PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کرک بازی unravel

mamad66
2016-10-07, 11:51
باسلام
کسی کرک بازی unravel رو داره؟
عزاداری هاتون قبول.

Dark Knight
2016-10-07, 12:10
باسلام
کسی کرک بازی unravel رو داره؟
عزاداری هاتون قبول.

سلام

این بازی از قفل Denuvo استفاده میکند و فعلا کرک نشده معلوم هم نیست چه زمانی کرک بشه

باید با سی دی کی اشتراکی استفاده کنید

mamad66
2016-10-07, 12:21
ین بازی از قفل Denuvo استفاده میکند و فعلا کرک نشده معلوم هم نیست چه زمانی کرک بشه

باید با سی دی کی اشتراکی استفاده کنید
من این بازی رو از سایت TopDownloadha دانلود کردم و نوشته بود fullunlock ولی اجرا نمیشه. سی دی اشتراکی چی هست؟ از کجا باید تهیه کنم؟ تو سایت هستش؟

Dark Knight
2016-10-07, 12:29
من این بازی رو از دانلود کردم و نوشته بود fullunlock ولی اجرا نمیشه. سی دی اشتراکی چی هست؟ از کجا باید تهیه کنم؟ تو سایت هستش؟

CD Key کد ۱۶ حرفی میباشد که به شما اجازه میدهد بازی را بدون مشکل اجرا کنید و به بازی کردن بپردارید. تا وقتی کرک برای بازی یا نرم افزاری منتشر نشود، شما ناچارید که به صورت قانونی، مبلغ واقعی (مبلغی چند برابر کرک) آن بازی یا نرم افزار را بپردازید تا بتوانید از آن استفاده کنید

سرچ کنید سایت برای فروش cdkey هست

قیمتش 2,000 تومان–7,000 تومان

mamad66
2016-10-07, 13:14
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
این پیغام رو به من نشون میده. جایی برای وارد کردن سی دی کی نداره.

AZZARO 2018
2016-10-07, 17:20
این پیغام رو به من نشون میده. جایی برای وارد کردن سی دی کی نداره.

دوست عزیز انگار متوجه نیستی؟ خب بزار من متوجهت کنم...
بازیای شرکت EA برروی شبکه ای به نام Origin که متعلق به EA هست منتشر میشن...
این بازیها از قفل Denouvo برخوردارند و به راحتی کرک نمیشن...
برای بازی کردن میتونید نسخه ی اورجینال رو خریداری کنید، و یا سیدی کی اشتراکی بخرید...
برای فعالسازی بازی هم به نرم افزار Origin نیاز دارید...
این ارور هم به دلیل نصب نبودن این نرم افزاره.

mamad66
2016-10-07, 23:46
رفتم تمام زیر و بمشو در آوردم و فهمیدم چی به چیه. ممنون از راهنماییتون.