نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: چجوری این قابلیت تک دست رو توی ایفونم غیرفعال کنم؟

وضعیت
    آنلاین
    REDSHENT آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    navid
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    Home v1909
    مدل تلفن همراه 
    iPhone 7
    تشکر شده 1,075 در 462 پست

Exclamation چجوری این قابلیت تک دست رو توی ایفونم غیرفعال کنم؟

سلام دوستان
    میخواستم بدونم چجوری میتونم این قابلیت تک دست رو توی ایفونم خیرفعالش کنم تو ستینگ؟؟؟ عکس پایین

نمایش متن

میدونم اگه دوباره ضربه بزنم به تاچ ایدی این حالت میاد. من میخوام کلا هیچوقت این حالت پیش نیاد ولی نمیدونم کجای ستینگ باید برم ؟
    ویرایش توسط iKamangir : 2020-03-09 در ساعت 14:52 دلیل : قرار دادن اسکرین شات در ابزار مربوطه + اسپویلر

2. #
    وضعیت
    آنلاین
    Avaritia آواتار ها
    🇮​​​​​ 🇱​​​​​ 🇱​​​​
    نام اصلی
    𝖆𝖒𝖎𝖓
    تشکر شده 12,484 در 1,547 پست
    بهترین پاسخ ارائه شده به این تاپیک

دوست عزیز میخواستم بدونم مدل ایفون شما چیه؟
    من الان توی برنامه اینستاگرام مشکل نوتیفیکیشن رو دارم و هیچ نوتیفیکیشنی برام از اینستاگرام نمیاد شما هم این مشکل رو دارین یا فقط من دارم؟ یه سریا گفتن که ستینگ رو ریست کنم مشکل حل میشه ولی خب این وسط خیلی چیزای مختلفی رو تنظیم کردم که اگه بخواد از نو بشه دردسر زیاد داره برام. نمیشه جوری ریست کرد که تنظیماتی هم که چیدم به باد نره!!!(البته سوالم مسخرس چون ریست کارش اینه که همه شو از اول کنه)
    درود من 7پلاس دارم.
    این مشکل نیومدن نوتیفیکشن رو منم دارم... توی Reddit هم راجبش خوندم خیلیا این مشکل رو دارن و مشکل از اپلیکیشن هست...
    یکی دیگه از دوستای منم این مشکل رو داره که بعضی از نوتیفیکشن ها رو نمیگیره....
    به اینستاگرام ریپورت مشکل رو دادن ولی کسی جوابی نگرفته تا الان
    Avaritia

A human skull with a crown portrays greed, as does the figure of the magpie, being an animal which hoards bright, seemingly valuable objects in its nest, according to popular tradition
    In the background, the establishments of the church and nobility are represented by their possessions, temples and palaces

3. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    Avaritia آواتار ها
    🇮​​​​​ 🇱​​​​​ 🇱​​​​
    نام اصلی
    𝖆𝖒𝖎𝖓

سلام دوستان
    میخواستم بدونم چجوری میتونم این قابلیت تک دست رو توی ایفونم خیرفعالش کنم تو ستینگ؟؟؟ عکس پایین
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

میدونم اگه دوباره ضربه بزنم به تاچ ایدی این حالت میاد. من میخوام کلا هیچوقت این حالت پیش نیاد ولی نمیدونم کجای ستینگ باید برم ؟
    درود
    شما این مراحل رو طی کنید حل میشه
    Setting > Accessibility > Touch > Reachability
    Reachability رو آف کنید
    Avaritia

A human skull with a crown portrays greed, as does the figure of the magpie, being an animal which hoards bright, seemingly valuable objects in its nest, according to popular tradition
    In the background, the establishments of the church and nobility are represented by their possessions, temples and palaces

5. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    REDSHENT آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    navid
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    Home v1909
    مدل تلفن همراه 
    iPhone 7

درود
    شما این مراحل رو طی کنید حل میشه
    Setting > Accessibility > Touch > Reachability
    Reachability رو آف کنید
    دوست عزیز من خیلی گشتم که ببینم کجای ستینگ رو باید غیرفعال کنم ولی کسی نمیدونست و خودمم نتونسته بودم که پیداش کنم. تشکر فراوان بابت راهنمایی تون. دیدم شما وارد هستید گفتم 2تا سوال مهمی که تاحالا جوابش رو پدا نکرده بودم رو ازتون بپرسم
    1- نرم افزار reminder توی ios 13 توی گوشیم مشکل پیدا کرده یعنی چیز هایی که مثلا میزارم برای تکرار ماهانه یا هفتگی یکبار بیشتر تکرار نمیکنه ولی توی ios 12 اصلا این مشکل نبود . حالا میخواستم بدونم شما هم این مشکل و باگ رو دارین یا فقط من این مشکل دارم و راه حلش چیه ؟؟؟(البته من توی فروم های خارجی هم جستجو کردم این مشکل رو ولی راه حل مخصوصی براش پیدا نکردم) (آخرین نسخه ios رو دارم رو گوشیم)

2- بلوتوث یا وای فای رو که از توی کنترل سنتر خاموش میکنم 12 ساعت بعدش اتوماتیک روشن میشن و من نمیخوام اینجوری باشه از یه سریا پرسیدم گفتند باید از تو ستینگ بری و خاموش کنی که کاملا 100 درصد خاموش بشه ولی اینجوری هم خیلی ظولانی و مشکل میشه بخوام هر سری از توی ستینگ خاموش کنم. شما راه حل دیگه ای دارین ؟؟؟

7. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    Avaritia آواتار ها
    🇮​​​​​ 🇱​​​​​ 🇱​​​​
    نام اصلی
    𝖆𝖒𝖎𝖓

دوست عزیز من خیلی گشتم که ببینم کجای ستینگ رو باید غیرفعال کنم ولی کسی نمیدونست و خودمم نتونسته بودم که پیداش کنم. تشکر فراوان بابت راهنمایی تون. دیدم شما وارد هستید گفتم 2تا سوال مهمی که تاحالا جوابش رو پدا نکرده بودم رو ازتون بپرسم
    1- نرم افزار reminder توی ios 13 توی گوشیم مشکل پیدا کرده یعنی چیز هایی که مثلا میزارم برای تکرار ماهانه یا هفتگی یکبار بیشتر تکرار نمیکنه ولی توی ios 12 اصلا این مشکل نبود . حالا میخواستم بدونم شما هم این مشکل و باگ رو دارین یا فقط من این مشکل دارم و راه حلش چیه ؟؟؟(البته من توی فروم های خارجی هم جستجو کردم این مشکل رو ولی راه حل مخصوصی براش پیدا نکردم) (آخرین نسخه ios رو دارم رو گوشیم)

2- بلوتوث یا وای فای رو که از توی کنترل سنتر خاموش میکنم 12 ساعت بعدش اتوماتیک روشن میشن و من نمیخوام اینجوری باشه از یه سریا پرسیدم گفتند باید از تو ستینگ بری و خاموش کنی که کاملا 100 درصد خاموش بشه ولی اینجوری هم خیلی ظولانی و مشکل میشه بخوام هر سری از توی ستینگ خاموش کنم. شما راه حل دیگه ای دارین ؟؟؟
    درود
    در مورد سوال 1 باید بگم که نه من این مشکل رو ندارم... سرچ هم کردم که یه جواب بهتون بدم ولی چیزی پیدا نکردم...
    در مورد سوال 2 هم باید بگم که خیلی وقته اینجوری هست و کسی راه حلی نداره و بیشتریا با این موضوع مشکل دارند... ولی اپل هیچ اقدامی به درست کردن این موضوع نکرده و تصمیمی نداره... توی یکی از کنفرانس ها بود که فک کنم داشت توضیح میداد که چرا اینکار خوبه...
    Avaritia

9. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    REDSHENT آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    navid
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    Home v1909
    مدل تلفن همراه 
    iPhone 7

درود
    در مورد سوال 1 باید بگم که نه من این مشکل رو ندارم... سرچ هم کردم که یه جواب بهتون بدم ولی چیزی پیدا نکردم...
    در مورد سوال 2 هم باید بگم که خیلی وقته اینجوری هست و کسی راه حلی نداره و بیشتریا با این موضوع مشکل دارند... ولی اپل هیچ اقدامی به درست کردن این موضوع نکرده و تصمیمی نداره... توی یکی از کنفرانس ها بود که فک کنم داشت توضیح میداد که چرا اینکار خوبه...
    من الان توی برنامه اینستاگرام مشکل نوتیفیکیشن رو دارم و هیچ نوتیفیکیشنی برام از اینستاگرام نمیاد شما هم این مشکل رو دارین یا فقط من دارم؟ یه سریا گفتن که ستینگ رو ریست کنم مشکل حل میشه ولی خب این وسط خیلی چیزای مختلفی رو تنظیم کردم که اگه بخواد از نو بشه دردسر زیاد داره برام. نمیشه جوری ریست کرد که تنظیماتی هم که چیدم به باد نره!!!(البته سوالم مسخرس چون ریست کارش اینه که همه شو از اول کنه)

وضعیت
    آنلاین
    Avaritia آواتار ها
    🇮​​​​​ 🇱​​​​​ 🇱​​​​
    نام اصلی
    𝖆𝖒𝖎𝖓
    بهترین پاسخ ارائه شده به این تاپیک

درود من 7پلاس دارم.
    این مشکل نیومدن نوتیفیکشن رو منم دارم... توی Reddit هم راجبش خوندم خیلیا این مشکل رو دارن و مشکل از اپلیکیشن هست...
    یکی دیگه از دوستای منم این مشکل رو داره که بعضی از نوتیفیکشن ها رو نمیگیره....
    به اینستاگرام ریپورت مشکل رو دادن ولی کسی جوابی نگرفته تا الان
    Avaritia

12. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند