صفحه 2 از 39 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 390

موضوع: مباحث و مشكلات نرم‌افزار Deep Freeze

وضعیت
    آفلاین
    Capitalist آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Mohammad Reza
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.30
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung S6
    تشکر شده 49,913 در 6,145 پست

پیش فرض مباحث و مشكلات نرم‌افزار Deep Freeze

نرم افزار Deep Freeze | می تواند به صورت لحظه ای از تنظیمات کامپیوتر شما محافظت و نگه داری کند. فرقی نمی کند که کاربر چه تغییراتی در محیط کاری ایجاد کند، شما می توانید با یک Restart ، تمامی تغییرات را حذف کنید و کامپیوتر را دقیقا به حالت اصلی خود بازگردانید . ابزاری مناسب برای آموزشگاه های کامپیوتری و مراکزی که نیازمند در اختیار قرار دادن یک سیستم کامپیوتری به مشتریان و مراجعین هستند .

Deep Freeze قابل استفاده در آموزشگاه ها ، مدارس ، کافی نت ها ، دانشگاه ها ، استفاده شخصی و ...مهم نیست که تغییرات و تنظیمات توسط کاربر انجام شده است یا برنامه ها و ویروسها ویندوز را آلوده کرده اند فقط کافیست رایانه خود را ریستارت کنید تا همه تغییرات به حالت اولیه خود باز گردد. برای این کار شما احتیاج به هیچ نوع تخصص و اطلاعاتی ندارید تنها کاری که باید انجام دهید نصب کردن برنامه است. حتی اگر ویندوز پاک شود این برنامه قادر است آن را باز گرداند و برای این کار نیازی به اشغال هارد دیسک و هر چیز دیگری ندارد و جالب اینجاست که بعد از نصب این برنامه و تا زمانی که از آن استفاده می کنید سرعت کامپیوتر شما کم نمی شود و حتی در بعضی موارد دیده شده است که مقداری به سرعت آن اضافه میکند .

2. 36 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
    Ramzdar آواتار ها
    عضو ثابت
    تشکر شده 191 در 65 پست

اصلاً نیازی به این کارا نیست
    فقط برنامه AntiDeepFreezeStandar رو باز کن و طبق توضیحاتش برو جلو.
    همه چیز حله و میتونی با یه کد الکی وارد برنامه Deep Freeze بشی و تنظیمات رو عوض کنی.
    یادش بخیر. تو مدرسه روی 6 تا کامپیوتر اجراش کردم و Deep Freeze ها رو غیرفعالشون کردم. خیلی حال داد.
    کار این برنامه اینه که میاد فایل اجرایی برنامه Deep Freeze رو که توی خودش هست(بعد از اجرا میره تو دسکتاپ) اجرا میکنه و تو با یه پسورد تقلبی که دلخواه خودته وارد برنامه میشی و از طریق اون تنظیمات رو به دلخواه خودت عوض میکنی.
    اینقدر سادست که با توضیح پیچیده تر میشه.
    راستی این برنامه روی نسخه های 4 و 5 و 6 برنامه Deep Freeze جواب میده.

توجه : برای مشاهده لینک باید عضو انجمن باشید

وضعیت
    آفلاین
    HosSeiN آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 2,859 در 506 پست

درسته اما من شاید بتون به سیستم سرور هم وارد بشم ودسترسی داشته باشم اما نرمافزار Deep freeze پسوورد داره...چجوری میتونم پاکش کنم؟
    عزیزم شما به سرور که وارد نمیشی! اینجور با حساب کاربری مدیر(admin) وارد میشی! معمولا حساب کاربری ادمین دیپ فریز براش غیر فعاله!و کلا دیپ روی اون کار نمیکنه،

اصلاً نیازی به این کارا نیست
    فقط برنامه AntiDeepFreezeStandar رو باز کن و طبق توضیحاتش برو جلو.
    همه چیز حله و میتونی با یه کد الکی وارد برنامه Deep Freeze بشی و تنظیمات رو عوض کنی.
    یادش بخیر. تو مدرسه روی 6 تا کامپیوتر اجراش کردم و Deep Freeze ها رو غیرفعالشون کردم. خیلی حال داد.
    کار این برنامه اینه که میاد فایل اجرایی برنامه Deep Freeze رو که توی خودش هست(بعد از اجرا میره تو دسکتاپ) اجرا میکنه و تو با یه پسورد تقلبی که دلخواه خودته وارد برنامه میشی و از طریق اون تنظیمات رو به دلخواه خودت عوض میکنی.
    اینقدر سادست که با توضیح پیچیده تر میشه.
    راستی این برنامه روی نسخه های 4 و 5 و 6 برنامه Deep Freeze جواب میده.

این نرم افزار باید در حالت دسترسی ادمین استفاده بشه یا با هر حساب کاربری میشه؟
    اگه بشه که خیلی خوبه،
    البته برخی موارد اون روش های سختی که گفتم به کار میاد! البته برای کارهای خاص و گاهی بد! مثل سرقت اطلاعات!
    !

وضعیت
    آفلاین
    muiacir آواتار ها
    کاربر اخراجی
    تشکر شده 821 در 383 پست

جناب wolf-hunter ممنون از پاسختون.
    من منظورم از سرور این بود که من شاید بتونم به کامپیوتر سرور دسترسی داشته باشم در واقع بتون برم توی اتاق بغل و بشینم پشت سرور.در اون صورت چجوری باید بدون داشتن پسوورد deep freeze رو حذف کنم.
    ضمنا یه سوال دیگه اینکه نرم افزاری به غیر از Deep freeze هم وجود داره این کار ها رو انجام بده چون دیدم توی بعض کافی نت ها Deep freeze نصب نیست اما باز هم بعد از ری استارت سیستم هرچی توش نصب شده بوده رو پاک میکنه

وضعیت
    آفلاین
    HosSeiN آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 x86
    مرورگر 
    Mozilla Firefox
    آنتی ویروس 
    Avira
    تشکر شده 2,859 در 506 پست

جناب wolf-hunter ممنون از پاسختون.
    من منظورم از سرور این بود که من شاید بتونم به کامپیوتر سرور دسترسی داشته باشم در واقع بتون برم توی اتاق بغل و بشینم پشت سرور.در اون صورت چجوری باید بدون داشتن پسوورد deep freeze رو حذف کنم.
    ضمنا یه سوال دیگه اینکه نرم افزاری به غیر از Deep freeze هم وجود داره این کار ها رو انجام بده چون دیدم توی بعض کافی نت ها Deep freeze نصب نیست اما باز هم بعد از ری استارت سیستم هرچی توش نصب شده بوده رو پاک میکنه
    گمون نمیکنم ، اینجور باشه که شما با کامپیوتر سرور بتونید کاری بکنید، و باید به صورت مجزا این دیپ فریز نصب شده باشه ، یعنی برای هر سیستم مجزا، و معمولا در دانشگاه ها کمتر حالتی پیش میاد که سیستم سرور چندان دسترسی و دخالتی در سیستم ها داشته باشه!

در مورد نرم افزار دیگه بله هست، البته بنده زیاد اطلاع ندارم ولی هست و خیلی ها اون هارو توصیه می کنند.
    !

وضعیت
    آفلاین
       آواتار ها
       
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 12,642 در 2,809 پست

سلام .. می حواستم ببینم که کسی می دونه چطور این نرم افزار غیر فعال کنه بدون داشتن پسوردش
    یا نرم افزار غیر فعال کردنش برای نسخه 7.22 رو برام پیدا کنه ؟
    اول باید روی آیکون نرم افزار که تو system try (کنار ساعت) هستش ، شیفت را داشته باشی (ول نکن) و دو بار روش کلیک چپ کن تا صفحه ی ورودش بالا بیاد (اونجایی که ازت پسورد میخواد )
    اگه پسورد نداده باشی یا نسخه ی standard باشه ، بدون دادن پسورد ، ok را بزن.
    اگه نسخه ی enterprise باشه و اگه پسورد نداده باشی هم مثل بالاهه ولی اگه نسخه ی enterprise باشه و پسورد داده باشی ولی فراموش کرده باشی :
    اول همون صفحه ی ورود deep freeze را بالا بیار (همون که تو بالا گفتم . شیفت را نگه داشته باش پایین و دو بار روی شکلش (شکل خرس) در کنار ساعت ویندوز ، کلیک کن) و در قسمت بالا سمت چپ تصویر ، نوشته هست otp token که جلوش کد و رمز نوشته هست. حالا نرم افزار deep freez administrator (توجه کن که administrator را میگم) را باز کن و در منوی file ، گزینه ی one time password را انتخاب و اون کد و رمزی که در بالا گفتم (رمز otp token) را در کادر token وارد کن (که این کادر token که میگم تو همون قسمت و صفحه ی one time password هست ) و بعد generate را بزن و کد و رمز تولید شده در کادر سمت راست همین صفحه (کادر one time password) را بگیر و تو کادر enter password موجود در صفحه ی ورود (همون که تو بالا گفتم . شیفت را نگه داشته بودی پایین و دو بار روی شکلش در کنار ساعت ویندوز ، کلیک کرده بودی) وارد کن و ok را بزن

