PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مباحث مباحث و مشکلات نرم افزار Wipe

CORTANA
2019-05-01, 00:40
[Only registered and activated users can see links]

مباحث و مشکلات Wipe

Wipe | نرم افزاری کاربردی که توسط آن شما قادرید تا مدیریت امنیتی کامل بر روی browsing history, cookies, index.dat files, cache, logs, temporary internet files, autocomplete search history, recent document list, recent keywords list in toolbars, cached thumbnails of viewed pictures, registry cache داشته باشید و هر زمان که نیاز بود آنها را بطور کامل پاکسازی نمایید , چون همانطور که می دانید , شما , مثلا قادر به پاک کردن همه cookies ها و history اینترنت نیستید و خیلی راحت همه آنها قابل برگشت هستند .
به کمک Wipe می توانید فایلهای خود را پاک ( Delete ) کنید بطوریکه با هیچ برنامه قابل ریکاوری نباشد و خلاصه اینکه با اعتماد به این برنامه از حالا و با خیال راحت , هر فایلی را که مایلید برای همیشه نابود کنید !

[Only registered and activated users can see links] دانلود آخرین نسخه نرم افزار از وبسایت سافت 98 ([Only registered and activated users can see links])

farzad5
2019-08-16, 14:31
هر کدوم از نرم افزار های این صفحه که نصب می کنم تاریخچه و کو کی و ....مرور گر کروم را حذف نمی کنه ؟!!!
راهی نداره؟
حذف اطلاعات ([Only registered and activated users can see links])

Y A S
2019-08-16, 17:06
هر کدوم از نرم افزار های این صفحه که نصب می کنم تاریخچه و کو کی و ....مرور گر کروم را حذف نمی کنه ؟!!!
راهی نداره؟

سلام
چرا از طریق خود مرورگر این کار رو انجام نمیدهید؟
بر روی سه نقطه موچود در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و سپس وارد history شوید .(برای این کار میتوانید از Ctrl + H هم استفاده کنید.)
بر روی clear browsing data کلیک کنید و پس از باز شدن پنجره جدید به تب Advanced بروید .

پس از تنظیم time range مواردی که خواهان حذف شدنشان هستید را تیک بزنید و در آخر بر روی clear data کلیک کنید.

time range : محدوده زمانی که میخواهید اطلاعات مربوط به همان محدوده را حذف کنید. (مثلا 1 ساعت پیش یا یک هفته پیش)

اگر جایی را ناقص توضیح دادم و یا سوال دیگری دارید بپرسید.

من خودم هم یکی از موارد لینکی کهدادید رو بررسی میکنم و بهتون خبر خواهم داد.

farzad5
2019-08-23, 21:33
سلام
چرا از طریق خود مرورگر این کار رو انجام نمیدهید؟
بر روی سه نقطه موچود در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و سپس وارد history شوید .(برای این کار میتوانید از Ctrl + H هم استفاده کنید.)
بر روی clear browsing data کلیک کنید و پس از باز شدن پنجره جدید به تب Advanced بروید .

پس از تنظیم time range مواردی که خواهان حذف شدنشان هستید را تیک بزنید و در آخر بر روی clear data کلیک کنید.

time range : محدوده زمانی که میخواهید اطلاعات مربوط به همان محدوده را حذف کنید. (مثلا 1 ساعت پیش یا یک هفته پیش)

اگر جایی را ناقص توضیح دادم و یا سوال دیگری دارید بپرسید.

من خودم هم یکی از موارد لینکی کهدادید رو بررسی میکنم و بهتون خبر خواهم داد.
خیلی ممنون
اگه با نرم افزار میشد خوب میشد راحتر بود