PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مباحث مباحث و مشکلات آنتی ویروس G Data

MASOUD
2011-06-18, 16:44
[Only registered and activated users can see links]

بـــه نـــام خـــدا

با سلام
این تاپیک جهت مطرح کردن تمام مباحث و مشکلات اعم از نصب و فعالسازی، تنظیمات و ..... آنتی ویروس مربوطه ایجاد گردیده است.
لطفا تمام مشکلات و سوالات خود را در این تاپیک مطرح نمایید و از ایجاد تاپیک جداگانه خودداری کنید.

با تشکر

[Only registered and activated users can see links] مباحث و مشکلات آنتی ویروس G Data ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] تست رفتارشناسی نرم افزار امنیتی G Data ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] لایسنس و فعال ساز محصولات G Data ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] مرجع دانلود محصولات امنیتی G DATA ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] آموزش تنظیمات G DATA جهت افزایش امنیت و تنظیم فایروال برای اجازه یا مسدود کردن دسترسی برنامه ها به اینترنت ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] تاپیک مقالات، نکات و راهکارهای امنیتی ارائه شده توسط کمپانی G Data ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] آموزش نصب و فعالسازی محصولات امنیتی G Data ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ابزار اسکن آسیب پذیری های Meltdown و Spectre توسط شرکت امنیتی G DATA ([Only registered and activated users can see links])

Ɲɨϻα ƵαƥαƬѦ
2013-07-14, 11:39
دوستان عزیز کسی G-Data 2014 رو نصب کرده؟؟؟؟

مثل بیت دفندر تا یه فایلی رو خودش دانلود نکنه اجازه دانلود نمیده ...

کسی راه حلی نداره آیا؟؟؟؟

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

البته اگه این تیک رو ورداریم درست میشه ولی دیگه کلا نت رو اسکن نمی کنه :

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

R3Z4
2013-07-14, 14:09
من اینترنت سکیورتی 2014 رو دارم اون تیک سر جاشه ولی مثلا ی فایل زیپ 700-800 مگی دانلود میکنم وقتی دانلود از 85% گذشت شروع میکنه 5-6 بار ی فایل های باحجم های 400KB تا 3مگ رو اسکن میکنه موقع اسکن هم دانلود متوقف میشه!!! لامصب میبینی فایل 3 مگی رو تو 20ثانیه اسکن میکنه , فایل 400KB رو 1 دقیقه داره جون میده اسکن کنه. تو این زمان هم دانلود تعطیل شده:((
البته اینم هست که ی فایل زیر 1 مگی رو دانلود میکنم شروع میکنه ی فایل 2-3 مگی رو اسکن میکنه!!!:-?
البته منم قبلا آنتی ویروس 2012 رو داشتم بعد اینترنت سکیورتی 2014 رو نصبیدم لایسنس رو زدم رو این کار کرد! ی چیز ***** دیگه ای هم که داره آپدیتاشه حجم آپدیت رو که نشون نمیده ولی من که سرعت دانلودم 300 هست امروز آپدیت کنم فردا بازم بزنم آپدیت کنه 5 دقیقه طول میکشه نمیدونم حجم آپدیتاش بالاست یا سرعت سرورش افتضاحه!
کلا لایسنسم تموم بشه خلاص میشم از دستش:D

OmidMohsen
2013-07-22, 20:50
سلام دوستان من چند روز پیش جی دیتا اینترنت سکوریتی 2014 نصب کردم وقتی میخواستم برم تو اگسپلورر یا کنترل پنل و...........گیر میکرد و نمیومد تا اینکه حذفش کردم درست شد به نظرتون مشکل از چیه ممنون

mz_amir
2013-07-22, 20:57
باید حساسیت ریل تایمش رو پایین بیارید.(realTime sensety)

MoRe
2013-07-22, 21:05
مشخصات سیستمتون رو اگه میشه بنویسید چون من با نخسه توتال 2013 هیچ مشکلی نداشتم و واقعا از بی آزار ترین و بهترین آنتی ویروس های دنیاس ، نمیدونم چرا همچنین مشکلی رو پیش آورده

OmidMohsen
2013-07-22, 22:06
سلام اینم مشخصات سیستمم

Motherboard: GIGABYTE P41T-D3P
CPU:Intel E6600 3.6 giahertz 2 meg catch
POWERr: green GP 380A-SP
GRAPHIC: ATI 6570 DDR3 1GB 128bit
RAM: ADATA 2GB FBS 1333
راستی بعدش نمیشد انلاین اپدیتش کرد میزدم ارور میداد

MoRe
2013-07-22, 22:09
یه مقدار مشخصات سیستمتون پایین هستش ولی فک نمیکنم خیلی مشکل به این خاطر بوده باشه

نکنه شما دوتا آنتی ویروس رو کنار هم نصب کرده بودید؟

OmidMohsen
2013-07-22, 22:23
نه دوتا نصب نبود قبلش بول گرد نصب بود پاک کردم بعد اینو نصب کردم شایدم بد نصب شده بود
در ضمن الان کومودو اینترنت سکورتی نصب کردم بعضی موقع ها که میخوای بازش کنیریست اکسپلورر میده
بعدش وقتی میزنم اپدیت انلاین چند درصد میگیره بعد قطع میشه

MoRe
2013-07-22, 22:29
مشکل اینه که نباید چند تا آنتی ویروس رو روی ویندوز امتحان کنید پشت سر هم چون به مشکل میخورید اگه میخواید باید ویندوز جدید نصب کنید رو اون امتحان کنید

hasan7and
2013-07-24, 13:31
کسی میتونه در مورد کاهش سرعت سیستم در g-data مطالبی بگه؟

pooya.1999
2013-07-24, 13:35
انتی ویروسا کلا سرعت سیستمو کاهش می دن.این یه چیز عادیه!حالا این وسط بعضی ها زیاد بعضیا کم!
حالا شما یه کاری بکن.می خوام ببینم واقعا ا G-Data است یا نه!
وقتی سیستمت هنگ می کنه(یکدفعه ای)Task Mananger رو باز کن ببین کدوم برنامه خیلی داره از CPU استفاده می کنه.

hasan7and
2013-07-24, 13:41
نه میخوام ازش استفاده کنم.میخواستم ببینم سرعتو چقد کاهش میده.

pooya.1999
2013-07-24, 13:45
نه میخوام ازش استفاده کنم.میخواستم ببینم سرعتو چقد کاهش میده.
مگه من گفتم پاکش کن...=))
گفتم نگاه کن ببین واقعا G-Data است یانه؛یا مثلا مدتی غیر فعالش کن ببین درست میشه یا نه!اگه درست شد پس از G-Data است.بعد دیگه خواستی پاکش کن،نخواستی سرعت سیستمو تحمل کن!

MoRe
2013-07-24, 13:50
من که داشتم مثه نود32 میموند بنده خدا خیلی بی آزار و فوق العاده قویه ، البته من 2013 توتالشو نصب داشتم ، از نسخه 2014 خبر ندارم

hasan7and
2013-07-24, 14:15
دوست عزیز متوجه نمیشید چی میگم.
من میگم میخوام دانلود و نصب کنم آیا کسی استفاده کرده قبلا که ببینم چقد رو سیستم تاثیر میذاره یا نه؟
شما میگی نصب کن..........

Behdad
2013-07-24, 14:16
سلام به همه
آقا دیروز اومدیم این G Data رو تست کنیم
من نسخه G Data TotalProtection 2014 دانلود و نصبش کردم
اول که قیافشو دیدم گفتم که چه آنتی ویروس خوبیه.
بعدش که سیستم ری استارت کردم استارت آپ عالی بود از نورتون و کسپر و بیت زود تر اومد بالا سیستم. رفتم که آپدیتش کنم بدیهاش شروع شد :(
اول که بدون فیـلتر شـکن بودم آپدیت نشد و ارور داد و وقتی که فیـلتر شـکن باز کردم گذاشتم دیدم داره آپدیت میشه و خیلی خیلی طول کشید و بعد 45 دقیقه تازه موتور 1 تموم شده بود و موتور 2 هنوز مونده بود بعد چون خسته شده بودم کنسل کردم و مرورگر باز کردم و می خواستم یه عکس آپلود کنم وقتی آپلود تموم شد و وقتی آدرس زدم که باز شه دیدم اون پایین دیدم که G Data قبل از باز شدنش اسکن میکنه یه فایل 800 کیلوبایتی رو 6 دقیقه کامل طول داد و رفتم تو تنظیماتش دیدم که میشه این گزینه رو تغییر داد برا همین گذاشتم کمترین حجم یعنی 1 مگ بعدش یه عکس دیگه که 1 مگ بود باز کنم اونم یه 10 دقیقه طول کشید.
ولی خوبیش این بود که من یه فلش داشتم که فک میکردم یک ویروس داشت با نورتون و کسپر اسکن کردم دیدم هیچی نیست و با این G Dta که آپدیتش نکرده بودم اونو اسکن کردم و 2 تا ویروس توش پیدا کرد.
ولی این بدیاش خیلی اذیت میکنه حالا مخصوصا آپدیت هاش یعنی هر روز بخواد 2 تا موتور هاشو آپدیت کنه یه نیم ساعتی طول بکشه که این اصلا خوب نیست.
ولی در حال من خیلی باهاش حال کردم قدرتش هم خیلی خوب بود ولی به خاطر این بدیهاش مجبور شدم پاک کنم. بعد تو نتن در مورد آپدیت آفلاینش سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم.

pooya.1999
2013-07-24, 15:18
دوست عزیز متوجه نمیشید چی میگم.
من میگم میخوام دانلود و نصب کنم آیا کسی استفاده کرده قبلا که ببینم چقد رو سیستم تاثیر میذاره یا نه؟
شما میگی نصب کن..........
اهان فهمیدم شما چی میگی.
نه عزیز خیلی برنامه ی سبکیه!

hasan7and
2013-07-26, 21:08
من اینترنت سکیورتی 2014 رو دارم اون تیک سر جاشه ولی مثلا ی فایل زیپ 700-800 مگی دانلود میکنم وقتی دانلود از 85% گذشت شروع میکنه 5-6 بار ی فایل های باحجم های 400KB تا 3مگ رو اسکن میکنه موقع اسکن هم دانلود متوقف میشه!!! لامصب میبینی فایل 3 مگی رو تو 20ثانیه اسکن میکنه , فایل 400KB رو 1 دقیقه داره جون میده اسکن کنه. تو این زمان هم دانلود تعطیل شده:((
البته اینم هست که ی فایل زیر 1 مگی رو دانلود میکنم شروع میکنه ی فایل 2-3 مگی رو اسکن میکنه!!!:-?
البته منم قبلا آنتی ویروس 2012 رو داشتم بعد اینترنت سکیورتی 2014 رو نصبیدم لایسنس رو زدم رو این کار کرد! ی چیز ***** دیگه ای هم که داره آپدیتاشه حجم آپدیت رو که نشون نمیده ولی من که سرعت دانلودم 300 هست امروز آپدیت کنم فردا بازم بزنم آپدیت کنه 5 دقیقه طول میکشه نمیدونم حجم آپدیتاش بالاست یا سرعت سرورش افتضاحه!
کلا لایسنسم تموم بشه خلاص میشم از دستش:D
اگه نمیخوای من بد جور دنبال لایسنسشم داداش بده به من
مممنون

hasan7and
2013-07-26, 21:10
سلام

انتی ویروس سبکیه سرعت نت وpc رو پایین نمیاره ریل تایم سریع و قدرت شناسایی وحذف بالایی داره تنها مشکلش حجم اپدیت اولیه وروزانه هستش واینکه برای لود شدن صفحات اینترنتی وهمچنین دانلود یه پیام چند مگی رو میاره که میتونید از قسمت تنظیمات انتی ویروس موقتا غیر فعالش کنید

میشه بگید آپدیت کلی اولیه و آپدیت روزانش چقدره؟

MICROTEL
2013-07-26, 21:14
میشه بگید آپدیت کلی اولیه و آپدیت روزانش چقدره؟
اپدیت اولییش یه چیزی حدود 260 مگ واپدیت روزانش هم یه چیزی حدود 50 الی 70 مگ
البته اپدیت انجین اولش زیاد طول میکشه انجین دوم مشکلی نداره

hasan7and
2013-07-26, 21:19
مال تراس پورت 10-20 مگ بود زدم رفت
جی دیتا از دو موتور کسپر و دفندر استفاده میکنه؟
خوب خود این آنتی ویروسا که بدبختا خودشون روزانه 500کیلوبایت آپدیت ندارن که.......
اون همه آپدیت رو چیکار میکنه؟
برا روز مبادا میخواد؟!!!!!!

MICROTEL
2013-07-26, 21:46
مال تراس پورت 10-20 مگ بود زدم رفت
جی دیتا از دو موتور کسپر و دفندر استفاده میکنه؟
خوب خود این آنتی ویروسا که بدبختا خودشون روزانه 500کیلوبایت آپدیت ندارن که.......
اون همه آپدیت رو چیکار میکنه؟
برا روز مبادا میخواد؟!!!!!!
نه فعلا از دو موتور اوست وبیت -بعدا شاید موتور خود جی دیتا جایگزین موتور اوست بشه
انتی ویروس دوموتوره یکم اپدیتاش زیاده..
روز مبادا چیه... اپدیت به خاطر شناسایی جدیدترین مخربهاست که به دیتابیس انتی ویروس وارد میشه ....

hasan7and
2013-07-26, 22:04
مگه خود جی داتا موتور داره؟
شوخی میکردم در مورد آپدیت

MoRe
2013-07-27, 00:17

5 الی 7 مگ

Behdad
2013-07-27, 11:08
حجم روزانه 50 الی 70 مگ؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه جنگه؟
کلا روزی به 6 7 مگ نمیشه شما چجوری گفتی 90 مگ؟؟

R3Z4
2013-07-27, 14:26
دوستان حجم آپدیت رو از کجا اینطور دقیق میگید !؟ من دارم اصلا نشون نمیده که چقدر قراره دانلود کنه و یا چقدر دانلود کرد.
موتور اولیش که کلا رو اعصابه هر روز اگه بخوای آپدیت کنی کلا نیم ساعتی وقت آدمو میگیره موتور دومش بی آزاره 1 دقیقه هم نمیکشه آپدیتش:D
قدرت شناسایش عالیه تو آخرین تستی که رو آنتی ویروس ها انجام گرفته بود رتبه اول رو تو شناسایی ویروس بدست آورده بود.
همون طور که دوستان گفتن خیلی سبکه رو سرعت سیستم تاثیر زیادی نمیزاره ولی همون طور که بهداد هم گفت تو بخش آپلود و دانلود فایل تو نت خیلی گیر میده و اعصاب آدمو خراب میکنه. مثلا یه فایل 300 کیلوبایتی دانلود میکنی شروع میکنه یه فایل 2 مگی رو اسکن میکنه!!!:-??
یا تو دانلود یه فایل 700-800 مگی, 4-5 بار یه حجم حدود 2 مگ رو اسکن میکنه و موقع اسکن هم دانلود متوقف میشه تا اسکن تموم بشه که اسکن هم زمانش از 1 دقیقه تا 6 دقیقه متفاوته حالا فکر کنید یه فایلی رو که قراره نیم ساعت منتظر دانلودش بمونید باید 10-15 دقیقه هم باید منتظر اسکن آنتی ویروس بمونید تا دانلود تموم یشه.:!!

MoRe
2013-07-27, 20:27
دوستان حجم آپدیت رو از کجا اینطور دقیق میگید !؟ من دارم اصلا نشون نمیده که چقدر قراره دانلود کنه و یا چقدر دانلود کرد.
موتور اولیش که کلا رو اعصابه هر روز اگه بخوای آپدیت کنی کلا نیم ساعتی وقت آدمو میگیره موتور دومش بی آزاره 1 دقیقه هم نمیکشه آپدیتش:D
قدرت شناسایش عالیه تو آخرین تستی که رو آنتی ویروس ها انجام گرفته بود رتبه اول رو تو شناسایی ویروس بدست آورده بود.
همون طور که دوستان گفتن خیلی سبکه رو سرعت سیستم تاثیر زیادی نمیزاره ولی همون طور که بهداد هم گفت تو بخش آپلود و دانلود فایل تو نت خیلی گیر میده و اعصاب آدمو خراب میکنه. مثلا یه فایل 300 کیلوبایتی دانلود میکنی شروع میکنه یه فایل 2 مگی رو اسکن میکنه!!!:-??
یا تو دانلود یه فایل 700-800 مگی, 4-5 بار یه حجم حدود 2 مگ رو اسکن میکنه و موقع اسکن هم دانلود متوقف میشه تا اسکن تموم بشه که اسکن هم زمانش از 1 دقیقه تا 6 دقیقه متفاوته حالا فکر کنید یه فایلی رو که قراره نیم ساعت منتظر دانلودش بمونید باید 10-15 دقیقه هم باید منتظر اسکن آنتی ویروس بمونید تا دانلود تموم یشه.:!!

Web Protection رو خاموش کنید

R3Z4
2013-07-27, 21:53
[/B]

Web Protection رو خاموش کنید

خاموشه ولی بازم اسکن میکنه!!!:|

MoRe
2013-07-27, 22:06
خاموشه ولی بازم اسکن میکنه!!!:|

Parental ... رو هم خاموش کنید :D

mz_amir
2013-07-27, 22:07

میتونید با ابزار های مانیتورینگ پهنای باند , ترافیک مصرفی رو محاسبه کنید.

R3Z4
2013-07-27, 23:13
Parental ... رو هم خاموش کنید :D

اونم خاموشه ولی باز کار خودشو میکنه اسکنِ ...:D... :-??
البته یه چیزم بگم اول که لایسنس اورجینال گرفته بودم واسه Antivirus 2012 بود رو اون هم Web protection رو خاموش کرده بودم دیگه اسکن نمیکرد.
ولی لایسنس رو بعد چند ماه زدم رو G-Data Internet Security 2014 لایسنس رو قبول کرد و فعال شد ولی همه این کارارو که میگی کردم حتی G-Data رو کلاً غیر فعال میکنم ولی بازم تو ی فایل 700-800 مگی بعد از اینکه دانلود از 85% گذشتX_X اسکن ها شروع میشه:(

hasan7and
2013-07-29, 03:02
کسی میتونه یه فعالساز برای توتال جی دیتا بزاره؟

Dark Lord
2013-07-29, 03:06
کسی میتونه یه فعالساز برای توتال جی دیتا بزاره؟

چند بار درخواستتون رو مطرح می کنید ؟

تو تاپیک مربوطه مطرح کردید هر کسی داشته باشه میزاره دیگه

Labiate
2013-07-29, 03:29
ببین این کار میکنه!؟

User name: zyzoom3361
Password: 92GC54

ایناروهم امتحان کن بی زحمت

otherforum17149
R6I4CK
=============================
Otherforum13039
ELN8JN

ادغام شد/mz_amir

mz_amir
2013-07-29, 23:58

بسته شد/

Hamedki
2013-07-31, 07:26
حدود 6ماه دارم از سکیوریتی استفاده میکنم.
1.سرعت سیستم را که کاهش نداده
2.بدون ******** آپدیت میشه
3.برای چک کردن فایل آپلود و دانلود با تنظیمات غیر فعال میشه
4.کرک نداره و سریالش به زحمت گیر میاد
5.دو موتور قوی و همچنین دیسک رسکیو(Rescue Disk) می سازه.

sam7
2013-08-15, 13:35
سلام .

من یه مشکل تو آپدیت کردن Gdata Total protection 2014 دارم

.[Only registered and activated users can see links]

لطفا راهنماییم کنید .

A N G E L
2013-08-15, 13:38
دوست عزیز این اخطار مربوط میشه به غیر معتبر بودن لایسنس یعنی black list شده

OmidMohsen
2013-08-15, 13:40
بله منم یکبار لایسنس وارد کردم و بعد از زدن آپدیت این ارور رو میداد و مجبور شدم پاکش کنم شما میتونی لاینسش رو پاک کنی و بصورت تریال ازش استفاده کنی

alishmas
2013-08-15, 15:01
PLWS2-S3JNU-Q5MKT-6XGEQ-MAX8U
PLWS2-S3JNU-Q5MKT-6XGEQ-MAX8U

از این استفاده کن

Arch!Man
2013-08-22, 15:58
حدود 6ماه دارم از سکیوریتی استفاده میکنم.
1.سرعت سیستم را که کاهش نداده
2.بدون ******** آپدیت میشه
3.برای چک کردن فایل آپلود و دانلود با تنظیمات غیر فعال میشه
4.کرک نداره و سریالش به زحمت گیر میاد
5.دو موتور قوی و همچنین دیسک رسکیو(Rescue Disk) می سازه.
آقا منم به جمع G data پیوستم.گزینه 3 کدوم تنظیماتش هست؟ممنون

MICROTEL
2013-08-22, 16:37
آقا منم به جمع G data پیوستم.گزینه 3 کدوم تنظیماتش هست؟ممنون
از قسمت تنظیمات انتی ویروس تیک این گزینه رو بردارید :

hamidrb69
2013-08-22, 20:39
من از نسخه 2013 توتال سکیوریتیش استفاده کردم
فقط میتونم بگم عالیه !
سرعت سیستمو با این که 2 تا موتور داره خیلی کم کاهش میده
سرعت اسکنش خیلی زیاده ( به نظر من حتی از نود32 هم بیشتر )
آپیدتاش یه ذره پرحجمه ( چون دو تا موتور داره )
سریالش خیلی خیلی کمه ( واسه همین دیگه ازش استفاده نکردم )
میتونید خودتون از 30 روز تریالش استفاده کنید
اگه یه سرچ بزنید تو همین سایت 2 تا تاپیک در همین مورد نوشتم

alishmas
2013-08-22, 20:53
هیچ مشکلی از بابت سرعت نداره فقط هر 5 مین یه بار آپدیت میکنه

hasan7and
2013-08-22, 20:59
دوستان من استفاده کردم .
حالا ویژگی هاش:
1. فوقالعاده قوی
فوق العاده کارآمد
3.آپدیت اولیه خیلی بالا
4. تنظیمات مخصوص سیستم های ضعیف(من از این موردش خیلی خوشم اومد اصلا رو سیستم تاثیر نمی گذاشت)
5-اگه بتونی آپدیت اولیشو رد کنی بهترین گزینه است.
6محیط کاربری ساده و خوب
7.تنظیمات پیشرفته و عالی

A N G E L
2013-08-23, 00:06
4. تنظیمات مخصوص سیستم های ضعیف(من از این موردش خیلی خوشم اومد اصلا رو سیستم تاثیر نمی گذاشت)
دوست عزیز این تنظیمات که فرمودید باعث کاهش چشم گیر امنیت آنتی ویروس میشه آدم اگه بخواد این کارو کنه از آنتی ویروس های دیگه که سبک هستن استفاده کنه خیلی بهتره!!!

hasan7and
2013-08-23, 00:11
دوست عزیز این تنظیمات که فرمودید باعث کاهش چشم گیر امنیت آنتی ویروس میشه آدم اگه بخواد این کارو کنه از آنتی ویروس های دیگه که سبک هستن استفاده کنه خیلی بهتره!!!
خیلی باعث کم شدن امنیت نمیشه خوب بالاخره شیر شیره چه زخمی چه سالم و گرگم گرگه.
راستی من گفتم سیستم ضعیف.نه همه

alishmas
2013-08-23, 03:16
1. سیستم کند نمیکنه / 2. بدون ******* آپدیت میشه نکته : هنگام نصب و رجیستری ******* خاموش باشه / 3. real time scan بسیار قوی و نامحسوسی داره به طوری که حجم بسیار کمی از cpu اشغال میکنه /4. در مورد آپدیت : روزای اول آپدیت طولانی داره ولی رفته رفته تعداد آپدیت ها زیاد اما با حجم وزمان بسیار کم داره

danesh2009
2013-09-06, 11:51
راهنمایی جامع در مورد G Data InternetSecurity 2014

1- اگر از ویندوز 8.1 استفاده میکنید، بهترین آنتی ویروس G Data InternetSecurity 2014 برای شما هست.

ویندوز من 8.1 هستش و همین آنتی ویروس را نصب کردم. افت سرعت ندارد و بسیار روان است.

بعد از نصب حتما کرکش کنید، که سریال 16 رقمی کرکش توی انجمن های ******** هستش

نیازی به اپدیت آنلاین نیست. کافیه هر 15 روز یک بار فایل آپدیت آفلاینش را از اینجا ([Only registered and activated users can see links]) دانلود کنید.معمولا حجمش 200 مگ هست.

راهنمای کامل و جامع این آنتی ویروس از نحوه غیر فعال سازی گرفته تا اپدیت افلاین و ... را در قالب Pdf از اینجا ([Only registered and activated users can see links])دانلود کنید.

دوستانی که از ویندوز های 8 و 7 و XP استفاده می کنند.

بهترین گزینه برای شما

Kaspersky Internet Security 2014 هستش.که در این نسخه سرعت سیستم پایین نمیاره

ahmadreza_64
2013-10-07, 16:31
سلام دوستان من اینترنت سکیوریتی G-data نصب کردم حالا یه مشکلی دارم تو هر سایتی میرم یه نوار اون پایین باز میشه میره واسه دانلود عکشم گذاشتم ممنون میشم راهنمایی کنم که چیکار کنم این دیگه نیاد یا دلیلش چیه؟

A N G E L
2013-10-07, 16:33
شما این قسمت رو غیرفعال کن

ahmadreza_64
2013-10-07, 16:35
ممنون ندا جان. فقط این غیر فعال بشه مشکلی ایجاد نمیکنه؟

A N G E L
2013-10-07, 16:36
ممنون ندا جان. فقط این غیر فعال بشه مشکلی ایجاد نمیکنه؟
مشکل که نمیشه گفت نه ولی چون کاهش سرعت داره برای ما نبودش بهتره اون فایل های لود شدرو در لحظه اسکن میکنه

ahmadreza_64
2013-10-07, 16:37
مشکل که نمیشه گفت نه ولی چون کاهش سرعت داره برای ما نبودش بهتره اون فایل های لود شدرو در لحظه اسکن میکنه
حالا فعال باشه یا نه؟

A N G E L
2013-10-07, 16:39
اگه امنیت زیادی میخوای فعال باشه البته اگه حوصله زیاد هم داری
من خودم غیرفعالش کردم کسی رو هم ندیدم فعال بزاره اون رو

ahmadreza_64
2013-10-07, 16:41
اگه امنیت زیادی میخوای فعال باشه البته اگه حوصله زیاد هم داری
من خودم غیرفعالش کردم کسی رو هم ندیدم فعال بزاره اون رو
پس منم غیره فعال میکنم چون واقعا با کاهش سرعت نت مواجه میشم ممنون از راهنماییتون. 1سوال g-data دو موتوره هستش؟

A N G E L
2013-10-07, 16:42
بله دو موتور داره یکی موتور اصلی خودش که خیلی قوی هست و در کنار اون از موتور قدرتمند بیتدفندر بهره میگیره

A B A D A N
2013-10-07, 16:43
خوب یه سوال اگه این غیرفعا بشه یعنی دیگه امنیت اینترنتت رو غیر فعال کردی درست میگم ؟
خوب من چند تا آنتی ویروس دیدم که این گزنیه رو دارن ولی از سرعت اینترنت کم نمیکنن ولی خوب چرا این کم میکنه با این قابلیت؟

A N G E L
2013-10-07, 16:46
امنیت اینترنت کلا غیرفعال نمیشه
این یه نوع اسکن پیشرفته هست که اکثرا رو فایل های فلش سنگینی میکنه و بقیه چیزاش سرجاش هست چون آنتی ویروس های دیگه این قابلیت رو کمتر دارن به خاطر همون به مشکل نخوردین شما

A B A D A N
2013-10-07, 16:50
یه سوال دیگه ندا خانوم
الان این آنتی ویروس جی دیتا که میگید موتور بیت دیفندر رو داره
یعنی واقعا همون قدرت و توانایی بیت رو نشون میده؟

A N G E L
2013-10-07, 16:52
میشه گفت یکم بیشتر از اون چون موتور خودش هم هست که موتور خودش هم دست کمی از بهترین ها نداره یعنی در کنار کوتور بیت خوب ظاهر میشه

ahmadreza_64
2013-10-07, 20:54
سلام دوستان من میخوام برنامه هایی رو تو فایر وال G-DATA بزارم برای اینکه به نت وصل نشه تا یه جاهایی پیش رفتم اساتید راهنمایی کنن. اینم عکسش فکر کنم درست باشه.

Assistant
2013-10-07, 20:59
قسمت action if no rule applies روی حالت Ask user تنظیم کردید یعنی برای هر اتصال ازتون اجازه میگیره !

در این صفحه شما روی New کلیک کنید و فایل اجرایی رو معرفی و بلاک کنید ...

ahmadreza_64
2013-10-07, 21:05
قسمت action if no rule applies روی حالت Ask user تنظیم کردید یعنی برای هر اتصال ازتون اجازه میگیره !

در این صفحه شما روی New کلیک کنید و فایل اجرایی رو معرفی و بلاک کنید ...
ممنون ولی برای هیچ برنامه ای اجازه نگرفته خودش اتوماتیک کانکت کرده

ممنون از راهنماییتون فهمیدم چه جوری این کارو انجام بدم.

MICROTEL
2013-10-07, 21:12
ممنون ولی برای هیچ برنامه ای اجازه نگرفته خودش اتواتیک کانکت کرده

ممنون از راهنماییتون فهمیدم چه جوری این کارو انجام بدم.
روی هربرنامه کلیک کرده واز کادر سمت راست گزینه edite رو انتخاب و سپس روی ask user تنظیم کنید

ahmadreza_64
2013-10-09, 19:03
سلام دوستان. من میخوام ویندوزم رو عوض کنم میخواستم بدونم ذخیره کردن آپدیت های G-DATA چه جوریه ممنون میشم راهنمایی کنید.

A N G E L
2013-10-09, 19:07
یکی از معایب این آنتی ویروس عدم دارا بودن آپدیت آفلاین هست که شاید در آینده حل بشه البته شاید این هم مسئولین شرکتش برای جلوگیری از کرک شدن آنتی ویروس مذکور قرار دادن

MICROTEL
2013-10-09, 20:08
سلام دوستان. من میخوام ویندوزم رو عوض کنم میخواستم بدونم ذخیره کردن آپدیت های G-DATA چه جوریه ممنون میشم راهنمایی کنید.
دوست عزیز میتونید از اپدیت افلاین این انتی ویروس استفاده کنید،برای استفاده از اپدیتها به سایت iran setup.com مرجع انتی ویروس ایران مراجعه کرده و فایل اپدیت روهمراه اموزش دانلود کنید

موفق باشید

farshad502
2013-11-30, 13:59
سلام دوستان
موقع آپدیت انتی ویروس این پیام میده !
به نظر شما دلیلش چیه ؟

atom1
2013-11-30, 14:02
سلام
اول فایل عکس و در یک آپلودسنتر ذخیره کن سپس ارسال کن لینک شو تا به مشکل رسیدگی بشه

farshad502
2013-11-30, 15:32
سلام دوستان
موقع آپدیت انتی ویروس این پیام میده !
به نظر شما دلیلش چیه ؟

A N G E L
2013-11-30, 15:40
دوست خوبم لایسنس شما باطل شده از لایسنس دیگه استفاده کن

farshad502
2013-11-30, 15:56
اگه لاینسس باطل شده پس چرا آنتی ویروس هنوز اعتبار داره ؟؟

A N G E L
2013-11-30, 15:59
عزیز شما امکان آپدیت آنلاینت غیرفعال شده چون کس دیگه از اون لایسنس برای این کار استفاده کرده یا ممکنه آپدیت آفلاینت دستکاری شده بوده و به اشتباه باطل کرده باشه که احتمالش خیلی کمه

farshad502
2013-11-30, 16:06
سلام دوستان
چطوری میتونم بعد ار اینکه G data IS بصورت آنلاین آپدیت کردم آپدیتشو ذخیره کنم ؟؟
آیا راهی داره ؟

R O Z
2013-11-30, 16:12

farshad502
2013-11-30, 19:02
سلام دوستان
من Gdata IS 2014 رو سیستم نصب کردم
می خوام ارتباط بعضی از برنامه ها رئ بت اینترنت قطع کنم
چط.وری میتونم از طریق آنتی ویروسم انجامش بدم؟

farshad502
2013-11-30, 19:03
کسی براش راهی نداره ؟

R O Z
2013-11-30, 19:32
کسی براش راهی نداره ؟
فعلا که نصبش ندارم اما تو پوشه نصبش میتونی بگردی تو خود برنامه قسمت آپدیتشم نگاه کن بعضی از آنتی ها مثل trustport گزینه ای دارن برای ذخیره ی آپدیتا اگه میشه یه عکس از قسمتاش بذار شاید راهی بود

farshad502
2013-11-30, 20:40
سلام
این عکس از آدرس نصبش هست
البته داخل پوشه program data هم یک پوشه داره
از هر کجاش که خواستی بفرمائین تا ارسال کنم
ممنون

farshad502
2013-11-30, 21:46
سلام
این عکس از آدرس داخل پوشه program data است

SR7M
2014-03-07, 03:57
G Data InternetSecurity 2014 Review & Rating | PCMag.com ([Only registered and activated users can see links]) اون قدری که فکر میکنید انتی ویروس جالبی نیست

yayaser
2014-03-11, 23:25
G Data InternetSecurity 2014 Review & Rating | PCMag.com ([Only registered and activated users can see links]) اون قدری که فکر میکنید انتی ویروس جالبی نیست

این انتی ویروس بهترین و قوی ترین انتی ویروسی است که من تا حالا خودم تست کردم. بنابراین یک لایسنس یک ساله رو خریدم و خودم رو خلاص کردم. توصیه می کنم از انتی ویروس کرک شده استفاده نکنید چون سرعت سیستم رو به شدت کاهش میده الان سیستم من مثل راحت الحلقومه با اینکه انتی ویروس جی دیتا روی اون نصبه.

H O 3 E I N
2014-03-12, 00:06
من از این آنتی ویروس استفاده کردم ابه نظرم بهترین آنتی ویروسه اصلا رو سرعت سیستم نسبت به قدرتش تاثیر محسوسی نمیزاره واقعا عالیه فقط یه مشکل بزرگ که داره حجم خیلی بالای آپدیتاش بود و یکی دیگه اینکه زیاد با آیپی ایران جور نبود برا آپدیت با اینکه لایسنسم اوجینال بود!!! گرون و کمیابه لایسنس اورجینالش برا من که ۱ سال مجانی رو لپ تاپم بود :))

hosein777
2014-03-13, 00:26
g data با آپی ایران مشکل داره . چون یکسره داره دانلود میکنه از کجا میشه چقدر مونده آپدیتش مونده ممنون میشم بگین

SR7M
2014-03-13, 10:44
این انتی ویروس بهترین و قوی ترین انتی ویروسی است که من تا حالا خودم تست کردم. بنابراین یک لایسنس یک ساله رو خریدم و خودم رو خلاص کردم. توصیه می کنم از انتی ویروس کرک شده استفاده نکنید چون سرعت سیستم رو به شدت کاهش میده الان سیستم من مثل راحت الحلقومه با اینکه انتی ویروس جی دیتا روی اون نصبه.
فقط توی بلوکه کردن خوبه اونم فقط خوب نه چیز دیگه

Polestar
2014-03-13, 15:06
من اخیراً جی دیتا رو تست کردم، مطالب یاد شده توسّط دوستان در موردش صادق هست ولی
از لحاظ قدرت شناسایی: علی رغم اینکه دو موتوره هست ولی قدرت تشخیص آنچنانی نداشت! و از این نظر خیلی ناامیدم کرد. [Only registered and activated users can see links]

king_of_shad
2014-03-13, 15:46
انتی ویروسا کلا سرعت سیستمو کاهش می دن.این یه چیز عادیه!حالا این وسط بعضی ها زیاد بعضیا کم!
حالا شما یه کاری بکن.می خوام ببینم واقعا ا G-Data است یا نه!
وقتی سیستمت هنگ می کنه(یکدفعه ای)Task Mananger رو باز کن ببین کدوم برنامه خیلی داره از CPU استفاده می کنه.
کاهش سرعت سیستم در اکثریت سیستم های روز به دلیل کار هارده نه کمبود رم یا فشار به سی پی یو
به نظر من این انتی ویروس با توجه به روند واقعا اعصاب خورد کنش حداقل توی ایران زیاد جالب نیست و در مورد دو موتره بودنش این که دلیل نمیشه چون دو موتره هست خوب کار وگرنه پراید با موتور سوپر تقویت شده سایپا باید پراید های تولید شده توسط شرکت کیا رو سوسک کنه که
همه مون میدونیم اینطوری نیست. به نظر من بهتره با توجه به این اوضاع حاکم بر بازار نرم افزار برین سراغ انتی ویروس هایی که توی ایران بیشتر رو بروسه مثل کاسبر یا ناد

SR7M
2014-03-13, 18:56
من اخیراً جی دیتا رو تست کردم، مطالب یاد شده توسّط دوستان در موردش صادق هست ولی
از لحاظ قدرت شناسایی: علی رغم اینکه دو موتوره هست ولی قدرت تشخیص آنچنانی نداشت! و از این نظر خیلی ناامیدم کرد. [Only registered and activated users can see links]
عین حضور خودتون هر خوشگلی یه عیبی داره ولی این انتی ویروس در کل نرم افزار جالبی تیست مثل نورتون در ضمن اینکه گفتید قدرت شناسایی چندانی نداشت امیدوارم برای پاکسازی ازش استفاده نکرده باشید نوشته زیر از بنده سر تا پا تقصیر هستش که شاید کمکتوم کنه موفق باشید

SR7M
2014-03-13, 19:23
خیلی باعث کم شدن امنیت نمیشه خوب بالاخره شیر شیره چه زخمی چه سالم و گرگم گرگه.
راستی من گفتم سیستم ضعیف.نه همه

یعنی شیر بدون پا و پنجه و دندون هم شیره

KresKa
2014-03-13, 19:33
چون جی دیتا از 2 موتور استفاده میکنه
از بیت دفنر و
اوست
می توانید یکی از موتور ها غیر فعال کنید تا سبک بشه

Fra PC
2014-03-14, 00:30
چون جی دیتا از 2 موتور استفاده میکنه
از بیت دفنر و
اوست
می توانید یکی از موتور ها غیر فعال کنید تا سبک بشه
دوست عزیز سنگینی انتی ویروس ربطی به تعداد موتور نداره اگه داشته باشه پس باید 360 هم سنگین باشه بایدو هم همچنین و.... در صورتی که این طور نیست

zpoo
2014-03-14, 02:17
از این استفاده کن 100 درصد مشکلت حل میشه **** Smart Security v4
حتما ورژن چهار نصب کن که خیلی سبکه ، نگران نباش یدونه انلاین اپدیت کنی از ورژن 2014 هم قوی تر میشه

اگه ویندوز 8 نصب کردی ، مشکلی که مطرح کردی طبیعی هست و باید با این مشکلات 8 سازگاری کرد

hodini2012
2014-03-14, 03:13
دوست عزیز سنگینی انتی ویروس ربطی به تعداد موتور نداره اگه داشته باشه پس باید 360 هم سنگین باشه بایدو هم همچنین و.... در صورتی که این طور نیست

G-Data Internet Security یکی از محصولات کمپانی G-Data است. Base این شرکت در شهر بوخوم آلمان است و در سال 1985 تأسیس گردید. این آنتی ویروس از دو موتور تلفیقی شرکت های Avast و Bitdefender بهره می برد که همین امر باعث شده است ، چندین سال ، جابزه‌ی قدرتمندترین آنتی ویروس را از آن خود کند. قابلیت دیگر این آنتی ویروس آن است که می توانید هر یک از موتورهای آن را غیرفعال نموده تا مصرف پهنای باند اینترنت و همچنین مقادیر مصرف CPU کاهش یابد.

yayaser
2014-03-14, 03:20
من که تست کردم عالیه فقط همین

AZSE7EN
2014-03-14, 04:04
سیستمت چبه؟
ویندوز:
رم
....

کدوم نسخه رو نصب کردی؟
درایو c حجم خالی چقدره؟

SR7M
2014-03-14, 05:37
امسی سافت دو موتوره هستش ولی از خیلی از انتی ویروس های تک موتوره سریعتره

yayaser
2014-03-15, 21:26
امسی سافت دو موتوره هستش ولی از خیلی از انتی ویروس های تک موتوره سریعتره

امسی سافت رو من هم تست کردم ولی بدونید در قدرت ویروس یابی به جی دیتا نمی رسه

yayaser
2014-03-15, 21:28
سیستمت چبه؟
ویندوز:
رم
....

کدوم نسخه رو نصب کردی؟
درایو c حجم خالی چقدره؟
سیستم من 3 گیگ رم داره ویندوز سون هم نصبه در ضمن انتی ویروس جی دیتا نسخه 2014 نصب کردم. در ضمن سرعت انتی ویروس ربطی به درایو خالی یا پر نداره

SR7M
2014-03-15, 23:05
امسی سافت رو من هم تست کردم ولی بدونید در قدرت ویروس یابی به جی دیتا نمی رسه
خوب جی دیتا فقط ویروس بلوکه کردنش خوبه اونم فقط خوب ولی خوب نسخه اورجینال نیست که ایراد داشتنش طبیعیه

SR7M
2014-03-15, 23:07
سیستم من 3 گیگ رم داره ویندوز سون هم نصبه در ضمن انتی ویروس جی دیتا نسخه 2014 نصب کردم. در ضمن سرعت انتی ویروس ربطی به درایو خالی یا پر نداره
من نمیدونم ویندوز 2 گیگ انتی ویروس مگه بیش از یه گیگ استفاده میکنه که مشکل داره

H O 3 E I N
2014-05-27, 17:19
به نظر من G-data بهترین آنتی ویروسه اصلا هم سنگین نبود برای سیستم من بسیار کم سر و صدا کار میکرد لایسنس اورجینالش داشتم فقط بزرگترین مشکلش حجم زیاد آپدیتاش بود که اینم میشد تحمل کرد ولی بعدش کلا با آی پی ایران مشکل پیدا کرد آپدیت نمیشد فقط با ****** آپدیت میشد حیفش :(

LABORATORY
2014-06-13, 22:01
معرفی آنتی ویروس G Data Total Protection 2014

G Data Total Protection یکی از محصولات کمپانی G-Data است. Base این شرکت در شهر بوخوم آلمان است و در سال 1985 تأسیس گردید. این آنتی ویروس از دو موتور تلفیقی شرکت های Avast و Bitdefender بهره می برد که همین امر باعث شده است ، چندین سال ، جابزه‌ی قدرتمندترین آنتی ویروس را از آن خود کند. قابلیت دیگر این آنتی ویروس آن است که می توانید هر یک از موتورهای آن را غیرفعال نموده تا مصرف پهنای باند اینترنت و همچنین مقادیر مصرف CPU کاهش یابد.

ویژگی های منحصر به فرد محصولات G Data:

• اسکن دو گانه و همزمان سیستم به کمک دو موتور جستجوی ویروس (Engine A , Engine B) بدون تاثیر منفی در عملکرد سیستم
• حداکثر نرخ شناسایی برای ویروس های شناخته شده
• حداکثر نرخ شناسایی هوشمند ویروس ها از روی رفتار (Proactive Detection)
• بالا بردن سرعت اسکن به کمک فن آوری Finger Printing (جلوگیری از اسکن فایل های بدون تغییر)
• استفاده از فن آوری پردازش ابری برای شناسایی ویروس های جدید و ثبت نشده و همچنین هرزنامه ها (Cloud Computing)

برخی از قابلیت های کلیدی نرم افزار G Data Total Protection 2014 :

– محافظت قدرتمند و همه جانبه از سیستم
– شناسایی سریع فایل های ویروس ، تروجان و….
– دارای فایروال بسیار قدرتمند
– بهترین حفاظت در برابر حملات اینترنتی
– دارای چهار درجه حفاظت
– ضد هرزنامه
– دارای ابزار کنترل والدین
– دارای موتور اسکن پیشرفته و دقیق
-امکان بازی بی وقفه
-حفاظت در برابر سایت های مخرب
– امکان آپدیت از طریق نرم افزار
– سهولت در استفاده
– پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز
– و…..

ویژگی های G Data Total Protection 2014 :

ویژگی جدید: فعال سازی حفاظت جامع با تکنولوژی Close up برای پوشش حفره های امنیتی
ویژگی جدید:راه اندازی سریع و اتوماتیک جهت مدیریت ، راه اندازی در روز اول
ویژگی جدید: جهت استفاده بصری مجدداً طراحی شده و نیاز به هیچ گونه دفترچه راهنمایی برای نرم افزار نیست.
ساختار بهبود یافته: تکنولوژی جدید BankGaurd جهت بانکداری و خرید های اینترنتی امن
ساختار بهبود یافته: نظارت بر رفتار محافظتی، در برابر ویروس های ناشناخته
حفاظت یکپارچه هرزنامه از سیستم شما در مقابل تهدیدات اینترنتی و ایمیل های آلوده محافظت می کند.
مقایسه داده ای مضاعف، در زمان واقعی در مقابل حفاظت های کاذب
حمایت و عملکرد بالا بدون حضور pop-up های مزاحم در حین بازی
تیم پشتیبانی قوی
محافظت از تبلت و موبایل های با سیستم عامل اندروید

تصاویری از محیط G Data TotalProtection 2014

مقایسه محصولاتG DATA:

با نظر خود درباره ی این آنتی ویروس این پست را بروز نگه دارید تا دیگران بتوانند از این مطالب بهرمند شوند

KresKa
2014-06-14, 12:20
بدی انتی ویروس G DATA
1سنگین کردن سیستم
2اپدیت طولانی بخاطر استفاده از موتور بیت دفنر واوست

FiRe WolF
2014-06-14, 23:01
کارش حرف نداره اصلا انتی ویروس های المانی مثل اویرا - اشامپو - جی دیتا واقعا عالی اند حیف که سنگین میکنه راستی نسخه ی 2015 فاینال هم اومده

LABORATORY
2014-06-17, 12:15
بدی انتی ویروس G DATA
1سنگین کردن سیستم
2اپدیت طولانی بخاطر استفاده از موتور بیت دفنر واوست

بالاخره هر آنتی ویروسی نقطه ی ضعفی هم داره

AM3
2014-07-31, 14:46
دوستان سلام من جی دیتا 2015 رو چند وقت پیش نصب کردم حالا پیغام میده که ورژن جدید در دسترس هست ورژن (25.01.4) من میخوام فایل ستاپ برنامه رو داشته باشم رفتم تو سایت جی دیتا جدیدترین نسخه رو دانلود کردم متاسفانه ورژنی بود که خودم داشتم قسمت upgrade center هم یوزر وپسورد میخواد برای لاگین موندم چیکار کنم؟؟؟؟

SR7M
2014-07-31, 17:35
کارش حرف نداره اصلا انتی ویروس های المانی مثل اویرا - اشامپو - جی دیتا واقعا عالی اند حیف که سنگین میکنه راستی نسخه ی 2015 فاینال هم اومده
انتی فیشینگ همشون از internet explorer هم ضعیفتره اتفاقا همه ی این المانیا ضعیفن در ضمن اویرا دیگه المانی نیست

RoSe wAtEr
2014-07-31, 20:47
دوستان سلام من جی دیتا 2015 رو چند وقت پیش نصب کردم حالا پیغام میده که ورژن جدید در دسترس هست ورژن (25.01.4) من میخوام فایل ستاپ برنامه رو داشته باشم رفتم تو سایت جی دیتا جدیدترین نسخه رو دانلود کردم متاسفانه ورژنی بود که خودم داشتم قسمت upgrade center هم یوزر وپسورد میخواد برای لاگین موندم چیکار کنم؟؟؟؟
سلام دوست عزیز
مطمئن نیستم ولی برید تو تنظیمات برنامه و ببینید که میتونید ، آپدینت نرم افزاری رو از حالت اتوماتیک غیر فعال کنید.
الان میخواید آپگرید بشه یا نشه؟
موفق باشید.

AM3
2014-08-01, 16:11
شرمنده بابت تاخیر ......من نمیخوام اپگرید بشه... میخوام خودم ورژن نهایی رو دانلود کنم شماکسپر رو در نظر بگیرید وقتی براش پچ منتشر میشه شما میتونید پچ رو از طریق اپدیت دریافت کنید یعنی اگه شما روی سیستم کسپر با پچ A داشته باشید بجای اینکه بری ورژن جدید که با پچ B هست رو دانلود کنید خود کسپر با دریافت اپدیتها تبدیل به پچ B میشه ولی جی دیتا اینطوری نیست اگه الان من نرم افزار رو اپگرید کنم این اپگرید به اپدیتهای سیستم اضافه نمیشه اگه جی دیتا رو پاک کنید و دوباره نصبش کنید و افلاین اپدیتش کنید میبینید دوباره همون ورژن قدیمی هست و دوباره باید اپگرید کنید تو خود سایت جی دیتا قسمتی داره به اسم اپگرید سنتر که اونم عرض کردم که یوزر وپسورد میخواد :frusty::frusty::frusty:

Ferrari
2014-09-04, 00:23
انتی فیشینگ همشون از internet explorer هم ضعیفتره اتفاقا همه ی این المانیا ضعیفن در ضمن اویرا دیگه المانی نیست

میشه بگین پس اویرا مال کدوم کشوره؟:confused:

Rainbow
2014-09-04, 00:27

میشه بگین پس اویرا مال کدوم کشوره؟:confused:
امتیاز آویرا رو قرار بود qihoo بخره ولی فکر کنم خبری نشد.:-?

Menace
2014-09-04, 11:36
امتیاز آویرا رو قرار بود qihoo بخره ولی فکر کنم خبری نشد.:-?

سلام
مثل این که فقط در حد شایعه بوده و شرکت qihoo فقط برای استفاده از موتور اویرا در محصولاتش , پولی رو به شرکت اویرا داده

disna
2014-11-07, 21:42
بالاخره هر آنتی ویروسی نقطه ی ضعفی هم داره

درسته . ولی خوب بهتره ی راست بری سراغ برندهای بزرگ و معتبر آنتی ویروس : مثل ترندمیکرو ( پی سی سیلین )

فقط ی مسئله : کلآ تو ایران باید خواست باشه ضد ویروس رو از شرکت معتبر و با گارانتی معتبر بخری و فقط انتخاب برند خوب مطرح و ملاک نیست .

لینک به نقل از پلیس فتا ([Only registered and activated users can see links]*****.ir/post/3616)

پست به صورت خودکار ادغام شده در 20:42

سلام
مثل این که فقط در حد شایعه بوده و شرکت qihoo فقط برای استفاده از موتور اویرا در محصولاتش , پولی رو به شرکت اویرا داده

حالا مهم نیست . آویرا تو بازار آنتی ویروس جایگاهی نداره و برند محسوب نمیشه . فقط ی عده کاربر که دنبال ضد ویروس مجانی هستن ضد ویروسش رو نصب میکنن . تازه به شرطی که طرف بی خیال ضد ویروسهای رایگانی مثل میکروسافت و ای وی جی و بیت دفندر و پاندا بشه .

BARIUM
2014-11-07, 21:49
من جی‌دیتا نصب کرده بودم انصافا سیستمم رو کند نکرد سیستممو کلا فلج کرده بود اصن کار نمیکرد

Rainbow
2014-11-22, 21:36
سلام دوستان
حجم فایل نصبی آنتی ویروس G DATA چند مگ هست؟؟؟
سایت سافت 98 نوشته:407 مگ
ایران ست آپ:388 مگ
سافت پدیا:391 مگ
خود سایت G DATA هم نوشته:191 مگ
:-??:-?:-/

Mёy$αM
2014-11-22, 21:41
هرچیزی ک در سایت سازنده ثبت شده همون درسته

Rainbow
2014-11-22, 21:43
هرچیزی ک در سایت سازنده ثبت شده همون درسته
مثل آنتی ویروس 360 موتورهای آنتی ویروس نصب نباشه که حجم فایل نصبی در سایت خودش پایین تر از سایت های دیگر هست؟؟

Mёy$αM
2014-11-22, 21:45
مثل آنتی ویروس 360 موتورهای آنتی ویروس نصب نباشه که حجم فایل نصبی در سایت خودش پایین تر از سایت های دیگر هست؟؟

والا نصب نکردم ک بدونم
ولی فکر کنم دو موتور با هم نصب باشن و اینا فقط موتورشو اپدیت کردن ک حجمش اینقدر شده!
چون حجم اپدیت هاش بالاس

Ferrari
2014-11-22, 21:45
سلام دوستان

مطمئنی اشتباه نمی کنید
آنتی ویروس:392 مگ
اینترنت سکوریتی:407 مگ
توتال سکوریتی:430 مگ
اینم لینکش:[Only registered and activated users can see links]

Rainbow
2014-11-22, 21:53
مطمئنی اشتباه نمی کنید
آنتی ویروس:392 مگ
اینترنت سکوریتی:407 مگ
توتال سکوریتی:430 مگ
اینم لینکش:[Only registered and activated users can see links]
من از این لینک استفاده کردم که 191 مگ بود(نسخه اینترنت سکیوریتی)

Ferrari
2014-11-22, 22:02
من از این لینک استفاده کردم که 191 مگ بود(نسخه اینترنت سکیوریتی)

عجـــــــــــــــــــب:-o
بگم موتورهاشو آنلاین نصب میکنه خب شاید اشتباه گفته باشم ولی فکر کنم همینطور باشه
آخه جی دیتا همیشه حجم زیادی داشته حتی توی سافت 98 هم با حجم بالا برای دانلود گذاشته به نظر من شما همون 400 مگی ها رو دانلود کن:D

RoSe wAtEr
2014-11-23, 02:39
سلام دوستان
سلام عزیز
به نظر من هم همون 388 مگی هارو دانلود کن ، چون امکان نداره جی دیتا یه همچین حجمی داشته باشه ...، شاید نسخه هاشون با هم فرق بکنه(نسخه اینترنت سکوریتی خود جی دیتا با سایت های معروف دیگه)
جی دیتا از دو موتور اوست و بیت استفاده میکنه و به نظر من نمیتونه حجم 191 مگ باشه .شاید هم به قول آقا کوروش یعد از نصب یه چیز هایی رو که مربوط به خود نرم فزار هست از اینترنت بگیره که بشه حدودا 388 مگ.

M.Security
2015-02-14, 19:45
با سلام
من همین چند روز پیش جی دیتا ریختم و آپدیتش کردم

بعد از آپدیت اینجوریه

فک کنم نوشته شما یک پیام دارید

اما نمیدونم کجا باید اون پیامو ببینم

ممنون میشم کمک کنید

Senior 98
2015-02-14, 19:47
با سلام
من همین چند روز پیش جی دیتا ریختم و آپدیتش کردم

بعد از آپدیت اینجوریه

فک کنم نوشته شما یک پیام دارید

اما نمیدونم کجا باید اون پیامو ببینم

ممنون میشم کمک کنید
درود رو جایی که نوشته مسیج بزنید پیام رو نشون بده
اگه نشد اون پایین ها هست که نشون بده

D-LINK
2015-02-14, 20:06
سلام .این پیغام صد در صد مربوط به وجود ورژن جدید انتی ویروس هست .... فقط از طریق خود انتی ویروس بروزرسانی میشه...

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) پایین عکس سمت راست روی اون نوشته که که مشخص کردم کلیک کنید

m a h m o u d
2015-03-30, 14:10
سلام عزیزان

من تازه آنتی ویروس G.Data Total Protection 2015 رو نصب کردم

از دوستان تقاضا دارم اگه براش لایسنسی هست یا سایتی یا ... لطفا راهنمایی بفرمایید

ممنون

Mr.Sajjad
2015-03-30, 14:20
سلام عزیزان
من تازه آنتی ویروس G.Data Total Protection 2015 رو نصب کردم
از دوستان تقاضا دارم اگه براش لایسنسی هست یا سایتی یا ... لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنون
درود.
کلیدهای فعال سازی محصولات G Data ([Only registered and activated users can see links])
و برای خرید [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

M.Security
2015-04-06, 14:04
سلام دوستان

من داشتم تو سایت ها میگشتم که ی جا نوشته بود جی دیتا از موتور بیت و کسپر درست شده

کسی میدونه از چه موتوری به جز بیت استفاده میکنه

از آوست قبلا استفاده میکرد اما حالا استفاده نمیکنه(تحقیق کردم)

Pars
2015-04-06, 14:25
الان موتور خودش و بیت رو داره
قبلا به جای بیت کسپرسکی داشت حدود سال 2008 فکر می کنم اما چون کسپرسکی پر از مشکل بود حذفش کرد.

M.Security
2015-04-06, 15:16
الان موتور خودش و بیت رو داره
قبلا به جای بیت کسپرسکی داشت حدود سال 2008 فکر می کنم اما چون کسپرسکی پر از مشکل بود حذفش کرد.

من الان اینترنت سکوریتی اف سکیور دارم

به نظرتون اونو پاک کنم جی دیتا توتال پروتکشن نصب کنم یا اف سکیور خوبه؟

Pars
2015-04-06, 15:33
من الان اینترنت سکوریتی اف سکیور دارم

به نظرتون اونو پاک کنم جی دیتا توتال پروتکشن نصب کنم یا اف سکیور خوبه؟

استفاده از هر برندی سلیقه است
اما من کلا از شرکت هایی که تکنولوژی ساخت فایروال ندارن مثل اف-سکیور، خوشم نمیاد

M.Security
2015-04-06, 15:34
استفاده از هر برندی سلیقه است
اما من کلا از شرکت هایی که تکنولوژی ساخت فایروال ندارن مثل اف-سکیور، خوشم نمیاد

من میخوام لایسنسشو بخرم اما گرونه

به نظرتون برم تو کار جی دیتا مشکلی پیش نمیاد؟

RoseSoft
2015-04-19, 16:15
عزیزان این مشکل بخاطر اینترنت دانلود منیجر هستش زمانی که فایلی رو دانلود می کنید فایل به چند تکه تقسیم می شود و آنتی ویروس اینجاست شروع به اسکن فایل درحال دانلود می کند.شما اگر فایلی رو با Eagle Get دانلود هیچ مشکلی پیش نمیاد و در ضمن سایز اسکن فایل دانلود را 1 مگابایت قرار دهید مشکل برطرف می شود.

Mr.Bond
2015-05-13, 21:50
سلام

عزیزان میخواستم ازتون بپرسم که از سایت اصلی من انتی رو دانلود کردم .

برای نصبش هم باید به اینترنت متصل میشدم .

در هین نصب فایل هایی رو دانلود کرد.

میخواستم ببینم میشه به این فایل هایی ک دانلود کرده دسترسی پیدا کرد ک بعدها بعد تعویض ویندوز دیگه دوباره از حجم نت برای دانلود فایل های اضافی استفاده نکنه

M H K H
2015-05-13, 22:02
میخواستم ببینم میشه به این فایل هایی ک دانلود کرده دسترسی پیدا کرد ک بعدها بعد تعویض ویندوز دیگه دوباره از حجم نت برای دانلود فایل های اضافی استفاده نکنه
سلام
معمولا اینجور چیزا داخل پوشه Temp ذخیره میشه
همچنین میتونید نام جی دیتا رو هم جستجو کنید تا فایل های دانلودی رو پیدا کنید

M.Security
2015-08-19, 20:38
سلام دوستان

من میگم که موتور A موتور بیت دیفندر است اما یک عزیز دیگر میگوید موتور خود جی دیتاست

ممنون میشم نظرتون رو بگید

KresKa
2015-08-19, 20:40
سلام دوستان

من میگم که موتور A موتور بیت دیفندر است اما یک عزیز دیگر میگوید موتور خود جی دیتاست

ممنون میشم نظرتون رو بگید

سلام 2 موتور داره کلا یکی اواست یکی بیت
موتور A بیت هست

M.Security
2015-08-19, 20:41
سلام 2 موتور داره کلا یکی اواست یکی بیت
موتور A بیت هست

قسمت دوم حرف شما صحیح است

امید جی دیتا تو نسخه 2015 موتور آوست رو برداشته و موتور بومی خودشو گذاشته

یک سوال در مورد جی دیتا ([Only registered and activated users can see links])

H O 3 E I N
2015-08-19, 20:43
من یادم یه جایی خوندم موتور B بیته الان به پشتیبانی خود جی دیتا ایمیل زدم جواب دادن میگم

پست به صورت خودکار ادغام شده در 19:43

بعد تو همین تاپیک تست آنتی ویورسا ویروسایی رو جی دیتا با موتور A شناخت که بیت شناسایی نکرد مگه میشه؟

Present
2015-08-19, 20:43
من یادم یه جایی خوندم موتور B بیته الان به پشتیبانی خود جی دیتا ایمیل زدم جواب دادن میگم

موتور A بیته واونم از اسم گذاری ویروس ها میشد فهمید

M.Security
2015-08-19, 20:45

پست به صورت خودکار ادغام شده در 19:43

بعد تو همین تاپیک تست آنتی ویورسا ویروسایی رو جی دیتا با موتور A شناخت که بیت شناسایی نکرد مگه میشه؟

الله اکبر ظاهرا شما به هیچ صراطی مستقیم نیستید :)):)):)):))(اینو به زبان شوخی گفتم)

اگه ببینید امسی سافت مثلا ی ویروس رو با موتور B که مال بیت هست اسم virus.xxxx شناسایی کرده که جلوش زده (B) و حالا جی دیتا همون ویروس رو با همون اسم جلوش زده (A)

H O 3 E I N
2015-08-19, 20:47
الله اکبر ظاهرا شما به هیچ صراطی مستقیم نیستید (اینو به زبان شوخی گفتم)
دعوا که نداریم پشتیبانی جی دیتا جواب داد میگم دیگه !! شاید من دارم اشتباه میکنم

H O 3 E I N
2015-08-20, 13:58
درسته موتور A برای بیتدیفندر است ولی من موندم چرا اینهمه حجم دانلود روزانه موتور A زیاده در حدود 25 تا 30 مگ !! خود بیت اینقدر آپدیت نداره!

M.Security
2015-08-20, 14:23
درسته موتور A برای بیتدیفندر است ولی من موندم چرا اینهمه حجم دانلود روزانه موتور A زیاده در حدود 25 تا 30 مگ !! خود بیت اینقدر آپدیت نداره!

منم یک ساعت همینو میگفتم =))=))=))=))

نمیدونم منم ی زمانی تراست پورت داشم روزی 25 مگ فقط موتور بیت دان میکرد

MASOUD
2015-11-03, 13:46
سلام دوستان
پاکسازی و حذف مخرب ها توی G Data خیلی به سنگینی انجام میشه
در حال تست رفتارشناسی هستم ولی متاسفانه حذف نمونه های شناسایی شده یه ساعته گذشته و اگه قسمت نواز سبز رو به 10 قسمت تقسیم کنیم، 2 دهم آن پر شده :|
آپدیت های خود سر و با حجم بالا!!
موقع نصب هم باید به اینترنت متصل باشه
بعدشم وقتی نصب تموم شد، میگه نسخه جدید اومده :|
یعنی هرکاری میکنن تا حجم کاربر رو تموم کنن! :|

MASOUD
2015-11-03, 16:38
اطلاع رسانی
هنوز هم نمونه ها پاکسازیشون تموم نشده :((
نزدیک به 4 دهم آن نوار سبز رنگ پر شده :|

jimrako
2015-11-03, 17:49
سلام دوستان
پاکسازی و حذف مخرب ها توی G Data خیلی به سنگینی انجام میشه
در حال تست رفتارشناسی هستم ولی متاسفانه حذف نمونه های شناسایی شده یه ساعته گذشته و اگه قسمت نواز سبز رو به 10 قسمت تقسیم کنیم، 2 دهم آن پر شده :|
آپدیت های خود سر و با حجم بالا!!
موقع نصب هم باید به اینترنت متصل باشه
بعدشم وقتی نصب تموم شد، میگه نسخه جدید اومده :|
یعنی هرکاری میکنن تا حجم کاربر رو تموم کنن! :|

جالبه ! در هر صورت منتظر نتایج تست ها هستم . دیگه gdata هر گلی بزنه به سر خودش زده . توی حالت طبیعی هیچ وقت روی سیستم یک شخص 1500 ویروس با هم ریخته نمیشه . درسته نباید سنگین باشه ولی اگر عملکردش در ویروس شناسی و پاک کردنشون و رفتار شناسی خوب باشه میتونه یکی از انتخاب هام باشه البته باید تا اعلام نتایج تست صبر کنم . من که بی صبرانه منتظرم .

MASOUD
2015-11-03, 18:04
جالبه ! در هر صورت منتظر نتایج تست ها هستم . دیگه gdata هر گلی بزنه به سر خودش زده . توی حالت طبیعی هیچ وقت روی سیستم یک شخص 1500 ویروس با هم ریخته نمیشه . درسته نباید سنگین باشه ولی اگر عملکردش در ویروس شناسی و پاک کردنشون و رفتار شناسی خوب باشه میتونه یکی از انتخاب هام باشه البته باید تا اعلام نتایج تست صبر کنم . من که بی صبرانه منتظرم .

خب از صبح ساعت تقریبا 11:30 اسکن انجام شده و از اون موقع داره نمونه های شناسایی شده رو حذف میکنه!!!!!!!
تقریبا نزدیک به 6 ساعت!!!!
که البته فقط نیمی از مرحله پیش رفته و هنوز نصف دیگش مونده!!!!!
چنان با آرامش و و حوصله حذفشون میکنه انگاری داره هنرهای نقاشی شکل میکشه :|

jimrako
2015-11-03, 18:19
خب از صبح ساعت تقریبا 11:30 اسکن انجام شده و از اون موقع داره نمونه های شناسایی شده رو حذف میکنه!!!!!!!
تقریبا نزدیک به 6 ساعت!!!!
که البته فقط نیمی از مرحله پیش رفته و هنوز نصف دیگش مونده!!!!!
چنان با آرامش و و حوصله حذفشون میکنه انگاری داره هنرهای نقاشی شکل میکشه :|
خب اینجوری قطعا خیلی طول کشیده ولی باز هم جانم فدای امنیت . الان برای تلقین کردن خوبی های برنامه به خودم میتونم بگم که آره داره با دقت و کاملا deep ریشه ی فایل مخرب رو میکنه و عجب آنتی ویروسی دمش گرم ! راستی میشه تقلب کنی و زودتر از اعلام نتایج بهم بگی از 1500 تا چند تا رو شناخت ؟:)

MASOUD
2015-11-03, 18:25
خب اینجوری قطعا خیلی طول کشیده ولی باز هم جانم فدای امنیت . الان برای تلقین کردن خوبی های برنامه به خودم میتونم بگم که آره داره با دقت و کاملا deep ریشه ی فایل مخرب رو میکنه و پاکش میکنه دمش گرم عجب آنتی ویروسی ! :) راستی میشه تقلب کنی و زودتر بهم بگی از 1500 تا چند تاش رو شناخت ؟

امنیتی که اینقد سرعت سیستم و وقت کاربر رو میگیره، به هیچ دردی نمیخوره
بقول یک متنی که در یکی از انجمن ها دیدم " کسانی که آزادی رو فدای امنیت میکنن، نه لیاقت آزادی رو دارن و نه لیاقت امنیت رو "
اگه G Data اینطوری آزادی عمل و سرعت عمل رو میگیره! پس میتونم بگم با اینکارش بدترین ضربه رو به خودش میزنه!
اینکه فایلی پاک بشه، حتما دیگر آنتی ویروس ها با شیشه پاک کن پاک میکنن، این با اره برقی از ریشه میزنه میره؟؟! :D
نه متاسفانه، باید تا نتیجه نهایی تست صبر کرد.
کاش بدونین چقد وقت و زمان بر هست این تست ها! :(
حالا وقتی سوئیتی اینچنین بازیهایی دربیاره
این ماه بیش از 10 گیگ نت مصرف این تست ها شده! :((

SR7M
2015-11-03, 18:38
علتش اینه که انتی ویروس اول سعی می کنه فایل رو تعمیر کنه اگه مستقیم بزنید حذف کنه یا به قرنطینه ببره سریع تموم میشه از 2 سال پیش هنوز این ضعف رو داره؟برای 4 تا هم طول میکشید ولی وقتی عکس العمل پیش فرض رو قرنطینه قرار میدادم سریع عمل می کرد

MASOUD
2015-11-03, 18:42
علتش اینه که انتی ویروس اول سعی می کنه فایل رو تعمیر کنه اگه مستقیم بزنید حذف کنه یا به قرنطینه ببره سریع تموم میشه از 2 سال پیش هنوز این ضعف رو داره؟برای 4 تا هم طول میکشید ولی وقتی عکس العمل پیش فرض رو قرنطینه قرار میدادم سریع عمل می کرد

من هم قرنطینه هم حذف و هم رفع آلودگی رو هم تست کردم، همشون دیر انجام میشن
این کشت منو!!! الان اگه سوئیت های دیگه بودن، چندتاشون رو تست کرده بودم تو این 6 ساعت!!!
#-o

SR7M
2015-11-03, 18:44
این کشت منو!!! الان اگه سوئیت های دیگه بودن، چندتاشون رو تست کرده بودم تو این 6 ساعت!!!
#-o

فکر نکنم دیگه زحمت کشیدن ماکروسافت هم همین طوریه ولی خوب مونده به شرکت لاواسافت از موتور بیت استفاده می کنه ولی سرعت اسکن و پاکسازیش اصلا با بیت قابل مقایسه نیست

MASOUD
2015-11-03, 18:50
فکر نکنم دیگه زحمت کشیدن ماکروسافت هم همین طوریه ولی خوب مونده به شرکت لاواسافت از موتور بیت استفاده می کنه ولی سرعت اسکن و پاکسازیش اصلا با بیت قابل مقایسه نیست

آره مایکروسافتم دیر پاکسازی میکنه
نمیدونم این دیگه چه روشیه برای پاکسازی؟!!
تا حالا اینقد اذیت نشده بودم برای یک پاکسازی
تو تست های قبلی AVG کمی اذیت میکرد برای پاکسازی ولی خب این دیگه نوبره!!!
فک کنم ساعت 12 تموم بشه پاکسازیش #-o

Nightwalker
2016-08-30, 17:45
شما این قسمت رو غیرفعال کن

سلام
عکس از روی سرور پاک شده ممکنه دقیقا مشخص کنید کدم قسمت رو باید غیر فعال کرد

Present
2016-08-30, 19:57
[ALER-TOPIC]تا حالا هزار بار تذکر دادیم تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید تاپیک بسته میشه[/ALER-TOPIC]

Nightwalker
2016-08-31, 19:41
سلام
در مورد انتی ویروس جی دیتا چطور اسکن فایل های دانلودی را غیر فعال کنیم ممنون میشم کمک کنید .
طبق عکس زیر می خواهم که این دانلود و اسکن غیر فعال بشه

عکس های بخش تنظیمات

عکس شماره یک ([Only registered and activated users can see links])
عکس شماره دو ([Only registered and activated users can see links])
عکس شماره سه ([Only registered and activated users can see links])

kaya400
2016-09-18, 14:55
سلام
در مورد انتی ویروس جی دیتا چطور اسکن فایل های دانلودی را غیر فعال کنیم ممنون میشم کمک کنید .
طبق عکس زیر می خواهم که این دانلود و اسکن غیر فعال بشه

عکس های بخش تنظیمات

عکس شماره یک ([Only registered and activated users can see links])
عکس شماره دو ([Only registered and activated users can see links])
عکس شماره سه ([Only registered and activated users can see links])

سلام دوست عزیز

این مراحل رو دنبال کنین تا حل بشه

kaya400
2016-09-18, 15:43
#-o

پست به صورت خودکار ادغام شده در 14:43

امنیتی که اینقد سرعت سیستم و وقت کاربر رو میگیره، به هیچ دردی نمیخوره
بقول یک متنی که در یکی از انجمن ها دیدم " کسانی که آزادی رو فدای امنیت میکنن، نه لیاقت آزادی رو دارن و نه لیاقت امنیت رو "
اگه G Data اینطوری آزادی عمل و سرعت عمل رو میگیره! پس میتونم بگم با اینکارش بدترین ضربه رو به خودش میزنه!
اینکه فایلی پاک بشه، حتما دیگر آنتی ویروس ها با شیشه پاک کن پاک میکنن، این با اره برقی از ریشه میزنه میره؟؟! :D
نه متاسفانه، باید تا نتیجه نهایی تست صبر کرد.
کاش بدونین چقد وقت و زمان بر هست این تست ها! :(
حالا وقتی سوئیتی اینچنین بازیهایی دربیاره
این ماه بیش از 10 گیگ نت مصرف این تست ها شده! :((

با سلام خدمت دوست عزیزمون

آقا میشه اون فایل هایی که اسکن کردین با جی دیتا یه لینک دانلود بزارین تا من هم تست کنم؟

چون من هر وقت با جی دیتا اسکن میکنم خیلی زود اسکن و ریمو انجام میشه و مثل آویرا و کسپر زمان زیادی برای اینکار نمیگیره.

جی دیتا از فناوری ترکیبی Close Gap استفاده میکنه و اینکار باعث محافظت حد اکثر با استفاده از تشخیص پیشگیرانه و تشخیص بر پایه امضاء

به لطف استفاده از این فن آوری،علی رغم استفاده از دو موتور ضد ویروس،سرعت اسکن بسیار بسیار افزایش یافته و افت کارایی سیستم کاهش پیدا می کند.

kaya400
2016-09-18, 15:50
حجم اپدیت روزانه بیت دیفندر زیاده واس همینه دیگه همیشه تو ریتینگ اول میشه

و چون موتور A جی دیتا،بیت هست حجم اپدیت هاش زیاده چیزی حدود 10مگ در روز

MASOUD
2016-09-22, 17:17
با سلام خدمت دوست عزیزمون

آقا میشه اون فایل هایی که اسکن کردین با جی دیتا یه لینک دانلود بزارین تا من هم تست کنم؟

چون من هر وقت با جی دیتا اسکن میکنم خیلی زود اسکن و ریمو انجام میشه و مثل آویرا و کسپر زمان زیادی برای اینکار نمیگیره.

جی دیتا از فناوری ترکیبی Close Gap استفاده میکنه و اینکار باعث محافظت حد اکثر با استفاده از تشخیص پیشگیرانه و تشخیص بر پایه امضاء

به لطف استفاده از این فن آوری،علی رغم استفاده از دو موتور ضد ویروس،سرعت اسکن بسیار بسیار افزایش یافته و افت کارایی سیستم کاهش پیدا می کند.

سلام عزیزم
متاسفانه بدلیل حجم زیاد ( نزدیک به 1 گیگ ) فایل ها، امکان آپلود وجود نداره
ولی همانطور که بنده و دوست عزیزم امیر و یکی از کاربران که G Data تست میکردیم، سرعت حذف فایل ها به شدت پایین بود.
شاید در نسخه های جدیدی که ارائه داده (البته بنده فعلا از نسخه های جدیدتر خبری ندارم ) این مشکل اصلاح شده
~o)

mahdiz57
2017-11-27, 18:25
سلام دوست عزیز
این مراحل رو دنبال کنین تا حل بشه

وقتی که دانلود رو چک میکنه از نت هم استفاده میکنه؟
اگر این قابلیت رو غیر فعال کنیم اشکالی داره؟

Moriarty
2018-07-07, 22:17
سلام
کسی اطلاع داره که این محصول self protection داره یا خیر ؟

RαѕoυLιɴĸ
2018-07-07, 22:44
سلام

درود،
خیر نسخه G Data Total Protection موجود هست

Moriarty
2018-07-07, 23:42
درود،
خیر نسخه G Data Total Protection موجود هست
نه منظورم این قابلیت self protection آنتی ویروسهاست که نمیزاره مثلاً مخرب فایلهاشون رو پاک کنه . مثلاً داخل کسپر بهش میگن self defense .

Parham
2018-07-15, 08:14
سلام

درود،

این ویژگی با مفهمومی که شما مدنظر دارید در G-Data وجود ندارد و صرفا با قرار گرفتن پروسه های این نرم افزار پیش از اجرای برخی از سرویس های اصلی سیستم عامل، امنیت سیستم تامین می شود.

