نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: حذف شدن Save بازی Metro 2033

وضعیت
    آنلاین
    Y A S آواتار ها
    کاربر متخصص
    نام اصلی
    MaTiN
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.356
    مرورگر 
    Microsoft Edge
    آنتی ویروس 
    Qihoo 360
    تشکر شده 2,791 در 627 پست

پیش فرض حذف شدن Save بازی Metro 2033

سلام ...
    بنده بازی Metro 2033 رو از یک سایت دانلود کردم .... سه عدد فایل فشرده بود وبا استخراج مورد اول بقیه هم استخراج شدند و نیازی به نصب هم نداشت و پس از استخراج میشد بازی رو اجرا کرد...
    بعد بازی رو در لیست امن انتی ویروس هم قرار دادم ....تا امروز saveها سالم بودند اما الان وارد بازی که میشم هیچی save نداره و فقط گزینه New Game موجوده !
    راهی نیست save هارو برگردونم ؟

وضعیت
    آفلاین
    ADMIRAL آواتار ها
    مدیر ارشد
    نام اصلی
    Hossein
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.356
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 9,538 در 1,764 پست

سلام ...
    بنده بازی Metro 2033 رو از یک سایت دانلود کردم .... سه عدد فایل فشرده بود وبا استخراج مورد اول بقیه هم استخراج شدند و نیازی به نصب هم نداشت و پس از استخراج میشد بازی رو اجرا کرد...
    بعد بازی رو در لیست امن انتی ویروس هم قرار دادم ....تا امروز saveها سالم بودند اما الان وارد بازی که میشم هیچی save نداره و فقط گزینه New Game موجوده !
    سلام
    پوشه ی Documents ویندوز رو چک کنید ببینید فایل های سیو بازی اونجا موجود هستش یا خیر
    What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be

آنچه که باعث پیچیدگی در زندگی می‌شود، تصویری است که در ذهن خود داریم از اینکه زندگی چگونه باید باشد

3. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Angelo آواتار ها
    کاربر فعال
    تشکر شده 1,748 در 686 پست

سلام ...
    سلام فک نکنم راهی باشه این دفعه سیو بازی انجام دادید بکاپ بگیرید اینم آدرس فولدری که سیو در اون ذخیره میشه Documents\4A Games\Metro 2033 که یه موقع حذف نشه یا از طریق این لینک
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    سیو بازی دانلود کنید و جایگزین کنید

5. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    Y A S آواتار ها
    کاربر متخصص
    نام اصلی
    MaTiN
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.356
    مرورگر 
    Microsoft Edge
    آنتی ویروس 
    Qihoo 360
    تشکر شده 2,791 در 627 پست

سلام
    پوشه ی Documents ویندوز رو چک کنید ببینید فایل های سیو بازی اونجا موجود هستش یا خیر
    سلام
    بازی به صورت فایل نصبی نبود ....مطمئن نیستم اما فکر کنم پوشه save هم از ابتدا در Docs ویندوز نبوده .....
    ممنون که وقت گذاشتید خودم بررسی کردم انگار راهی نداره ....
    درهر صورت از وقتی که برای فکر کردن در رابطه با این موضوع و تایپ کردن گزاشتید سپاسگزارم
    بازی رو پاک کردم ، درصورت لزوم تاپیک رو ببندید
    سلام فک نکنم راهی باشه این دفعه سیو بازی انجام دادید بکاپ بگیرید اینم آدرس فولدری که سیو در اون ذخیره میشه Documents\4A Games\Metro 2033 که یه موقع حذف نشه یا از طریق این لینک دانلود سیو بازی METRO 2033 سیو بازی دانلود کنید و جایگزین کنید
    Metro Last Light رو هم دارم و save های اون در مسیر Documents\4A Games\Metro LL ذخیره میشد اما این یکی نه .... درمورد دانلود save هم بنده دوست ندارم کسی بازیم رو برام انجام بده !
    درهر صورت از وقتی که برای فکر کردن در رابطه با این موضوع و تایپ کردن گزاشتید سپاسگزارم