نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: درخواست آموزش The Enigma Protector

وضعیت
    آفلاین
    saberkhan آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    elephone
    تشکر شده 1,352 در 228 پست

پیش فرض درخواست آموزش The Enigma Protector

میخوام یه فایل اجرایی exe رو پروتکت کنم و فقط با کلیدی که خودم خواهم داشت برنامه اجرا بشه کسی اموزش یا راهنمایی میتونه بکنه در این مورد ؟

وضعیت
    آفلاین
    30na2007 آواتار ها
    * Software CRACKER *
    نام اصلی
    S i N A
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 9,200 در 1,615 پست

میخوام یه فایل اجرایی exe رو پروتکت کنم و فقط با کلیدی که خودم خواهم داشت برنامه اجرا بشه کسی اموزش یا راهنمایی میتونه بکنه در این مورد ؟
    سلام
    اگه صرفا فقط میخواید رمز بذارید برنامه های ساده تری هم برای این کار هست (کلمه ی Lock رو در سایت سافت 98 سرچ کنید)
    ولی اگه میخواید حتما با این برنامه کار کنید، فقط کافیه تنظیمات زیر رو فعال کنید:

نمایش متن

با توجه به اینکه نسخه های موجود در سطح نت همگی کرک شده هستند، خروجی برنامه توسط اکثر آنتی ویروسها بعنوان ویروس شناسایی میشه که باید در لیست سفید آنتی ویروس قرارش بدید

موفق باشید
    اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ
    اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ
    برای شفای همه ی بیماران دعا کنید

3. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    AhwazHackerz آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Mac x64
    مرورگر 
    Apple Safari
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 24 در 8 پست

توصیه بنده از این نرم افزار استفاده نکنید چون براحتی کرک میشه و حتی یه شخص تازه وارد هم میتونه اون رو کرک کنه چون آنپکر اون مدتهاست که پابلیک شده.
    شما میتونید از قفل VMProtect v.3 که با ورژن معمولی کاملا فرق دارد و کرک اون راحت نیست ولی ورژن 2 این قفل کرک میشه حتما از ورژن 3 این قفل استفاده کنید!

5. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    30na2007 آواتار ها
    * Software CRACKER *
    نام اصلی
    S i N A
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus

توصیه بنده از این نرم افزار استفاده نکنید چون براحتی کرک میشه و حتی یه شخص تازه وارد هم میتونه اون رو کرک کنه چون آنپکر اون مدتهاست که پابلیک شده.
    شما میتونید از قفل VMProtect v.3 که با ورژن معمولی کاملا فرق دارد و کرک اون راحت نیست ولی ورژن 2 این قفل کرک میشه حتما از ورژن 3 این قفل استفاده کنید!
    سلام
    مطمئنید آنپکرش هست؟! لطفا لینک بدید
    در مورد vmp هم تا جایی که من میدونم، امکان رمز گذاری در حالت برنامه نویسی فعال هست
    ایشون میخوان موقع اجرا رمز ورود بگیره (فایل کامپایل شده)
    اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنآئِكَ عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَ بَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللّهُ اخِرَالْعَهْدِ مِنّى لِزِيارَتِكُمْ
    اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ

7. 10 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    AhwazHackerz آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Mac x64
    مرورگر 
    Apple Safari
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 24 در 8 پست

سلام
    اگه صرفا فقط میخواید رمز بذارید برنامه های ساده تری هم برای این کار هست (کلمه ی Lock رو در سایت سافت 98 سرچ کنید)
    ولی اگه میخواید حتما با این برنامه کار کنید، فقط کافیه تنظیمات زیر رو فعال کنید:

نمایش متن

با توجه به اینکه نسخه های موجود در سطح نت همگی کرک شده هستند، خروجی برنامه توسط اکثر آنتی ویروسها بعنوان ویروس شناسایی میشه که باید در لیست سفید آنتی ویروس قرارش بدید

موفق باشید
    سلام مجدد
    این قفل با ساختار بسیار ساده رو میتوان با ابزار CFF Explorer و enigma unpacker اون رو آنپک و کرک کرد

9. کاربر زیر از پست مفید AhwazHackerz تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    30na2007 آواتار ها
    * Software CRACKER *
    نام اصلی
    S i N A
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus

سلام مجدد
    این قفل با ساختار بسیار ساده رو میتوان با ابزار CFF Explorer و enigma unpacker اون رو آنپک و کرک کرد
    سلام
    بنده هم در پست قبلم گفتم که آنپرکش رو برامون بذارید
    همینطور خوشحال میشم روش کار با CFF رو هم بذارید تا استفاده کنیم

11. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند