yadmarket

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: راهنمایی جهت راه اندازی ماینینگ با کامپیوتر خانگی (با کارت گرافیک)

وضعیت
    آفلاین
    smnmasoud آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Scorpion
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 285 در 103 پست

پیش فرض راهنمایی جهت راه اندازی ماینینگ با کامپیوتر خانگی (با کارت گرافیک)

باسلام

میشه یه آموزش کامل و بروز واسه راه اندازی ماینینگ با کامپیوتر خونگی ( کارت گرافیک) رو بذارین

- بهترین و مناسب ترین برنامه ؟
    - بهترین و به صرفه ترین والت ؟

اگه لازمه هر چندتا برنامه و والت خوب که میشناسین با مزیتهاشون و نواقصشون معرفی بفرمایید
    دوستانی که تجربه زیاد و کافی دارین لطفا دریغ نفرمایید راهنمایی بفرمایید

ممنونم

وضعیت
    آفلاین
    javaheryy آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 14 در 11 پست

سلام
    نمیخوام اسپم بدم ولی در کل دو سه مورد از حرفتون واقعا مشکل داره
    خانگی: راه اندازی فارم در خانه حتی تا چند ماه پیش میشه گفت که شاید بد نبوده ولی در حال حاضر و شریط موجود میتونه خیلی بد باشه هم از لحاظ مصرفی و هم از لحاظ جایگاه ، حداقلش اگر ی ماینر سیستم بخرید شاید بشه گفت از لحاظ رسیدن به هش دلخواه خودت بد نباشه
    اگر بزنید تو کار ترید شاید واستون بهتر باشه مخصوصا توی این روزا که نوسانات بیشتر از هر زمانی دیگه متفاوته
    با توجه به نمودار تکنیکال میتونید تو کار ترید خیلی موفقتر باشید تا اینکه دقدقه ماین با ماینر یا فارم های ساختگی رو داشته باشید

به هر حال نظر شخصی بود

3. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    smnmasoud آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Scorpion
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 285 در 103 پست

سلام
    نمیخوام اسپم بدم ولی در کل دو سه مورد از حرفتون واقعا مشکل داره
    خانگی: راه اندازی فارم در خانه حتی تا چند ماه پیش میشه گفت که شاید بد نبوده ولی در حال حاضر و شریط موجود میتونه خیلی بد باشه هم از لحاظ مصرفی و هم از لحاظ جایگاه ، حداقلش اگر ی ماینر سیستم بخرید شاید بشه گفت از لحاظ رسیدن به هش دلخواه خودت بد نباشه
    اگر بزنید تو کار ترید شاید واستون بهتر باشه مخصوصا توی این روزا که نوسانات بیشتر از هر زمانی دیگه متفاوته
    با توجه به نمودار تکنیکال میتونید تو کار ترید خیلی موفقتر باشید تا اینکه دقدقه ماین با ماینر یا فارم های ساختگی رو داشته باشید

به هر حال نظر شخصی بود
    ممنونم.
    ولی هدف من کسب درآمد نیست
    ایسن روزا زیاد نیاز به مقالات پزشکی دارم که مجبورم توی سایتهای علمی خارجی عضو بشم.
    واسه عضویت و استفده از اماکنات وی آی پی شون باید هرسایتی 1 تا 2 دلار پرداخت کنم..
    روش پرداخت با سایتهای پرداخت ایرانی خیلی ینگین هست و مشکل
    ..
    با توجه به اینکه این سایتهایی که میخوام اکثرا پرداخت بیتکوین رو دارن...میخوام یه والت کوچیک هر چند با مقدار کم داشته باشم ..چون کارراه انداز خیلی سریعیه..مهم نیست کم ماین کنم یا نه..مهم اینه همین مقدار کم رو داشته بیاشم

لطفا توضیحی درمورد ترید هم بدین..چیه..مشکل منو رفع میکنه؟

وضعیت
    آفلاین
    Steve98 آواتار ها
    کاربر فعال
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 build 18362
    مرورگر 
    Google Chrome
    مدل تلفن همراه 
    NOKIA 3
    تشکر شده 804 در 216 پست

ممنونم.
    ایسن روزا زیاد نیاز به مقالات پزشکی دارم که مجبورم توی سایتهای علمی خارجی عضو بشم.
    واسه عضویت و استفده از اماکنات وی آی پی شون باید هرسایتی 1 تا 2 دلار پرداخت کنم..
    ..
    با توجه به اینکه این سایتهایی که میخوام اکثرا پرداخت بیتکوین رو دارن...میخوام یه والت کوچیک هر چند با مقدار کم داشته باشم ..چون کارراه انداز خیلی سریعیه..مهم نیست کم ماین کنم یا نه..مهم اینه همین مقدار کم رو داشته بیاشم