و برای غیر فعال کردنش هم در قسمت status on next boot ، گزینه ی آخر یعنی boot thawed را انتخاب کن و بعد هم حتما گزینه ی apply and reboot را بزن وگرنه خودت حتما باید سیستم را ریست کنی و در بوت بعدی ، این نرم افزار ، غیر فعال میشه
    برای فعال کردن مجددش هم معلومه که باید گزینه ی boot freez را بزنی و حتما هم یکبار ریست کنی

برای حذفش هم ، بعد از غیر فعال کردنش (که گفتم حتما باید ریست هم کنی) ، همون فایل اجرایی ای که نصبش کردی را بزن و اجرا کن (انگار دوباره میخوای نصب کنی) و اینبار بجای install ، گزینه ی uninstall میاد
    یه تذکر هم بدم :
    تا زمانی که این نرم افزار تو سیستم نصب باشه ، دیگه حالت hibernate ویندوز ، کار نمیکنه
    موفق باشی

وضعیت
    آفلاین
    Gorazeabi آواتار ها
    کاربر اخراجی
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 66 در 26 پست

سلام اگه ممکنه لینک deep freez administrator رو بذارید ، راستی برای هر ورژنی کار میکنه؟

وضعیت
    آفلاین
       آواتار ها
       
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 12,642 در 2,809 پست

لینکش

اگه منظورت ، تیکه ی آموزش بالا هست ، آره
    یعنی برا نسخه ی 7 دیگه

وضعیت
    آفلاین
    M-R-G آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 132 در 77 پست

خیلی ممنون از شما اما مشکل این که رو pc خودم اینو نصب نکردم توی کامپیوتر مدرسمون نصبه هر چیزی هم به فکرم می خورد تست کردم برای حذف کردنش اما نشد هرچی پسورد بودو حتی بدون پسورد ولی هیچ نتیجه ای نگرفتیم
    درضمن آقای sjjad khati من
    otp token ندیدم که کدی هم توش باشه ومنظورتون از deep freez administrator چیه ؟
    یعنی از اکانت
    administrator وارد ویندوز بشم (چون دوتا اکانت داش) ؟

وضعیت
    آفلاین
    M-R-G آواتار ها
    عضو ثابت
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    تشکر شده 132 در 77 پست

راستی وینوزش xp هست به خاطر همین کار نمی کنه

وضعیت
    آفلاین
    Gorazeabi آواتار ها
    کاربر اخراجی
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Google Chrome
    تشکر شده 66 در 26 پست

خیلی ممنون از شما اما مشکل این که رو pc خودم اینو نصب نکردم توی کامپیوتر مدرسمون نصبه هر چیزی هم به فکرم می خورد تست کردم برای حذف کردنش اما نشد هرچی پسورد بودو حتی بدون پسورد ولی هیچ نتیجه ای نگرفتیم
    درضمن آقای sjjad khati من
    otp token ندیدم که کدی هم توش باشه ومنظورتون از deep freez administrator چیه ؟
    یعنی از اکانت
    administrator وارد ویندوز بشم (چون دوتا اکانت داش) ؟
    توی مدارس و کافی نت ها علاوه بر Deep Freeze از برنامه های محدود کننده دسترسی افراد به قسمت های مختلف سیستم هم استفاده میشه (مانند winlock) که باید اونها رو هم به طرق مختلف از کار انداخت ، توصیه میکنم به جای این همه زحمت از مسئول سایت مربوطه بخواین تا تغییرات مورد نظرتون رو انجام بده ، اینطوری دردسر و درگیریش کمتره

صفحه 2 از 39 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع