صفحه 55 از 55 نخستنخست ... 5455152535455
نمایش نتایج: از 541 به 547 از 547

موضوع: بحث و تبادل نظر پیرامون آنتی ویروس ایرانی پادویش ( Padvish )

وضعیت
    آفلاین
    Assistant آواتار ها
    ناظر ارشد
    تشکر شده 32,805 در 3,495 پست

پیش فرض بحث و تبادل نظر پیرامون آنتی ویروس ایرانی پادویش ( Padvish )

Padvish Anti Virus | آنتی ویروس ایرانی پادویش (Padvish) محصول شرکت نرم افزاری امن پرداز می باشد. این آنتی ویروس آمده است تا اینترنت کشور را امن سازد و در زمان فعال سازی اینترانت ملی جایگزینی برای آنتی ویروس های مختلف باشد. پاد یعنی ضد، ویش یعنی ویروس، پادویش ایرانی است، پادویش (Padvish) یک ضدویروس ایرانی قابل رقابت با ضدویروس­ های رایج است که تمام مراحل طراحی و پیاده­ سازی آن به دست تیم مجرب داخلی صورت گرفته است و قابلیت شناسایی و مقابله با بدافزارهای رایج را دارد. این محصول به پشتوانه تکنولوژی شبکه ابر کاربران و تیم تحلیل بدافزار قوی، قادر است به شناسایی جدیدترین بدافزارها در کمترین زمان ممکن بپردازد. ضدویروس پادویش یک نرم‌ افزار حفاظتی کاملاً بومی است که از سیستم شما در مقابل حملات بدافزاری محافظت کرده و امنیت اطلاعات شخصی شما را تضمین میکند .

ویرایش توسط Assistant : 2013-09-28 در ساعت 19:22

2. 105 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    saman3333 آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 186 در 96 پست

وقتی آنتی ویروسی روی سیستم های مثلا" وزارت نفت نصب باشه ، با فرض این مطلب که من هم جار زدم که آقا من تو همه جا از آنتی ویروس خودم ( پادویش یا هر چیز دیگه ای ) میخوام استفاده کنم ، کسی که قصد حمله به زیرساخت رو داشته باشه به راحتی میتونه با یه باگ از یه محصول پر اشکال وارد سازمان بشه یعنی خود محصول امنیتی تبدیل میشه به راهی برای نفوذ به سازمان و سیستم های داخلی و ....
    اینکه میگم امنیت ملی علتش این هست ...
    شما فرض کنید سه روز به علت خرابی در یک نیروگاه بخشی از تهران برق نداشته باشه ؛ ( مشابه چیزی که تو اوکراین رخ داد ) اون موقع خواهید دید که چرا به امنیت ملی ربط داره ( سناریو رو خودتون تو ذهن خودتون شبیه سازی کنین )
    کشک است.
    یک حمله سایبری روی تمام آنتی ویروس های مشهور جهان تست میشود و بعد اجرایی. حمله کننده لنگ فهمیدن نوع آنتی ویروس استفاده شده نمی ماند همانطور که استاکس نت لنگ این نبود که آنجا نورتون نصب است یا مکافی، آویرا نصب است یا پادویش.

4. کاربر زیر از پست مفید saman3333 سپاس کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Gladiyator آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 57 در 22 پست

فقط من موندم یک شرکتی مثل پادویش که به هیچ نهادی وابسته نیست و رو پای خودش داره میره جلو، این پول هایی که برای جایزه تعیین کرده رو از کجا میاره و یا حقوق کارمندهاش، برنامه نویس هاش و ... از کجا تامین می کنه و اگر هم پادویش متعلق به یک نهاد دولتی هست دقیقا چه نهادی پشت پادویشه و با چه هدفی و با چه بودجه ای.
    البته از شما انتظار جواب ندارم چون شما سمتی در شرکت پادویش نداری فقط سوال هایی هست که بعد از صحبت های شما ذهنم رو مشغول کرد
    درسته که خطاب به بنده ننوشته بودید ولی امن پرداز از طرف سازمان پدافند غیرعامل و پژوهشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات حمایت مالی میشه

نمایش متن

نمایش متن

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    ویرایش توسط Rasoulia : 2018-09-01 در ساعت 08:37 دلیل: قرار دادن تصاویر در اسپویلر

6. 4 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    saman3333 آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 186 در 96 پست

خوب من مجبور شدم بیشتر پست های صفحات قبل و کلی اطلاعات رو تو اینترنت بخونم.(چون اطلاعاتم تو این زمینه پایینه)

من قبلا فکر می کردم که پادویش برای امنیت نیروگاه های هسته ای و سازمان های مهم کشور طراحی شده تا جایگزین آنتی ویروس های خارجی بشه. پس اگه گفته شما صحیح باشه پس نیازی به آنتی ویروس پادویش وجود نداره اون هم در مقابل آنتی ویروس های قدرتمندی مثل Kaspersky و Norton. و اینکه پادویش از مهندسی معکوس همین آنتی ویروس ها داره استفاده می کنه و کارش رو جلو میبره و ما می دونیم که هیچ کپی برابر اصل نمی شه

فقط من موندم یک شرکتی مثل پادویش که به هیچ نهادی وابسته نیست و رو پای خودش داره میره جلو، این پول هایی که برای جایزه تعیین کرده رو از کجا میاره و یا حقوق کارمندهاش، برنامه نویس هاش و ... از کجا تامین می کنه و اگر هم پادویش متعلق به یک نهاد دولتی هست دقیقا چه نهادی پشت پادویشه و با چه هدفی و با چه بودجه ای.

البته از شما انتظار جواب ندارم چون شما سمتی در شرکت پادویش نداری فقط سوال هایی هست که بعد از صحبت های شما ذهنم رو مشغول کرد
    فقط من موندم یک شرکتی مثل پادویش که به هیچ نهادی وابسته نیست و رو پای خودش داره میره جلو، این پول هایی که برای جایزه تعیین کرده رو از کجا میاره
    جایزه مال وقتی هست که کسی موفق به پیدا کردن اکسپلویتی بشه و طبیعتا تا کسی نتونه اینکارو انجام بده لازم نیست جایزه ای داده بشه دیگه
    این نشون میده سازنده های پادویش به کار خودشون اطمینان دارن که کسی نمیتونه چنین چیزی پیدا کنه

8. کاربر زیر از پست مفید saman3333 سپاس کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Tesoke آواتار ها
    همیار انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    تشکر شده 4,053 در 1,342 پست

جایزه مال وقتی هست که کسی موفق به پیدا کردن اکسپلویتی بشه و طبیعتا تا کسی نتونه اینکارو انجام بده لازم نیست جایزه ای داده بشه دیگه
    این نشون میده سازنده های پادویش به کار خودشون اطمینان دارن که کسی نمیتونه چنین چیزی پیدا کنه
    سلام

پس ببخشید من فکر کردم که شاید این پول ها از بیت المال باشه و با این همه هکر (یا هر اسم دیگه ای ) که داریم هر کی بیاد یه دونه از اون باگ های 10 میلیونی پیدا کنه کلی پول بیت المال هدر میره.

پس شما این جایزه ها رو گذاشتید ولی مطمئن هستید چنین باگ هایی وجود نداره و فقط می خواهید نشون بدید که کسی نمی تونه چنین باگ هایی پیدا کنه. به اینجاش فکر نکرده بودم ولی کلا ایده جالبیه

فقط خواهش می کنم اگه این پول ها از بیت الماله جایزه ها رو کم کنید چون این پول ها متعلق به همه مردمه.

مثلا جایزه ها رو از از 500 هزار تومن تا دو میلیون بزارید که منصفانه باشه و هرکس دلش خواست باگی پیدا کنه بره دنبالش و پیدا کنه و هرکسی اگه این قیمت رو قبول نداشت بره عمرش رو صرف پیدا کردن باگ های هزاران دلاری آنتی ویروس های خارجی بکنه

حتی اگه شرکت، صددرصد خصوصیه و یک میلیاردر صاحب شرکته، باز باید جایزه ها متناسب باشه.

10. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    H I S E N B E R G آواتار ها
    Ї ᗩɱ ☂ђę ᗪąŋg̈єՐ
    نام اصلی
    ᗩ ᖇ ᘻ ❣ Ɲ
    سیستم عامل 
    Windows 7 x86
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 127,954 در 12,558 پست

تاپیک برای nمین بار از پست های بیهوده و از طرفی انتقاد از محصول و از طرف دیگر دفاع از این محصول پاکسازی شد .
    این تاپیک دیگه خداییش همه رو خسته کرد
    یعنی واقعا این محصول انقدر ارزش داره که این همه وقت پاش گذاشته بشه !!!
    و این همه فضای تاپیک و انجمن ملتهب بشه و وقت کاربران و درجه داران صرف خوندن دعوا و جر و بحث بشه ؟!!!
    یکی دو نفری هستن تا کوچکترین انتقادی از این محصول میشه میپرن وسط و کارشون هم فقط بازی با کلمات هست که این کار رو خیلی خوب بلدن .
    کاربری هم که عامل تشنج و التهاب در این تاپیک بمدت چندین ماه و دارای لحن نامناسب و آزاردهنده و مدعی برنامه نویسی بود اخراج شد .

از این به بعد هر کسی در این تاپیک و یا هر جای دیگر فضای انجمن رو متشنج کنه و با کنایه و لحن نامناسب صحبت کنه اخراج میشه .

آموزش نرم افزار advanced system care منحصربفردترین بهینه ساز ویندوز
    آموزش کامل نرم افزار بسیار قدرتمند رایت دیسک Ashampoo Burning Studio
    آموزش فشرده ساز رایگان و ارزشمند 7zip
    آموزش پلیر معروف و قدرتمند JetAudio
    آموزش نرم افزار CyberLink Power2Go Platinum برنامه ی حرفه ایِ رایت دیسک
    آموزش نرم افزار قدرتمند و معروف قفل گذاری فایل و فولدر Folder Guard
    آموزش نرم افزار رایگان و قدرتمند اپدیت درایورهای سخت افزاری DriverMax
    آموزش نرم افزار Sony Sound Forge برنامه بسیار قدرتمند ویرایش فایلهای صوتی
    آموزش نرم افزار ویرایش فایلهای ویدئویی Gilisoft Video Editor
    آموزش نرم افزار ارزشمند مدیریت و اپدیت درایورها Driver Reviver
    آمورش نرم افزار Ontrack EasyRecovery یکی از بهترین نرم افزارهای ریکاوری
    آموزش قفل گذاری حافظه های قابل حمل با برنامه Gilisoft USB Stick Encryption
    آموزش برنامه Ashampoo Music Studio نرم افزار قدرتمند ویرایش فایلهای صوتی
    آموزش محافظ Gridinsoft Anti-Malware یکی از بهترین مکمل های انتی ویروس
    اموزش بهینه ساز قدرتمند و بسیار کم حجمِ Winutilities
    آموزش محافظ Loaris Trojan Remover ابزار قدرتمند مقابله با تروجان ها و بدافزارها
    آموزش نرم افزار Smart Driver Updater یکی از قویترین برنامه های اپدیت درایور
    دانلود رایگان ابزارهای رمزگشایی فایل های قفل شده توسط باج افزارها
    آموزش کانورتر قدرتمند صوتی و تصویری Wondershare Video Converter
    آموزش نرم افزار Folder Lock بهترین نرم افزار قفل گذاری فایل ها و فولدرها
    آموزش انینستالر قدرتمند و کاربردی total uninstall
    آموزش بهترین کانورتر صوتی و تصویری movavi video converter
    آموزش نرم افزار Advanced System Optimizer یکی از بهترین بهینه سازهای ویندوز
    اموزش نرم افزار iCare Data Recovery یکی از بهترین برنامه های بازیابی اطلاعات
    اموزش انیستالر رایگان advanced uninstaller pro
    آموزش نرم افزار Download Accelerator Plus نرم افزار قدرتمند مدیریت دانلود
    آموزش بهترین نرم افزار مدیریت و تعمیر و پاکسازی ریجستری Systweak Regclean
    آموزش نرم افزار قدرتمند دانلود ویدئوهای انلاین Freemake Video Downloader
    آموزش نرم افزار کم حجم و ارزشمند رایت دیسک BurnAware Professional
    اموزش نرم افزار تبدیل فرمت و ویرایش تصاویر CoolUtils Total Image Converter
    آموزش ویرایش فایلهای ویدئویی با برنامه قدرتمند Wondershare Video Editor
    آموزش نرم افزار HyperSnap یکی از بهترین نرم افزارهای عکس برداری
    آموزش نرم افزار muvee Reveal ابزار قدرتمند ویرایش فایلهای ویدئویی
    آموزش نرم افزار WinZip Pro یکی از بهترین و معروف ترین برنامه های فشرده سازی
    آموزش نرم افزار Freemake Video Converter کانورتر رایگان و قدرتمند
    مقالات ، نکات و راهکارهای امنیتی ارائه شده توسط شرکت های امنیتی

12. 5 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    papa_toop آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    linux 
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 8 در 2 پست

پیش فرض پادویش! همچنان یک شوخی

در تاریخ 2017-05-24 معادل ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ مطلبی با مضمون یک آسیب پذیری در پادویش مطرح کردم (
    ) که پادویشی ها(!) اعلام کردن مشکل برطرف شده. البته حدس میزنم حل مشکل فقط مکاتبه با آپارات و حذف کردن ویدیو مربوطه بوده باشه!

حالا در تاریخ 2018-10-18 معادل ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ بعد از گذشت حدود 1 سال نه تنها این مشکل برطرف نشده بلکه مشکل جدیدی هم اضافه شده!

مشکل قبلی رو اگر مطالع کرده باشید میدونید که مشکل آنتی ویروس (به گفته خودشون) پادویش در Self-Defense بودکه باعث میشد با دسترسی در سطح کاربر بشه اون رو بست. بعد از مدتی که چند مطلب از پادویش خوندم یاد این موضوع افتادم و نسخه Ultimate رو دوباره تست کردم (
    ). مشکل همچنان پا بر جا بود اما متوجه شدم که یه مشکل جدید هم ظهور کرده. بعد از بستن هسته اصلی که همه مسئولیت رو به عهده داره پادویش سعی می کنه دوباره اجرا بشه و میشه اما با خودش هدیه هم به ارمغان میاره! با این آسیب پذیری امکان LPE یا Local Privilege Escalation هم به کاربردهای این آنتی ویروس اضافه شده (علاوه بر بستن آنتی ویروس و اجرای بدافزار یا باج افزار)

ویدیو :

نکته ای که باید اشاره کرد اینه که این بار ویدیو نسخه بک هم داره! اما در مورد ویدیو باید عرض کنم که APCcSvc چون سرویس هست به صورت معمول یک برنامه GUI اجرا نمی کنه که قابل نمایش باشه برای همین یک ابزار ساده نوشتم که بعد از اجرا یک فایل txt میسازه و داخل اون سطح دسترسی که اجرا شده رو ذخیره میکنه. در اجرای اول می بینید که سطح دسترسی یک کاربر عادی ذخیره میشه اما در اجرای دوم به لطف حضور پادویش دسترسی SYSTEM میشه.
    اجرای دوم با توجه به همون مشکل قبلی که امکان بسته شدن پادویش وجود داره رخ میده.

شما بگید اگر پادویش داخل شبکه مخصوصا Domain Controller نصب شده باشه بعدش چه تبعاتی داره؟!

وضعیت
    آفلاین
    saman3333 آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 186 در 96 پست

برنامه جایزه شکار باگ پادویش

صفحه 55 از 55 نخستنخست ... 5455152535455

کلمات کلیدی این موضوع