نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: لیست سفید برای افزونه های چیز پی ان

وضعیت
    آفلاین
    راجو آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows XP x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 6 در 5 پست

پیش فرض لیست سفید برای افزونه های چیز پی ان

این سوال برام مهمه
    دوستان از افزونه های چیز پی ان استفاده میکنم برای اینکه کپچا هایی مثل اچ کپچا و چندتای دیگه ارتباطشون باهام قطعه نمیدونم فیلترن یا خودشون خدمات نمیدن بگذریم چیزی که میخوام از افزونه های چیز پی ان استفاده کنم اما سایت مورد نظرم مانند
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    که اجازه استفاده از چیز پی ان رو بهم نمیده رو توی لیست سفید چیز پی ان قرار بدم وبقیه شخص ثالث مانند کپچا در چیز پی ان قرار بگیره یا برعکس شخص ثالث ها در لیست استفاده از چیز پی ان قرار بگیرن و سایت مورد نظرم مانند
    از چیز پی ان استفاده نکنه امیدوارم متوجه بشید از افزونه چروکسی استفاده کردم ام سرعتش پایینه فقط میخوام از هر افزونه چیز پی ان استفاده می کنم براش لیست سفیدی قرار بدم
    اینم بگم توی مرورگر در قسمت تنظیمات افزونه ها میتونی برای افزونه ها لیستی تعریف کنید اما برای افزونه های چیز پی ان عمل نمیکند

وضعیت
    آفلاین
    Mr.Sajjad آواتار ها
    مدیر ارشد
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 13,585 در 2,963 پست

این سوال برام مهمه
    دوستان از افزونه های چیز پی ان استفاده میکنم برای اینکه کپچا هایی مثل اچ کپچا و چندتای دیگه ارتباطشون باهام قطعه نمیدونم فیلترن یا خودشون خدمات نمیدن بگذریم چیزی که میخوام از افزونه های چیز پی ان استفاده کنم اما سایت مورد نظرم مانند
    که اجازه استفاده از چیز پی ان رو بهم نمیده رو توی لیست سفید چیز پی ان قرار بدم وبقیه شخص ثالث مانند کپچا در چیز پی ان قرار بگیره یا برعکس شخص ثالث ها در لیست استفاده از چیز پی ان قرار بگیرن و سایت مورد نظرم مانند
    از چیز پی ان استفاده نکنه امیدوارم متوجه بشید از افزونه چروکسی استفاده کردم ام سرعتش پایینه فقط میخوام از هر افزونه چیز پی ان استفاده می کنم براش لیست سفیدی قرار بدم
    اینم بگم توی مرورگر در قسمت تنظیمات افزونه ها میتونی برای افزونه ها لیستی تعریف کنید اما برای افزونه های چیز پی ان عمل نمیکند
    سلام
    منظورتون رو کامل متوجه نشدم
    ولی به هر حال با مراجعه به قسمت Network Setting در فایر فاکس
    و وارد کردن لیست سایت ها در قسمت No Pro.xy می تونید این کار رو انجام بدید

نمایش متن

3. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    راجو آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows XP x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 6 در 5 پست

از چروکسی فایرفاکس و افزونه چروکسی چون سرعتش پاییننه نمی خوام استفاده کنم چیزی که می خوام برای هر افزونه چیز پی ان بتونم لیستی درست کنم که در کدوم سایت ها فعال باشه و کدوم سایت ها غیر فعال باشه مثل افزونه اد بلوک که دارای لیست سفیده و افزونه های چروکسی اسویچ که دارای لیست سفیده اگه افزونه یا هر راه حلی بود لطف کنین برام بگین با تشکر