نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: درخواست بازی Formula 1 برای Ps3

وضعیت
    آفلاین
    arashinn آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 5 در 5 پست

Post درخواست بازی Formula 1 برای Ps3

با سلام خدمت دوستان و مدیریت عزیز من میخواستم بازی فرمول یک جدیدترین نسخه رو برای ps3 دانلود کنم بعد که گشتم ظاهرا اخرین بازی ساخته شده فرمول یک برای ps3 مربوط به سال 2014 هست بعد میخواستم ببینم نسخه جدیدتری از این بازی یا اپدیتی که مربوط به سال 2019 باشه یا حالا 2018 که راننده ها جدیدترین ها باشن البته اینو میدونم ps3 بازی جدیدی براش نمیاد ولی خواستم بپرسم چون میخواستم دانلود کنم ولی یکم زیادی قدیمی هست 2014 چون راننده های حال حاضر داخل تیم ها نیستن اگه کسی میدونه راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم

وضعیت
    آفلاین
    Sajjad.h آواتار ها
    مدیر ارشد ماندگار
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 13,181 در 2,895 پست

با سلام خدمت دوستان و مدیریت عزیز من میخواستم بازی فرمول یک جدیدترین نسخه رو برای ps3 دانلود کنم بعد که گشتم ظاهرا اخرین بازی ساخته شده فرمول یک برای ps3 مربوط به سال 2014 هست بعد میخواستم ببینم نسخه جدیدتری از این بازی یا اپدیتی که مربوط به سال 2019 باشه یا حالا 2018 که راننده ها جدیدترین ها باشن البته اینو میدونم ps3 بازی جدیدی براش نمیاد ولی خواستم بپرسم چون میخواستم دانلود کنم ولی یکم زیادی قدیمی هست 2014 چون راننده های حال حاضر داخل تیم ها نیستن اگه کسی میدونه راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم
    سلام
    اخرین نسخه بازی F1 برای PS3 همون نسخه 2014 هست ، از این نسخه به بد بازی F1 برای PS3 , xbox360 ساخته نمیشه
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

موفق باشید

3. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند