نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل در آپدیت ویندوز 10

وضعیت
    آفلاین
    Haj.Mamad آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    mohammad jahangiri
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    Iphone 7 plus
    تشکر شده 283 در 107 پست

پیش فرض مشکل در آپدیت ویندوز 10

با سلام خدمت دوستان گرامی. دوستان من امروز اومدم ویندوز رو آپدیت کردم آخرین آپدیت رو که انجام دادن سیستم پیغام ریست داد. از اون موقعی که من سیستم رو ریست کردم الان نزدیک 1 ساعت شده که ویندوز در حالت Getting windows Ready گیر کرده.همینطوری میچرخه و هیچ اتفاقی نیوفتاده. ممنون میشم راهنمایی کنید. سیستم رو خاموش یا ریست هم نکردم چون میترسم دیگه سیستم بالا نیاد.

نمایش متن

ویرایش توسط ADMIRAL : 2019-09-11 در ساعت 22:01 دلیل: قراردهی تصویر در اسپویلر

وضعیت
    آفلاین
    omid2s آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows XP 
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 20 در 11 پست

با سلام خدمت دوستان گرامی. دوستان من امروز اومدم ویندوز رو آپدیت کردم آخرین آپدیت رو که انجام دادن سیستم پیغام ریست داد. از اون موقعی که من سیستم رو ریست کردم الان نزدیک 1 ساعت شده که ویندوز در حالت Getting windows Ready گیر کرده.همینطوری میچرخه و هیچ اتفاقی نیوفتاده. ممنون میشم راهنمایی کنید. سیستم رو خاموش یا ریست هم نکردم چون میترسم دیگه سیستم بالا نیاد.

گاهی اپدیت های ویندوز 10 باعث خرابی سیستم و یا تغییرات عجیب و غریب میشه

از اون طرف هم روی بعضی سیستم ها هم هیچ خرابی ایی به بار نمیاره

ولی در کل پیشنهاد میکنم شما باید نسخه های نهایی ویندوز رو دانلود کنید و نصب کنید و حتی الامکان از آپدیت ویندوز 10 خود داری کنید.

این مشکلی هم که دارید راهی نداره برای فهمیدن منبع مشکل.

شما میتونید وارد Safe mode بشید و اپدیت رو پاک کنید. و یا کلا ویندوز رو عوض کنید.

برای Safe mode هم توی نت سرچ کنید که چطور وارد ش بشید. و همچنین نحوه پاک کردن آپدیت ها
    ویرایش توسط Rasoulia : 2019-09-11 در ساعت 23:05 دلیل: نقل قول بگیرید.

3. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    omidbezendegi آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    تشکر شده 44 در 23 پست

اگه یکی دوساعت صبر کردید و مشکل حل نشد چاره ای جز ریست کردن سیستم نیست. من در ورژنهای قبلی یکبار این مشکلو داشتم که فکر کنم به خاطر نصب بودن برنامه advanced system care و تغییراتی که این برنامه داده بود این مشکل اتفاق افتاد.درست در همین شرایطی که سیتم شما الان قرار داره ریست کردم و ویندوز اول نتونست بالا بیاد و لی خودش اتوماتیک مشکل یابی کرد و مشکل حل شد و و ویندوز بدون مشکلی بالا اومد. بعد که بالا اومد مجدد آپدیت کردم و اینبار بدون هیچ مشکلی آپدیت شد.

5. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند