صفحه 3 از 40 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 399

موضوع: آموزش نرم افزار AutoPlay Media Studio

2. 95 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    mehrgan آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 88 در 43 پست

بابا مثلا هر 3ثانیه یکم بلرزه دیگه موندم منظورمو چطوری بگم گلپسر....

4. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
       آواتار ها
       
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 12,600 در 2,809 پست

گلپسر ، اگه میخای یه کم فقط بلرزه ، یا یه کم تکونی چیزی بخوره ، بهترین چیز ، استفاده از فلشه
    اگه میخای جابجا بشه ، بگو (اونم بگو که تو چه قسمت هایی از صفحه . منظورم اینه که به واحد پیکسل بگو)

توضیحات مفید و بسیار کاربردی ممنون ..

لینک دانلود چک شد مشکلی نداشت !!

آقا یه مثال ساده میزنم برای نشان دادن متن ... و توقف اون

در ترانه حسرت محمد اصفهانی مثلاً 12 ثانیه اول موزیک هست که چیزی نشون داده نمیشه !!

در ثانیه 13 ترانه شروع به خواندن میکنه تا ثانیه 26 ...

مصرع اول /مصرع دوم

نمیخواستم خورشید و ازت بگیرم / نمیخواستم آسمونت ابری باشه

دوباره از ثانیه 27 مصرع های زیر شروع میشه تا ثانیه 40

نمیخواستم که چشات بارونی و سرد / سهم تو گریه باشه بی صبری باشه

از ثانیه 40 تا 58 موزیک پخش میشه و دوباره از ثانیه 59 ترانه شروع به خواند میکنه تا ثانیه 65

آرزوم بوده که آسمون تو شبها / برا تو یه سقف پر ستاره باشه

الان میخوام مصرع دوم که از ثانیه 65 شروع میشه و تا 72 ادامه داره ترانه متوقف بشه و مصرع دوم هم که مربوط به این تایم هست خالی نشون داده بشه تا کاربر اون قسمت را خودش پر کنه ! ( ترانه کلاً متوقف بشه و دیگه پخش نشه البته در فایل صوتی که قرار دادم از همونجا کات کردم که راحت تر متوجه بشی ! ) .

آرزوم بوده که آسمون تو شبها / --------------------------------

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

حالا در قسمت راهنمای سه گزینه ای میخوام مثلاً این گزینه ها باشه :

برا تو سقفشون پر ستاره باشه
    برا تو یه سقف پر ستاره باشه
    برا تو یه سقفی پر ستاره باشه

وقتی گزینه درست یا غلط انتخاب بشه در کادر خالی مربوطه به جای مصرع دوم نوشته شود / حالا اگر کاربر بر کلید میبندم کلیک کنه یه پنجره آبی رنگ به نام صفحه انتظار ظاهر بشه و عملیات صحیح بودن یه اشتباه بودن پاسخ پس از پایان مهلت صفحه انتظار به نمایش در بیاید .. اگر پاسخ صحیح بود صفحه سبز رنگ برای کاربر نمایش داده شود و کاربر به ادامه بازی دعوت میشود و اون خواننده به همراه ترانه هاش از لیست ترانه ها غیر فعال و یا حذف میشه . کاربر نیز گروه دیگری را انتخاب و دو باره همان کارهای قبل را انجام میدهد با این تفاوت اگر از گزینه های یاور و یا همان راهنما استفاده کرده باشد دیگر برای وی گزینه راهنما و یاور نمایش داده نشود . ولی اگر پاسخ اشتباه بود و صفحه قرمز رنگ نمایش داده شد نرم افزار اجازه ادامه بازی را به کاربر ندهد و دو گزینه ( پایان بازی ) و ( وب سایت نرم افزار ) نمایش داده شود , با زدن گزینه پایان بازی نرم افزار بسته میشود .

برای راهنمای پر کردن دو جای خالی کاربر بتونه انتخاب کنه از 7 جای خالی دو تاش را انتخاب کنه تا کلمه مورد نظر در اون جاهای خالی نشون داده بشه

مثلاً :

[-]
    [-][-][-][-][-][-] [برا][تو][یه][سقف][پر][ستاره][باشه]

کلمه اول = برا
    کلمه دوم = تو
    کلمه سوم = یه
    کلمه چهارم = سقف
    کلمه پنجم = پر
    کلمه ششم = ستاره
    کلمه هفتم = باشه

کاربر برای مثال جاهای خالی دو و چهار را انتخاب میکند ! که میشه کلمه های ( تو ) و ( سقف ) .. این دوکلمه در جاهای خالی تعیین شده قرار بگیرند . و کاربر بر اساس اونها بتونه جاهای خالی را پر کند . ( دیگه بیشتر ازاین نمیدونم چطوری توضیح بدم !! )

[-][تو][-][سقف][-][-][-]

حالا با توجه به توضیحاتی که در بالا دادم میخوام هر بار که کاربر ترانه ای را انتخاب کرده و مراحل بالا برای وی به اجرا درآمده است و در تایم ... گفته شده بالا ترانه قطع شده است و مصرع خالی نمایش داده شده است ... برای بار دوم و ... که کاربر همین ترانه را بعد از اجرای مجدد نرم افزار انتخاب کند در یک تایم دیگر و در یک مصرع دیگر ترانه متوقف شود و این کار به صورت راندوم باشد .. هربار یک مصرع در یک تایم متفاوت ... نه تکراری ! که شانس تقلب از کاربر گرفته شود . ( امیدوارم که اینبار کاملاً متوجه حرفام شده باشید . )

بیا مهندس
    ببین این چطور شد . از زیر پروژه ی شعر یادت نره رو دانلود کن :

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

ای کاش همون متوجه نمیشدم یکی دو ساعت بود مگه

اینو بگم که فقط این آهنگ و پروژه تا دومین باری که بالا میاریش کار میکنه و اگه از بار سوم به بعد بالا بیاری کار نمیکنه چون خودت خاسته بودی دیگه هر بار تغییر کنه زمان توقفش پس فقط برای دومین باری که بالا میاد ، کدش نوشته شد . حالا برای دفعه ی سوم به بعد باید خودت کدش رو بنویسی . ( فقط 2 بارش رو واسه راهنمایی نوشته شد )
    حالا اگه میخای احیانا اگه برا بار سوم آوردی بالا و کار نکرد دکمه هاش و میخای که کار کنه ، باید فایل های hide و همینطور فایل های سیستمی رو تو تنظیمات folder option ، تنظیم کنی که این نوع فایل ها نمایش داده شن و بعد تو دسکتاپت ، یه فایلی به نام Setting.ini رو میبینی. بعد این فایل رو پاک کن اما در هر صورت ، با ورود سومین بارت به اتوران ، باز هم کار نمیکنه تا دوباره خودت کد واسه سومین اجرا و سومین زمان توقف و بقیه ی کد ها را بدی یا اینکه باز هم این فایل رو پاک کنی

اولین مکث ، روی ثانیه ی 150 امه و دومین مکث (دومین باری که وارد اتوران شی) ، روی ثانیه ی 97 ام

حالا اگه سئوالی تو هر قسمت کدها و چگونگی تغییرش داری ، بپرس
    چون اگه توضیح بدم ، که میشه 100 صفحه یه خط دو خط نیست که
    حالا بعدا شاید یه مختصر توضیح بدم

6. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    ROYAL آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    Barzan
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 118 در 39 پست

داداش دست گلت درد نکنه خیل زیبا ساخته بودی .. دفعه اول که من پروژه رو آپلود کرده بودم با Winrar 5 فشرده کرده بودم برای همین نتونسته بودی بازش کنی ..

بفرما داداش این هم دموی نرم افزار ( فاقد ترانه و سورس ) تا با محیطش کاملاً آشنا بشی ... اگه خواستی بگو سورس نرم افزار را هم برات میزارم ...

دانلود دمو از لینک زیر

کد:
    http://dl.p30i.com/91/ROYAL/00/Sher%20Yadet%20Nare-%20Demo.zip
    میخوام وقتی بر روی یکی از ترانه ها کلیک میکنی در Dialogex همان ترانه و متن اجر بشه ... برای هر ترانه همان پنجره Dialog باز بشه ولی ترانه انتخاب شده پخش بشه !!

8. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
       آواتار ها
       
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Avast

خواهش میشود

دقیقا قضیه ی dialigEx عین همینه ینی هر کار میخای کنی تو dialogEx فقط کافیه اول یه dialog بسازی که بلدی دیگه پایین اونجایی که Page اضافه میکنن ، میتونن dialog اضافه کنن و بعد همین شی ها رو به همراه کد رویداد اون صفحه (مثل رویداد on timer و ...) کپی کنی تو dialog (ینی کد همه ی رویدادها تو Page رو ، تو رویداد dialoge کپی کن) منتها با این تفاوت که هر جا کد Page.StartTimer دیدی ، پاکش کنی و بجاش کد DialogEx.StartTimer رو بزاری فقط داخل پرانتز ها اون عدد و رقم ها هم همونی باشه که تو Page.StartTimer هست ینی مثلا اگه هست (Page.StartTimer(1000,1 واسه دیالوگ هم داخل پرانتزش همین باشه ینی باشه مثلا (DialogEx.StartTimer(1000,1
    حالا فقط کافیه تو صفحه ی اصلی ، یه دکمه بزاری که این دیالوگ رو نمایش بده که کدش اینه :

کد:
    DialogEx.Show("Dialog1", true, nil, nil);

راستی اونو خودت درست کردی؟ چه شی ای گذاشتی که هم حرکتیه هم اینکه پروژه رو وقتی روی اون شی حرکتی که صفحه اول میاد ، میتونیم جابجا کنیم؟ چون اگه شی بزاریم ، تو اون قسمت اصلا پروژه رو نمیتونیم جابجا کنیم که
    راستی اون صدای خودت بود؟

10. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    mehrgan آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 88 در 43 پست

متشکرم مشکل حل شدش

12. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    ROYAL آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    نام اصلی
    Barzan
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 118 در 39 پست

خواهش میشود

دقیقا قضیه ی dialigEx عین همینه ینی هر کار میخای کنی تو dialogEx فقط کافیه اول یه dialog بسازی که بلدی دیگه پایین اونجایی که Page اضافه میکنن ، میتونن dialog اضافه کنن و بعد همین شی ها رو به همراه کد رویداد اون صفحه (مثل رویداد on timer و ...) کپی کنی تو dialog (ینی کد همه ی رویدادها تو Page رو ، تو رویداد dialoge کپی کن) منتها با این تفاوت که هر جا کد Page.StartTimer دیدی ، پاکش کنی و بجاش کد DialogEx.StartTimer رو بزاری فقط داخل پرانتز ها اون عدد و رقم ها هم همونی باشه که تو Page.StartTimer هست ینی مثلا اگه هست (Page.StartTimer(1000,1 واسه دیالوگ هم داخل پرانتزش همین باشه ینی باشه مثلا (DialogEx.StartTimer(1000,1
    حالا فقط کافیه تو صفحه ی اصلی ، یه دکمه بزاری که این دیالوگ رو نمایش بده که کدش اینه :

کد:
    DialogEx.Show("Dialog1", true, nil, nil);

راستی اونو خودت درست کردی؟ چه شی ای گذاشتی که هم حرکتیه هم اینکه پروژه رو وقتی روی اون شی حرکتی که صفحه اول میاد ، میتونیم جابجا کنیم؟ چون اگه شی بزاریم ، تو اون قسمت اصلا پروژه رو نمیتونیم جابجا کنیم که
    راستی اون صدای خودت بود؟
    ممنون از توضیحات مفیدتون داداش .. :)

پروژه رو دیدی ! نظرت چی بود حرفه ای درست کردم یا نه !

در مورد نت های موسیقی در حال حرکت باید بگم شی نیستند , با فلش درست کردم !
    اگه رو سیستمت فونت های سری B داشته باشی میتونی به همون زیبایی نرم افزار را مشاهده کنی ..
    پیش نمایش نرم افزار هم که در اول میاد اونم با فلش ساختم ...
    صدا هم از برنامه مــــاهــواره شبکه منــــو تو برنامه شعر یادت نره ! گرفتم صدای خودم نیست .
    تمامی دیزاین هم با استفاده از شی و کلید ها هم با استفاده از فوتوشاپ طراحی کردم ..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
    واقعاً تا الان خیلی کمک کردید ازتون بی نهایت ممنونم ..
    فقط یه سوال دیگه سیستم امتیاز دهی را چطور تنظیم کنم ...!

" بنده خودم چون بیشتر گرافیک کار کردم برای همین اینقدر در مورد نرم افزار سوال میکنم .. " با عرض پوزش البته ..

14. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
       آواتار ها
       
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Avast

آها راستی اینو فراموش کردم که بگم هر جا کد Page.StopTimer هم دیدی ، پاکش کن و کد DialogEx.StopTimer رو بزار . داخل پرانتز شون هم که گفتم ، باید مثل هم باشن ینی اگه بود (Page.StopTimer(1 ، اون هم باید بزاری (DialogEx.StopTimer(1

آره دیدم . حرفه ای که خوب بستگی به این داره که چقد تا حالا کار کرده باشی با نرم افزار و در چه سطحی باشی اما یه چی کماکان ذهنمو مشغول کرد و اونم فلشه
    فلش هم میشه یه شی دیگه هر چی تو پروژه اضافه کنی ، میشن یه شی . از متن بگیر تا هر چی که فک کنی. بعدش داخل شی فلش هم نمیشه اصلا چیزی قرار داد بجز دکمه ی xButton . وگرنه بقیه ی اشیاء ، میرن پشت شی فلش و کاریش هم نمیشه کرد که این هم یکی از بدی های ams هه با اونکه قدرتمنده
    حالا تو چی کار کردی؟ نکنه اصلا با ams درس نکردی؟ به منم یاد بده

پس نمونه ی این پروژه قبلا ساخته شد که از ******* صدا رو گرفتی؟ آها واسه همین میگفتی که آشنایین همه تون با این پروژه؟ ******* کجا بود نگا کنیم . تلویزیون هم فقط مادرانه رو میبینیم و نامه تمام . بگو خوب (من نمیدونم کجاشو دیدن اسمشو گزاشتن مادرانه . اشتباهی جای پ و م برعکس شد)

خواهش میشود. من فک کردم که تموم شدش بازم هست؟

خوب حالا کامل درباره ی سیستم امتیاز دهی توضیح بده که چجوریه؟

راستی درباره ی این پروژه که بهت دادم سئوال نداری؟ ینی همه چی رو متوجه شدی؟ ینی هیچ تغییری نمیخای بهش بدی و همونجوری با همون کد ها استفاده کنی؟ من که 100 در 100 در جریان پروژه ات نبودم و بر اساس چیزایی که تو گفتی ، سعی کردم بیشتر شبیه اش کنم و اگه هم بودم هم نمیشد چون کارای گرافیکی اش میموند که وقت میبره
    الان این ، کماکان در ذهنم تعجبی انگارید

راستی این روزا بازار آزمون اونم انواع مختلفش توی فلش داغه....تو اتوپلی چی میشه آزمون ساخت که با فلش رقابت کنه؟...
    مهندس ، واسه رقابت میخای یا واقعا لازم داری؟
    اگه لازم داری ، 2 تا سئوالو واست طرح کنم ، بقیه اش با خودت. ها؟
    من نمیدونم تو فلش چجوری طراحی میشه و با ams قابل قیاس هست یا نه اما اگه واسه رقابت و این صوبتا میخای ، جان من بی خیال شو

16. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    mehrgan آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 88 در 43 پست

ن عزیزم گلپسر.... بنده دارم یه نرم افزار آموزشی درست میکنم ....که قسمت آزمون تصادفیشو گیر کردم و فعلا کارمو بی خیال شدم....البته اگه یادت باشه با نسخه 7 یه آزمون تصادفی بهت دادم که تو 8 اجرا نمیشد و اذیت میکرد(علامت؟نشون میداد)....کلا گیر من داشتن یه آزمون تصادفی با گزارش کارنامه توams8 هستش... راستی رقابت با کی؟....فک نکنم حریف داشته باشم...

عالی بود؟

ممنون از توضیحات مفیدتون داداش .. :)

پروژه رو دیدی ! نظرت چی بود حرفه ای درست کردم یا نه !

در مورد نت های موسیقی در حال حرکت باید بگم شی نیستند , با فلش درست کردم !
    اگه رو سیستمت فونت های سری B داشته باشی میتونی به همون زیبایی نرم افزار را مشاهده کنی ..
    پیش نمایش نرم افزار هم که در اول میاد اونم با فلش ساختم ...
    صدا هم از برنامه مــــاهــواره شبکه منــــو تو برنامه شعر یادت نره ! گرفتم صدای خودم نیست .
    تمامی دیزاین هم با استفاده از شی و کلید ها هم با استفاده از فوتوشاپ طراحی کردم ..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
    واقعاً تا الان خیلی کمک کردید ازتون بی نهایت ممنونم ..
    فقط یه سوال دیگه سیستم امتیاز دهی را چطور تنظیم کنم ...!

" بنده خودم چون بیشتر گرافیک کار کردم برای همین اینقدر در مورد نرم افزار سوال میکنم .. " با عرض پوزش البته ..
    البته برا فونتاش هم یه راهی هستش....

18. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
       آواتار ها
       
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Avast

این روزا چقد تصادف زیاد شد آزمون تصادفی دیگه چیه گلپسر؟
    به من؟
    به من آزمون تصادفی دادی؟

رقابت با کی ، چیه؟ خودت گفتی ببینیم تو ams بهتر میشه آزمون ساخت یا تو فلش

بابا شماها چرا نسیه صوبت میکنین؟ خوب اگه یه چی میخای ، خوب کامل درباره اش توضیح بده که چیه؟

20. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    mehrgan آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 88 در 43 پست

این روزا چقد تصادف زیاد شد آزمون تصادفی دیگه چیه گلپسر؟
    به من؟
    به من آزمون تصادفی دادی؟

رقابت با کی ، چیه؟ خودت گفتی ببینیم تو ams بهتر میشه آزمون ساخت یا تو فلش

بابا شماها چرا نسیه صوبت میکنین؟ خوب اگه یه چی میخای ، خوب کامل درباره اش توضیح بده که چیه؟
    کلا بی خیال گلپسر... آزمون تصادفی به چ معناست؟به ازمونی اطلاق میشود که با هر بار اجرا شدن چند سوال مختلف به کاربر نمایش می دهد و هر دفعه با دفعه ی قبل تفاوت دارد... حالا اگه تونستید در نسخه ی 8 همچین چیزی داشته باشید سر سفره ی سحر (افطار نه)دعات میکنیک گلپسر بگو خب...

22. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 3 از 40 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع