yadmarket

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

موضوع: مشکل عدم پخش صدا در برخی از سایتها

وضعیت
    آفلاین
    qholi آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Maxthon
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 50 در 40 پست

پیش فرض مشکل عدم پخش صدا در برخی از سایتها

سلام ، دوستان ببخشید یه مشکل اساسی دارم که امیدوارم بتونید رفعش کنید .
    مشکلم پخش نشدن صدا در برخی از سایتهاس !
    یه نمونه ش : سایت گنجور که برخی غزل ها رو بصورت صوتی هم میخونه (
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    ) ؛ وقتی وارد این سایت میشم ، روی پلیر موجود در پایین غزل که میزنم ، غزل شروع میکنه به پخش شدن ، ولی هیچ صدایی نداره ! درحالیکه آیکون بلندگو هم روی تب مرورگر فعال میشه ! ( این مشکل واسه برخی از ویدئوهای آپارات و یوتیوب هم وجود داره ! ) ؛ البته اینم بگم که قبلا یه نرم افزار استریومیکس مجازی رو بصورت جدا از کارت صدا نصب کرده بودم که مشکلات متعددی داشت ، ولی وقتی در تب Playback devices از روی اسپیکر به استریومیکس سوییچ میکردم ، این غزل ها رو با صدا میخوند ، اما همونطور که گفتم ، به دلیل اینکه مشکلات متعددی داشت ، تصمیم گرفتم کلا پاکش کنم و به تازگی یه درایور کارت صدای استاندارد که خودش استریومیکس داشته باشه رو از همین سایت دانلود کردم . (
    ) ، اما متأسفانه با اینکه همه میگفتن این درایور بهترین درایوره ، ولی متأسفانه این مشکل رو داره و نمیدونم چجوری رفعش کنم ؟ اینم بگم که مشکل از مرورگر نیس و در هر مرورگری که تست کردم این مشکل وجود داره !

وضعیت
    آفلاین
    temp2018 آواتار ها
    از پیرمردهای انجمن!!!
    نام اصلی
    بیژن
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    بیلد 
    SP1 Build 7601
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Nokia 2730 Classic!
    تشکر شده 3,483 در 509 پست

) ؛ وقتی وارد این سایت میشم ، روی پلیر موجود در پایین غزل که میزنم ، غزل شروع میکنه به پخش شدن ، ولی هیچ صدایی نداره ! درحالیکه آیکون بلندگو هم روی تب مرورگر فعال میشه ! ( این مشکل واسه برخی از ویدئوهای آپارات و یوتیوب هم وجود داره ! ) ؛ البته اینم بگم که قبلا یه نرم افزار استریومیکس مجازی رو بصورت جدا از کارت صدا نصب کرده بودم که مشکلات متعددی داشت ، ولی وقتی در تب Playback devices از روی اسپیکر به استریومیکس سوییچ میکردم ، این غزل ها رو با صدا میخوند ، اما همونطور که گفتم ، به دلیل اینکه مشکلات متعددی داشت ، تصمیم گرفتم کلا پاکش کنم و به تازگی یه درایور کارت صدای استاندارد که خودش استریومیکس داشته باشه رو از همین سایت دانلود کردم . (
    ) ، اما متأسفانه با اینکه همه میگفتن این درایور بهترین درایوره ، ولی متأسفانه این مشکل رو داره و نمیدونم چجوری رفعش کنم ؟ اینم بگم که مشکل از مرورگر نیس و در هر مرورگری که تست کردم این مشکل وجود داره !
    سلام
    راستش متاسفانه من اطلاعاتی در این مورد ندارم؛ اما برای اینکه کار کمی جلو بیفته و سایر دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنن و زودتر به جواب برسید سه مورد به ذهنم اومد گفتم خدمتتون عرض کنم:
    1- اگر شما فایل صوتی رو؛ مثلا همون نمونه لینک که گذاشتین؛ دانلود کنید و پخش کنید؛ همچنان مشکل هست؟ (احتمالا جوابتون مثبت هست؛ با توجه به تاکیدی که داشتین که مشکل از مرورگر نیست؛ صرفا جهت اطمینان پرسیدم)
    2- کارت صدا توی device manager به درستی نصب شده و مشکلی نداره؟ مثلث زرد رنگ یا همچین چیزی؟
    3- شما بدون نرم افزار استریومیکس مجازی و همین درایوری که اخیرا نصب کردید؛ هم این مشکل رو دارید؟ منظورم این هست که با درایوری که خود ویندوز برای کارت صدا شناسایی میکنه و یا درایوری که سایت سازنده ارایه کرده هم این مشکل رو دارید؟

3. 9 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Only For You آواتار ها
    کاربر افتخاری
    تشکر شده 1,901 در 551 پست

سَلام دوســت عزیز ...
    کارت صـداتون رو یکبار حذفـ کنید کامـل با برنـامه ( Total Uninstall Ultimate ) .
    بعد نسخـه بروز شده رو دانلود کنیـد و دستکاری انجام ندیـن قسمــت " PlayBack " .
    باید روی اسپیکر باشـه تا اتوماتیک عوض بشــه
    .

5. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    qholi آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Maxthon
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 50 در 40 پست

ممنون از پاسخگویی

1- اگر شما فایل صوتی رو؛ مثلا همون نمونه لینک که گذاشتین؛ دانلود کنید و پخش کنید؛ همچنان مشکل هست؟ (احتمالا جوابتون مثبت هست؛ با توجه به تاکیدی که داشتین که مشکل از مرورگر نیست؛ صرفا جهت اطمینان پرسیدم)
    وقتی دانلود کنم ، خب طبیعتا با پلیرهای ویندوز پخش میشه و بصورت پخش انلاین نیس و طبیعتا مشکلی هم نداره و صداش پخش میشه .
    این مشکل ، فقط در برخی از سایتهایی که پخش انلاین دارن اتفاق میفته ؛ البته سایت گنجور رو هرچقدر که تست کردم این مشکل رو داشت ، ولی واسه اپارات و یوتیوب ، فقط برخی مواقع اینجوری میشه و همیشگی نیس ؛ ضمن اینکه همونطور که در پیام قبلی هم توضیح دادم ، استریومیکس مجازی ای که قبلا بصورت مجزا نصب کرده بودم ، این مشکل رو نداشت و در هرشرایطی از سایت گنجور هم صدا رو پخش میکرد . ( فکر میکنم هرچی هست مربوط به درایور کارت صدا باشه ! چون مابقی چیزها تغییری نکرده و فقط درایور رو عوض کردم . )

2- کارت صدا توی device manager به درستی نصب شده و مشکلی نداره؟ مثلث زرد رنگ یا همچین چیزی؟
    چرا یه مثلث زردرنگ داره که شاتش رو میذارم ( مگه این درایور کارت صدایی که لینکش رو گذاشتم ، کاملترین و بهترین نیس ؟ پس چرا ناقص نصب کرده ؟ )

نمایش متن

3- شما بدون نرم افزار استریومیکس مجازی و همین درایوری که اخیرا نصب کردید؛ هم این مشکل رو دارید؟ منظورم این هست که با درایوری که خود ویندوز برای کارت صدا شناسایی میکنه و یا درایوری که سایت سازنده ارایه کرده هم این مشکل رو دارید؟
    بله ، فقط درصورتی این مشکل وجود نداره که همون نرم افزار استریومیکس مجازی که قبل از این ، روی سیستم نصب بود رو دوباره نصب کنم ، که متأسفانه اون نرم افزار مشکلات متعددی داشت و اصلا استاندارد نبود که به همین دلیل ، دیگه نمیخوام نصبش کنم .

- - - Updated - - -

سَلام دوســت عزیز ...
    کارت صـداتون رو یکبار حذفـ کنید کامـل با برنـامه ( Total Uninstall Ultimate ) .
    بعد نسخـه بروز شده رو دانلود کنیـد و دستکاری انجام ندیـن قسمــت " PlayBack " .
    باید روی اسپیکر باشـه تا اتوماتیک عوض بشــه
    .

همونطور که لینک دانلود درایور رو هم در پیام اول دادم ، آخرین نسخه س و همین دیروز دانلودش کردم و تا الان هم ، دوبار کامل حذفش کردم و مجدد نصب کردم ولی بازم مشکل وجود داره ؛ playback هم فقط یه گزینه داره و اونم اسپیکر هست که هیچ تغییر و دستکاری ای هم نکردم .

7. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    temp2018 آواتار ها
    از پیرمردهای انجمن!!!
    نام اصلی
    بیژن
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    بیلد 
    SP1 Build 7601
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Nokia 2730 Classic!

وقتی دانلود کنم ، خب طبیعتا با پلیرهای ویندوز پخش میشه و بصورت پخش انلاین نیس و طبیعتا مشکلی هم نداره و صداش پخش میشه . این مشکل ، فقط در برخی از سایتهایی که پخش انلاین دارن اتفاق میفته ؛ البته سایت گنجور رو هرچقدر که تست کردم این مشکل رو داشت ، ولی واسه اپارات و یوتیوب ، فقط برخی مواقع اینجوری میشه و همیشگی نیس ؛ ضمن اینکه همونطور که در پیام قبلی هم توضیح دادم ، استریومیکس مجازی ای که قبلا بصورت مجزا نصب کرده بودم ، این مشکل رو نداشت و در هرشرایطی از سایت گنجور هم صدا رو پخش میکرد . ( فکر میکنم هرچی هست مربوط به درایور کارت صدا باشه ! چون مابقی چیزها تغییری نکرده و فقط درایور رو عوض کردم . )
    چرا یه مثلث زردرنگ داره که شاتش رو میذارم ( مگه این درایور کارت صدایی که لینکش رو گذاشتم ، کاملترین و بهترین نیس ؟ پس چرا ناقص نصب کرده ؟ )

نمایش متن

بله ، فقط درصورتی این مشکل وجود نداره که همون نرم افزار استریومیکس مجازی که قبل از این ، روی سیستم نصب بود رو دوباره نصب کنم ، که متأسفانه اون نرم افزار مشکلات متعددی داشت و اصلا استاندارد نبود که به همین دلیل ، دیگه نمیخوام نصبش کنم
    سلام
    چیزی که برای من عجیبه اینه که می فرمایید توی پخش آنلاین مشکل داره و توی پخش فایل دانلود شده مشکلی نیست؛ اینطوری به نظر میرسه که اگه مشکل از کارت صدا باشه باید همه جا باشه. اگر چه با توجه به توضیح کامل و دقیقی که دادید من هم حدس میزنم مشکل از همین درایور کارت صدا باشه. راستش طوری که توی یه سری پست ها قبلا دیده بودم همین درایور رو پیشنهاد میدادن؛ حالا چرا برای شما اینطور شده نمی دونم.
    امتحان کردین که میشه روی همون موردی که مثلث زرد داره راست کلیک کنید و بزنید درایورش آپدیت بشه؟ البته این در حد حدس و گمان هست.

9. 9 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    qholi آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Maxthon
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 50 در 40 پست

سلام
    چیزی که برای من عجیبه اینه که می فرمایید توی پخش آنلاین مشکل داره و توی پخش فایل دانلود شده مشکلی نیست؛ اینطوری به نظر میرسه که اگه مشکل از کارت صدا باشه باید همه جا باشه. اگر چه با توجه به توضیح کامل و دقیقی که دادید من هم حدس میزنم مشکل از همین درایور کارت صدا باشه. راستش طوری که توی یه سری پست ها قبلا دیده بودم همین درایور رو پیشنهاد میدادن؛ حالا چرا برای شما اینطور شده نمی دونم.
    امتحان کردین که میشه روی همون موردی که مثلث زرد داره راست کلیک کنید و بزنید درایورش آپدیت بشه؟ البته این در حد حدس و گمان هست.
    روی گزینه اپدیت هم که میزنم یه پنجره باز میشه که دوتا گزینه داره ( اتوماتیک ، از مای کامپیوتر ) که روی هرکدوم میزنم اتفاق خاصی نمیفته و میگه آپدیته ! الان شما داخل همون لینک سایت گنجور که در پیام اول دادم رفتید ؟ واسه شما بدون هیچ مشکل و تغییری ، صدای فایل رو بصورت آنلاین پخش میکنه ؟

وضعیت
    آفلاین
    temp2018 آواتار ها
    از پیرمردهای انجمن!!!
    نام اصلی
    بیژن
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    بیلد 
    SP1 Build 7601
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Nokia 2730 Classic!

روی گزینه اپدیت هم که میزنم یه پنجره باز میشه که دوتا گزینه داره ( اتوماتیک ، از مای کامپیوتر ) که روی هرکدوم میزنم اتفاق خاصی نمیفته و میگه آپدیته ! الان شما داخل همون لینک سایت گنجور که در پیام اول دادم رفتید ؟ واسه شما بدون هیچ مشکل و تغییری ، صدای فایل رو بصورت آنلاین پخش میکنه ؟
    بله؛ اولین کاری که کردم تست همون لینک بود و بدون مشکل پخش شد.
    راستش متاسفانه بیشتر از این چیزی به ذهنم نمیرسه؛ چند تا مورد هست ولی همه در حد حدس هست و ممکنه اثر نداشته باشه لذا بهتره یه کم منتظر باشید تا سایر دوستان به طور دقیق راهنمایی کنن؛ فقط شما روی همون دیوایس که مثلث زرد داره راست کلیک کنید و Properties رو بزنید و اگر توی توضیحات تب اول پیغام خطایی داده بود اسکرین شاتش رو قرار بدید تا دوستان بتونن دقیق تر راهنمایی کنن.

12. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    qholi آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Maxthon
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 50 در 40 پست

بله؛ اولین کاری که کردم تست همون لینک بود و بدون مشکل پخش شد.
    راستش متاسفانه بیشتر از این چیزی به ذهنم نمیرسه؛ چند تا مورد هست ولی همه در حد حدس هست و ممکنه اثر نداشته باشه لذا بهتره یه کم منتظر باشید تا سایر دوستان به طور دقیق راهنمایی کنن؛ فقط شما روی همون دیوایس که مثلث زرد داره راست کلیک کنید و Properties رو بزنید و اگر توی توضیحات تب اول پیغام خطایی داده بود اسکرین شاتش رو قرار بدید تا دوستان بتونن دقیق تر راهنمایی کنن.
    کاری که گفتید رو انجام دادم ، از کل پنجره مربوطه شات گرفتم و در زیر قرار دادم .

نمایش متن

14. کاربر زیر از پست مفید qholi تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    temp2018 آواتار ها
    از پیرمردهای انجمن!!!
    نام اصلی
    بیژن
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    بیلد 
    SP1 Build 7601
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Nokia 2730 Classic!

کاری که گفتید رو انجام دادم ، از کل پنجره مربوطه شات گرفتم و در زیر قرار دادم .

نمایش متن

راستش فکر میکنم مشکل از همون برنامه ای بوده اول نصب کرده بودید (نرم افزار استریومیکس مجازی)؛ این رو پیدا کردم برای کد 52 که مربوط به امضای دیجیتال میشه:

از روشهایی که گفته مثلا یکی دریافت درایور مناسب از سایت سازنده هست؛ این روش راحته و میشه بی دردسر امتحان کرد. اما مثلا یکی مربوط میشه به تغییر رجیستری که باید با احتیاط اقدام کرد و حتما از رجیستری بکاپ گرفت. به نظرم یه نگاه بندازید و مواردی که کم ریسک هستند رو امتحان کنید. باز منتظر نظر سایر دوستان باشید. اما در نهایت اگر راه حلی پیدا نکردید می تونید همین دیوایس رو بزنید uninstall بشه و سیستم رو restart کنید و مجدد از طریق همون برنامه که از سایت دانلود کردید اقدام به نصب درایور کنید. فقط این راه رو بذارید برای آخرین راهکار؛ چون نمی دونم بعد از حذف این دیوایس دقیقا چه اتفاقی می افته و در نهایت هم شاید با تمام این کارها مشکل پابرجا باشه. لذا اول راه حلهای بی درد سر رو امتحان کنید و منتظر باشید شاید دوستان بتونن راه حل دقیقی بدن. اگر مشکل شما مربوط به همین خطایی که در تصویر هست باشه؛ باید با رفع این خطا مشکل هم حل بشه؛ مگر اینکه مشکل به چیز دیگه ای مربوط باشه.

16. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    hamechiz آواتار ها
    کاربر حرفه ای
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 1,821 در 677 پست

سلام

بر اساس مورورگرتون فلش پلیر نصب کنید

18. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین