PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشـکل حـل شــده مشکل با upload center office 2013

SecureAnywhere
2016-01-12, 10:58
سلام دوستان آفیس 2013 نصب کردم این قسمت بصورت آتو بعد از هر بار خاموش روشن کردن سیستم میاد بالا نمیدونم چی هست ! در قسمت استارت آپ ویندوز و همچنین نورتون سکوریتی هم وجود نداره که Disableش کنم ...

[Only registered and activated users can see links]

SecureAnywhere
2016-01-12, 16:32
خب دوستان مجبور شدم به روش خودم مشکل رو حل کنم... انگار دوستان هم مثل ما درگیر امتحانات دانشگاه هستن و سرشون شلوغه:D

برای حل این مشکل:

در قسمت سرچ ویندوزتون ( یا از طریق استارت و یا فشردن کلید های Win + R ) برنامه Run رو باز کنید و تایک کنید: regedit.exe سپس اینتر بزنید و مسیر زیر رو طی کنید:

HKEY_CURRENT_USER ------> Software -----> Microsoft ------> Windows ------> CurrentVerison ------> Run

البته طبق پیشنهاد خود مایکروسافت این کار رو نباید انجام بدید ( نباید upload center ) غیر فعال و یا پاک بشه.( مشکلی ایجاد نمیکنه البته من انجام دادم )

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])