سلام برای ماینینگ از طریق گرافیک باید مدل های بالاتر گرافیک مثل Nvidia 1080ti لازم دارید. یکی از سایت های ماینینگ، ماینرگیت است که باهاش کار کردم ولی مدتیست دقیقا نمیدونم یا ایران رو محدود کردن یا از ایران فیلتر شده که ماین نمیکند.سایت های دیگه هم مثل Cudo miner, Honey Miner, Nice Hash وغیره وجود دارند ولی برای کسب درآمد مناسب باید مدت زمان طولانی سیستمتون روشن باشه.
    ترید دقیقا مثل بورس است یه مقدار ارز دیجیتالی میخرید بعد منتظر افزایش قیمت ارز میشوید تا سود دریافت کنید ولی اینکار نیاز به آموزش هست چون کار پرریسکی است و با اشتباهات زیاد پولتون محو میشه.

6. کاربر زیر از پست مفید Steve98 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Supernova آواتار ها
    کاربر حرفه ای
    تشکر شده 6,101 در 1,134 پست

ممنونم.
    ..

درود

هر دو روش مشکلات خودشو داره .چه شما خودت تو خونه ماین کنی چه اینکه بری تو کار دلالی . از طرفی دیگه الان ماین با کارت گرافیک هم داره کم کم میره کنار همه رفتن سراغ ماینر.به نظر من این هزینه ای که شما میخوای برای خرید تجهیزات بکنی و پول برق و...اینا رو بدی میتونی بجاش بیت بخری و فعلا کارتو راه بندازی. بعدش اگه خواستی ریسک کنی شروع به خرید و فروش کن تا با سود بدست اومده مجبور نباشی بخری همیشه.
    ...see you on the other side

8. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    MaralKhani آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 30 در 16 پست

باسلام

میشه یه آموزش کامل و بروز واسه راه اندازی ماینینگ با کامپیوتر خونگی ( کارت گرافیک) رو بذارین

اگه لازمه هر چندتا برنامه و والت خوب که میشناسین با مزیتهاشون و نواقصشون معرفی بفرمایید

ممنونم

دوست عزیز یادمه چند ماه پیش من هم میخواستم چنین کاری انجام بدم اما با سرچی که کردم و مقاله ای که در plaza.ir/mag خوندم (آدرس دقیق مقاله یادم نیست) به نتیجه زیر رسیدم:
    با توجه به افزایش تعداد استخراج کننده ها روز به روز سختی شبکه بیت کوین بیشتر میشه و در مقابل پاداش هم کمتر میشه. به هیچ عنوان ماین کردن با سیستم جواب نمیده حتی ماینر هم الان زیاد به صرفه نیست. بهتره اصول خرید و فروش و ترید کردن رو یاد بگیرین و وارد بازار کریپتوکارنسی بشین.

10. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    erfannik70 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    عرفان نیکخ
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    مدل تلفن همراه 
    samsung fit
    تشکر شده 54 در 26 پست

باسلام

ممنونم
    با سلام خدمت همه ی دوستان
    من خودم دارم ماین می کنم با کامپیوتر گرافیک های من AMDهستن و مدل RX580 8GBخیلی خوب هستن و از دیجی خریدم تو گیم هم باید بگم که بدک نیستند و خیلی خوب عمل می کنند باید بگم که تا قبل از این افت هم ریت مانینگ و هم قیمت بیتکوین هر گرافیک من حدود 500 تا 800 هزار تومان در ماه درآمد داشت ولی الان هر گرافیک بالای 150 هزار تومان نمی ده و من بیشتر از برنامه و سایت NICE HASHاستفاده می کنم که خیلی خوبه و این هم بگم که سیستم باید خیلی قوی باشه چون 24 ساعته کار می کنه باید قوی باشه تا بتونه دووم بیاره و این هم بگم که MINER GATEهشس دزد هست خودم امتحان کردم توی اتریوم گرافیک های من با برنامه های دیگر حدود 27 M\Hمی زنه ولی با برنامه MINE GATE کمتر از 10 M\H و اینم هم بگم که مصرف برق کیس خیلی کمتر هست ولی ماینر زیاد صدای کیس خیلی کم هست ولی صدای ماینر زیاد ولی درامد ماینر بیشتر از کیس ولی باید این هم بگم که خیلی زود می تونن ماینر و پیدا کنند ولی کیس رونمی شه رد یابی کرد سه با از اداره برق اومدن برق رو قطع کنند ولی چون ماینری پیدا نکردن و ردی هم نتوستند بزنند نتوستند برق خونه رو قطع کنند و این رو هم بگم که برنامه MINER MATEداشت خودشو آپدیت می کرد (سیستم رو منظورم هست)واسه همین بود که از دسترس خارج شده بود ولی الان خیلی خوب کار می کنه هرچیزی که می خواهی ماین کنی از برنامه هایی که به صورت compile miner هستند استفاده کن چون هیچ گونه هش دزدی در اون ها نیست برای ماین اتریوم از برنامه PhoenixMiner و برای ماین بیتکوین از برنامه nice hash و برای ماین مونیرو می تونی از برنامه های xmrig وxmr-stak استفاده کنی و اسخر ها هم بگم که خیلی زیاد هستند miner gate یا nice hash یا my ethr wallet(مخصوص اتریوم)یا bit poolبا BTC POOLخیلی هستن می تونی ازشون استفاده کنی و این هم یادت نره پاور ها رو خیلی قویش رو بخری چون من پاورم 1600 ئات بود و مصرفم 1550 وات که هم پاور و هم گرافیک ها ریگ رحمت رو سر کشیدن حدودا 100 وات بیشتر بردار یا هم هز پاور های Green یا هم corseraیا ترمولتیک که خیلی نایاب و گران اند استفاده کن نه هیچ گونه نگرانی نداشته باشی
    با تشکر

12. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    hamechiz آواتار ها
    کاندید مدیریت
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 2,557 در 850 پست

با سلام خدمت همه ی دوستان
    من خودم دارم ماین می کنم با کامپیوتر گرافیک های من AMDهستن و مدل RX580 8GBخیلی خوب هستن و از دیجی خریدم تو گیم هم باید بگم که بدک نیستند و خیلی خوب عمل می کنند باید بگم که تا قبل از این افت هم ریت مانینگ و هم قیمت بیتکوین هر گرافیک من حدود 500 تا 800 هزار تومان در ماه درآمد داشت ولی الان هر گرافیک بالای 150 هزار تومان نمی ده و من بیشتر از برنامه و سایت NICE HASHاستفاده می کنم که خیلی خوبه و این هم بگم که سیستم باید خیلی قوی باشه چون 24 ساعته کار می کنه باید قوی باشه تا بتونه دووم بیاره و این هم بگم که MINER GATEهشس دزد هست خودم امتحان کردم توی اتریوم گرافیک های من با برنامه های دیگر حدود 27 M\Hمی زنه ولی با برنامه MINE GATE کمتر از 10 M\H و اینم هم بگم که مصرف برق کیس خیلی کمتر هست ولی ماینر زیاد صدای کیس خیلی کم هست ولی صدای ماینر زیاد ولی درامد ماینر بیشتر از کیس ولی باید این هم بگم که خیلی زود می تونن ماینر و پیدا کنند ولی کیس رونمی شه رد یابی کرد سه با از اداره برق اومدن برق رو قطع کنند ولی چون ماینری پیدا نکردن و ردی هم نتوستند بزنند نتوستند برق خونه رو قطع کنند و این رو هم بگم که برنامه MINER MATEداشت خودشو آپدیت می کرد (سیستم رو منظورم هست)واسه همین بود که از دسترس خارج شده بود ولی الان خیلی خوب کار می کنه هرچیزی که می خواهی ماین کنی از برنامه هایی که به صورت compile miner هستند استفاده کن چون هیچ گونه هش دزدی در اون ها نیست برای ماین اتریوم از برنامه PhoenixMiner و برای ماین بیتکوین از برنامه nice hash و برای ماین مونیرو می تونی از برنامه های xmrig وxmr-stak استفاده کنی و اسخر ها هم بگم که خیلی زیاد هستند miner gate یا nice hash یا my ethr wallet(مخصوص اتریوم)یا bit poolبا BTC POOLخیلی هستن می تونی ازشون استفاده کنی و این هم یادت نره پاور ها رو خیلی قویش رو بخری چون من پاورم 1600 ئات بود و مصرفم 1550 وات که هم پاور و هم گرافیک ها ریگ رحمت رو سر کشیدن حدودا 100 وات بیشتر بردار یا هم هز پاور های Green یا هم corseraیا ترمولتیک که خیلی نایاب و گران اند استفاده کن نه هیچ گونه نگرانی نداشته باشی
    با تشکر
    سلام

مگه چقدر پول برق براتون اومده؟

14. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    mostafa7176 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 2 در 2 پست

باسلام

ممنونم
    سلام دوستان پاسخ کامل دادن
    برای ماین کردن شما یا به درامد قطره ای اکتفا میکنید یا عملیات ماینینگ حرفه ای انجام میدید ماینینگ حرفه ای رو یا ابری انجام میدید یا فیزیکی
    ماینینگ فیزیکی رو یا در حد خونگی مثلا با یک یا نهایتا دو دستگاه (محدودیت مصرف برق) انجام میدید و یا در حد صنعتی با چندینننننن دستگاه صنعتی و در سوله صنعتی با سیستم حرفه ای تبادل هوا و خنک کنندگی
    که :
    اینطور بگم در ایران هر کسی که بخواد مدل صنعتی رو راه اندازی کنه هیچچچچچ سودی نداره به دلیل راه اندازی و خرید وسایل و سوله و برق و تهویه و تعمیر نگه داری و غیره
    پس چرا اینکارو میکنن؟ مثلا ارز بیتکوین رو ماین میکنن جمع میکنن و صبر میکنن تا طوری افزایش پیدا کنه که تمام هزینه ها + سود رو با فروش ارز بدست بیارن و ال اینکه بگیم خب من امروز دستگاه میخرم یا کارت گرافیک میخرم و ماین میکنم و درامد روزانه بدست میارم این اشتباه چون بهترین گرافیک ها رو در سیستمم اجرا کنم هزینه کارت ها هزینه برق هزینه تعمیر نگه داری و غیره طوری میشه که درامد روزانه من منفی نباشه مثبت هم نیست .ولی اگر بخوام صبر کنم بیت کوین های بدست اومده رو نگه دارم تا مثلا دو سال دیگه اگر افزایش قیمت خوبی داشت بفروشم.
    شما یک کولر گازی خوب که مدام روشن باشه برای کامپیوتر میخواید . کارت گرافیک ها مشخصه هر چی قوی تر بهتر
    سیستم ابری هم موجوده. حتی در ایران
    الان کریپتو تپ که خود گوگل ارایه داده یکی از معتبر ترین هاست که زیر مجموعه گیری داره و برای دوسال اگر مدام زیر مجموعه بگیرید بهترین درامد رو میده بعد از دوسال
    سوالی بود در خدمتم
    ویرایش توسط Rasoulia : 2019-10-19 در ساعت 12:58 دلیل: اصلاح متن.

16. کاربر زیر از پست مفید mostafa7176 تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    smnmasoud آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Scorpion
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 285 در 103 پست

سلام دوستان پاسخ کامل دادن
    برای ماین کردن شما یا به درامد قطره ای اکتفا میکنید یا عملیات ماینینگ حرفه ای انجام میدید ماینینگ حرفه ای رو یا ابری انجام میدید یا فیزیکی
    ماینینگ فیزیکی رو یا در حد خونگی مثلا با یک یا نهایتا دو دستگاه (محدودیت مصرف برق) انجام میدید و یا در حد صنعتی با چندینننننن دستگاه صنعتی و در سوله صنعتی با سیستم حرفه ای تبادل هوا و خنک کنندگی
    که :
    اینطور بگم در ایران هر کسی که بخواد مدل صنعتی رو راه اندازی کنه هیچچچچچ سودی نداره به دلیل راه اندازی و خرید وسایل و سوله و برق و تهویه و تعمیر نگه داری و غیره
    پس چرا اینکارو میکنن؟ مثلا ارز بیتکوین رو ماین میکنن جمع میکنن و صبر میکنن تا طوری افزایش پیدا کنه که تمام هزینه ها + سود رو با فروش ارز بدست بیارن و ال اینکه بگیم خب من امروز دستگاه میخرم یا کارت گرافیک میخرم و ماین میکنم و درامد روزانه بدست میارم این اشتباه چون بهترین گرافیک ها رو در سیستمم اجرا کنم هزینه کارت ها هزینه برق هزینه تعمیر نگه داری و غیره طوری میشه که درامد روزانه من منفی نباشه مثبت هم نیست .ولی اگر بخوام صبر کنم بیت کوین های بدست اومده رو نگه دارم تا مثلا دو سال دیگه اگر افزایش قیمت خوبی داشت بفروشم.
    شما یک کولر گازی خوب که مدام روشن باشه برای کامپیوتر میخواید . کارت گرافیک ها مشخصه هر چی قوی تر بهتر
    سیستم ابری هم موجوده. حتی در ایران
    الان کریپتو تپ که خود گوگل ارایه داده یکی از معتبر ترین هاست که زیر مجموعه گیری داره و برای دوسال اگر مدام زیر مجموعه بگیرید بهترین درامد رو میده بعد از دوسال
    سوالی بود در خدمتم
    سلام..
    برای استفاده از این کریپتوتب باید والت هم داشت هباشم یا خودش والت هم هست؟