صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3910111213
نمایش نتایج: از 121 به 122 از 122

موضوع: مباحث و مشکلات نرم افزار ACDSee

Status
    TRACKER آواتار ها
    ▬▬▬▬▬▬▬
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 319,195 در 1,663 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات نرم افزار ACDSee

نرم افزار ACDSee | نرم افزاری نام آشنا و حرفه ای برای مدیریت عکس ها بوده که قدرتمندترین پلتفورم را برای مشاهده ، پردازش ، ویرایش ، مدیریت و انتشار عکس ها دارا می باشد. عکاسان بسیاری برای مدیریت و ویرایش عکس های خود از این نرم افزار استفاده می کنند. با استفاده از انعطاف بالا و کنترل قدرتمند ACDSee شما می توانید به بهترین شکل ممکن عکس های خود را مدیریت و دسته بندی کنید. ACDSee در تمامی مراحل اصلی کارهای شما باعث صرفه جویی در زمان می شود. مشاهده عکس های RAW به همراه پیش نمایش قدرتمند و پشتیبانی از اکثر فرمت های RAW مربوط به دوربین های DSLR از دیگر ویژگی های این نرم افزار می باشد. ساخت تصاویر HDR خیره کننده از امکانات مهم ACDSee می باشد. با ابزار نورپردازی ویژه ای که در آن قرار داده شده و الگوریتم های قدرتمند HDR ، شما می توانید با دقت و انعطاف بالا کیفیت عکس های خود را بهبود بخشید. ویرایش سایه ها ، سایه روشن ها و رنگ های حد واسط برای روشن یا تاریک کردن عکس از طریق ابزار Dodge و Brun امکان پذیر خواهد بود .

..........................
    " تصاویر پیشنهادی "

█▀▀█ █▀▀ █─█ █▀▀ █▀▀█ █▀▀█ ▀▀█▀▀
    █▄▄▀ █▀▀ █▀▄ █── █▄▄█ █▄▄▀ ──█──
    ▀─▀▀ ▀▀▀ ▀─▀ ▀▀▀ ▀──▀ ▀─▀▀ ──▀──

تغییرات خوبی در راه است...

2. 56 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

Status
    north آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 29 در 22 پست

سلام دوستان من میخوام حاشیه های چنتا عکس مثل عکسی که گذاشتمو برای استفاده توی یه گیم بگیرم جوری که فقط خود اون شی بمونه و میرورشم بکنم چجوری باید با این نرم افزار این کارو انجام داد
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

یه مشکل دیگم با نرم افزار دارم اینکه بعضی از عکسا موقع ری سایز رنگشون بهم میریزه ویه جورایی نگاتیو میشه اینو باید چجوری حل کنم
    ویرایش توسط Hyacinth : 2018-04-16 در ساعت 21:30 دلیل: پست بالا آورده شد

Status
    Parham آواتار ها
    ...Hmm
    نام اصلی
    پرهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note8
    تشکر شده 9,848 در 3,485 پست

سلام دوستان من میخوام حاشیه های چنتا عکس مثل عکسی که گذاشتمو برای استفاده توی یه گیم بگیرم جوری که فقط خود اون شی بمونه و میرورشم بکنم چجوری باید با این نرم افزار این کارو انجام داد
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

یه مشکل دیگم با نرم افزار دارم اینکه بعضی از عکسا موقع ری سایز رنگشون بهم میریزه ویه جورایی نگاتیو میشه اینو باید چجوری حل کنم

درود،

بهتر است از برنامه های ویرایش قویتر مثل فتوشاپ برای اینکار استفاده کنید.
    MOB: ASUS ROG STRIX Z270G GAMING | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM:G.SKILL Trident Z RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 | VGA:SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms Gaming Monitor | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB NVMe PCI-Express 3.0 x4 |
    HDD : Seagate Barracuda ST2000DM006 | Case: Corsair Carbide Series Air 240 Black | Cooler: Corsair Hydro Series H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | Keyboard : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer DeathAdder Elite

5. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3910111213

کلمات کلیدی این موضوع