PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پر بودن فلش اما عدم نمایش فایلها

ramtinaref
2016-02-28, 22:53
سلام و خسته نباشید . من یه فلش 16 دارم که 7 تا فایل .ts توی 7 تا فولدر توی 1 فولدر دیگه هست . حالا مشکل اینه که اون 7 تا فایل نیستن . فولدرها همه هستم ولی هیچ چیز دیگه ای نیست . چجوری میتونم اون فایلها رو بیرون بکشم ؟؟ در ضمن حجم فولدر دقیقا اندازه حجم همون 7 تا فایله . خیلی ضروریه و فایلها حیلی حیاتیه . لطفا راهنمایی کنید . با تشکر !!

YasserDivaR
2016-02-29, 00:03
سلام و خسته نباشید . من یه فلش 16 دارم که 7 تا فایل .ts توی 7 تا فولدر توی 1 فولدر دیگه هست . حالا مشکل اینه که اون 7 تا فایل نیستن . فولدرها همه هستم ولی هیچ چیز دیگه ای نیست . چجوری میتونم اون فایلها رو بیرون بکشم ؟؟ در ضمن حجم فولدر دقیقا اندازه حجم همون 7 تا فایله . خیلی ضروریه و فایلها حیلی حیاتیه . لطفا راهنمایی کنید . با تشکر !!

از این برنامه استفاده کنید جهت نمایان کردن فایل های مخفی

CARDINAL
2016-02-29, 00:05

اول از همه مطمئن بشید سیستم ویروسی نباشه.

هیدن سیستم را باز کنید اگر فایلها مشاهده شدن با نرم افزار زیر از قسمت Advanced میتونید فایلها را به حالت عادی برگردانید:

RL Vision Flash Renamer 6.73 + Portable تغییر نام دسته جمعی فایل ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links]

ramtinaref
2016-02-29, 00:29
از این برنامه استفاده کنید جهت نمایان کردن فایل های مخفی

هیچ تغییری نکرد

اول از همه مطمئن بشید سیستم ویروسی نباشه.

هیدن سیستم را باز کنید اگر فایلها مشاهده شدن با نرم افزار زیر از قسمت Advanced میتونید فایلها را به حالت عادی برگردانید:

RL Vision Flash Renamer 6.73 + Portable تغییر نام دسته جمعی فایل ([Only registered and activated users can see links])

کارهایی که گفتید در folder options رو انجام دادم اما اصلن فایلی در اون پوشه ها ظاهر نمیشه که حالا بخوام drag & drop کنمشون !!
سیستم هم ویروسی نیست . هم kaspersky 2016 نصبه و هم فلشو روی یه سیستم دیگه امتحان کردم همین مشکلو داشت . تلویزیون هم همینجوری نشون میداد . البته مطمئنم که اون 7 تا فایل پاک نشدن چون با EaseUS Partition Master ، فشو copy data کردم روی یهارتیشن چدید و عین اینکه 15 گیگ فایلو بخواد کپی کنه ، همین کارو کرد . البته توی پارتیشن چدید هم همه چی مثل فلش بود .

راه دیگه ای برای دیدن این فایلها نیست ؟؟ نرم افزار های ریکاوری هم پیداشون نکردن !

BLACKY
2016-02-29, 01:09
هیچ تغییری نکرد

کارهایی که گفتید در folder options رو انجام دادم اما اصلن فایلی در اون پوشه ها ظاهر نمیشه که حالا بخوام drag & drop کنمشون !!
سیستم هم ویروسی نیست . هم kaspersky 2016 نصبه و هم فلشو روی یه سیستم دیگه امتحان کردم همین مشکلو داشت . تلویزیون هم همینجوری نشون میداد . البته مطمئنم که اون 7 تا فایل پاک نشدن چون با EaseUS Partition Master ، فشو copy data کردم روی یهارتیشن چدید و عین اینکه 15 گیگ فایلو بخواد کپی کنه ، همین کارو کرد . البته توی پارتیشن چدید هم همه چی مثل فلش بود .

راه دیگه ای برای دیدن این فایلها نیست ؟؟ نرم افزار های ریکاوری هم پیداشون نکردن !

با این نرم افزار هم یه تست بزنید

ramtinaref
2016-02-29, 16:04
با این نرم افزار هم یه تست بزنید

هیچ تغییری نکرد . هیچ فایلی رو شناسایی نکرد .

OVERWATCH
2016-02-29, 16:07
هیچ تغییری نکرد . هیچ فایلی رو شناسایی نکرد .

شما اول مطمئن بشید که سیستم تون هیچ ویروسی نداره و ویروسی نیست
بعد از طریق نرم افزار anti hidden فایل های مخفی فلش تون رو از حالت مخفی
در بیارید
Google ([Only registered and activated users can see links]=%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF +%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87+anti+hidden)

ramtinaref
2016-02-29, 16:12
در بیارید
Google ([Only registered and activated users can see links]=%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF +%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87+anti+hidden)

سیستم ویروسی نیست . این برنامه هم چیزی پیدا نگرد

OVERWATCH
2016-02-29, 16:16
سیستم ویروسی نیست . این برنامه هم چیزی پیدا نگرد

پس مشکل از hidden بودن فایل ها نیست و فایل ها مخفی نیستن
احتمالا مشکل از طرف فلش تونه توسط فلش تون فایل اجرا کنید و انتقال بدین
بببیند مشکلی نداره ؟ اگر مشکل داشت باید ببرینش گارانتی

BLACKY
2016-02-29, 16:22
در بیارید

حالا که بحث این نرم افزار شد
من چند وقت پیش تست کردم
فقط فایل ها رو پیدا میکرد
ولی گزینه ای برای اینکه بشه فایل هایی که پیدا کرده رو جایی کپی کرد یا از فایل ها بشه استفاده کرد توش وجود نداره
شما خودت با این برنامه کار کردی؟

ramtinaref
2016-02-29, 16:23
پس مشکل از hidden بودن فایل ها نیست و فایل ها مخفی نیستن
احتمالا مشکل از طرف فلش تونه توسط فلش تون فایل اجرا کنید و انتقال بدین
بببیند مشکلی نداره ؟ اگر مشکل داشت باید ببرینش گارانتی

خیر فلش مشکلی در زیمنه اجرای فایل یا انتقال نداشت .

OVERWATCH
2016-02-29, 16:33
حالا که بحث این نرم افزار شد
من چند وقت پیش تست کردم
فقط فایل ها رو پیدا میکرد
ولی گزینه ای برای اینکه بشه فایل هایی که پیدا کرده رو جایی کپی کرد یا از فایل ها بشه استفاده کرد توش وجود نداره
شما خودت با این برنامه کار کردی؟

بله در خیلی از موارد که فلشم ویروسی میشد ویروس رو پاک میکردم
اطلاعات رو هم مخفی میکرد با کمک این نرم افزار فایل ها از حالت مخفی
خارج میشدن و راحت قابل استفاده بودن نرم افزارش در این حد پیشرفته
نیست که شما بعد از این که فایل های مخفی رو پیدا کردی جایی کپی
یا انتقال شون بدی ولی برا در پیدا کردن فایل ها از حالت فشرده خیلی
مفیده و کاربرد داره

BLACKY
2016-02-29, 16:42
بله در خیلی از موارد که فلشم ویروسی میشد ویروس رو پاک میکردم
اطلاعات رو هم مخفی میکرد با کمک این نرم افزار فایل ها از حالت مخفی
خارج میشدن و راحت قابل استفاده بودن نرم افزارش در این حد پیشرفته
نیست که شما بعد از این که فایل های مخفی رو پیدا کردی جایی کپی
یا انتقال شون بدی ولی برا در پیدا کردن فایل ها از حالت فشرده خیلی
مفیده و کاربرد داره

من الان متوجه نشدم باز

ببین عزیز من چند وقت پیش با این برنامه اسکن کردم یه فلش رو
تمام اطلاعات رو شناسایی کرد
بعد خب اطلاعات رو وقتی شناسایی میکنه اون طرفی که اطلاعات رو میبینه به صورت لیست خب میخواد اطلاعاتش رو برداره دیگه
ولی این نرم افزار فقط میگه این اطلاعات هست توی فلش ولی دیگه نمیزاره برداری
که اینجوری نرم افزارش به درد نمیخوره که (چون خودمون که میدونیم چیا توی فلش یا رم هست فقط میخوایم بهش دسترسی پیدا کنیم و برشون داریم دیگه که هیچ گزینه Save ی چیزی نداره

OVERWATCH
2016-02-29, 16:56
من الان متوجه نشدم باز
ببین عزیز من چند وقت پیش با این برنامه اسکن کردم یه فلش رو
تمام اطلاعات رو شناسایی کرد
بعد خب اطلاعات رو وقتی شناسایی میکنه اون طرفی که اطلاعات رو میبینه به صورت لیست خب میخواد اطلاعاتش رو برداره دیگه
ولی این نرم افزار فقط میگه این اطلاعات هست توی فلش ولی دیگه نمیزاره برداری
که اینجوری نرم افزارش به درد نمیخوره که (چون خودمون که میدونیم چیا توی فلش یا رم هست فقط میخوایم بهش دسترسی پیدا کنیم و برشون داریم دیگه که هیچ گزینه Save ی چیزی نداره

عزیز ببین کاربرد این برنامه بیشتر مال وقتیه که ویروس ها فلش تون
رو ویروسی کردن شما ویروس ها رو پاک میکنید ولی فایل ها مخفی هستن
و به اطلاعات فلش تون نیاز دارید و توسط تنظیم show hidden توی folder option
ویندوز میتونید اطلاعات رو بببیند و در حالت عادی قابل دیدن نیست این برنامه فایل
ها رو از حالت مخفی در میاره که شما بصورت عادی بتونید به فایل هاتون دسترسی
داشته باشید دیگه نیازی نباشه تیک show hidden files رو فعال کنید فقط همین
یا مثلا فایل هایی که مخفی کردین رو بهشون در حالت عادی دسترسی داشته باشید
وقتی هم که این نرم افزار فایل هارو از حالت مخفی خارج میکنه فقط ادرس شون رو
نشون همین و بس دیگه نمیتونید روی فایل هایی که unhide شدن عملیات هایی مثل
کپی یا انتقال انجام بدین مثلا نمیتونید روی هارد تون یا روی فلش تون کپی شون کنید

@};-

NIGHT'S KING
2016-02-29, 17:04

با سلام و دورد
به قسمت Run رفته و عبارت CMD را در آن تایپ کنید و کلید Enter را بزنید. (برای باز کردن Run کلید ترکیبی Start + R را بزنید.)
پس از باز شدن CMD عبارت زیر را در آن بنویسید. توجه کنید دستور پایین برای حافظه ایست که به درایو f وصل شده است.یعنی اگر نام درایورتون f هست تو دستور پایین تایپ کنید f
و اگر چیزه دیگری هست باید همون نام را تایپ کنید :
attrib -s -h -r f:/*.* /s /d

حالا کلید enter را فشار دهید و تا اجرا شدن دستور صبر کنید.(ممکن است این عملیات تا چند دقیقه طول بکشد.)

ramtinaref
2016-02-29, 17:51
با سلام و دورد
به قسمت Run رفته و عبارت CMD را در آن تایپ کنید و کلید Enter را بزنید. (برای باز کردن Run کلید ترکیبی Start + R را بزنید.)
پس از باز شدن CMD عبارت زیر را در آن بنویسید. توجه کنید دستور پایین برای حافظه ایست که به درایو f وصل شده است.یعنی اگر نام درایورتون f هست تو دستور پایین تایپ کنید f
و اگر چیزه دیگری هست باید همون نام را تایپ کنید :
attrib -s -h -r f:/*.* /s /d

حالا کلید enter را فشار دهید و تا اجرا شدن دستور صبر کنید.(ممکن است این عملیات تا چند دقیقه طول بکشد.)

این دستور هم جواب نداد . قبل از همه چی این راهو پیدا کرده بودم که جواب نداد . 2 تا از فایلهایی که توی ریشه ی فلش بودن رو نمایان کرد اما اون 7 تا فایلی که توی اون ساب فولدر ها بود رو پیدا نکرد .

مشکل اصلی سر اینه که این فایلها عملا اصلا وجود نداره مه حالا با راه ها یا نرم افزارهایی که شما دوستان معرفی کردید ، اونها را از هاید خارج کرد . اما در عین حال این فایها پاک هم نشدن چون هیچ برنامه ریکاوری ای ، این فایلها رو به عنوان پاک شده پیدا نکرد . در ثانی یه برنامه ای برای امیج گیری از فلش هم نصب کردم و از اون یه امیمج گرفتم و دقیقا انگار 15 گیگ فایل وجود داشته باشه ، از اونها یمیج گرفت . اما فایل ایمیج خراب بود و mount نمیشد . برنامه قوی ای برای امیج گرفتن میشناسید ؟؟ شاید مشکلش حل بشه !! . یا مثلا فایل اکسپلورر برای بوت موجو هست که شاید اون بتونه این فایلها رو ببینه !

NIGHT'S KING
2016-02-29, 17:55
این دستور هم جواب نداد . قبل از همه چی این راهو پیدا کرده بودم که جواب نداد . 2 تا از فایلهایی که توی ریشه ی فلش بودن رو نمایان کرد اما اون 7 تا فایلی که توی اون ساب فولدر ها بود رو پیدا نکرد .

مشکل اصلی سر اینه که این فایلها عملا اصلا وجود نداره مه حالا با راه ها یا نرم افزارهایی که شما دوستان معرفی کردید ، اونها را از هاید خارج کرد . اما در عین حال این فایها پاک هم نشدن چون هیچ برنامه ریکاوری ای ، این فایلها رو به عنوان پاک شده پیدا نکرد . در ثانی یه برنامه ای برای امیج گیری از فلش هم نصب کردم و از اون یه امیمج گرفتم و دقیقا انگار 15 گیگ فایل وجود داشته باشه ، از اونها یمیج گرفت . اما فایل ایمیج خراب بود و mount نمیشد . برنامه قوی ای برای امیج گرفتن میشناسید ؟؟ شاید مشکلش حل بشه !! . یا مثلا فایل اکسپلورر برای بوت موجو هست که شاید اون بتونه این فایلها رو ببینه !

یک راه دیگر
این فایل را که قرار میدم را دانلود کنید و سپس در فلش کپی نمایید و اجرا کنید.

ramtinaref
2016-02-29, 20:55
یک راه دیگر
این فایل را که قرار میدم را دانلود کنید و سپس در فلش کپی نمایید و اجرا کنید.

جناب لینک کار نمی کنه .

BLACKY
2016-02-29, 20:59
جناب لینک کار نمی کنه .

لینک تست شد سالمه و مشکلی نداره

ramtinaref
2016-02-29, 21:25
[Only registered and activated users can see links](141).png

NIGHT'S KING
2016-02-29, 21:38
این لینک را امتحان کنید :

[LINK-VIEW][Only registered and activated users can see links][/LINK-VIEW]

ramtinaref
2016-02-29, 22:13
این لینک را امتحان کنید :

[LINK-VIEW][Only registered and activated users can see links][/LINK-VIEW]

run as admin می کنم که ارور access denied میده . غیر از اون هم cmd باز میشه و سریع بسته میشه . در هر دو حالتهم هیچ تغییری توی فایلها ایجاد نمیشه !!

Click4u
2016-02-29, 22:31
اگه مشکل حجم ندارین این نرم افزار رو دانلود کنین ===> Directory Opus Pro 11.13 Build 5564 فایل منیجر برای ویندوز ([Only registered and activated users can see links])

من چندین بار به این مشکل برخورد کردم که با این فایل منجر مشکل حل شده ، یعنی هر چی داخل فلش مموریت باشه مطمئن باشید نشون میده.

ramtinaref
2016-03-01, 16:51
اگه مشکل حجم ندارین این نرم افزار رو دانلود کنین ===> Directory Opus Pro 11.13 Build 5564 فایل منیجر برای ویندوز ([Only registered and activated users can see links])

من چندین بار به این مشکل برخورد کردم که با این فایل منجر مشکل حل شده ، یعنی هر چی داخل فلش مموریت باشه مطمئن باشید نشون میده.

خیلی امیدوار بودم که این برنامه پیداشون کنه ولی اینم پیداشون نکرد !!

H O 3 E I N
2016-03-01, 17:06
شما که همه راه ها رو امتحان کردید این برنامه رو هم امتحان کنید امیدوارم درست بشه.
Usbfix ([Only registered and activated users can see links])

ramtinaref
2016-03-01, 18:54
شما که همه راه ها رو امتحان کردید این برنامه رو هم امتحان کنید امیدوارم درست بشه.
Usbfix ([Only registered and activated users can see links])

خیلی ممنون از شما دوستان عزیز از این همه راهی که گفتید ولی متاسفانه این اخری هم جواب نداد . من هنوز هم منتظر راه های دیگه هستم !!

YasserDivaR
2016-03-01, 19:00
خیلی ممنون از شما دوستان عزیز از این همه راهی که گفتید ولی متاسفانه این اخری هم جواب نداد . من هنوز هم منتظر راه های دیگه هستم !!

دوست عزیز چندین روش مجزا و صد در صد عملی رو دوستان بهتون پیشنهاد کردن و میگین نمیشه و نشد

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

این آخرین روش هست قسمت قرمز رو فعال و تیک ابی رو بردارین تا همه فایل های مخفی نمایش داده بشه

و بهتره که به یه فرد وارد مراجعه کنید / یه خدمات کامپیوتری تا براتون حل کنه

ramtinaref
2016-03-01, 19:51
دوست عزیز چندین روش مجزا و صد در صد عملی رو دوستان بهتون پیشنهاد کردن و میگین نمیشه و نشد

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

این آخرین روش هست قسمت قرمز رو فعال و تیک ابی رو بردارین تا همه فایل های مخفی نمایش داده بشه

و بهتره که به یه فرد وارد مراجعه کنید / یه خدمات کامپیوتری تا براتون حل کنه

این راه رو هم امتحان کرده بودم . جواب نداد . حتما به خدمات مراجعه میکنم . با تشکر !