صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 34

موضوع: آموزش نرم افزار HandBrake

وضعیت
    آفلاین
    RECTOR آواتار ها
    کهنه کار
    نام اصلی
    عباس
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 11,026 در 1,583 پست

پیش فرض آموزش نرم افزار HandBrake

با سلام
    Handbrake یک (graphuic user interface (GUI بسیار خوش دست و قوی هستش که برای اجرا احتیاج به نت فریم ورک 4 داره این مبدل نسخه های آزمایشی بسیار قوی و کارامدی داره که به nightly مشهورن که به شما پیشنهاد میکنم از اخرین نسخه nightly رو همیشه نصب داشته باشین . این نرمافزار خیلی دید خوبی میده به کسانی که میخوان تازه کار انکد کردن رو یاد بگیرن تنها عیبی که به این مبدل خوشدست وارده عدم پشتیبانی از انکد 10 بیتی هستش.این نرم افزار توانایی هاردساب کردن و استفاده از کدک x265 و x264 رو داره و تنظیمات کامل x264 رو که میخوام اموزش بدم داره . میتونه صدای 6 کاناله رو با حداکثر کیفیت تبدیل کنه.
    در پستهای بعدی آموزش خلاصه و مفید این نرم افزار قرار میگیره.

2. 50 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    Farasoo آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    تشکر شده 5,120 در 911 پست

والا ما هم آخرین ورژن 64 بیتیش رو داریم کار نمیکنه بعد زیرنویس ایتایل دار مثل saa یا ass پشتیبانی میکنه ؟
    شما جز Import SRT گزینه ی دیگری در برنامه برای معرفی زیرنویس فرمت های دیگه می بینید؟ فکر نکنم حداقل با این برنامه امکانش باشه.

4. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    wikidrama آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 83 در 50 پست

شما جز Import SRT گزینه ی دیگری در برنامه برای معرفی زیرنویس فرمت های دیگه می بینید؟ فکر نکنم حداقل با این برنامه امکانش باشه.
    می دونم خود srt هم کار نمیده ، میشه یه فیلم از نوع کار خودتون بزارین

6. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Farasoo آواتار ها
    مدیر پیشکسوت

میشه یه فیلم از نوع کار خودتون بزارین
    نیاز به فیلم نیست. از گزینه import srt زیرنویس رو انتخاب کردم. تیک گزینه Burn in رو گذاشتم و شروع انکود.

8. کاربر زیر از پست مفید Farasoo تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    wikidrama آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 83 در 50 پست

نیاز به فیلم نیست. از گزینه import srt زیرنویس رو انتخاب کردم. تیک گزینه Burn in رو گذاشتم و شروع انکود.
    شما امتحان کردین ؟
    من میگم ظاهراً داره ولی عملاً کار نمیکنه

10. کاربر زیر از پست مفید wikidrama تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    herojj آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 16 در 9 پست

والا ما هم آخرین ورژن 64 بیتیش رو داریم کار نمیکنه بعد زیرنویس ایتایل دار مثل saa یا ass پشتیبانی میکنه ؟
    سلام نرم افزار همه مدل زیرنویسی رو پشتیبانی میکنه من خودم تست کردم ass و ssa و idx را پشتیبانی میکنه و هاردساب هم میشه و مشکلی نداره .

[hr]
    دوستان دیگه اگه به من یه کمکی کنید منم مشکلم رفع بشه خیلی خوب میشه . من میخوام idx را هاردساب کنم چون یه سریال به اسم سوپرانوز فصل 2 و 3 هست که srt نداره من باید حتما idx را توش هاردساب کنم که بشه با تلوزیون تماشا کرد چون به اونی که میخوام بدم تماشا کنه کامپیوتر نداره و تلوزیون هم که idx پشتیبانی نمیکنه و باید من سریاله رو هاردسابش کنم . منتها من مشکل پیدا کردم این هندزبریکم کار نمیکنه الان ، زیرنویس میره سمت چپ بالا کنار دهان بازیگر هاردساب میشه و زیرتصویر هاردساب نمیشه . کسی نمیدونه چطوری من باید مشکل هاردساب شدن این رو حل کنم؟ با کلی برنامه های دیگه هم امتحان کردم نشد. واندرشیر ویدئو رو توش میزارم قفل میکنه . کانورت ایکس تو دی وی دی هم اصلا فایل منو شناسایی نمیکنه که لااقل دی وی دی بشه که اونم فایده نداره تلوزیون پخش نمیکنه .xilisoft converter هم هاردساب نمیکنه فایلو. virtualdub هم فایل رو شناسایی نمیکنه ارور s-text میده که نمیدونم چیه. کانورت جت ادیو هم جوابگو نیست چون فایل را نمیتونه شناسایی کنه. خواهشا هر کی سر در میاره که چجوری باید مشکل هاردساب شدن سمت چپ بالای تصویر را به پایین زیرصفحه تصحیح کنم به من پیغام ارسال کنه ممنون میشم .

12. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Farasoo آواتار ها
    مدیر پیشکسوت

سلام نرم افزار همه مدل زیرنویسی رو پشتیبانی میکنه من خودم تست کردم ass و ssa و idx را پشتیبانی میکنه و هاردساب هم میشه و مشکلی نداره .
    میشه راهنمایی کنید چطور زیرنویس ass رو استفاده کردید؟

14. کاربر زیر از پست مفید Farasoo تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    herojj آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 16 در 9 پست

میشه راهنمایی کنید چطور زیرنویس ass رو استفاده کردید؟
    ببینید زیرنویس باید با mkvtoolnix توی ویدئو اتچ کنین . بعد اون ویدئو را بندازین توی هندزبریک و تو قسمت زیرنویس کلیک کنین همه زیرنویسا لود بشن . اونی که ssa یا ass فارسی هست ظاهر میشه . انگلیسیشم که اگه توش باشه ظاهر میشه . چون انگلیسیشو نمیخواید خب اونو حذف می کنید . در ضمن همین نسخه اخری از زبان فارسی پشتیبانی میکنه پس نسخه های قدیمی تر استفااده نکنید.

16. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    m.lovelyboy آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    😉 Mahmood 😉
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 373 در 201 پست

داداش فیلم آموزشیت اصلا کیفیت نداره.
    نسخه اصلیشو آپلود کن واسم لینکشو به آی دی تلگرام: mlovelyboy@ بفرست تا واست انکود کنم.

18. کاربر زیر از پست مفید m.lovelyboy تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    wikidrama آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 83 در 50 پست

[hr]
    دوستان دیگه اگه به من یه کمکی کنید منم مشکلم رفع بشه خیلی خوب میشه . من میخوام idx را هاردساب کنم چون یه سریال به اسم سوپرانوز فصل 2 و 3 هست که srt نداره من باید حتما idx را توش هاردساب کنم که بشه با تلوزیون تماشا کرد چون به اونی که میخوام بدم تماشا کنه کامپیوتر نداره و تلوزیون هم که idx پشتیبانی نمیکنه و باید من سریاله رو هاردسابش کنم . منتها من مشکل پیدا کردم این هندزبریکم کار نمیکنه الان ، زیرنویس میره سمت چپ بالا کنار دهان بازیگر هاردساب میشه و زیرتصویر هاردساب نمیشه . کسی نمیدونه چطوری من باید مشکل هاردساب شدن این رو حل کنم؟ با کلی برنامه های دیگه هم امتحان کردم نشد. واندرشیر ویدئو رو توش میزارم قفل میکنه . کانورت ایکس تو دی وی دی هم اصلا فایل منو شناسایی نمیکنه که لااقل دی وی دی بشه که اونم فایده نداره تلوزیون پخش نمیکنه .xilisoft converter هم هاردساب نمیکنه فایلو. virtualdub هم فایل رو شناسایی نمیکنه ارور s-text میده که نمیدونم چیه. کانورت جت ادیو هم جوابگو نیست چون فایل را نمیتونه شناسایی کنه. خواهشا هر کی سر در میاره که چجوری باید مشکل هاردساب شدن سمت چپ بالای تصویر را به پایین زیرصفحه تصحیح کنم به من پیغام ارسال کنه ممنون میشم .
    تنظیم خاصی نمیخواد انجام بدی مثلا زبان رو انگلیسی انتخاب کنی یا چیز دیگه ای چون رو سیستم خود و دنفر دیگه و سرو اختصاصی هنترز تست شده هیچ کدوم hardsub نمیشه ختی srt
    Hybrid این کار رو میکنه فقط با Srt و حر زیرنویس متن بازی فارسی مشکل داره اما چون sub/idx هست مشکلی نداره

پست به صورت خودکار ادغام شده در 18:46

[hr]
    تنظیم خاصی نمیخواد انجام بدی مثلا زبان رو انگلیسی انتخاب کنی یا چیز دیگه ای چون رو سیستم خود و دنفر دیگه و سرو اختصاصی هنترز تست شده هیچ کدوم hardsub نمیشه ختی srt
    Hybrid این کار رو میکنه فقط با Srt و حر زیرنویس متن بازی فارسی مشکل داره اما چون sub/idx هست مشکلی نداره

وضعیت
    آفلاین
    Farasoo آواتار ها
    مدیر پیشکسوت

شما منظورتون کدوم نرم افزار هستش؟ من قبلا همین روش رو تست کرده بودم ولی Handbrake زیرنویس موجود و هم زیرنویس اضافه شده (انگلیسی و فارسی) رو اصلا شناسایی نکرد.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع