صفحه 136 از 149 نخستنخست ... 3686126132133134135136137138139140146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,351 به 1,360 از 1482

موضوع: طرح نظرات ، سوالات ، پیشنهادات و انتقادات در مورد سایت

Status
    SalaR آواتار ها
    مدیریت کل سافت 98
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    iphone 5s
    تشکر شده 12,737 در 939 پست

Question طرح نظرات ، سوالات ، پیشنهادات و انتقادات در مورد سایت

با سلام

هر یک از کاربران سایت مشکل یا سوال یا پیشنهادی در مورد سایت داره ( در مورد قالب یا گرافیک سایت نباشه ) ، در این تاپیک مطرح کنه تا در صورت امکان رسیدگی بشه

قبل از مطرح کردن سئوال اعلانات بالای سایت رو بخونید

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

2. 188 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

A B A D A N,A b s u r d Life,A L I R E Z A,A N G E L,abdozak,Abidi,abolfazl64,alimontazeran,alit1368,Amin Prince,Amirdrg,AmiRHoSSeiN.98,Amirsoft,Animate,AnoNymouS,April,Aqua,arashtaher,ARASHz4,ARMOUR,ARYO-2016,asm2620,Assassin's Creed,atashtir,AZSE7EN,  ,Ɱ Ɗ Ş Ɲ,ƁƦίllίąƝƬ,Ƈɑρɨȶɑlį$Ƭ,Ɲɨϻα ƵαƥαƬѦ,bartarinlinkha,Behdad,Benyamin-Kh,BLACKLIST,BLACKY,brnudi,Captain,Captain Black,CIAHAT,Cloner,CYBER EH,D@VOD,Daredevil,Dark Lord,Darkness 76,Detected,digital2016,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,Ebrahim.Mirarazi,Edward Snowden,EMINƎM,enjineer,epaaeiz,Ernest,Extinction,fazell1222,G E N E R A L,GhasemSalehii,Ghosty,Goudarz,HaD!e6z,haj_farbod,hamedjoon,hasan7and,Hesam Odin,HETZNER,HojabrA,home14,hossein20162016,h_shah,ICE MAN,imaniy,InfoHooman,Inviisible,joojoo4_53,JOSEY WALES,KAC.MM,KeyhanKM,kinshin,Komeyl,KresKa,LABORATORY,Laser,LEON,Locker,l_SAVALAN_l,M H K H,M α H D i,M-ℤoghi,m-h2013,M.Security,MaC-Tavish,Mahd! Bland,Mahdi72,mahdiaz75,Majid Adamak,majidhmt,mansoor2458,Masston,Mati-n,matintr,Mehdi98,mehdimuazn,MEHDI_D1,mehrabooni,Menace,MiladIT,MJD.AZI,mohamadbbc,Mohammad.S,Mohammad48,mohammadshaho,Mohanad,MoRe,Mos,most222,Mr.Designer,mrsasan,MـیـثـM,mz_amir,m_mohsen74,N e y m a r,N!MA,navid.dmi,neptonsky,OmidMohsen,Ominous,Os!A,Ӈ Ą Ɱ Ę Ɗ,رمضان رستمی,سردار حنیف فاتح,سید ذبیح الله موسوی,P R I M E,parham11,Pastilak,Phoenix,Pishtaz,Polar Kit,Polestar,Present,R3Z4,Rainbow,Ramkal,ramtinaref,Randy SoftDroid,RECTOR,Reza Banivakil,RezaSpirit,ROCKY,S.H.V,SajjadLeymer,Saleh.K,SAMAViYAN,SarbazeVatan,sasan.gholaminezhad,SashA.N,sнαггe αzαm,Se4fl0w3r,SecureAnywhere,Security TM,Seelp Aydin,SeZaR-Man,shahrohbla,shovalie,smeto1,SMMousavi,smr.seddighy,SONAR,SR7M,TIME,TRACKER,TUROK,مصاف,مهدی مرندی,نیک موزیک,vahidasadi1985,velnetik,VITAM,W a v e,YasserDivaR,yousefii,Zagreb,zpoo,_abc_

Status
    سردار حنیف فاتح آواتار ها
    کاربر اخراجی
    مدل تلفن همراه 
    ندارم
    تشکر شده 3,353 در 1,000 پست

سلام وقتتوت بخیر

خواهش میکنم این جمله رو بزرگ بالای سایت بنویسین باور کنید کلی گشتم دنبال اینکه سایت خوب سافت 98 جزو سایت های نیم بهای دانلود دسته بندی میشه یا نه که بعد از کلی گشتن پیدا شد !

سایت و سرور دانلود سافت 98 در داخل کشور و در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی می شود.

لطفا اگه ممکنه بزرگ نوشته بشه بالای سایت که همه بدونن چون من بالای 10 نفرو دیدم که این مشکلو داشتن که سایت جزو سایت های مورد تایید نیم بهای دانلود اینترنت هست یا نه
    ممنون از سایت خوب سافت 98
    درود
    این بستگی به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که سایت سافت 98 رو برای ترافیک نیم بها حساب کنه یا نه
    فرقی نمیکنه دامنه ir باشه یا سرور ها داخل ایران باشه
    فقط باید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادییویی تایید کنه که سایت جز تارفیک نیم بها حساب بشه

جناب آقای سالار خان مدیریت محترم سایت سافت 98 مقدمات اینکه انجمن و سایت جز ترافیک داخلی بشن انجام دادن و اگر جز ترافیک داخلی حساب بشه ایشون حتما اعلام میکنند

4. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    SMMousavi آواتار ها
    کاربر فعال مباحث نرم افزاری
    نام اصلی
    Mohammad
    سیستم عامل 
    Ubuntu x64
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    مدل تلفن همراه 
    S7 edge
    تشکر شده 8,505 در 1,154 پست

چرا توی سایت visual studio رو برای دانلود قرار ندادین
    جاش واقعا تو بخش برنامه نویسی خالیه
    یه تاپیک خیلی قدیمی مال حدودا 5 سال پیش دیدم که یه کاربر لینک یه صفحه از سایت رو قرار داده بود که vs نسخه 2012 بود ولی بازش که کردم پاک شده بود و چیزی وجود نداشت

6. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    elham-72 آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    الهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 389 در 185 پست

سلام...من بعضی وقتا از اینترنت رایگان همراه اول از 3 تا 8 صبح استفاده میکنم..
    هفته پیش میخواستم ازسایت دانلود کنم ارور داد...این هفته هم میخواستم دانلود کنم بازم ارور داد...ولی با یه سایت دیگه ایرانی دانلود کردم مشکلی نداشت

8. کاربر زیر از پست مفید elham-72 سپاس کرده است .

Status
    ARMOUR آواتار ها
    همیار انجمن
    تشکر شده 23,692 در 1,427 پست

هفته پیش میخواستم ازسایت دانلود کنم ارور داد...این هفته هم میخواستم دانلود کنم بازم ارور داد...ولی با یه سایت دیگه ایرانی دانلود کردم مشکلی نداشت
    برا من هم با همراه اول مشکل داره البته همه سایت های ایرانی این طوری هست باید چندین بار بزنی تا یه بار شانسی بگیره

10. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    SalaR آواتار ها
    مدیریت کل سافت 98
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    iphone 5s

سلام
    احتمالا سیاست همراه اول در ساعات رایگان ایجاد محدودیت روی یک سری سایت ها هستش

12. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    سردار حنیف فاتح آواتار ها
    کاربر اخراجی
    مدل تلفن همراه 
    ندارم
    تشکر شده 3,353 در 1,000 پست

درود
    لطفا توزیع های مختلف لینوکس رو در سایت قرار بدید

تو این اوضاع بی پولی نمیتونم از سرور های خارجی دانلود کنم

14. کاربر زیر از پست مفید سردار حنیف فاتح سپاس کرده است .

Status
    ahmad 666 آواتار ها
    عضو انجمن
    تشکر شده 3 در 3 پست

سلام خوبین ؟ من تا حالا از سایتتون خیلی استفاده کردم ولی یه مدت پیش که از سایت wamp server رو دانلود کردم بعد از کلی کلنجار رفتن و عقب افتادن پروژه ام فهمیدم لینک شما ایراد داشته .. لینکی که شما اون موقع گذاشته بودین حجمش 90مگ بودش که بعد از اینکه هرکاری کردم و نتونستم مشکل رو حل کنم ، به سایت خود wamp رفتم و خواستم از اونجا دانلود کنم که دیدم حجم اونها 400مگ هست ... وقتی به سایت شما برگشتم دیدم یکی شما هم 400مگ شده ... لطفا کمی بیشتر در گذاشتن نرم افزارها دقت کنین.
    ممنون

16. کاربر زیر از پست مفید ahmad 666 سپاس کرده است .

Status
    SalaR آواتار ها
    مدیریت کل سافت 98
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    iphone 5s

سلام خوبین ؟ من تا حالا از سایتتون خیلی استفاده کردم ولی یه مدت پیش که از سایت wamp server رو دانلود کردم بعد از کلی کلنجار رفتن و عقب افتادن پروژه ام فهمیدم لینک شما ایراد داشته .. لینکی که شما اون موقع گذاشته بودین حجمش 90مگ بودش که بعد از اینکه هرکاری کردم و نتونستم مشکل رو حل کنم ، به سایت خود wamp رفتم و خواستم از اونجا دانلود کنم که دیدم حجم اونها 400مگ هست ... وقتی به سایت شما برگشتم دیدم یکی شما هم 400مگ شده ... لطفا کمی بیشتر در گذاشتن نرم افزارها دقت کنین.
    ممنون
    سلام
    اگر فایلی که دانلود کردید 90 مگابایت بوده و نصب شده و مشکلات بعد از نصب بوده که مربوط به سافت 98 نمیشه
    آخرین ورژن هم برای 5 ماه پیش بوده و شما الان اومدید مشکل رو میگید؟

18. 12 کاربر از این پست تشکر کرده اند

Status
    neptonsky آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 15 در 8 پست

جناب سالار مدیر محترم سایت
    میشه لطفا اجازه بدین تو انجمن در مورد موضوعی که خیلیا روش نظر دارن کمی وقت بزارین و هر پستی رو تبلیغاتی نگاه نکنید؟ فقط بخاطر بردن اسم یه سایت بزبان فارسی پست رو حذف کردین؟ چرا تو کانال ها و سایت های دیگه بجز معدودیشون اسم و لینک کامل سایت شما رو میزارم مشکلی ندارن؟ سایت چندین سال عالی پیش میرفت و تو ایران تک بود اما با سخت گیری های اخیر هم سایت های دیگه بروز تر شدن و هم مطالب متنوع تری میزارن! پس یجای کار میلنگه سالار خان! سایت شما هنوز هم جز بهترین هاست و اینو بخاطر پاسخگو بودن به مطالب انجمن در قبل میبینم اما چطور ۷ماه میگذره و یه نگاه ننداختن ببینم مشکل چیه؟ باور کن اینو از رو دلسوزی میگم وگرنه این روزا دیگه فکر نکنم سوالی بی جواب بمونه! داداش سایت رو بروز کنید، سرچ فارسی اصلاح کنی، قبلا هم گفتم من از بودن یه مطلب و نرم افزار مطمعنم اما تو سرچ نمیاره، دوم بزارین نظر ها درج شه و همه رو با چشم تبلیغات نگاه نکنید و جالب اینجاست که تو صفحه اصلی تبلیغ اون سایت هم گذاشتین ولی در انجمن اسمش نباس ببریم! تو یه سایت معروف ادرس شما دادم درج شد ولی پیام فرستادن بردن اسم اشکال نداره ولی لطفا چرا اینهمه تعریف و تمجید؟جوابم این بود که خوب چیزی که خوبه که چرا نگیم خوبه ؟ بزار بقیه هم بدونن. من انچه شرط بلاغ است میگویم خود دانی. از اینکه وقتتون گرفتم ببخشید.

Status
    SalaR آواتار ها
    مدیریت کل سافت 98
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    iphone 5s

جناب سالار مدیر محترم سایت
    میشه لطفا اجازه بدین تو انجمن در مورد موضوعی که خیلیا روش نظر دارن کمی وقت بزارین و هر پستی رو تبلیغاتی نگاه نکنید؟ فقط بخاطر بردن اسم یه سایت بزبان فارسی پست رو حذف کردین؟ چرا تو کانال ها و سایت های دیگه بجز معدودیشون اسم و لینک کامل سایت شما رو میزارم مشکلی ندارن؟ سایت چندین سال عالی پیش میرفت و تو ایران تک بود اما با سخت گیری های اخیر هم سایت های دیگه بروز تر شدن و هم مطالب متنوع تری میزارن! پس یجای کار میلنگه سالار خان! سایت شما هنوز هم جز بهترین هاست و اینو بخاطر پاسخگو بودن به مطالب انجمن در قبل میبینم اما چطور ۷ماه میگذره و یه نگاه ننداختن ببینم مشکل چیه؟ باور کن اینو از رو دلسوزی میگم وگرنه این روزا دیگه فکر نکنم سوالی بی جواب بمونه! داداش سایت رو بروز کنید، سرچ فارسی اصلاح کنی، قبلا هم گفتم من از بودن یه مطلب و نرم افزار مطمعنم اما تو سرچ نمیاره، دوم بزارین نظر ها درج شه و همه رو با چشم تبلیغات نگاه نکنید و جالب اینجاست که تو صفحه اصلی تبلیغ اون سایت هم گذاشتین ولی در انجمن اسمش نباس ببریم! تو یه سایت معروف ادرس شما دادم درج شد ولی پیام فرستادن بردن اسم اشکال نداره ولی لطفا چرا اینهمه تعریف و تمجید؟جوابم این بود که خوب چیزی که خوبه که چرا نگیم خوبه ؟ بزار بقیه هم بدونن. من انچه شرط بلاغ است میگویم خود دانی. از اینکه وقتتون گرفتم ببخشید.
    سلام
    جستجوی سایت فقط تیتر رو سرچ میکنه
    چه متنی رو در قسمت جستجو سایت وارد کردید ؟
    بعد از ورود به قسمت جستجو سایت ، جستجو پیشرفته و سرچ باکس گوگل هم قرار داده شده

21. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 136 از 149 نخستنخست ... 3686126132133134135136137138139140146 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع