نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: درخواست راهنمایی برای خرید گیم پد

وضعیت
    آفلاین
    Gotham آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 165 در 98 پست

Question درخواست راهنمایی برای خرید گیم پد

سلام خدمت دوستان گرامی.بنده قصد خرید گیم پد برای لپ تاپ دارم.قبلا فراسو داشتم که چند وقت پیش خراب شدش.دنبال جنس اورجینال نیستم،ولی اگه کپی هم باشه،برام کیفیت و دوامش مهمه،حدودا هم میتونم تا ۱۵۰ تومن هزینه کنم.اگه برند و مدل خوبی میشناسید معرفی کنید.با تشکر.

وضعیت
    آنلاین
    Angelo آواتار ها
    کاربر فعال
    تشکر شده 1,545 در 631 پست

سلام خدمت دوستان گرامی.بنده قصد خرید گیم پد برای لپ تاپ دارم.قبلا فراسو داشتم که چند وقت پیش خراب شدش.دنبال جنس اورجینال نیستم،ولی اگه کپی هم باشه،برام کیفیت و دوامش مهمه،حدودا هم میتونم تا ۱۵۰ تومن هزینه کنم.اگه برند و مدل خوبی میشناسید معرفی کنید.با تشکر.
    سلام میتونید از فروشگاه های آنلاین که رنج قیمت هم دارن استفاده کنید مثل: دیجیکالا یا...

3. کاربر زیر از پست مفید Angelo تشکر کرده است .

وضعیت
    آنلاین
    hamechiz آواتار ها
    کاربر متخصص
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 1,447 در 581 پست

سلام

مارک xp خوبه و حدودا کیفینش تو یک حده ولی مدل به اصطلاح خفاشی هم جمع و جور تره هم شیک تر و خوش دست تر و یه کمی قیمتش نسبت به بقیه مدل های xp گرون تره

مثلا این نمونه

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

5. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Gotham آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 165 در 98 پست

پیش فرض ترکیب پستهای متوالی

سلام

مارک xp خوبه و حدودا کیفینش تو یک حده ولی مدل به اصطلاح خفاشی هم جمع و جور تره هم شیک تر و خوش دست تر و یه کمی قیمتش نسبت به بقیه مدل های xp گرون تره

مثلا این نمونه

این بسته های ۲ عددی چجوری هستش؟یعنی دو تا دسته رو باید همزمان استفاده کرد(مکمل هم هستن)،یا نه دو دسته جداست و برای ۲ نفره بازی کردنه؟
    در مورد برند های پی نت،تسکو،و یه سری دسته هایی که مدل ایکس باکس هستش(فکر کنم فیک و های کپی باشن)،اطلاعی دارید و نظرتون چی هستش؟
    مدل مایکروسافت مثل این منظورمه:

- - - Updated - - -

سلام میتونید از فروشگاه های آنلاین که رنج قیمت هم دارن استفاده کنید مثل: دیجیکالا یا...
    اتفاقا مراجعه کردم،ولی برند خوبی رو برای خرید نمیشناسم،واسه همین نمیتونم فقط داخل برند های خوب سرچ کنم.

این مدل به نظرتون خوبه؟ازینا نیست که زود خراب شه؟

وضعیت
    آنلاین
    hamechiz آواتار ها
    کاربر متخصص
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 1,447 در 581 پست

این بسته های ۲ عددی چجوری هستش؟یعنی دو تا دسته رو باید همزمان استفاده کرد(مکمل هم هستن)،یا نه دو دسته جداست و برای ۲ نفره بازی کردنه؟
    در مورد برند های پی نت،تسکو،و یه سری دسته هایی که مدل ایکس باکس هستش(فکر کنم فیک و های کپی باشن)،اطلاعی دارید و نظرتون چی هستش؟

- - - Updated - - -

اتفاقا مراجعه کردم،ولی برند خوبی رو برای خرید نمیشناسم،واسه همین نمیتونم فقط داخل برند های خوب سرچ کنم.

- - - Updated - - -

سلام

اینا دسته ها جفتی هستن و اگر بخواین جدا باشه باید دو دسته ی تکی بخرید

مارک پی نت هم خوبه ولی تسکو اطلاعی ندارم

دسته های مدل ایکس باکس اطلاعی ندارم و فکر کنم کپی یا جنس ضعیف تر باشن چون خود این دسته ها فکر کنم خیلی گرون تر باشه ولی سوال کنید

8. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Parham آواتار ها
    ...Hmm
    نام اصلی
    پرهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.175
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 8
    تشکر شده 16,135 در 4,982 پست

در مورد برند های پی نت،تسکو
    درود،

صرفا از همان برندی که دوست دیگر اشاره کردند بگیرید. دوستان بنده از مدل تسکو خرید داشتند که متاسفانه کیفیت و خدمات پس از فروش بسیار نامناسبی داشت. برند XP در بازار در میان هم رده های خود شناخته تر می باشد.
    MOB: ASUS ROG STRIX Z270G GAMING | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM:G.SKILL Trident Z RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 | VGA:SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms Gaming Monitor | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB NVMe PCI-Express 3.0 x4 |
    HDD : Seagate Barracuda ST2000DM006 | Case: Corsair Carbide Series Air 240 Black | Cooler: Corsair Hydro Series H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | Keyboard : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer DeathAdder Elite

10. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند