yadmarket

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: اجرای پاورپوینت با هر نسخه از آفیس

وضعیت
    آفلاین
    moonstar آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Ali
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1803 Build 17134.407
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    iphone 8 plus
    تشکر شده 81 در 62 پست

پیش فرض اجرای پاورپوینت با هر نسخه از آفیس

سلام خوبین؟
    من یه پاورپوینت اماده کردم ولی میخوام بریزم رو سی دی. باید چطوری انجامش بدم که رو هر سیستم با هر ورژن پاورپوینتی بخونه؟
    پاورپوینت خودم 2016 هست
    ویرایش توسط Rasoulia : 2019-12-03 در ساعت 08:26 دلیل : اصلاح عنوان.

2. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Rasoulia آواتار ها
    ناظم انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 12,921 در 4,337 پست

سلام خوبین؟
    من یه پاورپوینت اماده کردم ولی میخوام بریزم رو سی دی. باید چطوری انجامش بدم که رو هر سیستم با هر ورژن پاورپوینتی بخونه؟
    پاورپوینت خودم 2016 هست
    سلام. بر روی گزینه فایل سپس Save As رو انتخاب کنید. در زیر مجموعه پسوندها اونجا نوشته هر پسوندی به چه کاری میاد. فایلتون رو در پسوندهای مختلف سیو کنید. هم چنین این نکته رو مدنظر داشته باشید که ممکنه انیمیشن، افکتی چیزی به پاورپوینت اضافه کرده باشید که فقط در نسخه 2016 به بالا باشه و اگه مثلا با 2010 اجرا بشه اون چیزی که شما ساختین اجرا نشه.

خواهی نشوی رسوا / همرنگ جماعت شو

حدیثی زیبا از امام حسین (ع) : اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید
    حدیثی زیبا از امام صادق (ع) : هرچيزى ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.

یه جمله ای هست که میگه " آدمای عاقل از تاریخ درس می گیرند و آدمای نادان از تجربه ، حال مونده به خودت که جز کدومشون باشی "

4. 9 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    moonstar آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Ali
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1803 Build 17134.407
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    iphone 8 plus
    تشکر شده 81 در 62 پست

سلام. بر روی گزینه فایل سپس Save As رو انتخاب کنید. در زیر مجموعه پسوندها اونجا نوشته هر پسوندی به چه کاری میاد. فایلتون رو در پسوندهای مختلف سیو کنید. هم چنین این نکته رو مدنظر داشته باشید که ممکنه انیمیشن، افکتی چیزی به پاورپوینت اضافه کرده باشید که فقط در نسخه 2016 به بالا باشه و اگه مثلا با 2010 اجرا بشه اون چیزی که شما ساختین اجرا نشه.
    خب همین پسوندها رو با چی سیو کنم؟

6. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Mr.Sajjad آواتار ها
    مدیر ارشد
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 14,412 در 3,078 پست

سلام خوبین؟
    پاورپوینت خودم 2016 هست
    سلام
    بهتره شما با پسوند PowerPoint 97-2003 Presentation (*.ppt) ذخیره کنید تا روی همه سیستم ها اجرا بشه
    بعضی از Object های که در صفحه طراحی کردید ممکنه در نسخه های قدیمی تر اجرا نشوند ، شاید هم اجرا بشند اما قابلیت ویرایش رو نخواهند داشت
    بهتره یک بار فایل تون رو با عنوان ویدئو هم ذخیره کنید تا دچار مشکلات احتمالی در سیستم های دیگر نشوید

موفق باشید

8. 9 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Y A S آواتار ها
    Y A S
    نام اصلی
    MaTiN
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909 Build 18363.476
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    تشکر شده 5,697 در 996 پست

سلام خوبین؟
    پاورپوینت خودم 2016 هست
    سلام
    وقتی با یک نسخه، پاورپوینت درست میکنید پاورپوینت شما در نسخه ای جدیدتر از خودتون بدون هیچ مشکلی اجرا میشه ، اما در نسخه های قدیمیتر ممکنه با مشکل اجرا بشه .
    همچنین اگر شما از یک فونت خاص که در سیستم خودتون هست در پاورپوینت استفاده کنید ولی سیستم دیگر اون فونت رو نداشته باشه پاورپوینت شما در سیستم دیگه کلا بهم میریزه.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1 : به مسیر File > Option > Save بروید و تیک گزینه Embed fonts in the file رو فعال کنید .
    در این صورت فونت ها و اسلاید ها در سیستم های دیگر به مشکل نخواهند خورد .
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    2 : به مسیر File > Info بروید .
    بر روی Check For issue و سپس بر روی Check for Compatibility کلیک کنید .
    پس از بررسی شدن پاورپوینت شما مواردی که در پاورپوینت های قدیمی ممکن است دچار مشکل شوند مشخص خواهند شد (مثلا قابلیت ویرایش یا پخش نخواهند داشت.)
    اگر مشکل شناسایی شد دو تا راه حل دارید :
    مواردی که در پاورپوینت های قدیمی مشکل دارند رو ویرایش کنید یا اینکه پاور پوینتتون رو در دو فرمت ذخیره کنید ؛
    یکی همین فرمت پیشفرض 2016 که تمام پاورپوینت شما را نشان میدهد یکی هم فرمت های قدیمی تر مثل ppt که برخی از موارد پاورپوینت شما را نشان نخواهد داد یا حداقل غیرقابل ویرایش میشوند .
    بعد اگر در سیستمی پاورپوینت 2016 یا جدیدتر بود از اصلی استفاده کنید و
    در سیستمی که پاور پوینت قدیمی دارد هم اول اصلی رو تست کنید و اگر مشکل داشت از اون فرمت دیگه (ppt) استفاده کنید .

10. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند