نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: معرفی و آموزش نرم افزار برای واتر مارک زمان دار

وضعیت
    آفلاین
    AlirezaCP3 آواتار ها
    عضو انجمن
    نام اصلی
    علیرضا
    سیستم عامل 
    Windows 7 x86
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    مدل تلفن همراه 
    Nokia
    تشکر شده 2 در 1 پست

Question معرفی و آموزش نرم افزار برای واتر مارک زمان دار

سلام!
    میخواستم بدونم وقتی یه واترمارک تو Aoao Video Watermark Pro به فیلم اضافه میکنیم، قابلیت اتمام مدت زمان واترمارک تو یه زمان مشخص (منظورم استارت تایم و اند تایم هستش) وجود نداره چرا؟ مثلاً وقتی یه واترمارک اضافه میکنیم دیگه تا پایان فیلم میچسبه اگه قابلیت اند تایم وجود داره میشه لطفاً یاد بدین؟ اگه نرم افزاری میشناسین که توانایی اند تایم (End Time) داره، میشه لطفاً معرفی کنین و یاد بدین؟
    اگه اهل فیلم دیدن باشین حتماً با انکود های گانول و تاینی موویز اشنا هستین ... اون واترمارک ریزی که میزنن اون گوشه پایین سمت راست و مدت دار هم هستش ... همچین چیزی میخوام بدون افت کیفیت ... لطفاً راهنماییم کنین و اگه احتمال میدین کسی تو این زمینه چیزی بلده حتماً ازش بپرسین ممنون میشم

وضعیت
    آفلاین
    CleVeR آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    نام اصلی
    Sadegh
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.295
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 952 در 310 پست

Lightbulb

سلام!
    میخواستم بدونم وقتی یه واترمارک تو Aoao Video Watermark Pro به فیلم اضافه میکنیم، قابلیت اتمام مدت زمان واترمارک تو یه زمان مشخص (منظورم استارت تایم و اند تایم هستش) وجود نداره چرا؟ مثلاً وقتی یه واترمارک اضافه میکنیم دیگه تا پایان فیلم میچسبه اگه قابلیت اند تایم وجود داره میشه لطفاً یاد بدین؟ اگه نرم افزاری میشناسین که توانایی اند تایم (End Time) داره، میشه لطفاً معرفی کنین و یاد بدین؟
    اگه اهل فیلم دیدن باشین حتماً با انکود های گانول و تاینی موویز اشنا هستین ... اون واترمارک ریزی که میزنن اون گوشه پایین سمت راست و مدت دار هم هستش ... همچین چیزی میخوام بدون افت کیفیت ... لطفاً راهنماییم کنین و اگه احتمال میدین کسی تو این زمینه چیزی بلده حتماً ازش بپرسین ممنون میشم
    سلام

من خودم از نرم افزار Camtasia Studio 2019 استفاده میکنم . قابلیت های خوبی داره . همین چیزی که شما میگین رو میشه اجرا کرد .

لینک دانلود برنامه =>
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

من این آموزشو با فکر خودم تهیه کردم . اگه میخایین میتونین امتحان کنین

آموزش

• نرم افزار رو دانلود و نصب و اجرا کنید .
    • ویدیوی مورد نظر رو از طریق بخش مشخص شده وارد نرم افزار کنین

نمایش متن

• روی ویدیو کلیک راست کرده و گزینه ی Add to Timeline at Playhead رو انتخاب کنین
    • آیتم مشخص شده به رنگ قرمز رو روی ویدیو درگ و درپ کنین . برای تغییر متن میتونین روش دابل کلیک کنین

نمایش متن

• با آیتم سبز میتونین زمان اند و شروع رو مشخص کنین. بخش زرد هم برای تغییر فونت و تغییرات متن هست
    • پس از انجام تغییرات در قسمت بالای برنامه روی Share کلیک کنین و از منوی آن گزینه ی Local File رو انتخاب کنین
    • خروجی خود را مشخص کنین و صبر کنین تا پروسه تموم بشه

-/Be with GOD Be King/-

3. کاربر زیر از پست مفید CleVeR تشکر کرده است .