویندوز دیفندر میشنه یا نه ؟

FarshadBandari
2013-08-08, 10:40
وقتی کومودو رو روی ویندوز 8 نصب می کنید آیا به صورت اتوماتیک فایروال ویندوز رو غیر فعال میکنه ؟و جای ویندوز دیفندر میشنه یا نه ؟

بله دقیقا

Ram!n
2013-08-08, 12:40
بله اکثر آنتی ویروس ها همینطورن.

raze
2013-08-08, 23:39
سلام دوستان
من روی سیستم خونه اواست دارم
وروی محل کار اسست اسسمارت سکوریتی(ببخشید چون انجمن به این اسم ایراد میگیره اینجوری نوشتم)
تعریف فایر وال کومودو که رایگان هست رو شنیدم من چند تا سوال داشتم ممنون میشم یکی از دوستان که تجربه کافی رو داره جواب تک تک سوال هامو بده چون مهم هست
1- ایا با وحود این دو انتی ویروس لازم هست یا بهتر هست این فایر وال رو نیز نصب کنم؟
2-با توجه به این که دو تا انتی ویروسم خودوشن فایر وال دران ایا با اونها تداخلی پیش نمیاره؟
3-از پهنای باند هم استفاده میکنه ؟
4-من نصب کردم برای یه برنامه مثل دانلود منیجر ده بار ازم پرسید میخواهد چیکار بکنه میخواهد چیکار نکنه اجازه بدم؟ ایا تنظیماتی داره که برای یه برنامه یه بار بیشتر سوال نکنه واینقدر حساسیت به خرج نده؟

Ram!n
2013-08-08, 23:44
سلام دوستان
من روی سیستم خونه اواست دارم
وروی محل کار اسست اسسمارت سکوریتی(ببخشید چون انجمن به این اسم ایراد میگیره اینجوری نوشتم)
تعریف فایر وال کومودو که رایگان هست رو شنیدم من چند تا سوال داشتم ممنون میشم یکی از دوستان که تجربه کافی رو داره جواب تک تک سوال هامو بده چون مهم هست
1- ایا با وحود این دو انتی ویروس لازم هست یا بهتر هست این فایر وال رو نیز نصب کنم؟
2-با توجه به این که دو تا انتی ویروسم خودوشن فایر وال دران ایا با اونها تداخلی پیش نمیاره؟
3-از پهنای باند هم استفاده میکنه ؟
4-من نصب کردم برای یه برنامه مثل دانلود منیجر ده بار ازم پرسید میخواهد چیکار بکنه میخواهد چیکار نکنه اجازه بدم؟ ایا تنظیماتی داره که برای یه برنامه یه بار بیشتر سوال نکنه واینقدر حساسیت به خرج نده؟

بهتره یه آنتی ویروس رو سیستم داشته باشین.اگه خیلی حساسین فایروالم کنارش باشه.
حساسیت به خرج نده؟فایروال کارش اینه دیگه...هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه...:D

raze
2013-08-08, 23:50
بهتره یه آنتی ویروس رو سیستم داشته باشین.اگه خیلی حساسین فایروالم کنارش باشه.
حساسیت به خرج نده؟فایروال کارش اینه دیگه...هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه...:D
خوب اون دو تا انتی ویروس هم که دارم فایل وال دارن ایا با وجود این لازم هست>؟ چطور اونها اینقدر به برنامه ها گیر نمیده؟ اون اب هم بخواهن بخورن برنامه ها ازت اجازه میخواهن اینش خوب هست ولی یکم دیواننه کننده هست

Ram!n
2013-08-08, 23:52
خوب اون دو تا انتی ویروس هم که دارم فایل وال دارن ایا با وجود این لازم هست>؟ چطور اونها اینقدر به برنامه ها گیر نمیده؟ اون اب هم بخواهن بخورن برنامه ها ازت اجازه میخواهن اینش خوب هست ولی یکم دیواننه کننده هست
شما چه آنتی ویروس هایی داریید؟خب میشه کاری کرد گیر نده ولی اونوقت نبودش بهتره.

AM3
2013-08-09, 00:00
دوست عزیز کومودو یکی از بهترینهاست سایت AV-TESTبرید ونتایج انتی ویروسها رو روی ویندوز سون ببینید قسمت کاربران خانگی کومودو چهارم هست از خیلی انتی ویروسهای مشهور وپولی بهتر عمل کرده تو سرعت نت هم هیچ تاثیری نداره قسمت مربوط به IDM هم وقتی ازتون سوال پرسید شما بجای گزینه اجازه دادن باید گزینه سوم که انتخاب قوانین هست رو انتخاب کنید و گزینه مجاز رو انتخاب کنید در اخر برای اطمینان از قدرت شناسایی کومودو میتونید به قسمت تست انتی ویروسها در همین سایت برید ونتایج رو ببینید من یک سالی میشه کومودو دارم وتا حالا ویروسی نشدم

raze
2013-08-09, 00:26
شما چه آنتی ویروس هایی داریید؟خب میشه کاری کرد گیر نده ولی اونوقت نبودش بهتره.
پست یک نوشتم

دوست عزیز کومودو یکی از بهترینهاست سایت AV-TESTبرید ونتایج انتی ویروسها رو روی ویندوز سون ببینید قسمت کاربران خانگی کومودو چهارم هست از خیلی انتی ویروسهای مشهور وپولی بهتر عمل کرده تو سرعت نت هم هیچ تاثیری نداره قسمت مربوط به IDM هم وقتی ازتون سوال پرسید شما بجای گزینه اجازه دادن باید گزینه سوم که انتخاب قوانین هست رو انتخاب کنید و گزینه مجاز رو انتخاب کنید در اخر برای اطمینان از قدرت شناسایی کومودو میتونید به قسمت تست انتی ویروسها در همین سایت برید ونتایج رو ببینید من یک سالی میشه کومودو دارم وتا حالا ویروسی نشدم

شما با اینکه من دو تا اون انتی ویروس رو دارم بازم پیشنها میدید این فایر وال رو نصب کنم؟ در کنار کدوم انتی ویروس هام؟

AM3
2013-08-09, 02:28
دوست عزیز من منظورم سوییت کامل کومودو هست هم انتی ویروس هست و هم فایروال باز هم اگه دوست دارید فقط از فایروالش استفاده کنید من یه مدتی روسیستم کومودو و شوت 32 با هم داشتم فایروال کومودو در حالت کاربر بود چون همه میدونن فایروال کومودو بی نظیره وهر برنامه ای تا میخواست به نت وصل بشه هشدار میداد وفایروال شوت 32 روی اتوماتیک مود بود

MAJID55
2013-08-10, 02:47
دوستان من از یک برنامه ذخیره فایلهای flvاستفاده می کنم برای دریافت ویدیوهای انلاین تا کنون برنامه دیگه ای تو این ضمینه ندیدم که این قابلیت را داشته باشه اما مشگل این برنامه بنا به نیازم باید برای دانلود فایلها به نت متصل باشد ولی برای جلوگیری از غیر فعال شدن بدلیل اتصال به سایت خودش باید اون پورت و ایپی مربوطه را پیدا کنم و از طریق فایروال اون پورت را ببندم حالا مشگل اینه چطوری عملکرد این برنامه را مانیتور کنم تا اون پورت و ایپی را پیدا کنم؟؟

native
2013-08-10, 02:50
با دستور netstat -n

MAJID55
2013-08-10, 02:58
با دستور netstat -n

ممنون ولی در خروجی این فرمان اشاره ای به برنامه و پورتهای که از ان طریق به نت متصل شده است نمی شود بازم تشکر می کنم لطف فرمودید

mz_amir
2013-08-10, 13:46
شما یه کار دیگه هم می تونی بکنی.

به مسیر c/windows/system32 برو و فایل host رو با نوت پد باز کن و ادرس سروری که نرم افزار برای چک کردن لایسنس ازش استفاده می کنه رو ویرایش کن.در ضمن کنار ادرس , پورت هم ذکر شده.

KuRdIsTaNp30
2013-08-10, 15:44
سلام
از نرم افزار CurrPorts v1.97 استفاده کن
موفق باشي

MAJID55
2013-08-10, 18:18
شما یه کار دیگه هم می تونی بکنی.

به مسیر c/windows/system32 برو و فایل host رو با نوت پد باز کن و ادرس سروری که نرم افزار برای چک کردن لایسنس ازش استفاده می کنه رو ویرایش کن.در ضمن کنار ادرس , پورت هم ذکر شده.

مشگل همینه که ادرس اون سرور را نمیدونم و گرنه که دیگه مشگلی نبود دوست خوبم

mz_amir
2013-08-10, 23:25
مشگل همینه که ادرس اون سرور را نمیدونم و گرنه که دیگه مشگلی نبود دوست خوبم

باید اسم سرورش هم نام و یا شبیه به نام نرم افزار باشه ویا یه نشانه ای تو اسم سرور باشه که بشه فهمید برای اون نرم افزاره.

salt
2013-08-19, 23:30
سلام دوستان راه حلی برای نصب نشدن آبدیت ها پیدا نشده؟چیکار باید کرد؟برای بنده هم هر کار میکنم دانلود میشن ولی نصب نمیشه.

sgac
2013-08-20, 03:07
دوستان آنتی ویروس کومودو رو از سایت خودش بگیرم بهتره یا از سایت سافت 98 ؟

از سایت خودش حجمش بیشتره !

A B A D A N
2013-08-20, 03:11
یه سوال ؟
میگم دوست عزیز شما کرک internet security comodo داری که دنبال آموزش میگردی ؟

هیچ فرقی نمیکنه دوست عزیز

N!MA
2013-08-20, 03:26
دوستان آنتی ویروس کومودو رو از سایت خودش بگیرم بهتره یا از سایت سافت 98 ؟

از سایت خودش حجمش بیشتره !

درود.
اینکه شما میگی از سایت خودش حجمش بیشتره احتمالاً 2تا دلیل داره :
1- شامل نسخه های 32 و 64 بیتی با هم هست
2- بخاطر Multi Language بودن نرم افزار باشه:P

A B A D A N
2013-08-20, 03:41
عاقا نمیدونم تاثیر داره ولی خوب من الان خودم کومودو دارو و چند ماهی میشه که دارم استفاده میکنم و حتی بیشتر از 5 باره که ونیدوز عوض کردم و اینو نصب کردم و هی آپدیت کردم
چند بار اول این مشکل رو داشتم تا بعدش فهمیدم اشکالش از کجا بود
به نظره خودم اینطوریه که وقتی داری اپدیت میکنی یه دیس یک ثانیه ایجاد بشه اپدیت قطع میشه
مثلا خود دانلود مینجیر وقتی دیس تویه یه فایل میوفته خودش ادامه میده و صبر میکنه که دیس رفع بشه و ادامه بده که اینها همش تو چند ثانیه انجام میشن ولی اگه با خود مرورگر بخوایی دانلود کنی میبینی بعد گاهی نمیشه یک فایل رو دانلود کنی و وصط دانلود هی قطع میشه و باید از اول دانلود کنی
آپدیت این آنتی ویروس هم فکر کنم اینطوری باشه
البته این نظر شخصی و تجربی خودم هست
حتی دیشب هم واسه آخرین بار ویندوز عوض کردم و نصبش کردم و آپدیت کردم و یک بار اینوطری اذیتم کرد

mz_amir
2013-08-20, 14:48
دوستان اگه نتونستید مشکل رو حل کنید بهتره از اپدیت افلاین این انتی ویروس استفاده کنید.

salt
2013-08-21, 02:02
سلام دوستانی که مثل بنده مشکل دارن از خود سایت اصلی کومودو برنامه رو دانلود و نصب کنند که حجمش هم 142 مگ هست ولی اینجا 45 مگ هست انشالا مشکلشون مثل بنده حل بشه.

sgac
2013-08-30, 03:40
من کومودو رو نصب کردم ولی به صورت اتوماتیک نشسته جای فایروال ویندوزم ! مشکل از کجاست ؟

sgac
2013-08-30, 17:52
به نظرتون فایروال ویندوزم رو آف کنم ؟

OmidMohsen
2013-08-30, 17:54
خب فایروال کومودو که از خود ویندوز قویتره به نظرم آف باشه بهتره

TUROK
2013-08-30, 17:56
بله منم که نصب کردم خودم فایروال ویندوز رو غیرفعال کردم شما فایروال خود ویندوز رو غیرفعال کنید تا فایروال کومودو کار خودشو انجام بده

KeyhanKM
2013-08-31, 07:50
میشه بگید این مشکل از چیه[-(

KeyhanKM
2013-08-31, 07:53
بگید این مشکل از چیه؟ اگه بازم این مشکل پیش اومد بیزحمتاً طرز نصب آپدیت آفلاین رو تئضیح بدبد.[-O<

Se4fl0w3r
2013-08-31, 11:15
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس کومودو ورژن 5.8 به بالا :

روش آپدیت آفلاین :

KeyhanKM
2013-09-02, 13:47
ببخشید من با آنتی ویروس comodo Internet security کاری کردم که به پچ IDM مشکل نرسونه.اما انگار با این کار دیگر تروجان هارو هم شناسایی نمیکنه:((
حالا چیکار کنم؟!

KeyhanKM
2013-09-02, 16:48
ترو خدا کمک کنید از همه ی ویروس های جناب assistant با یکیش هم کاری نداشت:((

N!MA
2013-09-02, 17:10
ترو خدا کمک کنید از همه ی ویروس های جناب assistant با یکیش هم کاری نداشت:((

درود.

دوست عزیز شما چند پست بالاتر رو بخونید شاید مشکل شما حل شد.
پست دوست عزیزمون gahan3020 ([Only registered and activated users can see links])

brnudi
2013-09-04, 23:54
دوستان گرامی یه سوال داشتم:
کسی با کمودو فایر وال رایگان نسخه 6 کار کرده . میخواستم بدونم نسبت به نسخه 6 چطوره (اخه شنیدم باگهایی داره)