صفحه 88 از 88 نخستنخست ... 38788485868788
نمایش نتایج: از 871 به 872 از 872

موضوع: مباحث و مشکلات زبان های برنامه نویسی (پرسش و پاسخ زبان های برنامه نويسی C++, java , C و ...)

Status
    A B A D A N آواتار ها
    کاربر افتخاری
    نام اصلی
    Be To Che :D Vala
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Qihoo 360
    تشکر شده 3,810 در 941 پست

پیش فرض مباحث و مشکلات زبان های برنامه نویسی (پرسش و پاسخ زبان های برنامه نويسی C++, java , C و ...)

درود

تمامی مسائل و مباحث مربوط به زبان های برنامه نويسی ( پرسش و پاسخ، حل مشکلات و ... ) در این تاپیک مطرح میشه.

ویرایش توسط TRACKER : 2013-12-03 در ساعت 05:08

2. 80 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

Status
    Rasoulia آواتار ها
    مدیر مباحث نرم افزاری
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 6,967 در 3,214 پست

از حلقه for استفاده نکنید و به جاش از foreach استفاده کنید به هرحال با این کد اول یه مقدار اولیه به لیست باکس میدیم (فرق نمیکنه ایتم ها چقدر باشه محدود یا نامحدود هیچ فرقی نمیکنه)
    [/CODE]
    مشکل کدی که به من میدید اینه که اعداد از قبل تعیین شده اند. من می خوام کاربر خودش عدد وارد کنه. ( شاید هم من کد رو اشتباه متوجه می شوم و واقعا همون چیزی باشه که من می خوام )
    آپدیت : بالاخره تونستم کد مورد نظر رو بسازم ممنون بابت راهنمایی. فقط در مورد حلقه یه توضیحی بدید چرا -2 شده؟
    این جا جاش نیست ولی در مصرف آب و برق صرفه جویی کنید وضع خیلی خطریه. آب تموم بشه دیگه جایگزینی نداره.
    وقتى طرف قانع شد که امکانات آيفون چيزى نيست که فکر ميکرد، پناه ميبره به اين که امنيت آيفون بالاست. انگار سخنگوى طالبانه دنبال شبکه امن ميگرده.
    به برنامه نویس ها برنخوره ولی الگوریتم چیست : کلمه ایست که برنامه نویس ها زمانی که نمی خواهن کاری رو که انجام داده اند توضیح دهند را ، استفاده می کنند.

تقدیم به مشترکین پر مصرف

Status
    Mahdi72 آواتار ها
    کاندید مدیریت مباحث نرم افزاری
    نام اصلی
    Mahdi
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    گلکسی اس 6
    تشکر شده 3,657 در 675 پست

مشکل کدی که به من میدید اینه که اعداد از قبل تعیین شده اند. من می خوام کاربر خودش عدد وارد کنه. ( شاید هم من کد رو اشتباه متوجه می شوم و واقعا همون چیزی باشه که من می خوام )
    آپدیت : بالاخره تونستم کد مورد نظر رو بسازم ممنون بابت راهنمایی. فقط در مورد حلقه یه توضیحی بدید چرا -2 شده؟
    عنصر اول را با با عنصر دوم مقایسه کرده، و در صورتی که عنصر اول بزرگتر باشد باشد جای عنصر اول و دوم را عوض می‌کنیم. همین کار را با عناصر دوم و سوم انجام می‌دهیم و همینطور عناصر سوم و چهارم ، الی آخر. وقتی این کار تمام شد بزرگ‌ترین عنصر بین داده‌ها به آخر لیست می‌رسد . حالا یک بار دیگر از اول این کار را انجام می‌دهیم اما این بار تا عنصر (n -۱)ام ادامه می‌دهیم (عنصر nام در مرحله اول در جای خودش قرار گرفته). باز هم این کار را تا عنصر (n – ۲)ام تکرار می‌کنیم ، و بازهم …. تا اینکه بالاخره داده‌ها مرتب می‌شوند.

5. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند

صفحه 88 از 88 نخستنخست ... 38788485868788