yadmarket

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: سوال در مورد کندی سرعت دانلود از Torrent

وضعیت
    آفلاین
    S-A-H-S-I-Y-E-T آواتار ها
    کاربر فعال
    نام اصلی
    کوروش
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 3,700 در 493 پست

Exclamation سوال در مورد کندی سرعت دانلود از Torrent

سلام دوستان.من بار اولمه که میخوام از Torrent دانلود کنم .برنامه µTorrent را دانلود کردم .با اینترنت همرا اول 4G شروع کردم به دانلود یه فیلم از سایت YIFY سرعت دانلود خیلی پایین بود بین 30 تا 50 کیلوبایت. من با دانلود منیجر همون موقع تست کردم یه فایلی را دانلود کردن سرعت دانلود 6 مگ بود اینو گفتم که مشخص بشه مشکل از اینترنت نبود.آیا این کندی سرعت نرماله؟ یا باید تنظیمات برنامهµTorrent را تغییر بدم؟ شرمنده اگر این پست تکراری باشه. باید هر جور شده باید یاد بگیرم از تورنت فیلم یا سریال دانلود کنم.

تو زندگی حقایقی هست که میشه فهمید ولی نمیشه فهموند

2. کاربر زیر از پست مفید S-A-H-S-I-Y-E-T تشکر کرده است .

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 12,434 در 4,264 پست

سلام دوستان.من بار اولمه که میخوام از Torrent دانلود کنم .برنامه µTorrent را دانلود کردم .با اینترنت همرا اول 4G شروع کردم به دانلود یه فیلم از سایت YIFY سرعت دانلود خیلی پایین بود بین 30 تا 50 کیلوبایت. من با دانلود منیجر همون موقع تست کردم یه فایلی را دانلود کردن سرعت دانلود 6 مگ بود اینو گفتم که مشخص بشه مشکل از اینترنت نبود.آیا این کندی سرعت نرماله؟ یا باید تنظیمات برنامهµTorrent را تغییر بدم؟ شرمنده اگر این پست تکراری باشه. باید هر جور شده باید یاد بگیرم از تورنت فیلم یا سریال دانلود کنم.
    سلام. خودم از تورنت زیاد سر در نمیارم ولی این رو میدونم سرعت دانلود در تورنت بیشتر به این ربط داره که چند نفر همزمان دارند اون فایل رو دانلود میکنند هر چه قدر تعداد بیشتر باشه سرعت دانلود بیشتر میشه. هم چنین برای خودم چندباری که دانلود کردم این طور بود که اولش مثل مال شما 100 کیلوبایت بود ولی بعد چند دقیقه کم کم به سرعت دانلود اصلی خودم رسید. هم چنین شما میتونید از بات زیر برای لیچ فایلتون به صورت رایگان استفاده کنید. فایل های تورنت زیادی رو به وسیله این بات دادم برام دانلود کردند.
    کد:
    @torrentleech_bot
    يـا حـسين! بــزرگي تـــو فــــراتر از آن بـــود کــه در هــــزار و چــند صــد سـال قـــبل بــماند. يــا حســين! بــزرگي تـو گـــل زيـبايي شـــد که در کـــربلا رويــيد و عــــطر خـــوش آن هـــمه قـــرنها را فـــرا گـــرفت و مـا عــاشـقـان تـو، حــالا بـعد از قــرنها بـــزرگي ات را پـاس مـي داريم کــوچک و بـــزرگ . . .
    اربعین حسینی تسلیت باد
    حدیثی زیبا از امام حسین (ع) : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

4. 10 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    کاربر فعال
    نام اصلی
    کوروش
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security

سلام. خودم از تورنت زیاد سر در نمیارم ولی این رو میدونم سرعت دانلود در تورنت بیشتر به این ربط داره که چند نفر همزمان دارند اون فایل رو دانلود میکنند هر چه قدر تعداد بیشتر باشه سرعت دانلود بیشتر میشه. هم چنین برای خودم چندباری که دانلود کردم این طور بود که اولش مثل مال شما 100 کیلوبایت بود ولی بعد چند دقیقه کم کم به سرعت دانلود اصلی خودم رسید. هم چنین شما میتونید از بات زیر برای لیچ فایلتون به صورت رایگان استفاده کنید. فایل های تورنت زیادی رو به وسیله این بات دادم برام دانلود کردند.
    کد:
    @torrentleech_bot
    خیلی ممنون بابت پاسختون.این بات محدودیت حجم دارد یا نه؟ منظورم اینه میشه فیلمهای با کیفیت بالا را با این بات دانلود کرد؟

6. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    Aryafar آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    تشکر شده 5,965 در 1,106 پست

شروع کردم به دانلود یه فیلم از سایت YIFY سرعت دانلود خیلی پایین بود بین 30 تا 50 کیلوبایت.
    سلام. دوست عزیز در تورنت حداقل سه اصطلاح باید بدانید:
    Seeders: به افرادی گفته می‌شود که فایلی را به طور کامل دانلود کرده باشند و آن را در دسترس دیگران قرار دهند. در واقع هرچه تعداد این افراد بیشتر باشد، احتمالا سرعت دانلود به مراتب بهتری در انتظارتان خواهد بود.
    Peers: به افرادی گفته می‌شود که به طور همزمان هم به دانلود فایل می‌پردازند و هم آن را آپلود می‌کنند. اگر از یک نرم افزار تورنت استفاده کرده باشید، متوجه می‌شوید که همزمان با دانلود، فایل‌های دانلود شده شما با سرعتی به مراتب پایین‌تر در حال آپلود شدن نیز هستند.
    Leechers: به افرادی گفته می‌شود که همه بخش‌های یک فایل را در اختیار ندارند و نمی‌توانند بخش‌های مورد نظر شما را در دسترستان قرار دهند.
    (منبع: vigiato)

هر زمان که تعداد اپلود کننده ها بیشتر باشد سرعت دانلود شما هم معمولا بیشتر می شود. حال سرعت اینترنت شما چقدر باشد یا محدودیت های روی تورنت چقدر باشد و ... هم ممکن است در سرعت دانلود شما دخیل باشند. در گزینه های بالا معمولا "لیچرها" فقط دانلودر هستند و چیزی اپلود نمی کنند. معمولا این کار باعث کاهش سرعت دانلود می شود. همچنین در تنظیمات دانلودر تورنت خود میتونید تغییراتی بدهید مثلا سرعت اپلود را کمتر کنید هر چند زیاد کار اخلاقی نیست.
    برای شما که تازه کار هستید چند پیشنهاد دارم:
    اگر فایل های مورد نیاز شما مثلا فیلم هستش میتونید از سایت های دیگر دانلود کنید یا از انکودرهای دیگر. مثلا همین انکودر شما می توانند در سایت های دیگر با لینک مستقیم یا در اپلودسنترهایی نظیر uptobox و ... پیدا کنید. حتی می توانید از انکودر دیگری مثل Ganool استفاده کنید. (در حجم های پایین اختلاف آنچنانی بین کیفیت انکودرها نیست)
    همچنین می تونید از سایت های لیچر مثل مولتی شیر یا پارس گت برای لیچ کردن تورنت ها استغفاده کنید. بعد لیچ کردن سرعت بالاتری برای دانلود خواهید داشت.

8. 10 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    iKamangir آواتار ها
    کاندید مدیریت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.418
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 3,148 در 616 پست

خیلی ممنون بابت پاسختون.این بات محدودیت حجم دارد یا نه؟ منظورم اینه میشه فیلمهای با کیفیت بالا را با این بات دانلود کرد؟
    درود
    من تا 13 گیگابایت رو تست کردم و جواب میده .

Steve Jobs
    1955 - 2011

10. 10 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 12,434 در 4,264 پست

تا 15 گیگ میشه لیچ کرد. هر بار که لیچ میشه فقط یه فایل میتونید لیچ کنید و تا اون رو حذف نکنید نمی تونید ار تورنت دیگه ای استفاده کنید.
    يـا حـسين! بــزرگي تـــو فــــراتر از آن بـــود کــه در هــــزار و چــند صــد سـال قـــبل بــماند. يــا حســين! بــزرگي تـو گـــل زيـبايي شـــد که در کـــربلا رويــيد و عــــطر خـــوش آن هـــمه قـــرنها را فـــرا گـــرفت و مـا عــاشـقـان تـو، حــالا بـعد از قــرنها بـــزرگي ات را پـاس مـي داريم کــوچک و بـــزرگ . . .
    اربعین حسینی تسلیت باد
    حدیثی زیبا از امام حسین (ع) : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

12. 12 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    کاربر فعال
    نام اصلی
    کوروش
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security

آیا استفاده از Torrent Tracker List ها در برنامه µTorrent تاثیری در سرعت دانلود دارد؟ من چند تا ویدیو در یوتیوب دیدم عزیزانی که تجربه کردن این روش را ممنون میشم راهنمایی کنن.

14. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    YasserDivaR آواتار ها
    ناظر ارشد
    نام اصلی
    یاسر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 9
    تشکر شده 81,097 در 6,611 پست

این سرویس هم هست بنده خودم ازش استفاده میکنم
    البته باید اشتراک تهیه کنید
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

16. 9 کاربر از این پست تشکر کرده اند