صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

موضوع: عدم نمایش برخی از ویدئوهای آپارات و IGTV

وضعیت
    آفلاین
    vakashizuma آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    تشکر شده 14 در 11 پست

پیش فرض عدم نمایش برخی از ویدئوهای آپارات و IGTV

با سلام.من آخرین ورژن فایرفاکس و فلش پلیر را نصب کردم.ولی برخی(نه همه)ویدئوهای سایت آپارات و IGTV instagram از طریق این مرورگر نمایش داده نمی شه و صفحه سیاه همراه با صدا پخش می شه.یعنی در واقع فقط صدا پخش می شه و نه تصویر.در صورتی که همون ویدئوهایی که فقط صدا داره در مرورگر کروم بدون هیچ مشکلی با صدا و تصویر پخش می شن.نکته دیگری که در ویدئوهای بدون تصویر وجود داره اینه که این ویدئوها اول به صورت کامل لود می شه و بعد صدا را پخش می کنه در صورتی که ویدئوهای بدون مشکل از همون اول تا پلی می کنی شروع می کنه به پخش تصویر و صدا.می خواستم بدونم دلیل این مشکل چیه؟

برای نمونه سایت آپارات مثلاً لینک زیر در فایرفاکس فقط صداش پخش می شه:
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

ولی این لینک:

صدا و تصویر بدون مشکل پخش می شه

برای IGTV هم لینک زیر فقط صدا پخش می شه:

ولی این لینک:

صدا و تصویر بدون مشکل پخش می شه

ممنون می شم راهنمایی کنید.

2. کاربر زیر از پست مفید vakashizuma تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    JustAnotherUser آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    تشکر شده 658 در 108 پست

از آنجایی که بنده از این ویندوز فعلی با وجود قدیمی بودن راضی هستم و قصد تعویض ویندوز به سرویس پک 1 یا 8 یا 10 را ندارم، می خواستم بدانم برنامه یا فایلی که با آپدیت شدن در ویندوزهای جدید مثل 8 یا حتی سرویس پک 1 ویندوز 7 مشکل پخش ویدئو از طریق مرورگر مرتفع کرده، چه برنامه ای می باشد؟
    همانطور که قبلا عرض کردم فایرفاکس برای پخش H.264 از WMF ویندوز کمک میگیرد و باید ویندوز را آپدیت کنید. خودم همیشه ویندوز/لینوکس را بروز نگه میدارم و برای همین به ذهنم نرسید که ممکن است بیلد ویندوز شما در این حد منسوخ باشد

مدیر محترم لطف کردند و لینک پکیج آپدیت ها را در اختیارتان گذاشتند. تجربه ایشان در زمینه شبکه، اینترنت و مرورگرها بیشتر از بنده است و بهتر است از تجربه ایشان برای انتخاب مرورگر بهره ببرید
    تا جایی که اطلاع دارم مرورگر کروم از کتابخانه ffmpeg/lav برای دیکد ویدئو H.264 استفاده کرده و بطور موقت نیاز شما را برطرف میکند. اگر به کروم و گوگل علاقه/اعتماد ندارید میتوانید موقتا نسخه های سفارشی Chromium حاوی کدک های ضروری را
    دانلود و امتحان نمایید. بر اساس نگارش ویندوز (32 یا 64 بیتی) نسخه مناسبی که تگ +all-codecs دارد را از آن لیست انتخاب کنید

توصیه میکنم انقدر خودتان را محدود نکنید و به فکر ارتقاء ویندوز باشید. با نرم افزار Acronis True Image از پارتیشن های ویندوز بکاپ تهیه کنید و با کمک آموزش زیر با حفظ فایل های شخصی به ویندوز 10 کوچ کنید. اگر احیانا در نصب درایورهای سخت افزاری به مشکل خوردید یا به هر دلیلی از ویندوز 10 راضی نبودید کافی است با آن بکاپ در کمترین زمان به ویندوز قبلی برگردید

4. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    vakashizuma آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    تشکر شده 14 در 11 پست

سلام و تشکر بابت راهنمایی. با توجه به اینکه تا حالا هیچ آپدیت ویندوزی نصب کردم دوتا سؤال داشتم:
    1-در تاپیک اول آپدیت april 2016 هست و در تاپیک دوم june 2019، اول باید 2016 را نصب کنم و بعد 2019 ؟
    2-آیا بعد از نصب آپدیت تمام برنامه ها و فایل های موجود ذخیره شده در درایوهای روی سیستم حذف می شوند؟

6. کاربر زیر از پست مفید vakashizuma تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    abdozak آواتار ها
    مدیر ارشد
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 12,810 در 3,169 پست

سلام و تشکر بابت راهنمایی. با توجه به اینکه تا حالا هیچ آپدیت ویندوزی نصب کردم دوتا سؤال داشتم:
    1-در تاپیک اول آپدیت april 2016 هست و در تاپیک دوم june 2019، اول باید 2016 را نصب کنم و بعد 2019 ؟
    2-آیا بعد از نصب آپدیت تمام برنامه ها و فایل های موجود ذخیره شده در درایوهای روی سیستم حذف می شوند؟
    تاپیک جهت اشنایی بود , از اون لینک سرچ که گذاشتم استفاده کن, از سایتای دیگه بگیر آخرین نسخه رو! همون آخرین نسخه رو باید نصب کنی, اصلا هم با درایوها یا فایلات کاری نداره این اپدیت, فکر کن از بخش آپدیت ویندوز داری سیستم رو بروزرسانی میکنی! به همین سادگی ! یکم طول میکشه نصب اپدیت ها, صبور باش , ولی من باز هم نصب ویندوز رو تاکید دارم بهتره ! پست این دوستمون رو هم میتونی امتحان کنی , ببین نیازت رفع میشه یا نه :

8. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    vakashizuma آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    تشکر شده 14 در 11 پست

تاپیک جهت اشنایی بود , از اون لینک سرچ که گذاشتم استفاده کن, از سایتای دیگه بگیر آخرین نسخه رو! همون آخرین نسخه رو باید نصب کنی, اصلا هم با درایوها یا فایلات کاری نداره این اپدیت, فکر کن از بخش آپدیت ویندوز داری سیستم رو بروزرسانی میکنی! به همین سادگی ! یکم طول میکشه نصب اپدیت ها, صبور باش , ولی من باز هم نصب ویندوز رو تاکید دارم بهتره ! پست این دوستمون رو هم میتونی امتحان کنی , ببین نیازت رفع میشه یا نه :
    سلام و تشکر بابت راهنمایی شما. من وارد لینک سرچی که فرموده بودید شدم و چندتا سایت را که باز کردم جلوی سیستم مورد نیاز نوشته: Windows 7 SP1 ولی ویندوز من 7 هست و sp1 نیست. یعنی مال زمانی هست که هنوز سرویس پک 1 نیومده بود. می خواستم بدونم بعد از دانلود این فایل که حدود 900 مگابایت هست آیا با توجه به اینکه ویندوز من sp1 نیست، بازم این آپدیت ها نصب می شن یا خیر؟

10. کاربر زیر از پست مفید vakashizuma تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    abdozak آواتار ها
    مدیر ارشد
    سیستم عامل 
    Windows 10 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 12,810 در 3,169 پست

سلام و تشکر بابت راهنمایی شما. من وارد لینک سرچی که فرموده بودید شدم و چندتا سایت را که باز کردم جلوی سیستم مورد نیاز نوشته: Windows 7 SP1 ولی ویندوز من 7 هست و sp1 نیست. یعنی مال زمانی هست که هنوز سرویس پک 1 نیومده بود. می خواستم بدونم بعد از دانلود این فایل که حدود 900 مگابایت هست آیا با توجه به اینکه ویندوز من sp1 نیست، بازم این آپدیت ها نصب می شن یا خیر؟
    والا من تو این شرایط تست نکردم , احتمالش هست برای ویندوز شما نصب اتفاق نیوفته! امتحانش با خودتون! از بخش آپدیت ویندوز هم میتونی تست کنی ببینی ایا ویندوزت آپدیت شدنی هست جوریکه مشکل حل شه یا نه! ولی خب همچنان توصیه ام تعویض ویندوزه , یا این پست رو ببین و تست کن :

12. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12