yadmarket

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مقایسه Xbox one و Ps3

وضعیت
    آفلاین
    arashinn آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 6 در 6 پست

پیش فرض مقایسه Xbox one و Ps3

با سلام خدمت دوستان چندتا سوال داشتم
    1.ایکس باکس وان بهتر هست یا پلی استیشن 3 ؟
    2.از نظر کیفیت بازی کدوم بهتره ؟
    3.نسخه ایکس باکس وان کپی خور هم داره یا فقط اورجینال هست ؟ اگه اورجینال هست بازی رایگان هم براش هست؟
    4.تحریم ها که روی بازی ها تاثیری نمیذاره مثلا نشه هر بازی رو دان کرد روی ایکس باکس وان؟اگه تاثیر داره راه حلی داره یا خیر ؟
    5. از نظر فراوانی بازی ایکس باکس وان بهتر هست یا پلی استیشن 3؟
    6.کیفیت تصویر چجوری هست ایکس باکس بهتره یا پلی استیشن 3؟
    ببخشید دوستان سوالام نزدیک به هم هست و یکم نامرتب ولی من خودم پی اس 3 دارم میخوام با ایکس باکس وان طاق بزنم چون تا الان ایکس باکس نداشتم دیگه رو راست بگم اطلاعاتم درباره ایکس باکس صفره
    بعد در مورد اینترنت که بخوای وصل بشی که ایکس باکس وان مشکلی نداره مثلا ایکس باکس دردسرایی درست کنه مثل پلی استیشن 3 کپی خور که نمیتونه به راحتی به اینترنت وصل شد؟
    البته اینو بگم که همه ی اینا برای xbox one هست نه one s یا one x
    one معمولی نه چیزه دیگه ای
    یا اصلا به نظرتون ایکس باکس بهتره یا نه همین ps3 بهتره فقط اگه زودتر بگین خیلی ممنون
    و نکته اخر اینکه چون من ps3 دارم یا هرکی داره دیگه میدونن بازی براش نمیاد این برای ایکس باکس وان هست یا خیر؟
    ویرایش توسط Rasoulia : 2019-08-23 در ساعت 00:31 دلیل : مشکل حل شده

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 13,098 در 4,360 پست

با سلام خدمت دوستان چندتا سوال داشتم
    سلام.
    1.ایکس باکس وان بهتر هست یا پلی استیشن 3 ؟
    اصلا قابل مقایسه نیستند. شما یه کنسول نسل 8 رو با یه کنسول نسل7 دارید مقایسه می کنید. اونم چی دو تا شرکت مختلف. برای وان بازی جدید میاد ولی برای ps3 اصلا هیچی نمیاد. چندین ساله که بازیاش متوقف شده.
    2.از نظر کیفیت بازی کدوم بهتره ؟
    صد در صد وان. چون نسل 8
    3.نسخه ایکس باکس وان کپی خور هم داره یا فقط اورجینال هست ؟ اگه اورجینال هست بازی رایگان هم براش هست؟
    کپی خور نشده ولی روش بازی اکانتی میزنن ارزون در میاد. بازی رایگان هم داره ولی باید Gold یا GamePass داشته باشید تا بهشون دسترسی داشته باشید.
    4.تحریم ها که روی بازی ها تاثیری نمیذاره مثلا نشه هر بازی رو دان کرد روی ایکس باکس وان؟اگه تاثیر داره راه حلی داره یا خیر ؟
    شما به راحتی می تونید با یه هارد اکسترنال دیتا رو کپی کنید.
    5. از نظر فراوانی بازی ایکس باکس وان بهتر هست یا پلی استیشن 3؟
    به نظر من ps3 چون نسلش تموم شده بیشتر بازیها براش اومده انحصاری‌هایی مثل خدای‌جنگ و لست آو آس و آنچارتد هم داره که فوق العاده‌اند. ولی تعداد بازی‌های وان صددرصد بیشتر میشه چون هنوز نسلش تموم نشده.
    6.کیفیت تصویر چجوری هست ایکس باکس بهتره یا پلی استیشن 3؟
    صددرصد وان چون نسل 8. البته ممکنه یه سری بازی باشه که روی ps3 گرافیک بهتری داشته باشه ولی در کل وان بالاتره.
    بعد در مورد اینترنت که بخوای وصل بشی که ایکس باکس وان مشکلی نداره مثلا ایکس باکس دردسرایی درست کنه مثل پلی استیشن 3 کپی خور که نمیتونه به راحتی به اینترنت وصل شد؟
    کلا هر کنسولی رو ازش اورجینال استفاده کنی و به صورت قانونی آنلاین بازی کنی، به راحتی می تونید آنلاین بازی کنید ولی اگه بازی های هکی و غیرقانونی استفاده کنید. دردسرهایی برای آنلاین و حتی دردسر بن شدن دستگاه هم داره.

برخواهر خسرو خراسان صلوات

برجلوه خورشیددرخشان صلوات

برحضرت معصومه شفیع شیعه

برآیت حق مهرفروزان صلوات

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه س تسلیت باد

خواهی نشوی رسوا / همرنگ جماعت شو

حدیثی زیبا از امام حسین (ع) : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

3. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    arashinn آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 6 در 6 پست

سلام.

اصلا قابل مقایسه نیستند. شما یه کنسول نسل 8 رو با یه کنسول نسل7 دارید مقایسه می کنید. اونم چی دو تا شرکت مختلف. برای وان بازی جدید میاد ولی برای ps3 اصلا هیچی نمیاد. چندین ساله که بازیاش متوقف شده.

صد در صد وان. چون نسل 8

کپی خور نشده ولی روش بازی اکانتی میزنن ارزون در میاد. بازی رایگان هم داره ولی باید Gold یا GamePass داشته باشید تا بهشون دسترسی داشته باشید.

شما به راحتی می تونید با یه هارد اکسترنال دیتا رو کپی کنید.

به نظر من ps3 چون نسلش تموم شده بیشتر بازیها براش اومده انحصاری‌هایی مثل خدای‌جنگ و لست آو آس و آنچارتد هم داره که فوق العاده‌اند. ولی تعداد بازی‌های وان صددرصد بیشتر میشه چون هنوز نسلش تموم نشده.

صددرصد وان چون نسل 8. البته ممکنه یه سری بازی باشه که روی ps3 گرافیک بهتری داشته باشه ولی در کل وان بالاتره.

کلا هر کنسولی رو ازش اورجینال استفاده کنی و به صورت قانونی آنلاین بازی کنی، به راحتی می تونید آنلاین بازی کنید ولی اگه بازی های هکی و غیرقانونی استفاده کنید. دردسرهایی برای آنلاین و حتی دردسر بن شدن دستگاه هم داره.
    خیلی ممنونم فقط یک دو سه تا سوال دیگه هم داشتم
    1.نحوه نصب بازی در ایکس باکس وان چجوری هست ( من توی برخی سایتا میخوندم نمیشه بازی توش ذخیره کرد و بعد از پاک بازی اگه مثلا بازی رایگان نبود باید دوباره خریداری کنید) البته نمیدونم تا چقدر این حرف درسته ولی میخواستم اگه بشه برام کامل درباره نحوه نصب بازی توضیح بدید؟
    2.دسته ایکس باکس وان مگه قابل شارژ نیست ( پس چرا باتری قلمی میخوره) ؟
    3.پس از نظر مشخصات هم که چون نسل هشتم هست صد در صد بالاتره از پی اس 3 ؟

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

خیلی ممنونم فقط یک دو سه تا سوال دیگه هم داشتم
    1.نحوه نصب بازی در ایکس باکس وان چجوری هست ( من توی برخی سایتا میخوندم نمیشه بازی توش ذخیره کرد و بعد از پاک بازی اگه مثلا بازی رایگان نبود باید دوباره خریداری کنید) البته نمیدونم تا چقدر این حرف درسته ولی میخواستم اگه بشه برام کامل درباره نحوه نصب بازی توضیح بدید؟
    2.دسته ایکس باکس وان مگه قابل شارژ نیست ( پس چرا باتری قلمی میخوره) ؟
    3.پس از نظر مشخصات هم که چون نسل هشتم هست صد در صد بالاتره از پی اس 3 ؟
    ۱- اکانتیه که من بلد نیستم ولی هزینه‌اش زیاد میشه چون همه بازی‌ها باید قانونی خریداری بشه.
    ۲- خیر باطری می‌خوره. یه مدل کیت شارژ داره که توصیه نمی‌کنم بهترین مورد باتری شارژیه
    ۳- بله همین طوره

برحضرت معصومه شفیع شیعه

برآیت حق مهرفروزان صلوات

حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

6. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    arashinn آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 6 در 6 پست

۱- اکانتیه که من بلد نیستم ولی هزینه‌اش زیاد میشه چون همه بازی‌ها باید قانونی خریداری بشه.
    ۲- خیر باطری می‌خوره. یه مدل کیت شارژ داره که توصیه نمی‌کنم بهترین مورد باتری شارژیه
    ۳- بله همین طوره
    بعد یک سوالی دیگه هم داشتم
    الان من بر فرض ایکس باکس وان رو خریدم بعد بخوام توش بازی بریزیم
    باید اول اکانت بگیرم یا بدون اکانت هم میشه بازی نصب کرد یا اصلا اکانت به نصب بازی ربط داره یا خیر؟
    بازی رایگان هم داره یا همه پولی هست ؟
    و اگه بازی رایگانی بودش چجوری میشه نصب کرد مثلا توی پی اس 3 من با کامپیوتر دان میکردم حالا اگه توی فلش حجمش جا میشد توی فلش میریختم بعد به کنسول میزدم از طریق مولتی من نصب میکردم
    ایا برای ایکس باکس هم همینه البته منظورم این نیست که ایکس باکس هم مولتی من داشته باشه منظورم اینه مشابه پی اس هست یا نه اگه من بازی ها رو به صورت اورجینال و قانونی بگیرم میتونم با اینترنت از طریق خوده کنسول نصب کرد ؟
    و وصل کردن ایکس باکس به اینترنت مشکلی نداره اگه با اکانت هکی نباشم اکانتم گلد باشه ( منظورم بیشتر اینه که این فیلتر ها ، تحریم ها که مشکلی در وصل شدن به نت ورک نداره)

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender

بعد یک سوالی دیگه هم داشتم
    الان من بر فرض ایکس باکس وان رو خریدم بعد بخوام توش بازی بریزیم
    باید اول اکانت بگیرم یا بدون اکانت هم میشه بازی نصب کرد یا اصلا اکانت به نصب بازی ربط داره یا خیر؟
    بازی رایگان هم داره یا همه پولی هست ؟
    و اگه بازی رایگانی بودش چجوری میشه نصب کرد مثلا توی پی اس 3 من با کامپیوتر دان میکردم حالا اگه توی فلش حجمش جا میشد توی فلش میریختم بعد به کنسول میزدم از طریق مولتی من نصب میکردم
    ایا برای ایکس باکس هم همینه البته منظورم این نیست که ایکس باکس هم مولتی من داشته باشه منظورم اینه مشابه پی اس هست یا نه اگه من بازی ها رو به صورت اورجینال و قانونی بگیرم میتونم با اینترنت از طریق خوده کنسول نصب کرد ؟
    و وصل کردن ایکس باکس به اینترنت مشکلی نداره اگه با اکانت هکی نباشم اکانتم گلد باشه ( منظورم بیشتر اینه که این فیلتر ها ، تحریم ها که مشکلی در وصل شدن به نت ورک نداره)
    اکانت می خواد پولیه هر بازی هزینه داره بازی رایگان داره ولی انلاینه که گلد می خواد. فلش خیر هارد می خواد.
    اگه قانونی نصب کنید راحت می تونید نت وصل بشید. تا به حال گلد هکی ندیدم. پلاس هکی دیدم ولی گلد هکی ندیدم

برحضرت معصومه شفیع شیعه

برآیت حق مهرفروزان صلوات

9. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند