yadmarket

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30

موضوع: مباحث و مشکلات نرم افزار ASTER ( استفاده هم زمان چند کاربر از یک کامپیوتر )

وضعیت
    آفلاین
    fazelit آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Eset Smart
    تشکر شده 78 در 9 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات نرم افزار ASTER ( استفاده هم زمان چند کاربر از یک کامپیوتر )

استفاده هم زمان چند کاربر از یک کامپیوتر

یه برنامه باحال دیگه با این برنامه نمی خواد دوتا کامپیوتر بخرید !!!!!
    خرید کامپیوتر دوم را فراموش کنید! اگر نیاز به چند کامپیوتر برای فعالیت همزمان چند نفر دارید نیازی نیست که سیستم جدیدی خریداری کنید؛ از الان میتوانید بصورت همزمان و چندنفره با دسکتاپهای مجزا از همان سیستم موجود استفاده کنید!

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

برای مثال و درک بهتر: میخواهیم سیستم را برای دو کاربر آماده استفاده کنیم. برای اینکار نیاز به دو مانیتور، کارت گرافیک با دو خروجی مانیتور یا دو کارت گرافیک مجزا و موس و کیبرد با پورت USB از هرکدام ۲ عدد و در آخر نرم افزاری که بصورت رایگان برای شما قرار دادهایم دارید.
    به همین راحتی نرم افزار ASTER را دانلود کرده و برروی سیستمعاملتان که میتواند ویندوز XP، ۲۰۰۰ یا ۷ باشد نصب کنید و از استفاده همزمان چند کاربر از یک کامپیوتر لذت ببرید. امیدوارم سیستم استفاده شده دارای پردازشگر چند هستهای و رم کافی باشد!

تين کلاينت ها را فراموش کنيد
    نرم افزار قدرتمند و منحصر به فرد ASTER، برنامه اي بي نظير است که شما را قادر مي سازد تا به کمک يک نرم افزار و عدم نياز به هيچ نوع سخت افزار ديگر همچون تين کلاينت ها يا ترمينال هاي ارتباطي، يک رايانه را براي استفاده همزمان چند کاربر آماده کنيد! به کمک اين برنامه دو کاربر مي توانند با در اختيار داشتن دو نمايشگر، دو ماوس و دو صفحه کليد از يک رايانه همچون دو رايانه مجزا استفاده کنند.
    بهترين براي همه جا
    امروزه تمام کاربران در هر سن و سالي به استفاده از رايانه علاقه دارند و همين علاقه موجب شده است تا در مواردي در يک خانواده يک رايانه کافي نباشد چرا که به طور همزمان چندين کاربر قصد استفاده از آن را دارند! يکي از راه حل هاي خلاصي از اين مشکل راه مسالمت آميز است و در موارد کمي نيز که هر دو کاربر کودک بوده يا با يک ديگر لج بازي مي کنند، اختصاص زمان استفاده از رايانه براي هر يک از کودکان توصيه مي شود، اما اگر به دنبال بهترين راه حل هستيد تا هم خودتان به انجام کارهايتان برسيد و هم کودکانتان به طور همزمان به استفاده از رايانه پرداخته و کارهاي مورد علاقه خود را انجام دهند و هيچ تداخلي هم بين اين کارها به وجود نيايد، استفاده از نرم افزار ASTER بهترين راه حل است. اين برنامه نياز شما را براي خريد چند رايانه برطرف مي کند و در موارد بسياري همچون کافي نت ها، سازمان ها، ادارات و ... نقش زيادي در کاهش فضاي اشغال شده توسط رايانه، هزينه انجام شده براي خريد رايانه هاي مختلف و ... را ايفا مي کند.

به همين سادگي
    روش استفاده از اين نرم افزار بسيار ساده است: ابتدا يک نمايشگر مجزا به رايانه وصل مي کنيد (براي اين کار بايد دو کارت گرافيک به رايانه شما متصل باشد يا کارت گرافيک شما از اتصال همزمان دو نمايشگر پشتيباني کند).
    سپس يک صفحه کليد و ماوس ديگر را نيز به درگاه هاي ارتباطي رايانه وصل کنيد (در اکثر رايانه هاي امروزي چندين درگاه يو اس بي وجود دارد که مي توان به هريک از آنها يک ماوس و صفحه کليد متصل کرد).

در نهايت نرم افزار ASTER را اجرا کرده و مشاهده مي کنيد که به کمک اين برنامه دو دسکتاپ مجزا روي هر يک از نمايشگرها به نمايش درمي آيد و هر نمايشگر نيز با ماوس و صفحه کليد مخصوص به خود قادر است همچون يک رايانه مجزا به اجراي نرم افزارهاي مورد نظر شما بپردازد.

مزيت ها
    برخي از مزيت هاي استفاده از اين برنامه به جاي استفاده از دو يا چند رايانه مجزا عبارتست از:
    1- صداي کمتر
    2- کاهش فضاي موردنياز
    3- کاهش هزينه ها
    4- صرفه جويي در برق مصرفي
    5- عدم نياز به شبکه کردن رايانه ها
    6- حفاظت از محيط زيست با کاهش امواج راديويي.
    اين نرم افزار در نسخه هاي مختلفي ارائه مي شود که با توجه به نسخه مورد استفاده، مي توانيد يک رايانه را به 2 تا 10 رايانه مجزا تبديل کنيد. چنانچه قصد داريد همين حالا رايانه موجود در منزلتان را به دو رايانه تبديل کنيد، مي توانيد نسخه 10روزه از اين نرم افزار را به طور رايگان از سايت زير دريافت کنيد:

2. 40 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    fazelit آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Eset Smart
    تشکر شده 78 در 9 پست

مدیران محترم اگه این برنامه رو توی سایت قرار بدید تا هم وطنان عزیز هم بتونند استفاده کنند

4. 7 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    Capitalist آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Mohammad Reza
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.30
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung S6
    تشکر شده 50,265 در 6,146 پست

درود
    سخت‌افزارشو ديده بودم ولي با نرم‌افزار خيلي جالبه. اميدوارم خودتون باهاش كار كرده باشيد چون

چند تا سوال دارم:

1- من كارت گرافيكم دوتا خروجي داره. يه آنالوگ يه ديجيتال. مي‌شه باهاش اين كار رو انجام داد؟ يعني همزمان دو خروجي رو ساپورت مي‌كنه؟ (nVIDIA GeForce 210)
    2- اين نرم‌افزار دوتا سيستم عامل مختلف نصب مي‌كنه براي دو كاربر (مثل سخت‌افزاري كه من ديدم توي نمايشگاه) يا هر دو بايد از يه سيستم عامل استفاده كنند؟
    3- هر دو بايد توي يه يوزر (User Account) كار كنند يا هر كدوم مي‌تونند توي يوزرهاي خودشون كار كنند؟

6. 11 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    fazelit آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Eset Smart
    تشکر شده 78 در 9 پست

درود
    سخت‌افزارشو ديده بودم ولي با نرم‌افزار خيلي جالبه. اميدوارم خودتون باهاش كار كرده باشيد چون

چند تا سوال دارم:

1- من كارت گرافيكم دوتا خروجي داره. يه آنالوگ يه ديجيتال. مي‌شه باهاش اين كار رو انجام داد؟ يعني همزمان دو خروجي رو ساپورت مي‌كنه؟ (nVIDIA GeForce 210)
    2- اين نرم‌افزار دوتا سيستم عامل مختلف نصب مي‌كنه براي دو كاربر (مثل سخت‌افزاري كه من ديدم توي نمايشگاه) يا هر دو بايد از يه سيستم عامل استفاده كنند؟
    3- هر دو بايد توي يه يوزر (User Account) كار كنند يا هر كدوم مي‌تونند توي يوزرهاي خودشون كار كنند؟
    سلام دوست عزیز
    آره خودم کار کردم و حالا هم دارم استفاده میکنم
    جواب 1: آره باید حتما دو خروجی داشته باشه. شما یکی از مانیتور ها رو توی دیجیتال یکی دیگه مانیتور به آنالوگ وصل میکنی( که مانیتورت دیجیتال ساپورت نمی کنه تبدیلش رو بگیر)
    جواب2 و 3 : باید یک سیستم عامل باشه مثلا ویندوز 7 و با دوتا یوز اینکار رو انجام میدی

موفق باشی

8. 11 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    DREAM آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Internet Explorer
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 3 در 2 پست

روی ویندوز 8.1 جواب میده
    با هر دوش میشه رفت اینترنت
    رو توان کامپیوتر چقدر تاثیر میزاره مثلا هر دو بازی کنن
    یا یکی بازی کنه یک کار گرافیکی یا وبگردی کنه
    :focus:

10. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    TRACKER آواتار ها
    ▬▬▬▬▬▬▬
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.449
    مرورگر 
    Firefox Quantum
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Galaxy S8
    تشکر شده 345,734 در 1,691 پست

درود.

عنوان تاپیک اصلاح و منتقل شد /

وضعیت
    آفلاین
    fazelit آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Eset Smart
    تشکر شده 78 در 9 پست

روی ویندوز 8.1 جواب میده
    با هر دوش میشه رفت اینترنت
    رو توان کامپیوتر چقدر تاثیر میزاره مثلا هر دو بازی کنن
    یا یکی بازی کنه یک کار گرافیکی یا وبگردی کنه
    :focus:

سلام دوست عزیز
    این برنامه متاسفانه هنوز برای ویندوز 8 نیومده من خودم تست کردم درست کار نکرد
    ولی آره برای ویندوز 7 که تست کردم راحت بستگی به قدرت سخت افزاری کامپیوترت داره
    اینترنت و برنامه های معمولی که هیچ گونه مشکلی ندارن
    ولی درمورد بازی بعضی بازی ها مثل کانتر رو خودم تست کردم حتی شبکه ای هم بازی کردیم مشکلی نداشت اما
    بعضی دیگه از بازی های با گرافیک بالا نشد

13. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    fazelit آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Eset Smart
    تشکر شده 78 در 9 پست

در ضمن یکی از دوستان این سوال رو داشت:

سلام. در مورد اين نرم‌افزار ASTER، سوالم اينه كه اين كركي كه قرار داديد مال كدوم نسخه‌ش هست و مال چه ويندوزي؟

جوابش این برای نسخه های اکسپی و سون هستش
    هم 32 و هم 64 بیت

15. کاربر زیر از پست مفید fazelit تشکر کرده است .

وضعیت
    آفلاین
    Capitalist آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Mohammad Reza
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.30
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung S6
    تشکر شده 50,265 در 6,146 پست

سلام. كيجن برنامه كد غلط توليد مي‌كنه و برنامه از كد‌ها ايراد مي‌گيره! چكار بايد كرد؟ ويندوزم 7 نسخه‌ي 64 بيتي هست

ويرايش:

مشكل ديگه‌اي هم دارم. نتونستم با اين برنامه كار كنم! من يه مانيتور Wide دارم يه معمولي. دوتاشو وصل كردم به يك كارت گرافيك كه يه خروجي ديجيتال داره يه آنالوگ! ريزوليشن صفحه‌م روي 900*1600 هست. اولا كه توي اين دوتا مانيتور كه تصوير مي‌ريزه بهم! يعني موس از سمت راست مانيتور Wide كه مي‌ره بيرون، ميفته توي مانيتور معموليه! يا مثلا آيكوناي دسكتاپ روي يكي از مانيتورها هست رو اون يكي نيست! مانيتور ديفالت رو عوض كردم ولي به نتيجه‌اي نرسيدم!

مورد بعدي اين‌كه نتونستم يوزر تعريف كنم! يعني چه‌جوري مي‌شه بهش فرمان داد كه دوتا يوزر بسازه و رو هر مانيتور با يكي لاگين كنه؟ من اكانت ساختم ولي نشد! كلا يه آموزشي ازش بزاريد!

17. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

وضعیت
    آفلاین
    fazelit آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    Windows 8 
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Eset Smart
    تشکر شده 78 در 9 پست

سلام. كيجن برنامه كد غلط توليد مي‌كنه و برنامه از كد‌ها ايراد مي‌گيره! چكار بايد كرد؟ ويندوزم 7 نسخه‌ي 64 بيتي هست

ويرايش:

مشكل ديگه‌اي هم دارم. نتونستم با اين برنامه كار كنم! من يه مانيتور Wide دارم يه معمولي. دوتاشو وصل كردم به يك كارت گرافيك كه يه خروجي ديجيتال داره يه آنالوگ! ريزوليشن صفحه‌م روي 900*1600 هست. اولا كه توي اين دوتا مانيتور كه تصوير مي‌ريزه بهم! يعني موس از سمت راست مانيتور Wide كه مي‌ره بيرون، ميفته توي مانيتور معموليه! يا مثلا آيكوناي دسكتاپ روي يكي از مانيتورها هست رو اون يكي نيست! مانيتور ديفالت رو عوض كردم ولي به نتيجه‌اي نرسيدم!

مورد بعدي اين‌كه نتونستم يوزر تعريف كنم! يعني چه‌جوري مي‌شه بهش فرمان داد كه دوتا يوزر بسازه و رو هر مانيتور با يكي لاگين كنه؟ من اكانت ساختم ولي نشد! كلا يه آموزشي ازش بزاريد!

سلام دوست عزیز
    این کرکی که فرستادم مشکلی نداره چون خودم استفاده کردم
    در مورد برنامه شما این نسخه ای که می فرستم رو برای ویندوز 7 64 بیت رو دانلود کن. شاید نسخه سایت ورژنش رفته باشه بالاتر و کرک کار نکنه
    ولی روی این نسخه ای که می فرستم کار میکنه

اما در مورد آموزشش خیلی راحته
    اول شما قبل از نصب آستر دو اکنت برای ویندوزت تعریف کن و بعدش بیا آستر رو نصب کن وقتی نصب میکنی داخل پوشه ای که نصب کردی راهنماش وجود داره و به صورت تصویری هستش راحت متوجه میشی

این هم لینک دانلود برنامه برای ویندوز سون 64 بیت
    توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

19. 6 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین