yadmarket

صفحه 512 از 513 نخستنخست ... 12412462502508509510511512513 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,111 به 5,120 از 5127

موضوع: تاپيک جامع بررسی و رفع مشکل "صفحه‌ آبی مرگ" ( Blue Screen of Death )

وضعیت
    آفلاین
    KuRdIsTaNp30 آواتار ها
    سرگروه ماندگار
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 10,701 در 2,545 پست

پیش فرض تاپيک جامع بررسی و رفع مشکل "صفحه‌ آبی مرگ" ( Blue Screen of Death )

درود
    گاهی اوقات پیش میاد که وسط کار با سيستم یا پس از روشن کردن آن ، صفحه آبی مرگ
    رو مشاهده مي‌كنيد. معمولا اين ارور مربوط میشه به درایورها ولی کدام قسمت؟ در این تاپیک قصد داریم این مشکل را به راحتی حل کنیم

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

روش انجام کار

در ابتدا به مسیر C:\Windows\Minidump بروید و فایل‌های موجود با پسوند dmp را به محلی دیگری کپی کنید
    حالا این فایل‌های dmp را با نرم‌افزار هایی مانند
    یا
    به zip فشرده کنید(لطفا Rar نباشه و حتما zip باشه)

فايل فشرده را آپلود كرده و لينك آن را در اين تاپيك قرار دهيد تا مشکل بررسي و رفع گردد . برای آپلود بهتر است از اپلود سنتر
    یا
    استفاده کنید چون لینکش مستقیمه و دردسر نداره برای ما.

نکات قابل توجه

حتما دستگاهتون رو به آخرین نسخه bios ارتقا دهید و از آخرین نسخه درایورها استفاده کنید ، ویندوز هم حتما آپدیت باشد .
    مشکلتون رو فقط با قرار دادن فایل دامپ مطرح کنید و از قرار دادن فایلهای تکراری قبل از گرفتن جواب خودداری کنید.
    به طور کامل توضیح دهید در چه مواقعی صفحه آبی میاد. ( توضیح مشکل )
    کسانی که با مشکل نبود فایل دامپ مواجه هستند باید تنظیمات فایل دامپ را به شکل زیر قرار بدهند :

اگه گزینه Automatic موجود نبود میتونید از گزینه Small memory استفاده کنید

اگر راه حل بالا جواب نداد اینها رو امتحان کنید :

الف) روی start کلیک و بعد عبارت %systemroot% رو بنویسید تا پوشه ی ویندوز رو پیدا کنه و روش کلیک کنید و اونجا مطمئن بشید پوشه ای به اسم Minidump وجود داره(دقیقا با همین اسم)؛ اگه وجود نداشت همونجا یه پوشه به نام Minidump درست کنید و مطمئن باشید نشانی ش C:\Windows\Minidump هست.
    /

ب) روی my computer کلیک راست بعد properties بعد advanced system settings بعد در زبانه ی advanced اولین قسمت performance هست که روی settings کلیک میکنید و در قسمت advanced اون پایین چک میکنید که روی حالت automatically manage page file هست.
    /

پ)- روی my computer کلیک راست بعد properties بعد advanced system settings بعد در زبانه ی advanced اون پایین بخش startup and recovery روی settings کلیک کنید و تیک ِ write an event to the system log رو بزنید و ضمنا از نوار کشویی بالاترش مطمئن بشید که حالت small memory dump انتخاب شده و در ضمن مسیر انتخاب شده در پایین به فرم
    کد:
    %SystemRoot%\Minidump
    هست
    /

ت)- مطمئن بشید که سرویس WERS فعاله ؛ برای اینکار در start عبارت view local services رو جستجو کنید و اینتر بزنید تا پنجره ش باز بشه و توی فهرست Windows Error Reporting Service رو پیدا کنید و روش کلیک راست properties و حالت startup type رو به automatic تبدیل کنید و پایین ترش روی دکمه ی start کلیک کنید و ok و ریستارت کنید.
    /

ث)- بررسی کنید که page file بر روی صفر یا کم تر از 800 مگابایت قرار نگرفته باشه؛ بنابراین شاید بهتر باشه مثل عموم کاربران شما هم روی خودکار(automatic) قرارش بدید؛ برای این کار روی My computer کلیک راست و properties بزنید و از
    استفاده کنید.
    /

افراد زیادی قادر به پاسخگویی و ارائه ی راه حل مناسب در این خصوص نیستند پس منتظر بمونید استارتر تاپیک یا یکی از مدیران باتجربه به شما پاسخ بدند و اسپم ندید !
    در صورتی که پاسخ مناسبی دریافت نکردید لینک پستتون رو در تاپیک
    بذارید و این تاپیک رو بی دلیل بالا نیارید!

بررسی دقیق تر مشکل

جهت بررسی دقیق تر مشکل ، نرم افزار
    را دریافت کنید . توجه کنید فقط جهت بررسی دقیق در غیر اینصورت فایل دامپی که در این تاپیک ارسال می کنید کفایت می کند.

ابتدا فایل فشرده را اکسترکت کنید . سپس فایل DM Log Collector.bat را با راست کلیک و انتخابRun as Administratorاجرا کنید . حال کلید اینتر را بفشارید تا عملیات شروع شود و اطلاعات کامل از سیستم شما در یک فولدر با نام SFdebugFiles در دسکتاپ شما ایجاد شود . فولدر را فشرده کرده سپس آپلود نمایید و لینک آن را در تاپیک قرار داده تا بررسی شود

نکته مهم در خصوص خطاهای ntoskrnl.exe

کلیه خطاهایی که به ntoskrnl.exe ختم میشن مربوط به درایور های nVIDIA بوده و نسخه ای که نصب کردید با ویندوز سازگاری ندارد . لذا با وجود جدید بودن نسخه درایور ، موقتا از نسخه 361.91 استفاده کنید زیرا در برخی نسخه ها با صفحه آبی مرگ مواجه خواهید شد مخصوصا حین اجرای فتوشاپ و یا بازی ها .

از این پس هر زمان نسخه های جدید NVIDIA را دانلود کردید حتما نسخه قبلی را نیز نگه داشته زیرا ممکن است با خطایی مواجه و مجبور به نصب نسخه قبلی شوید . تا این لحظه بهترین نسخه موجود 361.91 هست و در صورت تایید
    بدون مشکل بودن نسخه های جدید اطلاع رسانی خواهد شد
    ویرایش توسط Mohammad48 : 2019-03-08 در ساعت 00:32 دلیل : بند "ث" اضافه شد

2. 348 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

!Seven,. NimA.,020 BAD BOY,1373sos,4DE,::.Ali.::,@DuKe@,A L I R E Z A,A M I N,A N G E L,AB Marvi,abbas0613,abdozak,Abidi,abimbm,adel28,Agent 47,ahmad45546,ahmagh,AlexSalvator,ali-legend,ali1029,ali15_2010,ali8075,alibabak,aliking765,alimontazeran,Alios,alipc9000,Alir3za-KAQAZ,Alireza Ch,ALIREZA-F-E,alirezaakbaribaseri,Alirezat,Ali_AbaZaRi,ali_kissme,Amir 957,amir ehsan,amir pars,Amir-H,amir169,amirdp,AmirEva,AmiRHoSSeiN.98,Animate,AnoNymouS,April,arash_121,Arch!Man,armin_2002,Assassin's Creed,axs,azizin,azmv,AZSE7EN,  ,Ɱ Ɗ Ş Ɲ,ƁƦίllίąƝƬ,B3MH,badbakht,Baelish,bahman128,barmalej,bijanbeh,BLACKY,borhan_3010,Captain Black,CARDINAL,cj.saeed,Cudas,CYBER EH,D E E P B L U E,D-Z0N3,danialia,Daredevil,Dark Knight,digital,digital2016,Dr.medical,dreamsss2011,drmos,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,E M A D,edenson,EinsTein,EMINƎM,enjineer,epaaeiz,EPOCH,erik85,ermia2222,Ernest,Exterminator,felfelak,fg54,forklift,gahan3020,Gamer_2013,GhasemSalehii,ghiyrqa,Glacier,golden1988,Goudarz,H ! V A,H!dden,HaD!e6z,hadi-dindar,hadi54,hahaie,hamed 63,hamed faz,hamedjoon,hamedta33,hamid5251,hamidhtc,hamidz,Hassanhr,hegmatane,hellsun,Hesam Odin,hosein777,hoseing,hosin2a,HosSeiN,hundredone,Hyacinth,H_F_G,ICE MAN,ilia0098,iMilad,imtish,index,iranilord,jalal68,jmiladj,joojoo4_53,K A M B I Z,KAC.MM,KAMAL_TITANIUM,KaShKoOl,kasra namdar,KavehAmirMoradi,KeyhanKM,Killer Scorpion,KING5555,KresKa,Lara,Laser,leon1,Lifer,Lonely boy,l_SAVALAN_l,M H K H,M α H D i,M.M.R,M.Noori,M.Sadegh.M,MaC-Tavish,magsoud,Mahd! Bland,mahdiaz75,mahdiGT,mAhDi_DJ,mahlahb,MaHMoOoD,majid.70,majid2532,majid7star,majidaroni,majidhmt,mamadi38,MASOUD,mehdi.n.eng,mehdi25,Mehdi98,mehdimuazn,mehrdad0141,memo96,Menace,mersad beta,milad.azizi,MiladIT,mir504,MIT,MJD.AZI,mkh,MmdRza#,Mohamad.h,mohamadbbc,Mohammad AK,Mohammad48,mohmaddgh,mohsen405,momot,MoRe,morteza1364,mortezanik,Moslem,mostafa1369,mostafa98ia,motinous,motorola30,mourners,Mr Capitalist,Mr. Ben,Mr.Amir,Mr.MHI,Mr.Sajjad,muhammad76,mz_amir,N e y m a r,N!MA,N.A.B.A.S.N,n@der,naasr,nader38,NASIMNASIM1,Neco,NIGHT'S KING,Nima Gh,Nimadarkseid,omid4578,omid_artis,Omran_MB,Os!A,OVERWATCH,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,امین خراده,باراندی,عموجان1392,P R I M E,paeezxx1,parlaq67,pars1992,parsroid,Paul,payam.1994,pazel,perspolis_1372,pharshud,Polestar,Purya_Cr7,Python.py,raha.shmo,Rainbow,ramezani895,RaminSky,rayan-g,RECTOR,redoffensive,reza2526,rezaamiran,ReZa_Z,ROCKY,rono zoro,RoSe wAtEr,S-A-H-S-I-Y-E-T,S.M.P,S.QASEMI,S.T.2002,saberkhan,sadegh73,saeed s.v,saeed00111,saeed114,saeedt99,saeidkhaste,Sajad Askari,SajjadLeymer,SalaR,saleh afshar,sam7,saman128,samanhan,SAMAViYAN,sami-red,samir1357,SarbazeVatan,SashA.N,SCORPI@N,sнαггe αzαm,Security TM,Seelp Aydin,SeT!n[L]ur,SETJ,sevenkel,shadowles,Shaheen,shamim93,shayan.olia,shayan304,shintaro,shovalie,sina234,sistar,SMMousavi,soheil.r,sohiel,sohrab1360,SohrabGh,SoliSector,SpaMer_injected,SR7M,Startak,Stranger7,sttiger,SYRUS_2,TaZeR,temp2018,The Doctor,TIME,TNA-IMPACT,TRACKER,Trainer_Milad,tsptsp,TUROK,unlimited,user_98,مصاف,نورفاطم,پرهام معمار,یلــدا,v.ahid,v.mohammad,vahidss28,velnetik,vesalf,vhossein,VITAM,W a v e,Watery,webb,WITCHER,woroojak,XCRUISER,Y A S,yasin21,YasserDivaR,_abc_

وضعیت
    آفلاین
    sanaz200 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 0 در 0 پست

با سلام و احترام
    دوستان ویندوز 10 یه موقع هایی کلا قفل میکنه اونقدر باید ریستارت کنم تا با sef mode بیاد بالا ولی توسیف مود هیچ مشکلی نداره خیلی خوب و روون کارمیکنه به نظرتون از هارده یا گرافیک ؟حدود 4 5 بار هم ویندوز عوض کردم البته همه 10 این آخری هم 1909 با بیلد 18363 رو ریختم ولی بازهم گیر میکنه بیشتر هم موقع بالا اومدن تو صفحه قفل ابتدای شروع کار ویندوز
    لب تاپ ایسوس رم 8 گراف nvidia 2g الان به فکر خرید هارد ssd افتادم گفتم شاید مشکل از جای دیگه باشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

وضعیت
    آفلاین
    Khosheh آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    محمدرضا
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909 Build 18363.449
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung Galaxy Note 8
    تشکر شده 197 در 130 پست

مراحل رو سپری کردم و نرم افزار رو دوباره نصب کردم ولی باز همون اش و همون کاسه
    فقط ی مشکل فکر کنم هست
    این ک ویندوزم هرکاری میکنم آپدیت نمیشه!

نمایش متن

تا 100 میره ولی بعد این عکسی میشه ک براتون دادم !

وضعیت
    آفلاین
    Mohammad48 آواتار ها
    OpenSource/Linux Lover
    سیستم عامل 
    linux x64
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Qihoo 360
    مدل تلفن همراه 
    J7 2015 (SM-J700H)
    تشکر شده 31,000 در 5,010 پست

بفرمایید

بفرمایید
    در خصوص پیغام: نتیجه ش خوبه و مشکلی نیست
    در خصوص صفحه ی آبی: خطای system service exeption عموما به دلیل بروز مشکل در یکی از فرآیندهای سیستمی رخ میده؛ حالا ممکنه سرویس به روزرسانی شما باشه چون به روزرسانی ها رو دریافت کردید ولی سیستم نتونسته به روزش کنه؛ اگه ویندوز رو کسی برای شما نصب کرده، احتمالا برای جلوگیری از update های آزاردهنده، از نرم افزار خاصی برای غیرفعال کردن و متوقف کردن سرویس اپدیت و موارد مربوط بهش استفاده کرده

گزینه ی اول یعنی pause update for 7 days رو بزنید و به مدت 7 روز زیر نظر بگیریدش

نکته: گاهی آنتی ویروس در اجرای سرویس ها مداخله میکنه و عامل صفحه ی آبی میشه/ پس به نظرم برای مدتی انتی ویروس 360 essential نصب کنید

با سلام و احترام
    دوستان ویندوز 10 یه موقع هایی کلا قفل میکنه اونقدر باید ریستارت کنم تا با sef mode بیاد بالا ولی توسیف مود هیچ مشکلی نداره خیلی خوب و روون کارمیکنه به نظرتون از هارده یا گرافیک ؟حدود 4 5 بار هم ویندوز عوض کردم البته همه 10 این آخری هم 1909 با بیلد 18363 رو ریختم ولی بازهم گیر میکنه بیشتر هم موقع بالا اومدن تو صفحه قفل ابتدای شروع کار ویندوز
    لب تاپ ایسوس رم 8 گراف nvidia 2g الان به فکر خرید هارد ssd افتادم گفتم شاید مشکل از جای دیگه باشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام/ اگه صفحه ی آبی مرگ میاد، فایل دامپ بذارید اینجا
    اگه مشکل مربوط به صفحه ی آبی نیست و در ویندوز 10 این هنگی و کندی پیش میاد، اینجا طرح کنید؛ البته میتونید لینک موضوع تون رو بعد از ساخته شدن برای بفرستید فکر میکنم اطلاعاتی در موردش دارم :

در صورتی که از مطلب قرار داده شده راضی بودید و تمایل داشتید، می تونید کمک های مالی خودتون رو از طریق لینک زیر اهدا کنید.

درگاه امن حمایت مالی از بنده با سرور داخل کشور:کلیک کنید

6. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    mahwaz آواتار ها
    مدیر افتخاری
    نام اصلی
    محمد امین
    تشکر شده 1,920 در 710 پست

سلام
    نرم افزار درایور ایزی دقیقا طبق همینا دانلود نصب میکنه
    شما درایور ایزی رو تایید میکنید؟
    خیر، تقریباً به هیچ وجه، مگر در شرایط بسیار بسیار خاص!

برام سواله چرا خود سایت سازنده (nvidia) نسخه ای که ساپورت کنه رو نمیذاره؟
    میخواید با این کار پشتیبانی رو متوقف کنه؟ که کاربر بره قطعه جدید بخره؟
    براشون نمی‌صرفه که تیم برنامه‌نویسی مدام روی این تمرکز کنه. هم از محصلات جدیدشون عقب میفتن و هم نمی‌تونن درست و حسابی پشتیبانی کنن. دلیل اصلی اینه. در کنار دلیل اصلی یه اتفاقی میفته: ما مجبور میشیم قطعه‌ی جدید بخریم که این خودش توفیق اجباری برای اون‌ها هست نه دلیل اصلی و طبیعتاً خوششون میاد که باشه! اون شرکت‌هایی که ارزش بیشتری برای مصرف کننده‌ی خودشون قائل میشن تیم توسعه‌ی بزرگ‌تر و قوی‌تری دارن که باعث میشه فرصت پشتیبانی داشته باشن و مدت زمان بیشتری رو بتونن برای محصولات بذارن. بذارید یک مثال بسیار ساده بزنم.
    مثلاً یک تیم 10 نفره برای توسعه‌ی 10 محصول و ارائه‌ی پشتیبانی‌شون میتونه فعالیت کنه. حالا اگه شرکت یک محصول جدید بخواد ارائه بده (و البته پشتیبانی‌اش بکنه) طبیعتاً باید یکی از محصولاتی که قبلاً پشتیبانی‌اش می‌کرده رو از پشتیبانی خارج کنه تا زمان برای کار روی محصول جدید داشته باشه و اگه بخواد گونی گونی محصول تولید کنه دیگه پشتیبانی یک‌ساله نمیده! یا پشتیبانی رو محدودتر می‌کنه یا تیم خودش رو باید توسعه بده یا اینکه بیخیال تولید گونی گونی محصولات جدید بشه.
    یادتون باشه پشتیبانی از محصول قدیمی باعث میشه اون‌ها فقط سرمایه خودشون رو برای اون محصول قرار بدن و دیگه از پشتیبانی اون محصول (تا پایان زمان پشتیبانی) درآمدی نخواهند داشت. باید طوری برنامه‌شون رو بچینن که با سرمایه‌ی حاضرشون (انسانی، مالی و ...) بتونن محصولات جدید تولید و پشتیانی مناسب ارائه کنن. حالا یه شرکت توازن خوبی برقرار می‌کنه و یکی نه.

توی اینترنت یه روش هایی دیدم که میومد اون فایل نوت پد همراهش رو دستکاری میکرد و همین hardware ids متناسب با خود قطعه رو تغییر میداد و نصبش میکرد
    کار مناسبی نیست. ممکنه درایورشون شبیه هم باشه و قطعه کاملاً صحیح کار کنه و از طرفی ممکنه باگ‌های بزرگی هم داشته باشه و بعد از مدتی سر و کله‌شون پیدا بشه و کاربر نتونه محل باگ رو پیدا کنه.

پس شما نظرتون اینه با این hardware ids توی هر سایت متفرقه دیگر هم دیدم دانلود کنم قابل اطمینان هست؟ مثل سایت درایور پک یا ...
    منظور من دقیقاً این نیست. شما از طریق Hardware ID می‌تونید بفهمید که درایور دانلود شده همون مدل خودتونه یا نه (البته اگه بتونید درایور رو Unpack کنید). همینطور اگه درایور مناسب نبود بتونید از توی اینترنت جستجو و درایور مناسب رو پیدا کنید. درایور پک و ... فقط برای زمانی هستن که شما از جستجو ناامید بشید و دیگه جونتون به لبتون رسیده و نیاز فوری دارید. این برنامه‌ها در اکثر موارد فقط یک درایور عمومی از شرکت سازنده‌ی قطعه‌تون که نزدیک به درایور شما هست رو براتون نصب می‌کنن و احتمالاً قسمتی از قابلیت‌های خاص اون قطعه‌تون رو از دست میدین. همینطور ممکنه با خطاهای عجیب و غریب (بعد از مدتی) مواجه بشین. ممکن هم هست برای کار شما هیچ مشکلی پیش نیاد و به قول ..... یه صلوات بفرستین، چیزی نبوده!
    شما رو به دیدن کلیپ زیبای "ترکت الخلق" دعوت می‌کنم.

8. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    hamechiz آواتار ها
    مدیر بخش
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 3,440 در 1,045 پست

مراحل رو سپری کردم و نرم افزار رو دوباره نصب کردم ولی باز همون اش و همون کاسه
    فقط ی مشکل فکر کنم هست
    این ک ویندوزم هرکاری میکنم آپدیت نمیشه!

نمایش متن

تا 100 میره ولی بعد این عکسی میشه ک براتون دادم !
    سلام

می تونه از کرک ویندوز باشه و اجازه نمیده اپدیت کنید و هر چیزی ممکنه باشه
    دیگه جواب نگرفتید ویندوز عوض کنید و اگر ویندوزی که قبلا مشکل نداشتید صفحه ی ابی اومد احتمال میده رمتون خراب باشه

10. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Khosheh آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    محمدرضا
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909 Build 18363.449
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung Galaxy Note 8
    تشکر شده 197 در 130 پست

سلام

می تونه از کرک ویندوز باشه و اجازه نمیده اپدیت کنید و هر چیزی ممکنه باشه
    دیگه جواب نگرفتید ویندوز عوض کنید و اگر ویندوزی که قبلا مشکل نداشتید صفحه ی ابی اومد احتمال میده رمتون خراب باشه
    نه رمم خراب نیست.
    چون ویندوز قبلی این طوری نمیشد
    این ویندوز یه مشکل دیگه ای هم داره ک بعدا پست میکنم میگم چه مشکلیه.
    ممکنه از کرک باشه
    اگ همینی هست ک میگید لطفا یه کرک درست حسابی بدید تا باهاش کرک کنم ببینم چی میشه!

و بعد ی چیزی بگم جالبه بدونید.................
    الان اخرین نسخه نرم افزار active file recovery نسخه 19 هستش ک صفحه ابی میده. جالبه ک با نسخه 18 این اتفاق نیفتاد!
    و همین نرم افزار نسخه التیمیت 16 هست و من با با نصب نسخه 15 صفحه ابی ندیدم !
    پس مشکل میتونه از یه چیز دیگ باشه

وضعیت
    آفلاین
    hamechiz آواتار ها
    مدیر بخش
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox

نه رمم خراب نیست.
    چون ویندوز قبلی این طوری نمیشد
    این ویندوز یه مشکل دیگه ای هم داره ک بعدا پست میکنم میگم چه مشکلیه.
    ممکنه از کرک باشه
    اگ همینی هست ک میگید لطفا یه کرک درست حسابی بدید تا باهاش کرک کنم ببینم چی میشه!

و بعد ی چیزی بگم جالبه بدونید.................
    الان اخرین نسخه نرم افزار active file recovery نسخه 19 هستش ک صفحه ابی میده. جالبه ک با نسخه 18 این اتفاق نیفتاد!
    و همین نرم افزار نسخه التیمیت 16 هست و من با با نصب نسخه 15 صفحه ابی ندیدم !
    پس مشکل میتونه از یه چیز دیگ باشه
    سلام

می تونه از کرک باشه یا دستکاری در برنامه

13. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Khosheh آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    محمدرضا
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1909 Build 18363.449
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung Galaxy Note 8
    تشکر شده 197 در 130 پست

سلام

می تونه از کرک باشه یا دستکاری در برنامه
    میتونید شما مرحمت کنید یه کرک خوب بهم بدید؟تا ببینم چی میشه؟

وضعیت
    آفلاین
    hamechiz آواتار ها
    مدیر بخش
    سیستم عامل 
    Windows 8 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox

میتونید شما مرحمت کنید یه کرک خوب بهم بدید؟تا ببینم چی میشه؟
    سلام

بهتوت سری لینک دادم و برنامه می گید مشکل دارید و تست کردم همشون اوکی بودن

کرک ها هم همونایی که لینک دادمتون هست چیزی جز اون نبوده ولی کرک خاصی ندارم

16. کاربر زیر از پست مفید hamechiz تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Abbas_khani آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    abbas khani
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    بیلد 
    SP1.Ultimate
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    سامسونگ
    تشکر شده 1,518 در 239 پست

سلام من هم همین مشکل صفحه آبی مرگ رو برو شدم قبلا هم پست گذاشتم و تمام روش های که در این تاپیک گفته شده را انجام دادم حتی فایل دامپ هم گذاشتم حتی چند تا ویندوز تست کردم از سایت سافت آخرین نسخه ها با کرک های خود سایت آخرش مجبور شدم از سایت ماکروسافت هم نسخه اصلی ویندوز دانلود کردم و الان بعد از چند روز دوباره همین مشکل بر خوردم تمام برنامه هایی که نصب کردم آخرین ورژن ها و هماهنگ با نسخه به روز ویندوز 10 بودنند اما در این نسخه جدید ویندوز 10 -1909 نتیجه اینکه من گرفتم یک باگ اساسی دارد ان هم اینه که سورس فایل ویندوز سازگاری با برنامه ها و سخت افزاری ندارد و این باگ رفع نشده و گاهی هم ویندوز کند میشود یا قفل میکند روی برنامه ها یا هنگام بالا آمدن بعد از ورود به سیستم هنگ کرده و ریستارت میشود چند بار در ورژن های قبلی ویندوز این مشکل نبود یادم نیست کدام ورژن باگ های ویندوز فقط روی بعضی قسمت ها بود نه صفحه ابی مرگ نمیامد به نظر من کسانی که این ویندوز جدید 1909 دارند بروند به نسخه قبلی نصب کنند تا در ورژن جدیدتر و یا آپدید این مشکل حل شود من که همین کار را خواهم کرد

نتیجه این باگ را به ماکروسافت باید گزارش داد مدیران این کار را بکنند .

با تشکر

کلمات کلیدی این موضوع