صفحه 74 از 74 نخستنخست ... 24647071727374
نمایش نتایج: از 731 به 738 از 738

موضوع: مباحث و مشکلات در مورد سرویس های دانلود ، آپلود ، لیچ

وضعیت
    آفلاین
    𝓞𝓿𝒆𝓻𝓦𝓸𝓵𝒇 آواتار ها
    🆂🅴🆈🅴🅳
    نام اصلی
    Sayyid Mahdi
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    سپاس
    16,483
    سپاس شده 38,454 در 2,097 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات در مورد سرویس های دانلود ، آپلود ، لیچ

دوستان عزیز مشکلات و سوالات خودتون رو در زمینه دانلود و آپلود از سرویس های مختلف در این

تاپیک مطرح کنید.

تاپیک های مرتبط:
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

وضعیت
    آفلاین
    Unveil آواتار ها
    عضو ثابت
    نام اصلی
    صهیب
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Microsoft
    سپاس
    371
    سپاس شده 116 در 54 پست

با سلام و عرض ادب . ببخشید من نمیدونستم مشکلمو کچا بنویسم سر این مناسب ترین جا رو اینجا تصور کردم ! عذر میخوام اگه مرتبط نیست
    من میخوام کلاینت بازی Heroes Of Newerth رو دانلود کنم اما متاسفانه وبسایتش تحریم است و نمیتونم دانلود کنم . یعنی لینکش ارور http/1.1 403 forbidden میده واسم . جاهای دیگه گشتم برای لینک های میرور اما نیافتم . به نظرتون راهی هست این فایل رو جایی توسط برنامه ی خواصی یا لیچیری آپلود کرد که بشه دانلود کرد مستقیم و نیازی به تحریم شکن نباشه ؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .
    لینک دانلود از وبسایت رسمی :
    کد:
    http://dl.heroesofnewerth.com/installers/win32/HoNClient.exe

وضعیت
    آفلاین
    Assistant آواتار ها
    ناظر ارشد
    سپاس
    7,273
    سپاس شده 31,530 در 3,443 پست

با سلام و عرض ادب . ببخشید من نمیدونستم مشکلمو کچا بنویسم سر این مناسب ترین جا رو اینجا تصور کردم ! عذر میخوام اگه مرتبط نیست
    من میخوام کلاینت بازی Heroes Of Newerth رو دانلود کنم اما متاسفانه وبسایتش تحریم است و نمیتونم دانلود کنم . یعنی لینکش ارور http/1.1 403 forbidden میده واسم . جاهای دیگه گشتم برای لینک های میرور اما نیافتم . به نظرتون راهی هست این فایل رو جایی توسط برنامه ی خواصی یا لیچیری آپلود کرد که بشه دانلود کرد مستقیم و نیازی به تحریم شکن نباشه ؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .
    لینک دانلود از وبسایت رسمی :
    کد:
    http://dl.heroesofnewerth.com/installers/win32/HoNClient.exe
    سلام
    خدمت شما
    کد:
    http://de-1.parsget.com/download/82Px2mAx7A/HoNClient.exe
    .

4. 4 کاربر از این پست سپاس کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Hyacinth آواتار ها
    ناظر ارشد
    سپاس
    25,404
    سپاس شده 8,515 در 1,523 پست

سلام و درود

خسته نباشید و وقتتون به خیر

لینکتون خودش مستقیم هست و نیازی به لیچ کردن نداره... فقط چون تحریم هست و آیپی ایران امکان دانلودش نیست، اینجور مواقع میتونید فایل رو روی سرور دیگری ریموت کنید و از روی اون سرور با خیال راحت و با سرعت دانلود کنید.

برای نمونه میتونید توی وبسایت
    ثبت نام کنید و از داخل پنل کاربریتون مطابق تصاویر زیر لینکتون رو وارد کنید تا روی سرور pcloud ریموت بشه و نهایتا دانلود بفرمایید:

نمایش تصاویر

وبسایت بالا به طور رایگان تا 10 گیگابایت فضا در اختیارتون قرار میده که با کار هایی نظیر ارسال دعوتنامه و... به صورت رایگان قابل افزایش هست.

پیروز باشید و پاینده

وضعیت
    آنلاین
    temp2018 آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    نام اصلی
    بیژن
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    بیلد 
    Service Pack 1 Build 7601
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Nokia 2730 Classic!
    سپاس
    1,548
    سپاس شده 534 در 169 پست

سلام دوستان!
    من 3 تا سوال در مورد تورنت داشتم و هیچی هم از تورنت نمی دونم!!! در نتیجه پیشاپیش عذرخواهی می کنم اگر سوالم خیلی پیش پا افتاده هست و اگر اصطاحات درست رو استفاده نمی کنم؛ تمام سعی ام رو می کنم که منظورم رو درست منتقل کنم. بابت طولانی شدن پستم هم خیلی عذرمی خوام.

من گاهی اوقات دنبال یه کیفیت خاص از یه فیلم هستم. توی سایت دانلود فیلم و سریالی که عضوم درخواست میدم اما به خاطر تعدد درخواستها؛ اولویت بندی میشن و گاهی خیلی طول میکشه تا نوبت به درخواست من برسه! برای همین گفتم خودم دست به کار بشم! چون دنبال یه راه خیلی ساده بودم؛ گشتم و دیدم بعضی سایتهای داخلی که مستقیم سازی لینک آپلودسنترها رو می کنن یه قابلیت هم دارن که میشه اسم فیلم یا فایل مورد نظر رو زد و اونا توی تورنت سرچ می کنن و اگر بتونن لیچ می کنن و فایل مورد نظر رو به صورت یه لینک مستقیم بهتون میدن. 3 تا سوال دارم که جسارتا ممنون میشم اگر دوستان حرفه ای که توی مباحث تورنت تجربه دارن راهنمایی ام کنن؛ چون خصوصا سوال اول برام خیلی خیلی مهم هست:

1- یادمه یه جایی خوندم که برای کار با تورنت باید مواظب باشید چون ممکنه سورس فایل آلوده باشه و باز اگر اشتباه نکنم توی بعضی از سایتهای تورنت دیده بودم وقتی سرچ می کنی کنار بعضی نتایج یه علامت میزنن که verified هست. تا توجه به این دو موضوع و اینکه اصلا نمی خوام حتی 1% ریسک آلوده شدن سیستمم رو بکنم؛ به نظرتون می تونم از سرویس اون سایتهای داخلی که لیچ می کنن استفاده کنم یا بهتره توی همین سایتهای فیلم و سریال برگردم و درخواست بدم؟
    2- من یه فیلمی مد نظرم هست حدود 11 گیگ؛ ولی فقط 4 تا سیدر داره!!! هیچ امیدی به دانلودش هست؟!!!
    3- سوال آخرم هم اینکه می دونم تعداد سیدر بیشتر؛ سرعت دریافت رو بیشتر می کنه ولی می خوام بدونم کم بودن سیدر (یا زیاد بودنش) هیچ اثری روی اطمینان خاطر از آلوده نبودن فایل دانلودی داره یا نه؟

خیلی ممنونم از راهنمایی تون!

7. 3 کاربر از این پست سپاس کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Akbar291 آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    نام اصلی
    اکبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    سپاس
    1,510
    سپاس شده 7,801 در 2,071 پست

1- یادمه یه جایی خوندم که برای کار با تورنت باید مواظب باشید چون ممکنه سورس فایل آلوده باشه و باز اگر اشتباه نکنم توی بعضی از سایتهای تورنت دیده بودم وقتی سرچ می کنی کنار بعضی نتایج یه علامت میزنن که verified هست. تا توجه به این دو موضوع و اینکه اصلا نمی خوام حتی 1% ریسک آلوده شدن سیستمم رو بکنم؛ به نظرتون می تونم از سرویس اون سایتهای داخلی که لیچ می کنن استفاده کنم یا بهتره توی همین سایتهای فیلم و سریال برگردم و درخواست بدم؟
    2- من یه فیلمی مد نظرم هست حدود 11 گیگ؛ ولی فقط 4 تا سیدر داره!!! هیچ امیدی به دانلودش هست؟!!!
    3- سوال آخرم هم اینکه می دونم تعداد سیدر بیشتر؛ سرعت دریافت رو بیشتر می کنه ولی می خوام بدونم کم بودن سیدر (یا زیاد بودنش) هیچ اثری روی اطمینان خاطر از آلوده نبودن فایل دانلودی داره یا نه؟
    خیلی ممنونم از راهنمایی تون!
    1. بله هم به "Verified" باید توجه کرد که یعنی تورنت مورد نظر تست و تائید شده هست، هم نظرات کاربران هست که حتماً باید خوانده شود، ویژگی دیگر "Reported" هست که با یک آیکان معمولاً نشان داده میشود که بیشتر در مورد کرک نرم افزارها هست که معمولاً "False Positive Alarm" هست ، مورد دیگر منبع هست بعضی سایتهای تورنت مدیریت قوی دارند و بعضی مدیریت ضعیفی دارند
    نرم افزارهای مدیریت تورنت هم معمولاً نسخه Pro آنها دارای آنتی ویروس هستند آنتی ویروس خودشون را دارند که قابلیت آپدیت شدن هم دارند، آنتی ویروس سیستمتون را بروز نگه دارید درایوها یا پوشه هاتونو در مقابل باج افزارها محافظت کنید با اینکارها تقریباً ریسک را به صفر میرسانید، در مورد ویدیو تحدید چندانی متوجه شما نمیشود ولی در دانلود تورنتهایی که محتویاتشون بصورت فایل فشرده یا ISO هست یا پسورد دارند باید احتیاط کرد (اینها قالباً Fake یا آلوده هستند)

نمایش متن

2. این مورد بستگی دارد به منبع تورنت مثلاً در تصویر زیر می بینید که Seed صفر هستند ولی چون فایل بر روی سرور سایت قرار دارد و Time هم پائین هست یعنی که به تازگی بر روی سرور قرار داده شده است بنابراین دانلود داریم ، لذا این مورد چیزی هست که باید خودتون امتحانش کنید ضمناً این سیدها می توانند همان لیچرهایی باشند که دانلودشان به اتمام رسیده ولی هنوز تورنت مورد نظر را از لیست حذف نکرده باشند لذا با حذف از لیست ، سیدها از بین میروند

نمایش متن

3. سیدر یعنی فایل بر روی سیستم آنها قرار دارد تا ازشون دانلود شود و لیچرها هم کسانی هستند که در حال دانلود فایل مذکور هستند که همگی یک IP هستند
    اگر منظورتون اینست که سیدر ها به نوعی اینجکت ویروس به فایل داشته باشند که دیگران را آلوده کنند باید بگویم مکانیسم عملکرد تورنت به این سادگیها هم نیست حالا نه که بگیم مانند بلاک چین باشه ولی براحتی قابل هک نیست
    از سه راه خرد آموخته می شود؛
    از طریق اندیشه که اصیل ترین راه است؛
    از طریق تقلید که راحتترین راه است؛
    و از طریق تجربه که تلخ ترین است.
    کنفوسیوس

9. 5 کاربر از این پست سپاس کرده اند

وضعیت
    آنلاین
    MOJTABAKER آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    AVG
    سپاس
    196
    سپاس شده 73 در 24 پست

نمیدونم این سوالمو کجا مطرح کنم
    میخوام بدونم به غیر از ربات getpubliclinkbot تلگرام ایا راهی وجود داره فایل های حجیم تلگرام رو دانلود کرد؟
    لینک مستقیم بهم بده البته رایگان

وضعیت
    آنلاین
    temp2018 آواتار ها
    کاربر نیمه فعال
    نام اصلی
    بیژن
    سیستم عامل 
    Windows 7 x64
    بیلد 
    Service Pack 1 Build 7601
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Nokia 2730 Classic!
    سپاس
    1,548
    سپاس شده 534 در 169 پست

1. بله هم به "Verified" باید توجه کرد که یعنی تورنت مورد نظر تست و تائید شده هست، هم نظرات کاربران هست که حتماً باید خوانده شود، ........
    سلام اکبر جان!
    بی نهایت ممنونم از اینکه اینقدر وقت گذاشتین با دقت و با جزییات جواب دادید و عذر می خوام که مجددا مزاحمتون میشم و وقتتون رو میگیرم؛ ببخشید.
    والا این سایتی که مد نظر من هست (مدیران عزیز؛ صرفا می خوام از سایت مورد نظر نام ببرم که اگر ایشون تجربه ای توی کار با این سایت دارند بفرمایند و الا قصدم تبلیغ نیست؛ ممنونم میشم اگر محبت کنید و اسم سایت رو اجازه بدید بمونه؛ متشکرم) رپیدپارس هست که توی IPTorrents, HD-Torrents و TorrentLeech جستجو میکنه. حالا من نمی دونم این 3 تا سایت (یا هر چی که اسم صحیحش هست!) معتبرن یا نه؟ رپیدپارس توی نتایج معمولا حجم و تعداد سیدر و لیچر و احیانا توضیح فایل (اگر موجود باشه) رو نشون میده؛ یعنی من عملا دسترسی به نظرات کاربرها و گزینه Verified و ... ندارم. هدف من فقط و فقط دانلود فیلم هست و نهایتا کتاب (البته اگر نتونم توی سایتهای عادی پیدا کنم می خوام برم سراغ این روش). من KIS 19 دارم و ویندوز و همه چی هم به روز هست. ولی چون همون جوری که عرض کردم نمی خوام اصلا ریسکی کنم و بالاخره یه احتمال هم هست (هر چند کم باشه)؛ ممکنه فایلی آلوده باشه ولی آنتی ویروس نتونه شناسایی کنه (حداقل در مورد ویروس های جدید).
    با همه این تفاسیر (یعنی جستجوی رپیدپارس توی اون 3 تا تورنت؛ عدم دسترسی به نظرات کاربران و گزینه Verified؛ نوع فایلهایی که می خوام دانلود کنم (فیلم و کتاب) و نهایتا همونطوری که متوجه شدید بیماری وسواسی که دارم )؛ با توجه به تجربه ای که جنابعالی دارید به نظرتون این کار رو بکنم یا همون برم سراغ سایتهای فیلم و سریال و کتاب و همونجا دنبال چیزایی که می خوام بگردم؟
    بازم بی نهایت از راهنمایی تون ممنونم دوست گرامی و می بخشید وقتتون رو میگیرم!

12. 2 کاربر از این پست سپاس کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Akbar291 آواتار ها
    مدیر پیشکسوت
    نام اصلی
    اکبر
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    ESET Security
    سپاس
    1,510
    سپاس شده 7,801 در 2,071 پست

سلام اکبر جان!
    بی نهایت ممنونم از اینکه اینقدر وقت گذاشتین با دقت و با جزییات جواب دادید و عذر می خوام که مجددا مزاحمتون میشم و وقتتون رو میگیرم؛ ببخشید.
    والا این سایتی که مد نظر من هست (مدیران عزیز؛ صرفا می خوام از سایت مورد نظر نام ببرم که اگر ایشون تجربه ای توی کار با این سایت دارند بفرمایند و الا قصدم تبلیغ نیست؛ ممنونم میشم اگر محبت کنید و اسم سایت رو اجازه بدید بمونه؛ متشکرم) رپیدپارس هست که توی IPTorrents, HD-Torrents و TorrentLeech جستجو میکنه. حالا من نمی دونم این 3 تا سایت (یا هر چی که اسم صحیحش هست!) معتبرن یا نه؟ رپیدپارس توی نتایج معمولا حجم و تعداد سیدر و لیچر و احیانا توضیح فایل (اگر موجود باشه) رو نشون میده؛ یعنی من عملا دسترسی به نظرات کاربرها و گزینه Verified و ... ندارم. هدف من فقط و فقط دانلود فیلم هست و نهایتا کتاب (البته اگر نتونم توی سایتهای عادی پیدا کنم می خوام برم سراغ این روش). من KIS 19 دارم و ویندوز و همه چی هم به روز هست. ولی چون همون جوری که عرض کردم نمی خوام اصلا ریسکی کنم و بالاخره یه احتمال هم هست (هر چند کم باشه)؛ ممکنه فایلی آلوده باشه ولی آنتی ویروس نتونه شناسایی کنه (حداقل در مورد ویروس های جدید).
    با همه این تفاسیر (یعنی جستجوی رپیدپارس توی اون 3 تا تورنت؛ عدم دسترسی به نظرات کاربران و گزینه Verified؛ نوع فایلهایی که می خوام دانلود کنم (فیلم و کتاب) و نهایتا همونطوری که متوجه شدید بیماری وسواسی که دارم )؛ با توجه به تجربه ای که جنابعالی دارید به نظرتون این کار رو بکنم یا همون برم سراغ سایتهای فیلم و سریال و کتاب و همونجا دنبال چیزایی که می خوام بگردم؟
    بازم بی نهایت از راهنمایی تون ممنونم دوست گرامی و می بخشید وقتتون رو میگیرم!
    سایتی را که ذکر کردید من اطلاعاتی دربارش ندارم ولی یک مستقیم کننده غیر رایگان هست و یک بخش جستجوی تورنت هم دارد ، سرویسهای مشابه رایگان هم هستند ولی اغلب تا 2 گیگ را مستقیم میکنند

ببینید فایل تورنت یک فایل کوچک هست که اطلاعات فایلها و ترکرها را در خودش دارد حالا شما این فایل را از هر کجا دانلود کنید فرقی نمیکند رپیدپارس باشد یا جای دیگر ، البته هستند سایتهایی که لیست ترکرهای اون تورنت را فیلتر کرده باشند یعنی ترکر لیستهایی اضافه یا کم کرده باشند که باعث میشود دانلود سریعتر یا کندتر داشته باشید

بهتر است شما سایتهای تورنت تخصصی مناسب را پیدا کنید این بهترین حالت هست در غیر اینصورت می توانید از جستجوگرهای تورنت استفاده کنید (Torrent Search Engines) بعنوان مثال:
    torrentz2.eu

نمایش متن

عمده محتواها در تورنت و سایتهای اشتراکگذاری فایل وجود دارند ، سایتهای اشتراکگذاری بعلت مستقیم نبودن و سرعت پائین اینترنت کشورمان گزینه مناسبی نیستند می ماند تورنت اینکه از این سرویس استفاده نکنید خودتان را از حجم وسیعی محتوا محروم کرده اید
    از سه راه خرد آموخته می شود؛
    از طریق اندیشه که اصیل ترین راه است؛
    از طریق تقلید که راحتترین راه است؛
    و از طریق تجربه که تلخ ترین است.
    کنفوسیوس

14. 4 کاربر از این پست سپاس کرده اند

صفحه 74 از 74 نخستنخست ... 24647071727374

کلمات کلیدی این موضوع