صفحه 35 از 35 نخستنخست ... 253132333435
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 350

موضوع: پشتیبانی آنلاین سافت 98

Status
    Pastilak آواتار ها
    ناظم ماندگار
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 76,803 در 5,003 پست

پیش فرض پشتیبانی آنلاین سافت 98

بسم الله الرحمن الرحیم

همانطور که از نام تاپیک پیداست، تاپیک مربوط به پشتیبانی آنلاین سافتـــ98ـــه . هر کاربری که مشکل نرم افزاری داره
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    رو دانلود کنه و در صورتی که با طرح در انجمن و انجام بحث و گفتگو، با انجام مواردی که مدیران میگن مشکل داشت و توانش رو نداشت به پیشنهاد مدیران اینجا اعلام کنه تا به صورت کاملا رسمی، مدیر مربوطه یا افراد آگاه اقدام به بررسی مشکل از راه دور(Remote) کنند.

از کاربران عزیز خواهشمندیم حتما قوانین تاپیک و نحوه درخواست را در انتهای پست مطالعه فرمایند .

توضيحي كوتاه در مورد نرم‌افزار TeamViewer براي دوستاني كه تا به حال تجربه‌ي كار با اين نرم‌افزار رو نداشته اند

اين نرم‌افزار روي دو سيستم نصب مي‌شود. يكي سيستم كاربري كه مشكل داشته و درخواست پشتيباني دارد و ديگري سيستم كاربري كه قصد كمك و راهنمايي دارد.

سپس اين دو سيستم در محيط اينترنت قرار مي‌گيرند. با باز كردن نرم‌افزار، يك ID ٩ رقمي به همراه Password براي شما نمايان مي‌شود (حتما بايد به اينترنت متصل باشيد). سپس ID و Password را به فردي كه قصد كمك به شما دارد تحويل مي‌دهيد (طبق شرايط ذكر شده) و آن فرد با وارد كردن اين كد در قسمت Partner ID نرم افزار خود، مي‌تواند محيط ويندوز شما را ببيند.

به گونه‌اي كه مي‌توان گفت انگار آن شخص پشت سيستم شما نشسته و قصد كنترل آن را دارد. فرد مي‌تواند كنترل موس و كيبورد شما را به دست گيرد و شما را در حل مشكل به وجود آمده ياري كند. همچنين امكان انتقال فايل بين سيستم‌ها وجود دارد و شما مي‌توانيد فايل مورد نياز خود را از طريق همين نرم‌افزار از شخص مورد نظر دريافت كنيد.

در نظر داشته باشيد در تمام طول برقراري ارتباط، اين نرم‌افزار به طور كامل تحت كنترل خودتان است. به گونه‌اي كه هرگاه تمايلي به كنترل سيستم خود به وسيله‌ي شخص راهنما نداشتيد مي‌توانيد نرم‌افزار را ببنديد تا ارتباط فرد راهنما با شما قطع و دسترسي از اون سلب گردد.

همچنين هنگام انتقال فايل از سيستم‌ها بر روي يكديگر، پنجره‌اي روي صفحه نمايان مي‌گردد كه مشخصات دقيق محل فايل‌ها و اندازه‌شان و ساير خصوصيات را نشان مي‌دهد تا شما را از سرقت اطلاعات در امان نگاه دارد كه در اين‌جا نيز مي‌توانيد در صورت تمايل، عمليات انتقال را متوقف نماييد.

قوانین تاپیک :

در هنگام اتصال مدیران عزیز به سیستمتون تمامی دانلودهای خود را به دلیل افت سرعت قطع نمایید.
    سعي كنيد هنگام اتصال، از دست زدن به كيبورد و موس خود خودداري كنيد چون سرعت اينترنت‌ها پايين هست و در روند حل مشكل اختلال ايجاد مي‌شه.
    حتما اطلاعات TeamViewer رو به صورت پیغام خصوصی بفرستید کنید نه پیغام بازدید کننده. [ در غیر این صورت ما در قبال مشکلات پاسخ گو نیستیم ]

نحوه درخواست دادن برای رسیدگی :

کاربران عزیز، حتما ابتدا باید به کمک جستجوی بالای انجمن به دنبال حل مشکل بگردید؛ اگه جواب نگرفتید در انجمن مشکل رو بیان کنید چون تا حد ممکن برای حل ش به صورت پرسش و پاسخ باید سعی بشه و ضمنا شاید کس دیگری در آینده مشکل رو داشت بتونه به کمک جستجوی بالای انجمن به مطلب برسه؛ پس مدیران در صورت صلاحدید ممکنه اعلام کنن که به این تاپیک مراجعه کنید؛ پس لازمه ی درخواست پشتیبانی آنلاین اینه که قبلش در انجمن بحث و مشاوره شده باشه برای تکمیل سوابق انجمن.
    فردی که توانایی حل مشکل شما رو در خودش می‌بینه، با استفاده از "نقل قول" اعلام می‌کنه که من قصد حل مشکل شما رو دارم.
    بعد از باز کردن TeamViewer خود، سریعا ‎Your ID و Password رو به همون فردی که اعلام کرده توسط پیام خصوصی بفرستید و تا كانكت شدن ايشون و همچنين در طي عمليات پشتيباني، نرم‌افزار رو باز بگذاريد.
    بعد از حل مشکل خود حتما یک پست بدهید که مشکل من توسط کاربر "X" حل شد.

با تشکر / حسام به نمایندگی از مدیران انجمن سافتــــ98
    ویرایش توسط Mohammad48 : 2017-09-12 در ساعت 21:24 دلیل: اصلاح بند 1 موضوع

2. 250 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

*Fateme*,.:LOOPER:.,A B A D A N,A D O N I S,A L I R E Z A,A N G E L,A.m.i.r,A.salehpour,abdozak,Abidi,Alavijeh,ali hosein,ali1455,ali8075,Alibaba,Alidashti98,AliNiceBoy,alirezaakbaribaseri,alixxx226,Animate,annasystem,April,Aqua,AR@SH,Arash2416,ARASHz4,Aria_1996,Armin_93,Assassin's Creed,AsTYaG.orginal,  ,™Eh$an,Ɱ Ɗ Ş Ɲ,ƁƦίllίąƝƬ,Ƈɑρɨȶɑlį$Ƭ,Ɲɨϻα ƵαƥαƬѦ,babriman,bahahs,Behdad,BLACKLIST,BLACKY,BRAin!H,Captain,Captain Black,chabok.dast,crass6,CYBER EH,D-Z0N3,daemonberanabus,Daredevil,dariushko,Dark Lord,Davood Tak,dayyer,DoctorA,dreamsss2011,DVB5,dvb595959,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,e121,Edward Snowden,ehsan2010,epaaeiz,Erfan,Exterminator,Farshadkhan,G E N E R A L,Gamer_2013,Gh4rib,GHADERI121,GhasemSalehii,Gholam352,goodzila16,H ! V A,H!dden,HaD!e6z,hadi-i,hadi-viper,haj_farbod,hamed1128,hamedjoon,hamedta33,hamzesalamati,hasan7and,Hasannejad,hasibrr,hellomydier,Hesam Odin,hodini2012,home14,HosseiN G,hossein00114,hossien89,Hussain71,ICE MAN,iKamangir,imaniy,imnot,InfoHooman,Inviisible,ΛmłЯФ,jalal1367,jalal68,jamalit,joojoo4_53,KAC.MM,kiarashfa,Killer Scorpion,Killerman,Komeyl,KuRdIsTaNp30,LABORATORY,LinkinPark13,Lonely boy,l_SAVALAN_l,m a h m o u d,M H K H,M α H D i,M O H A M M A D,M-ℤoghi,M.Sadegh.M,MaC-Tavish,magnam HEZ,magsoud,Mahd! Bland,mAhDi_DJ,mahyarb0450,MANHATAN,mani_fa,MANULIN,masoudpater,media2,Mehdi98,mehdieraees,mehdimuazn,memo96,Menace,MICROTEL,MIIITI,MiladIT,miladnemat,mir504,MJD.AZI,Mёy$αM,Moham.Mad,mohamadbbc,Mohammad.S,MohaMmaD12,MohoMo,MOHSEN,mohsen405,mohsen99,Mohsen_cyrus,MoRe,mortezanik,Mos,mpourkaj,Mr.Designer,MRSEZAR,MـیـثـM,mz_amir,N e y m a r,N!MA,N00b KilleR,n@der,NANIN,navid.davami,NeW UseR,Ni10God,ѕнαнzαɗє,OmidMohsen,Os!A,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,احسانgh,P R I M E,paya_amin,peleton201,Pishtaz,Polestar,pooya.1999,Prince,Rainbow,RaminSky,Randy SoftDroid,rayan-g,RECTOR,Reza Banivakil,reza92,rezaesfandiari,rezareleh,reza_best,RoSe wAtEr,S.QASEMI,SaaJaT,saeid-m91,sajad22,Sajjad.h,SalaR,Saleh.K,santalona,saraa2,SarbazeVatan,sнαггe αzαm,Se4fl0w3r,SecureAnywhere,Security TM,Seelp Aydin,Senior 98,SeZaR-Man,SHAH!N,shangool,shapelagh,Shayan123,shovalie,Sini98,sirwan20,siyamak3211,sna15,soheil.r,sorena_metalhead,sotehdelan,strong4620,S_mahdi,tajadinii,test00,TIME,TiTAИ,TNA-IMPACT,topmihan,TRACKER,TUROK,ufa,usa2017,فرزند كعبه,لیدا 69,پشتیبان2,v.ahid,velnetik,VITAM,W a v e,xxx,YasserDivaR,yazdan79,Zagreb,ZanaFN,_abc_

Status
    Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ آواتار ها
    ★ Star Of Soft98 Sky ★
    تشکر شده 211,975 در 6,439 پست

سلام از دوستان کسی هست وصل بشه سیستم من این آفیس 2016 رو حذف کنه یعنی حذف شده فکر کنم نمیتونم حالا نصبش کنم
    سلام

اگر پست اول رو کامل خوندید

آی دی و پسورد رو ارسال کنید برام

Telegram ID : @Soft98_Forum_Support
    صرفا جهت رسیدگی به امور مدیریتی مهم انجمن

4. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    manager0325 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 8 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    سپاس شده 1 در 1 پست

با عرض سلام
    من نرم افزار rosseta stone المانی رو در سطح اول نصب کردم و به وسیله نرم افزار DVDfab فایل ایمیج رو باز کردم اما هیچ فایلی برای اینیستال کردن وجود نداره چه باید کرد؟؟؟

Status
    Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ آواتار ها
    ★ Star Of Soft98 Sky ★
    تشکر شده 211,975 در 6,439 پست

با عرض سلام
    من نرم افزار rosseta stone المانی رو در سطح اول نصب کردم و به وسیله نرم افزار DVDfab فایل ایمیج رو باز کردم اما هیچ فایلی برای اینیستال کردن وجود نداره چه باید کرد؟؟؟
    سلام

ایمیج رو اکسترکت کنید راحت تره

میتونید آی دی و پسورد بدید ؟

Telegram ID : @Soft98_Forum_Support
    صرفا جهت رسیدگی به امور مدیریتی مهم انجمن

7. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    manager0325 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 8 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    سپاس شده 1 در 1 پست

براتون ارسال کردم

9. کاربر زیر از پست مفید manager0325 سپاس کرده است .

Status
    MJD.AZI آواتار ها
    همیار انجمن
    نام اصلی
    مجید اعظمی
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Emsisoft
    تشکر شده 5,843 در 1,470 پست

سلام من بازی stronghold2 رو دان کرردم ولی بازی با ارور v.bse100.dll مواجه میشم
    چیکار ککنم لطفا بگین
    درود

این خطا، همان خطای معروف پیش نیاز ها ( dll ) هست.

لطفا پیش نیاز ها رو از این پست دانلود کنین :
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

موفق باشید!
    اِمسی‌سافت

برترین ضد مخرب - دو موتوره ( بیت دفیندر و اختصاصی امسی‌سافت ) - زبان پارسی - سبک و سریع

در صورت تمایل دانلود و 30 روز آن را رایگان تست کنید :

11. 8 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    f.sfatemeh آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام من شبیه ساز اندروید bluestschs دانلود کردم از من پسورد میخواد ادرس سایت هم که میزنم دوباره وارد سایت میشه

Status
    Mahdi72 آواتار ها
    کاندید مدیریت مباحث نرم افزاری
    نام اصلی
    Mahdi
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    گلکسی اس 6
    تشکر شده 3,378 در 629 پست

سلام من شبیه ساز اندروید bluestschs دانلود کردم از من پسورد میخواد ادرس سایت هم که میزنم دوباره وارد سایت میشه
    پسورد بدون W وارد کنید ینی soft98.ir

14. 9 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    siji125 آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام
    دانلود از سافت 98 جزء ترافیک داخلی محسوب میشه یا بین الملل؟؟؟

Status
    MJD.AZI آواتار ها
    همیار انجمن
    نام اصلی
    مجید اعظمی
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Emsisoft
    تشکر شده 5,843 در 1,470 پست

سلام
    دانلود از سافت 98 جزء ترافیک داخلی محسوب میشه یا بین الملل؟؟؟
    درود

حدود یک ماه پیش از سایت که داشتم با اینترنت ایرانسل ( نامحدود ساعت 2 تا 8 صبح ) دانلود میکردم، جزو ترافیک خارجی (بین الملل) حساب میشد.
    اِمسی‌سافت

برترین ضد مخرب - دو موتوره ( بیت دفیندر و اختصاصی امسی‌سافت ) - زبان پارسی - سبک و سریع

در صورت تمایل دانلود و 30 روز آن را رایگان تست کنید :

17. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    sol_madani آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 23 در 11 پست