yadmarket

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشورت فروشگاه موبایل

وضعیت
    آفلاین
    RELOADED آواتار ها
    عضو ثابت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    V 1803 B 17134
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 1,903 در 822 پست

پیش فرض مشورت فروشگاه موبایل

گوشی galaxy s10e رو دیجیکالا ( به عنوان فروشگاه معتبر و مرجع ) میده 9/800/000 تومان

سایت کالاورد رو چک کردم در سایتش زده 8/000/000 تومان، تلفنی باهاشون تماس گرفتم گفتن شماره بده تماس میگیریم

بعد چند دقیقه تماس گرفتن و گفتن قیمت هست 8/400/000 تومان، جالبه بهم گفتن اگه خواستی وجه رو بریزی قبلش بگو مبلغ رو روی سایت درست کنیم!

هرچی هم بهشون گفتم خرید حضوری گفت حضوری اصلا نداریم

این سایت مثل دیجیکالا enamad دو ستاره داره، آیا معتبر هست؟ حرفاشون یک ذره مشکوک نیست؟ علت اروزونتر بودن فقط ناشناخته بودن سایته یا دلایل دیگه‌ای هم داره؟

کسی از سایت کالاورد تجربه خرید داشته؟

وضعیت
    آفلاین
    Angelo آواتار ها
    کاربر اخراجی
    تشکر شده 1,915 در 712 پست

گوشی galaxy s10e رو دیجیکالا ( به عنوان فروشگاه معتبر و مرجع ) میده 9/800/000 تومان

سایت کالاورد رو چک کردم در سایتش زده 8/000/000 تومان، تلفنی باهاشون تماس گرفتم گفتن شماره بده تماس میگیریم

بعد چند دقیقه تماس گرفتن و گفتن قیمت هست 8/400/000 تومان، جالبه بهم گفتن اگه خواستی وجه رو بریزی قبلش بگو مبلغ رو روی سایت درست کنیم!

هرچی هم بهشون گفتم خرید حضوری گفت حضوری اصلا نداریم

این سایت مثل دیجیکالا enamad دو ستاره داره، آیا معتبر هست؟ حرفاشون یک ذره مشکوک نیست؟ علت اروزونتر بودن فقط ناشناخته بودن سایته یا دلایل دیگه‌ای هم داره؟

کسی از سایت کالاورد تجربه خرید داشته؟
    سلام دوست عزیز به شخصه زیاد دیدم سایت دیجیکالا اختلاف قیمتش خیلی زیاد حتی با جاهایی که دیدم یا فروشگاه هایی که اراعه میدن الانم اگه دقت کنید باز قیمت galaxy s10e هر دو سایت گران کردن حالا جالب اون سایت که زنگ زدید این گفته و میتونید اعتراض کنید رسیدگی کنن به این سایت ها که یه قیمت میگن بعد داخل سایت یه قیمت دیگه نوشته اما کالاورد از نظر نماد و... مشکلی نداره و جالب تر از همه 6 و 8 گیگ رم یک قیمت هست داخل این سایت و یکم این عجیبه ولی از نظر محصول نمیدونم چون بنده تا حالا از این سایت خرید نکردم

3. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    RELOADED آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    V 1803 B 17134
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security

سلام دوست عزیز به شخصه زیاد دیدم سایت دیجیکالا اختلاف قیمتش خیلی زیاد حتی با جاهایی که دیدم یا فروشگاه هایی که اراعه میدن الانم اگه دقت کنید باز قیمت galaxy s10e هر دو سایت گران کردن حالا جالب اون سایت که زنگ زدید این گفته و میتونید اعتراض کنید رسیدگی کنن به این سایت ها که یه قیمت میگن بعد داخل سایت یه قیمت دیگه نوشته اما کالاورد از نظر نماد و... مشکلی نداره و جالب تر از همه 6 و 8 گیگ رم یک قیمت هست داخل این سایت و یکم این عجیبه ولی از نظر محصول نمیدونم چون بنده تا حالا از این سایت خرید نکردم
    من زنگ زدم رم 8 رو گفت اصلا وارد ایران نشده!

الان یکی پول بریزه سایته چی میشه؟ از این نظر که قیمتش گرونتر شده ولی قیمت سایت تغییری نکرده

وضعیت
    آفلاین
    Angelo آواتار ها
    کاربر اخراجی

من زنگ زدم رم 8 رو گفت اصلا وارد ایران نشده!

الان یکی پول بریزه سایته چی میشه؟ از این نظر که قیمتش گرونتر شده ولی قیمت سایت تغییری نکرده
    چیزی نمیشه چون سایت معتبره از نظر نماد الکترونیک و عضو اتحادیه کشوری کسب و کار مجازی و نشان ملی هم داره و اعتبار هم دارن و شما هم به اون حساب که به نام شخص اون سایت هست پول واریز کردید و میتونید ثابت کنید و همون طور که گفتم اون موارد عجیب شما میتونید از این سایت خرید نکنید و به گوشی فروشی های محل سکونتتون برید و قیمت بگیرید ببینید چقدر تفاوت داره با سایت

6. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    RELOADED آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    V 1803 B 17134
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security

چیزی نمیشه چون سایت معتبره از نظر نماد الکترونیک و عضو اتحادیه کشوری کسب و کار مجازی و نشان ملی هم داره و اعتبار هم دارن و شما هم به اون حساب که به نام شخص اون سایت هست پول واریز کردید و میتونید ثابت کنید و همون طور که گفتم اون موارد عجیب شما میتونید از این سایت خرید نکنید و به گوشی فروشی های محل سکونتتون برید و قیمت بگیرید ببینید چقدر تفاوت داره با سایت
    گوشی فروشی نزدیک 10/000/000 تومان میده

بیشتر من بحثم اینه، چه دلیلی داره اینقدر اختلاف قیمت؟

وضعیت
    آفلاین
    Angelo آواتار ها
    کاربر اخراجی

گوشی فروشی نزدیک 10/000/000 تومان میده

بیشتر من بحثم اینه، چه دلیلی داره اینقدر اختلاف قیمت؟
    احتمالا به خاطر اینه که وارد کننده ممکنه از ارز دولتی یا ارز نیما استفاده کرده باشه یا از ارز آزاد وارد کرده باشه یا میتونید از خودشون این اختلاف قیمت بپرسید

9. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند