نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین سرویس دهنده اینترنت از نظر شما کدام است؟

رأی دهندگان
1140. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مخابرات

330 28.95%
  • نداگستر صبا

26 2.28%
  • پارس آنلاین

138 12.11%
  • ندارایانه

1 0.09%
  • شاتل

271 23.77%
  • داتک تلکام

8 0.70%
  • ارتباطات فن آوا

15 1.32%
  • افرانت

2 0.18%
  • سرمایه گذاری اوراکل

2 0.18%
  • آریا سپهر

1 0.09%
  • رسپینا

3 0.26%
  • های وب

112 9.82%
  • آسیاتک

224 19.65%
  • مبین نت

7 0.61%
صفحه 564 از 564 نخستنخست ... 64464514554560561562563564
نمایش نتایج: از 5,631 به 5,640 از 5640

موضوع: تاپیک جامع مشورت برای انتخاب سرویس دهنده اینترنت

وضعیت
    آفلاین
    Assistant آواتار ها
    ناظر ارشد
    تشکر شده 32,054 در 3,471 پست

Question تاپیک جامع مشورت برای انتخاب سرویس دهنده اینترنت

پیش گفتار :

این تاپیک به این جهت ایجاد شد که با همکاری کاربران عزیز یک سرویس دهنده اینترنت قدرتمند برای خودمان انتخاب کنیم و اینترنت خود را بهتر کنیم. با وجود تعداد زیاد شرکت های اینترنتی انتخاب بهترین کمی دشوار است ( تقریبا شبیه به بحث آنتی ویروس ) پس کاربران عزیز همت کنند و در این تاپیک ما و دیگر کاربران را در انتخاب یک سرویس دهنده عالی و پر امکانات، زیبا و ... یاری نمایند .

. قوانین ارسال پست در این تاپیک :

از به کارگیری الفاظ تند یا تمسخر آمیز خودداری کنید
    روی یک سرویس دهنده خاص تعصب نشون ندید و با دلایل منطقی آن را پیشنهاد بدید
    از هر گونه بحث متفرقه که مربوط به موضوع تاپیک نیست خودداری کنید ( از ارسال اسپم خودداری کنید )
    اگر مطلب یا مقاله ای در مورد شرکت های اینترنتی قرار میدید منبع رو هم ذکر کنید

​✖. در صورت رعایت نکردن قوانین فوق، بار اول پست کاربر خاطی حذف و بار دوم اخطار دریافت خواهد کرد /

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید
    ویرایش توسط Assistant : 2015-05-26 در ساعت 15:34

2. 178 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

30na2007,A L I R E Z A,A N G E L,abdozak,Abidi,abolfazl64,ADMIRAL,ahmadsm,AHN,aidamoosavi,ali1455,ali8075,AliHaRold,alimontazeran,AliNiceBoy,alirabbiar,alirezaakbaribaseri,alirezi,ali_kissme,Amir 957,AmiRHoSSeiN.98,Animate,Arch!Man,architect-farzam,Aria_1996,arminvox,Arrow.Aks,ARYO-2016,azizin,ŁųŇäŤįĆ,ƁƦίllίąƝƬ,behzad426,bharam98,Blacket,BLACKLIST,BLACKY,bozorgtar,BRAin!H,CARDINAL,Carroll Shelby,CIAHAT,Click4u,CYBER EH,D E E P B L U E,d.a,Daredevil,Davood Tak,digital2016,dlkr,Dr.iT,dvbsat,𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇,дмiг^θ21,EMINƎM,epaaeiz,Ernest,foad8543,Gamer_2013,GHADERI121,GhasemSalehii,H a m i D,H!dden,hamed42,hamedjoon,Hamid_Y2K,hasan7and,herojj,hosein777,HUNTED,Hyacinth,iAmirhosein15,iilliya,imaniy,InfoHooman,javadrock,joojoo4_53,KAC.MM,KAMAL_TITANIUM,kara daee,karim70,khamoosh,Khoozestan,kingofit,kinshin,Koy[A]niZ,KresKa,Laser,linuxx,Lonely boy,l_SAVALAN_l,M a HD i,M H K H,M α H D i,M O H A M M A D,MaC-Tavish,Mahd! Bland,Mahdi04,mahdi1995,mahdiaz75,mAhDi_DJ,Mahyar98,mamadjohny,march,MASOUD,MATIN_NAZARI,MEHDI-FIRE,Mehdi98,MEHDI_D1,Menace,milad554,MiladIT,mina33,MmdRza#,Mёy$αM,Mohammad R.M,Mohanad,MohoMo,mostafa98ia,Mr. Ben,Mr.ARASH,mz_amir,N e y m a r,N!MA,Ni10God,NIGHT'S KING,Nightmen,NorthPole,omid2016,Os!A,pars1992,pedramali55,PMSH78,Polestar,pooya_hekmat,poya_lk,rahman24,Rainbow,RaminSky,reza897,rezah,ROCKY,rtmreza,S M H,S.n0x.A,S.QASEMI,saber.sk,saeedt99,SalaR,Saleh.K,SAMAViYAN,SarbazeVatan,sasan13,SCORPI@N,SecureAnywhere,Seelp Aydin,SeZaR-Man,Shahin007,shayan.olia,shovalie,SMMousavi,smr.seddighy,Sm_Game,sotehdelan,SR7M,The Doctor,TIME,TRACKER,TUROK,user_98,velnetik,VITAM,W a v e,WITCHER,Y A S,YasserDivaR,_abc_

وضعیت
    آفلاین
    HETZNER آواتار ها
    ⒽⒺⓉⓏⓃⒺⓇ
    نام اصلی
    ÂĿĪRЄẔÂ
    سیستم عامل 
    Windows 7 x86
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Webroot
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 4
    تشکر شده 30,205 در 2,529 پست

من اون موقع که پارس آنلاین گرفتم سیم کشی رو کامل عوض کردم. چون اونموقع پشتیبانی بهم گفت خط شما نویز داره و با بررسی که انجام دادیم مشخص شد 20 متر از سیم کشی مشکل داره. ولی خب صبانت هیچ جوره قبول نمیکنه که قطعی از سمت اونهاست و میگن همچین چیزی امکان نداره. و میگن خط شما توی این ساعات نویز داره! من هر چی فکر میکنم نمیتونم قبول کنم که خط من هر روز ساعت 2:57 به قدری نویز داشته باشه که اینترنت قطع بشه کاملا... تنها راحلی که به ذهنم میرسه اینه که درخواست تخلیه بدم. و به بقیه هم پیشنهاد کنم از صبانت سرویس نگیرن. فقط مشکلی که بعد از تخلیه میمونه اینه که از کجا سرویس بگیرم. شاتل و آسیاتک جشنواره های جالبی ندارن متاسفانه. بقیه ی سرویس دهنده ها مثل داتک و های وب هم به ما سرویس نمیدن.
    سلام.با توجه به مشکلاتی که صبانت داره و شاتل و آسیاتک هم نیازهای شما رو برآورده نمیکنه این
    رو هم بررسی کنید.
    گاهی هیچ چیزی برای از دست دادن ندارم
    لم میدهم و به بدختی هایم لبخند میزنم
    مردم فکر میکنند هیچ مشکلی ندارم
    اما زندگی بدون مشکل فقط یک خواب است
    آدم هم نمی تواند همیشه بخوابد

چارلی چاپلین

4. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    epaaeiz آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    نام اصلی
    HaaMed
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    V 1809 Build 17763.652
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    F-Secure
    تشکر شده 2,919 در 887 پست

من اون موقع که پارس آنلاین گرفتم سیم کشی رو کامل عوض کردم. چون اونموقع پشتیبانی بهم گفت خط شما نویز داره و با بررسی که انجام دادیم مشخص شد 20 متر از سیم کشی مشکل داره. ولی خب صبانت هیچ جوره قبول نمیکنه که قطعی از سمت اونهاست و میگن همچین چیزی امکان نداره. و میگن خط شما توی این ساعات نویز داره! من هر چی فکر میکنم نمیتونم قبول کنم که خط من هر روز ساعت 2:57 به قدری نویز داشته باشه که اینترنت قطع بشه کاملا... تنها راحلی که به ذهنم میرسه اینه که درخواست تخلیه بدم. و به بقیه هم پیشنهاد کنم از صبانت سرویس نگیرن. فقط مشکلی که بعد از تخلیه میمونه اینه که از کجا سرویس بگیرم. شاتل و آسیاتک جشنواره های جالبی ندارن متاسفانه. بقیه ی سرویس دهنده ها مثل داتک و های وب هم به ما سرویس نمیدن.
    من یه تجربه ای که خودم بدست آوردم رو بهتون میگم: همه ی سرویس دهنده های اینترنت در ایران رو تست کردم مگر سرویس دهنده ای که تو شهر ما سرویس نده یا دیگه هیچ نام و نشونی از اون هیچ جا ندیده باشم. یه بار از پارس آنلاین اینترنت گرفتم. یه مدت روی دو مگابیت خطم میکشید. بعد اومد رو یک مگابیت و بعد هم زیر یک مگابیت!
    هرچی هم تماس گرفتم گفتن که خط شما و منطقه شما نویز داره. جالبه رو همون خط الان اینترنت دارم و هشت مگابیت رو به راحتی میکشه ولی من گفتم رو شش مگابیت بذارن که هرگز قطع نشه. برخی اوقات شرکت ها بس که سرویس میدن به مردم و مشتری اونها زیاد میشه پهنای باندشون کم میاره و مجبور میشن اون رو بین مردم به اشتراک بذارن یا این مواقع مشکل پیش میاد که بهونه میارن قطعی و خرابی از طرف شما هست. خوب شرکت عزیز اگر خط من خرابه چرا شرکت های دیگه به راحتی شش و هشت مگابیت رو بهم میدن؟ این هم اثبات حرفم که ببینید رو همون خطی که پارس آنلاین حتی سرعت یک مگابیت رو کشش نداشت، شاتل شش مگابیت رو کشش داره و حتی میتونم بگم روی هشت بگذارن.

نمایش متن

تازه SNR Margin Down Stream تا 22 هم میره. الان روی 20.6 هست.
    راستی تو تنظیمات مودم کمی دستکاری بکنید. مثلاً روی GDMT یا فقط ADSL یا فقط روی ADSL Plus بگذارید و مدتی تست کنید ببینید قطع نمیشه. من روی ADSL Plus کیفیت خطم میاد پایین. گذاشتم روی GDMT عالی شد.
    دیگه هرچی تجربه داشتم براتون رو کردم
    اینم هست من میخوام از این هم بگیرم:

6. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Rezadindar آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Rezadindar
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 18362.239
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    تشکر شده 181 در 39 پست

سلام.با توجه به مشکلاتی که صبانت داره و شاتل و آسیاتک هم نیازهای شما رو برآورده نمیکنه این
    رو هم بررسی کنید.
    متاسفانه تو منطقه تحت پوششون نیستیم. هر چند از اینترنت بی سیم زیاد تجربه ی خوبی ندارم. البته تعریف این سروریس دهنده رو از یکی از دوستان هم شنیده بودم.

وضعیت
    آفلاین
    Aryafar آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    تشکر شده 5,597 در 1,041 پست

متاسفانه تو منطقه تحت پوششون نیستیم. هر چند از اینترنت بی سیم زیاد تجربه ی خوبی ندارم. البته تعریف این سروریس دهنده رو از یکی از دوستان هم شنیده بودم.
    چرا فقط ای دی اس ال؟‌ مخابرات سرویس های تانوما یا VDSL در شهر شما ارایه نمیده؟

9. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    HETZNER آواتار ها
    ⒽⒺⓉⓏⓃⒺⓇ
    نام اصلی
    ÂĿĪRЄẔÂ
    سیستم عامل 
    Windows 7 x86
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Webroot
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy Note 4
    تشکر شده 30,205 در 2,529 پست

شما در حال حاضر از این سرویس تانوما یا VDSL مخابرات استفاده میکنید؟ چطوره؟ چه مزایایی نسبت به ADSL داره؟
    گاهی هیچ چیزی برای از دست دادن ندارم
    لم میدهم و به بدختی هایم لبخند میزنم
    مردم فکر میکنند هیچ مشکلی ندارم
    اما زندگی بدون مشکل فقط یک خواب است
    آدم هم نمی تواند همیشه بخوابد

چارلی چاپلین

11. کاربر زیر از پست مفید HETZNER تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Rezadindar آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Rezadindar
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1809 Build 18362.239
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    تشکر شده 181 در 39 پست

خیر ارائه نمیده. اگر هم ارائه میداد ازش نمیگرفتم! تجربه ی 3 سال بودن با مخابرات این رو بهم میگه.

وضعیت
    آفلاین
    P a n i s a آواتار ها
    کاربر حرفه ای
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    تشکر شده 7,876 در 2,915 پست

شما در حال حاضر از این سرویس تانوما یا VDSL مخابرات استفاده میکنید؟ چطوره؟ چه مزایایی نسبت به ADSL داره؟
    اگر پشتیبانی زیر خط فقر مخابرات را فاکتور بگیریم فقط سرعت را ملاک قرار بدیم سرویس جدید و خوبی هست از نظر سرعت چند برابر adsl منسوخ فعلی هست.

- - - Updated - - -

سلام. وقت بخیر.
    کیفیت خط شما خوب هست حتی بالای 16مگ هم توانایی داره خط شما
    مشکل از سرویس دهنده هست توصیه میکنم با این صحبت هایی که کردید به نتیجه نرسیدید جمع اوری کنید جای دیگه سرویس بگیرید .

14. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Aryafar آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    تشکر شده 5,597 در 1,041 پست

نه، متاسفانه. چون مخابرات ارایه نمی کنه. ولی در نظرات کاربران این بوده که سرعت دانلود و بخصوص سرعت اپلود بالاتری نسبت به اینترنت ADSL داره. مخصوصا تانوما که تماما فیبر نوری هستش و جدیدتر. ولی همین که از Adsl خلاص بشیم خودش جای شکر داره.
    اگر شما هم دسترسی دارید بهتره سرویس تون رو تغییر بدید.

16. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    irmacfa آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    Ali Ghanbari
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    مدل تلفن همراه 
    Xiaomi Mi A1
    تشکر شده 1,814 در 533 پست

دوستان هزینه رانژ خط جدید به صرفه تره یا انتقال اشتراک به شماره جدید؟ ( هر دو مختص یک شرکت ! مثلا های وب )

وضعیت
    آفلاین
    Angelo آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    تشکر شده 1,129 در 508 پست

دوستان هزینه رانژ خط جدید به صرفه تره یا انتقال اشتراک به شماره جدید؟ ( هر دو مختص یک شرکت ! مثلا های وب )
    از پشتیبانی آنلاینش سوال کنید

19. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند

کلمات کلیدی این موضوع