PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای کپی کردن فایل درمموری

javaheri69
2016-12-09, 14:43
با سلام..یک مموری 2 گیگ دارم..تعدادی اهنگ داخلش ریختم هنوز 1 کیک دیگه جا داره ولی ارور میده..2 سه بارم فرمت کردم ولی بازم همون طوره..اینم عکس ..مشکل از کجاست؟؟ [Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]

breakfast
2016-12-09, 14:51
خطای میگه که باید ntfs فرمت کنید درایو را فایل سیستم fat محدودیت داره

Rasoulia
2016-12-09, 15:10
با سلام..یک مموری 2 گیگ دارم..تعدادی اهنگ داخلش ریختم هنوز 1 کیک دیگه جا داره
سلام.fat32 محدودیت داره یا آهنگ کمتری بریزید یا تبدیل به ntfs بکنید که بفکر نکنم دومی به کارتون بید چون دستگاه ها این فرمت رو پشتیبانی نمی کنند ( شاید مدل های جدید بکنند که من اطلاعی ندارم )

javaheri69
2016-12-09, 18:42
سلام.fat32 محدودیت داره یا آهنگ کمتری بریزید یا تبدیل به ntfs بکنید که بفکر نکنم دومی به کارتون بید چون دستگاه ها این فرمت رو پشتیبانی نمی کنند ( شاید مدل های جدید بکنند که من اطلاعی ندارم )

S.H.E.I.K.H
2016-12-09, 18:51
نه ديگه بايد با فرمت ntfs فرمت كنيد

ŁųŇäŤįĆ
2016-12-09, 18:58
با سلام..یک مموری 2 گیگ دارم..تعدادی اهنگ داخلش ریختم هنوز 1 کیک دیگه جا داره ولی ارور میده..2 سه بارم فرمت کردم ولی بازم همون طوره..اینم عکس ..مشکل از کجاست؟؟ [Only registered and activated users can see links]
سلام
یه پوشه دیگه درست کن بقیه فایلها رو اونجا کپی کن

morteza31
2016-12-09, 19:07
با کدهایی میشه بدون از بین رفتن اطلاعات فرمت رو به ntfs تبدیل کرد که الان یادم نیس

breakfast
2016-12-09, 19:37
از برنامه EaseUS Partition Master برای تبدیل فت به ان تی اف اس استفاده کن
از خود ویندوز هم میتونی این کار را انجام بدی
How to Convert FAT Disks to NTFS ([Only registered and activated users can see links])

S.n0x.A
2016-12-10, 03:50
نحوه تبدیل کردن fat فلش مموری به ntfs ([Only registered and activated users can see links])

+ راه حل تبدیل نشدن فرمت fat32 به ntfs ([Only registered and activated users can see links])

+ سرچ کنید بازم تاپیک در این مورد هس

+تبدیل فرمت FAT به NTFS یا با لعکس بدون از دست دادن اطلاعات ([Only registered and activated users can see links])

و ....