AM!R
2018-07-16, 00:25
سلام

سلام محمد

سلف پروتکشن داره ولی گزینه ای برای فعال یا غیر فعال کردن نداره و بطور پیشفرض فعاله

AM!R
2018-07-24, 12:19
با درود

تغییرات نسخه 25.5.0.1 شامل موارد زیر می شود

G DATA Version 25.5.0.1

New features:
• Autopilot customizations for improved behavior monitoring: the software asks less and takes decisions
• Newly developed, additional Web protection extensions for the Internet browser Mozilla Firefox and Google Chrome: To better protect against infected and fraudulent web pages even when using [Only registered and activated users can see links]
• Performance improvements & bug fixes
• Higher reliability When pausing in scheduled scan jobs
• Scanning speed of the memory and autostart areas in many cases significantly accelerated
• Improved stability when connecting to specific Intel network devices

([Only registered and activated users can see links])

تمام نسخه های بالا و لینک دانلودی آنها نسخه آفلاین است

Moriarty
2018-07-24, 18:46
مثل اینکه تو حالت user defined میشه تیک آنتی اسپم رو نزد, اما اگر نصبش نکنی آنتی ویروس خراب بالا میاد. وقتی هم خواستم جی دیتا رو پاک کنم ویندوز پرید :D

AM!R
2018-07-24, 19:15
مثل اینکه تو حالت user defined میشه تیک آنتی اسپم رو نزد, اما اگر نصبش نکنی آنتی ویروس خراب بالا میاد. وقتی هم خواستم جی دیتا رو پاک کنم ویندوز پرید :D

سلام

انتی اسپم بکارم نمیاد ولی میگم بزار باشه
ولی چندتا اپشن ها رو حذف میکنم
جی دیتا ی چند سال دیگه سوییت ردیفی میشه
هرچی باشه فایروال خوبی داره

Moriarty
2018-07-26, 20:05
صفحه اخطار web protectionش هم تغییر کرده.

AM!R
2018-07-26, 20:11
صفحه اخطار web protectionش هم تغییر کرده.

سلام

بخاطر افزونه جدیدی هست ک برای اسکن سایت های [Only registered and activated users can see links] قرار دادن

Moriarty
2018-07-27, 01:10
سلام

بخاطر افزونه جدیدی هست ک برای اسکن سایت های [Only registered and activated users can see links] قرار دادن
خوبیش اینه که بدون خود g data هم کار میکنه افزونش :D

MASOUD
2018-07-27, 02:31
خوبیش اینه که بدون خود g data هم کار میکنه افزونش :D

با سلام
برای فایرفاکس موجود نیست گویا
فعلا برای کروم هست فقط
حیف

AM!R
2018-07-27, 02:52
با سلام
فعلا برای کروم هست فقط
حیف

سلام مسعود
فکر کنم با نصب جی دیتا آخرین نسخه، افزونه نصب میشه
ولی در تنظیمات وب پروتکشن ک من ملاحظه کردم برای کروم و فایرفاکس دیدم ک افزونه هست ولی افلاین دانلود کردن بدون نصب سوییت فکر نکنم برای سوییت باشه
من با پشتیبانی صحبت کردم ک لینک افزونه فایرفاکس رو بدند اگر نبود درخواست قرار دادن فایل افلاین افزونه برای فایرفاکس رو درخواست میدم

آخر هفته خوبی داشته باشی قارداش

Moriarty
2018-07-27, 02:56
با سلام
فعلا برای کروم هست فقط
حیف
برای فایرفاکس هم اومده.
ولی انگاری خودش نصب نمیشه خودکار. باید بری به قسمت تنظیمات بخش web protection و بعدش افزونه ها. اونجا جلوی فایرفاکس install رو بزن.

MASOUD
2018-07-27, 03:15
لینک دانلود افزونه Web Protection برای فایرفاکس ([Only registered and activated users can see links])
لینک دانلود افزونه Web Protection برای گوگل کروم ([Only registered and activated users can see links])

AM!R
2018-07-27, 09:17
ولی موردی که من با جی دیتا حال کنم،یکی مورد پاکسازی دقیق و قوی حتی ریجستری هم براتون پاکسازی میکنه

و دیگری رفتار شناسی هست که خود بچه ها هم تست زدند چه مخرب هایی ک در دیتابیس بودند چه مخرب هایی که صفر کیلومتر بودند

مورد دیگه اینه که فایروالش اگرچه پروتکل ICMP را ندارد، ولی اگر پکتی ناخواسته وارد سیستم شود روی پروتکل TCP میبنده

و مورد جالب دیگه این هست که بصورت پیشفرض ورودی های پروتکل IGMP را که خوراک رد و بدل شدن اطلاعات هست که برخی مخرب ها از این پروتکل استفاده میکنند و برای نفوذ هست ،رو بلاک میکنه

که معروفه به IGMP Snooping

این هم تست پکت با فایروال جی دیتا

G DATA Test Inbound Packet_ICMP ([Only registered and activated users can see links])

AM!R
2018-07-27, 16:53
نسخه جدید 25.5.0.2 برای گرفتن اپدیت،قرار گرفته

سوییت خودتون را اپدیت کنید

Moriarty
2018-07-28, 22:43
نسخه جدید 25.5.0.2 برای گرفتن اپدیت،قرار گرفته

سوییت خودتون را اپدیت کنید
Version 25.5.0.2:

Improvements in user interface stability and usability

AM!R
2018-07-28, 22:44
Version 25.5.0.2:

Improvements in user interface stability and usability

سلام محمد جان

اپدیت خوبی داد،هم برای اجرا کردن سوییت از تسکبر و هم سوییچ بین منوها روان تر شده

من دیروز اپدیت کردم،چنج لاگ نداد

Moriarty
2018-07-29, 13:31
ولی موردی که من با جی دیتا حال کنم،یکی مورد پاکسازی دقیق و قوی حتی ریجستری هم براتون پاکسازی میکنه

و دیگری رفتار شناسی هست که خود بچه ها هم تست زدند چه مخرب هایی ک در دیتابیس بودند چه مخرب هایی که صفر کیلومتر بودند

مورد دیگه اینه که فایروالش اگرچه پروتکل ICMP را ندارد، ولی اگر پکتی ناخواسته وارد سیستم شود روی پروتکل TCP میبنده

و مورد جالب دیگه این هست که بصورت پیشفرض ورودی های پروتکل IGMP را که خوراک رد و بدل شدن اطلاعات هست که برخی مخرب ها از این پروتکل استفاده میکنند و برای نفوذ هست ،رو بلاک میکنه

که معروفه به IGMP Snooping

این هم تست پکت با فایروال جی دیتا

G DATA Test Inbound Packet_ICMP ([Only registered and activated users can see links])
قابلیت igmp snooping رو اگه از طرف مودم غیرفعال کنیم دیگه مشکلی از این بابت نداریم یا اینکه هنوزم یه فایروال مثله جی دیتا لازمه ؟

AM!R
2018-07-29, 13:33
قابلیت igmp snooping رو اگه از طرف مودم غیرفعال کنیم دیگه مشکلی از این بابت نداریم یا اینکه هنوزم یه فایروال مثله جی دیتا لازمه ؟

اگ اون پروتکل داخل مودم روی خروجی هم هست خوبه ولی اکثر مودم ها فقط گزینه داره برای اکتیو این پروتکل و عملا ما نمیدونیم خروجی منظورش هست یا ورودی
شما بنظرم قدرت رو محول کن روی فایروال جی دیتا

قربونت

AM!R
2018-08-25, 15:47
اینم فایروال سوییت خودم که بصورت دستی کانفیگ شده و هشدارهای خوبی میده

[Only registered and activated users can see links](2).jpg

epaaeiz
2018-10-19, 22:12
درود.
چرا آنتی ویروس G DATA وقتی داره اسکن میکنه اگر اون رو Pause کنی برای چندین ثانیه بازم هی اسکن میکنه؟ در حدود بیست تا سی ثانیه و گاهی بیشتر طول میکشه تا دیگه اسکن نکنه در صورتی که دکمه Pause تبدیل به Resume شده یعنی درواقع Pause شده دیگه!
در برخی آنتی ویروس های دیگه هم دیدم این مشکل رو.
:|

MASOUD
2018-11-05, 15:21
نسخه جدید 25.5.0.4 ارائه شد.
به زودی نسخه های نصبی آفلاین در تاپیک مربوط قرار خواهد گرفت.
مرجع دانلود محصولات امنیتی G DATA ([Only registered and activated users can see links])

epaaeiz
2019-02-27, 23:00
جی دیتا آنتی ویروس خوبی هست؟
با توجه به اینکه تو ایران نمایندگی خرید هم داره.

WITCHER
2019-02-27, 23:05
جی دیتا آنتی ویروس خوبی هست؟
با توجه به اینکه تو ایران نمایندگی خرید هم داره.
سلام
اخیرا استفاده کرده بودم و کاملا راضی بودم .
بر خلاف تصورات چندان هم سنگین نیست و ماژولهای امنیتی بسیار خوبی رو ارائه میده .
همچنین در تست های معتبر هم جایگاه نسبتا خوبی داره و راضی کننده هست
توصیه میکنم نسخه Internet Seccurity رو به مدت 30 روز تریال نصب کنید و اگر باب میلتون بود ، بصورت دائم استفاده کنید .

epaaeiz
2019-02-27, 23:15
سلام
اخیرا استفاده کرده بودم و کاملا راضی بودم .
بر خلاف تصورات چندان هم سنگین نیست و ماژولهای امنیتی بسیار خوبی رو ارائه میده .
همچنین در تست های معتبر هم جایگاه نسبتا خوبی داره و راضی کننده هست
توصیه میکنم نسخه Internet Seccurity رو به مدت 30 روز تریال نصب کنید و اگر باب میلتون بود ، بصورت دائم استفاده کنید .

فایروال اون سرعت نت رو کم نمیکنه یا اینکه هی پیغام نمیده و از کاربر سوال نمیپرسه؟

WITCHER
2019-02-27, 23:18
فایروال اون سرعت نت رو کم نمیکنه یا اینکه هی پیغام نمیده و از کاربر سوال نمیپرسه؟
من کاهش محسوسی رو تجربه نکردم
اما یک مورد اذیت کننده در حین دانلود فایلها داشت که بررسی فایل دانلودی در حین دانلود می پرداخت که کمی زمانبر بود .
جز این مشکل خاصی ندیدم

epaaeiz
2019-02-27, 23:21
من کاهش محسوسی رو تجربه نکردم
اما یک مورد اذیت کننده در حین دانلود فایلها داشت که بررسی فایل دانلودی در حین دانلود می پرداخت که کمی زمانبر بود .
جز این مشکل خاصی ندیدم

نسخه ی جدید یکی دو روز پیش اومد. امیدوارم برطرف شده باشه.

WITCHER
2019-02-27, 23:27
نسخه ی جدید یکی دو روز پیش اومد. امیدوارم برطرف شده باشه.
باگ نیست که برطرف بشه ؛
ببینید در حین دانلود ، پنجره بررسی فایل بصورت زیر نمایان میشه :
برای رفع این مشکل کافیه به مسیر زیر برید :

Settings >> AntiVirus >> Web protection >> Internet content >> Advanced
و گزینه Enable notifications when checking downloads رو غیر فعال کنید.

epaaeiz
2019-03-01, 00:22
درود.
نسخه ی 25.5.2.7 محصولات G Data چند روزی هست که در دسترس قرار گرفته. لطفاً قرار بدید برای دانلود. چون نسخه ی Internet Security اون در سایت موجود نیست.

WITCHER
2019-03-01, 00:48
درود.
نسخه ی 25.5.2.7 محصولات G Data چند روزی هست که در دسترس قرار گرفته. لطفاً قرار بدید برای دانلود. چون نسخه ی Internet Security اون در سایت موجود نیست.
سلام
در صورت انتشار ستاپ آفلاین حتما قرار می گیرد.