نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نبود گزینه new tab و new incognito بر روی آیکون برنامه در TaskBar [مشکل حل شده]

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 10,606 در 4,020 پست

پیش فرض نبود گزینه new tab و new incognito بر روی آیکون برنامه در TaskBar [مشکل حل شده]

سلام. ویندوز تازه عوض کردم جدیدترین نسخه رو از سایت دانلود و نصب کردم ولی زمانی که روش راست کلیک میکنم. گزینه‌های New رو نشون نمیده. چه جوری این مشکل رو حل کنم.
    خدایا
    تورابه ابروےزینب
    به بےقرارےرقیه
    به غیرت عباس
    به حرمت موی سفید ارباب
    هردستے که در ماه محرم به سوےتوبلندشد
    خالےبرنگردان
    فرا رسیدن ماه محرم تسلیت...التماس دعا در این ایام
    حدیثی زیبا از امام حسین (ع) : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید

حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

وضعیت
    آنلاین
    temp2018 آواتار ها
    از پیرمردهای انجمن!!!
    نام اصلی
    بیژن
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    بیلد 
    SP1 Build 7601
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Nokia 2730 Classic!
    تشکر شده 3,221 در 485 پست

سلام. ویندوز تازه عوض کردم جدیدترین نسخه رو از سایت دانلود و نصب کردم ولی زمانی که روش راست کلیک میکنم. گزینه‌های New رو نشون نمیده. چه جوری این مشکل رو حل کنم.
    سلام
    راستش من توی ویندوز 7 این مورد رو داشتم و حل شده. مسیری که میرفتم و عرض میکنم شما چک کنید ببینید توی 10 تنظیمش کجاست و امتحان کنید ببینید درست میشه یا نه.
    همیشه اولی که ویندوز رو نصب میکنم همینطوره؛ نه فقط برای کروم که برای بقیه برنامه های پین شده تو تسک بار.
    روی تسک بار راست کلیک میکنم و گزینه Properties رو میزنم. توی پنجره باز شده (به نام Taskbar and Start Menu Properties) میرم تو تب Start menu. توی بخش Privacy دو تا گزینه داره که من گزینه Store and display recently opened items in the Start menu and the taskbar رو تیک میزنم. حالا اینجاش دقیق یادم نیست اما فکر کنم یه بار کروم رو باز میکنم و یه سایت رو باهاش باز میکنم و یه بار هم میرم توی Incognito. بعد که پنجره ها رو میبندم و روی آیکون کروم راست کلیک میکنم همه گزینه ها اومدن. بعد تیکی که زدم رو برمیدام تا تنظیماتش اون بخش برگرده به حالت معمولی.

I Have a Dream, Martin Luther King, Jr

I have a dream that my four little children will one day live in a nation where they will not be judged by the color of their skin but by the content of their character… I have a dream that one day, down in Alabama, with its vicious racists, with its governor having his lips dripping with the words of "interposition" and "nullification", one day right there in Alabama little black boys and black girls will be able to join hands with little white boys and white girls as sisters and brothers

3. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 10,606 در 4,020 پست

سلام
    راستش من توی ویندوز 7 این مورد رو داشتم و حل شده. مسیری که میرفتم و عرض میکنم شما چک کنید ببینید توی 10 تنظیمش کجاست و امتحان کنید ببینید درست میشه یا نه.
    همیشه اولی که ویندوز رو نصب میکنم همینطوره؛ نه فقط برای کروم که برای بقیه برنامه های پین شده تو تسک بار.
    گزینه‌اش رو در ویندوز 10 پیدا کردم. در بخش Personalization گزینه Start بود. ولی باز هم مشکلم حل نشد.
    خدایا
    تورابه ابروےزینب
    به بےقرارےرقیه
    به غیرت عباس
    به حرمت موی سفید ارباب
    هردستے که در ماه محرم به سوےتوبلندشد
    خالےبرنگردان
    فرا رسیدن ماه محرم تسلیت...التماس دعا در این ایام
    حدیثی زیبا از امام حسین (ع) : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید

حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

5. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    temp2018 آواتار ها
    از پیرمردهای انجمن!!!
    نام اصلی
    بیژن
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    بیلد 
    SP1 Build 7601
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Nokia 2730 Classic!
    تشکر شده 3,221 در 485 پست

گزینه‌اش رو در ویندوز 10 پیدا کردم. در بخش Personalization گزینه Start بود. ولی باز هم مشکلم حل نشد.
    سلام مجدد
    امروز که کروم آپدیت شد برای منم همینطور شده (روی ویندوز 7). در نتیجه ممکنه مشکل از خود کروم باشه و توی آپدیت بعدی که احتمالا ظرف 3-2 هفته آتی باشه رفع بشه.

I Have a Dream, Martin Luther King, Jr

I have a dream that my four little children will one day live in a nation where they will not be judged by the color of their skin but by the content of their character… I have a dream that one day, down in Alabama, with its vicious racists, with its governor having his lips dripping with the words of "interposition" and "nullification", one day right there in Alabama little black boys and black girls will be able to join hands with little white boys and white girls as sisters and brothers

7. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند