نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین سرویس دهنده اینترنت از نظر شما کدام است؟

رأی دهندگان
1122. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مخابرات

326 29.06%
  • نداگستر صبا

26 2.32%
  • پارس آنلاین

137 12.21%
  • ندارایانه

1 0.09%
  • شاتل

269 23.98%
  • داتک تلکام

8 0.71%
  • ارتباطات فن آوا

15 1.34%
  • افرانت

2 0.18%
  • سرمایه گذاری اوراکل

1 0.09%
  • آریا سپهر

1 0.09%
  • رسپینا

3 0.27%
  • های وب

109 9.71%
  • آسیاتک

219 19.52%
  • مبین نت

5 0.45%
صفحه 553 از 555 نخستنخست ... 53453503543549550551552553554555 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,521 به 5,530 از 5542

موضوع: تاپیک جامع مشورت برای انتخاب سرویس دهنده اینترنت

وضعیت
    آفلاین
    Assistant آواتار ها
    ناظر ارشد
    تشکر شده 31,721 در 3,452 پست

Question تاپیک جامع مشورت برای انتخاب سرویس دهنده اینترنت

پیش گفتار :

این تاپیک به این جهت ایجاد شد که با همکاری کاربران عزیز یک سرویس دهنده اینترنت قدرتمند برای خودمان انتخاب کنیم و اینترنت خود را بهتر کنیم. با وجود تعداد زیاد شرکت های اینترنتی انتخاب بهترین کمی دشوار است ( تقریبا شبیه به بحث آنتی ویروس ) پس کاربران عزیز همت کنند و در این تاپیک ما و دیگر کاربران را در انتخاب یک سرویس دهنده عالی و پر امکانات، زیبا و ... یاری نمایند .

. قوانین ارسال پست در این تاپیک :

از به کارگیری الفاظ تند یا تمسخر آمیز خودداری کنید
    روی یک سرویس دهنده خاص تعصب نشون ندید و با دلایل منطقی آن را پیشنهاد بدید
    از هر گونه بحث متفرقه که مربوط به موضوع تاپیک نیست خودداری کنید ( از ارسال اسپم خودداری کنید )
    اگر مطلب یا مقاله ای در مورد شرکت های اینترنتی قرار میدید منبع رو هم ذکر کنید

​✖. در صورت رعایت نکردن قوانین فوق، بار اول پست کاربر خاطی حذف و بار دوم اخطار دریافت خواهد کرد /

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    ویرایش توسط Assistant : 2015-05-26 در ساعت 15:34

2. 177 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

30na2007,A L I R E Z A,A N G E L,A S T R O N,abdozak,Abidi,abolfazl64,ahmadsm,AHN,aidamoosavi,ali1455,ali8075,AliHaRold,alimontazeran,AliNiceBoy,alirabbiar,alirezaakbaribaseri,alirezi,ali_kissme,Amir 957,AmiRHoSSeiN.98,Animate,Arch!Man,architect-farzam,Aria_1996,arminvox,Arrow.Aks,ARTHAS,ARYO-2016,azizin,ŁųŇäŤįĆ,ƁƦίllίąƝƬ,behzad426,bharam98,Blacket,BLACKLIST,BLACKY,bozorgtar,BRAin!H,Carroll Shelby,CIAHAT,Click4u,CYBER EH,D E E P B L U E,d.a,Daredevil,Davood Tak,digital2016,dlkr,Dr.iT,dvbsat,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,дмiг^θ21,EMINƎM,epaaeiz,Ernest,foad8543,Gamer_2013,GHADERI121,GhasemSalehii,H a m i D,H I S E N B E R G,H!dden,hamed42,hamedjoon,Hamid_Y2K,hasan7and,herojj,hosein777,HUNTED,Hyacinth,iAmirhosein15,iilliya,imaniy,InfoHooman,javadrock,joojoo4_53,KAC.MM,KAMAL_TITANIUM,kara daee,karim70,khamoosh,Khoozestan,kingofit,kinshin,Koy[A]niZ,KresKa,Laser,linuxx,Lonely boy,l_SAVALAN_l,M a HD i,M H K H,M α H D i,M O H A M M A D,MaC-Tavish,Mahd! Bland,Mahdi04,mahdi1995,mahdiaz75,mAhDi_DJ,Mahyar98,mamadjohny,march,MASOUD,MATIN_NAZARI,MEHDI-FIRE,Mehdi98,MEHDI_D1,Menace,milad554,MiladIT,mina33,MmdRza#,Mёy$αM,Mohammad R.M,Mohanad,MohoMo,mostafa98ia,Mr. Ben,Mr.ARASH,mz_amir,N e y m a r,N!MA,Ni10God,Nightmen,N̲I̲G̲H̲T̲'S̲ ̲W̲A̲T̲C̲H̲,NorthPole,omid2016,Os!A,pars1992,pedramali55,Polestar,pooya_hekmat,POURYA 99,poya_lk,rahman24,Rainbow,RaminSky,Randy SoftDroid,reza897,rezah,ROCKY,rtmreza,S M H,S.n0x.A,S.QASEMI,saber.sk,saeedt99,SalaR,Saleh.K,SAMAViYAN,SarbazeVatan,sasan13,SCORPI@N,SecureAnywhere,Seelp Aydin,SeZaR-Man,Shahin007,shayan.olia,shovalie,SMMousavi,smr.seddighy,Sm_Game,sotehdelan,SR7M,The Doctor,TIME,TRACKER,TUROK,velnetik,VITAM,W a v e,YasserDivaR,_abc_

وضعیت
    آفلاین
    Tesoke آواتار ها
    مدیر ماندگار
    تشکر شده 7,683 در 2,077 پست

سرعت TD LTE بستگی به انتن دهی و منطقه داره و من تا 60 مگابیت دیدم متغیر هست ولی در کل سرعتش چندین برابر ADSL هست
    یه فایل تورنت می تونه چنین سرعت هایی رو پشتیبانی کنه به فرض اینکه مثلا لیچر کافی داشته باشه (زیاد درباره جزئیات تورنت نمی دونم کلی گفتم)

وضعیت
    آفلاین
    Parham آواتار ها
    ...Hmm
    نام اصلی
    پرهام
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 17763.348
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note8
    تشکر شده 12,857 در 4,254 پست

یه فایل تورنت می تونه چنین سرعت هایی رو پشتیبانی کنه به فرض اینکه مثلا لیچر کافی داشته باشه (زیاد درباره جزئیات تورنت نمی دونم کلی گفتم)
    درود،

اگر از سمت ISP محدودیت نداشته باشد و فایل انتخابی به اندازه کافی Seed داشته باشد، بله می تواند.
    MOB: ASUS ROG STRIX Z270G GAMING | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM:G.SKILL Trident Z RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 | VGA:SAPPHIRE Nitro+ Radeon RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms Gaming Monitor | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB NVMe PCI-Express 3.0 x4 |
    HDD : Seagate Barracuda ST2000DM006 | Case: Corsair Carbide Series Air 240 Black | Cooler: Corsair Hydro Series H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | Keyboard : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer DeathAdder Elite

5. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    javad205 آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Opera
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 300 در 116 پست

سلام سرویس fmc شاتل ، سایت های داخلی براش رایگانه؟
    کسی جدیدا گرفته؟ تو سایتش چیزی ننوشته

وضعیت
    آنلاین
    jokerman. آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 13 در 10 پست

سلام

سرعت دانلود در این بسته چقدره؟ چه مقدار بیشتر اینو توضیح میدی.

مثلا من یک فایل می خوام دانلود کنم 100 گیگه چه پیشنهادی داری در این مورد که بشه سریع دانلود کرد. طبیعتا هرچی قیمت پایین تر باشه بهتره.
    پیشنهاد من همراه اول بسته شبانه از 2 تا 7 صبح 180 گیگ بگیر با Internet Download Manager یا هر برنامه دانلودری تایم دانلود تنظیم کن و تیک خاموش کامپیوتر بزن مثلا فقط از 2 تا 7 صبح دانلود بشه بعد اینکه تایم تموم شد کامپیوتر اتوماتیک خاموش میشه! چه مودم چه موبایل هات اسپات (بدون قاب محافظ باشه) توی هر جای داخل خونه سرعت فرق داره بهتره تمامی گوشه خونه بزاری سرعت دانلود تست کنی ببینی کدوم گوشه سرعت بالا هست! برای من وقتی میزارم جلوی پنجره سرعت پایینه ولی گوشه اتاق میزارم سرعت خیلی بالاست و سرعت دانلود تقریبا یکسان هست!

8. کاربر زیر از پست مفید jokerman. تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    ARYO-2016 آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Norton
    مدل تلفن همراه 
    Nokia-5
    تشکر شده 599 در 228 پست

با سلام

من برای چند ساله که اینترنت ایرانسل استفاده میکنم و از سرعتش خیلی راضی ام ؛ الان یک ساله که بسته ی 24 گیگ 3 ماهه ؛ 58,000 تومن خریداری میکنم که البته حجمش 1 ماهه تموم میشه ؛ پینگشم که برای گیم خیلی جالب نیست ... حداقل 120 !

که تصمیم گرفتم ایرانسل و کلا بذارم کنار ؛ یه سر به سایت شاتل زدم و اینو دیدم که بنظرم یکم زیادی غیر منطقیه ...

نمایش متن

اینو میدونم که سرعت تقسیم بر 8 میشه و حداقل سرعت اون میشه ، ولی خب بازم غیر منطقیه ... شایدم من خیلی گرون میخریدم !

از دوستان کسی توضیح بده ممنون میشم و این که نسبت به شرایط و مصرف من ؛ پیشنهاد بهتری دارین ؟!
    دوست گرامی من شاتل دارم و اینو تجربه کردم.
    اگر کاربر پرمصرفی هستید مطمئن باشید که بعد از یکی دو ماه سرعت شما رو پایین خواهند آورد. شاتل این کار رو میکنه و به شما میگه نویز دارید. بعد که سرعت شما رو میاره پایین و همه مشکلات برطرف میشه و زمانی که شما راضی بودید، یه فرم مکمل قرارداد براتون میفرسته و میگه اینو امضا کن و شما رو مجاب میکنه که سرعت کمتری رو قبول کنی. البته این موقتیه و دوباره بعد از چند روز نویز خط شما به طور عجیبی بالا میره !
    و دوباره این سناریو رو تکرار میکنه تا سرعت شما رو به اندازه ای که خودش تمایل داره محدود کنه. در این شرایط شما حتی دیگه نمیتونی به 195 شکایت کنی !
    در شاتل این کار رو با من کردند. با 8 مگ شروع کردم و همه چیز هم عالی بود اما با گذشت 3-4 ماه الان سرعتم روی 4 مگ هست ولی سرعت دانلودم از 160 kb بیشتر نمیره. چند روز پیش هم خودشون دوباره تماس گرفتند گفتند میخواهید سرعت شما رو بیاریم رو 2 مگ ؟!
    مثل روز برام روشنه که چه سیاستی رو دارند پیاده میکنند.
    من به خاطر پروژه هایی که در دست دارم فعلا با همین ساختم تا چند روز آینده که کار تموم بشه دیگه یک ثانیه هم تو شاتل نخواهم موند. الان بهترین انتخاب (برای من البته) سرویس تانوما مخابراته که باید بالای 200 تومن در ماه پول بدی تا یه سرویس بدون مشکل داشته باشی. که اون هم ترافیک بالایی نداره و به درد دانلود نمیخوره.
    این رو هم اضافه کنم برای تمام isp ها مشتری جدید چند برابر بیشتر از تمدید مشتری فعلی سود آوره ! پس هیچ ابایی ندارند از اینکه شما سرویست رو جمع آوری کنی و یک مشتری جدید بگیرند. اینطوری پتانسیل فروش سرویس های محدودتر شده جدید + مودم ، آنتی ویروس و ... رو به مشتریان جدید خواهند داشت.

نمیگم از یک isp سرویس نگیر و از یکی دیگه بگیر. فقط تجربه خودم رو در مورد شاتل براتون گفتم که با چشمان باز تصمیم بگیرید.
    پاینده باشید

10. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    jokerman. آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 13 در 10 پست

کسی میدونه سیم کشی کردن مخابرات برای منطقه ما چیکار کنم؟
    لطفا چند نفر جواب بدند!
    تا بحال تجربه اش کردید بهم توضیح بدید! سیم کشی منطقه ما مشکل داره سیم مسی قدیمی هست و نویز داره می خوام سیم کشی جدید مسی انجام بدند!
    از راه هایی مثل جمع اوری امضا مردم در منطقه ما برای اینکه مخابرات، شهرداری و ... اقدام به سیم کشی رایگان کنند میشه؟
    یا مثلا یک ثروتمندی همسایه پیدا کنم بگم اگر سرعت بالا می خوایید هزینه سیم کشی شما بدید! یا مثلا مخابرات به موبایل اس ام اس بده تا پول جمع اوری بشه (از ادرس قبض موبایل متوجه بشند منطقه ما اینجا هست تا به شماره موبایل اس ام اس بدند)!

وضعیت
    آنلاین
    P a n i s a آواتار ها
    کاربر فعال مباحث اینترنت
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    مدل تلفن همراه 
    Samsung j5 Pro
    تشکر شده 7,393 در 2,812 پست

کسی میدونه سیم کشی کردن مخابرات برای منطقه ما چیکار کنم؟
    لطفا چند نفر جواب بدند!
    تا بحال تجربه اش کردید بهم توضیح بدید! سیم کشی منطقه ما مشکل داره سیم مسی قدیمی هست و نویز داره می خوام سیم کشی جدید مسی انجام بدند!
    از راه هایی مثل جمع اوری امضا مردم در منطقه ما برای اینکه مخابرات، شهرداری و ... اقدام به سیم کشی رایگان کنند میشه؟
    یا مثلا یک ثروتمندی همسایه پیدا کنم بگم اگر سرعت بالا می خوایید هزینه سیم کشی شما بدید! یا مثلا مخابرات به موبایل اس ام اس بده تا پول جمع اوری بشه (از ادرس قبض موبایل متوجه بشند منطقه ما اینجا هست تا به شماره موبایل اس ام اس بدند)!
    سیمکشی 2.3 بار بنده کردم برای خودمون را باس کابل تلفن خوب خودتان بخرید این کابل خوبی هست که جدیدا هم کشیدیم 06 چهار زوج هست .
    سپس مخابرات بگید بیان براتون سیم را از پست کوچه تا منزل شما بکشند و این کشیدن هم معمولا شیرینی هزینه میگیرن اما در اصل باس رایگان باشه حتی کابل هم باس رایگان بدن ولی همچین کاری نمیکنند و ندارند یا نمیدن و همه هزینه شخصی باس انجام بدید اگر هم کل کوچه شما تلفن ندارند باید هر کی که تلفن میخواهد هزینه بگیرید تک تک جمع کنید اگر فقط برای خودتان میخواهید و بقیه نمیخواهند مجبور هستید شخصی خودتان هزینه کنید اگر کسی شریک نشد در هزینه میتوانید بیخیال این موارد بشید مودم 4G یا TD LTE ایرانسل اینترنت خریداری کنید بی سیم راحت موفق باشید

13. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    jokerman. آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    تشکر شده 13 در 10 پست

سیمکشی 2.3 بار بنده کردم برای خودمون را باس کابل تلفن خوب خودتان بخرید این کابل خوبی هست که جدیدا هم کشیدیم 06 چهار زوج هست .
    سپس مخابرات بگید بیان براتون سیم را از پست کوچه تا منزل شما بکشند و این کشیدن هم معمولا شیرینی هزینه میگیرن اما در اصل باس رایگان باشه حتی کابل هم باس رایگان بدن ولی همچین کاری نمیکنند و ندارند یا نمیدن و همه هزینه شخصی باس انجام بدید اگر هم کل کوچه شما تلفن ندارند باید هر کی که تلفن میخواهد هزینه بگیرید تک تک جمع کنید اگر فقط برای خودتان میخواهید و بقیه نمیخواهند مجبور هستید شخصی خودتان هزینه کنید اگر کسی شریک نشد در هزینه میتوانید بیخیال این موارد بشید مودم 4G یا TD LTE ایرانسل اینترنت خریداری کنید بی سیم راحت موفق باشید
    میشه بیشتر توضیح بدید من از سیم کشی سر درنمیارم!
    کارشناش حضوری گفت مخابراتون دوره ولی از نقشه گوگل نگاه کردم حدود 900 متر یا 1 کیلومتر فاصله داره از خونه! الان طبقه دیگه های وب 3 ماه قطع هست اصلا وصل نیست که اونم میگن از مخابرات هست همش درحال پیگیر هستند و طبقه دیگه شاتل تازه گرفتم گفت نویز داره که سرعت دانلود نهایت 380 کیلوبایت جواب میده!
    من فیبر نوری نمی خوام دارم با مسی سرعت دانلود بالا (2 مگابایت برثانیه یکسان بدون تقسیم) بحث میکنم!
    1. سرعت دانلود قبل سیم کشی شما و بعد باس کابل یعنی همین الان چقدر؟ 2. قبل سیم کشی کردنت نویز داشتید از کجا بود مخابرات یا داخل منزل؟ 3. سیم داخل خونه ات هم عوض کردید و اون چی بود؟ 4. 06 چهار زوج تولید کدوم کشور و شهره؟ اسم محصول چیه؟ 5. چرا پست کوچه؟! مطمئنی حل میشه چون ممکنه کلا از مخابرات تا خونه باشه نه پست کوچه؟ 6. چه شرکت اینترنتی دارید؟ 7. باس کابل تلفن کلا چی هست؟ 8. چرا از سیم مفتولی جنگی استفاده نکردید؟ 9. هزینه نصب باس کابل تلفن و سایر چقدر گرفتند ازت و هزینه باس کابل تلفن فقط شخصی کلا چنده و اگر برات رایگان بود تقریبا چقدر به نظرت؟ 10. اگر برای منطقه یعنی همه باس کابل بشه هزینه زیاد میشه؟ 11. چطور در منظقه درخواست کنم هزینه جمع اوری کنم چون بهم شاید اعتماد نکند یا مخابرات همکاری نکنه و اهمیت نده مثلا بگم لیست ادرس و تلفن منطقه بده خودم یا خودتون هزینه جمع کنیم؟ 12. فرق باس کابل تلفن با 06 چهار زوج چیه توی گوگل سرچ میکنم نمی فهمم پرفی باس هلوکیبل میاره متوجه نمی شم؟ 13. غیر باس کابل تلفن کاره دیگه هم کردید؟ 14. بهتر از سیم 06 چهار زوج هست؟ 15. شرکت مخابرات بسته تا 50 مگابایت داره تقسیم بر 8 بشه 6.25 مگابایت برثانیه ایا جواب میده با اینکار سیم کشی؟ 16. توضیح بیشتر دارید بگید؟
    ویرایش توسط jokerman. : 2019-04-20 در ساعت 17:08

وضعیت
    آفلاین
    Dark Phoenix آواتار ها
    ناظم انجمن
    تشکر شده 32,336 در 1,769 پست

دورد
    دوستان کسی از شما از شرکت دیده بان نت سرویس گرفته ؟
    کیفیت سرویس و پشتیبانی اون چطوره ؟
    ممنون میشم وضعیت این شرکت رو بگید
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

16. کاربر زیر از پست مفید Dark Phoenix تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    A.salehpour آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Amir Hossein
    سیستم عامل 
    linux x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    مدل تلفن همراه 
    Apple Iphone SE
    تشکر شده 462 در 182 پست

درود
    روز بخیر دوستان
    من قبلا بسته 70گیک ایرانسل فعال میکردم ماهانه 45تومان که 50گیگش شبانه بود و نیاز من رو برطرف میکرد... الان دارم ماهانه 10کیک فعال میکنم 32تومن و این 10گیگ حدود 10روز جوابه...
    دیگه با ایرانسل نمیتونم کار کنم خیلی گرونه بسته هاش... دوستان موردی سراغ دارن(بجز ADSL) که ارزون تر باشه؟؟

کلمات کلیدی این موضوع