yadmarket

صفحه 3 از 42 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 411

موضوع: مباحث و مشكلات نرم‌افزار Deep Freeze

وضعیت
    آفلاین
    Mr Capitalist آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Mohammad Reza
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.30
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung S6
    تشکر شده 50,404 در 6,148 پست

پیش فرض مباحث و مشكلات نرم‌افزار Deep Freeze

نرم افزار Deep Freeze | می تواند به صورت لحظه ای از تنظیمات کامپیوتر شما محافظت و نگه داری کند. فرقی نمی کند که کاربر چه تغییراتی در محیط کاری ایجاد کند، شما می توانید با یک Restart ، تمامی تغییرات را حذف کنید و کامپیوتر را دقیقا به حالت اصلی خود بازگردانید . ابزاری مناسب برای آموزشگاه های کامپیوتری و مراکزی که نیازمند در اختیار قرار دادن یک سیستم کامپیوتری به مشتریان و مراجعین هستند .

Deep Freeze قابل استفاده در آموزشگاه ها ، مدارس ، کافی نت ها ، دانشگاه ها ، استفاده شخصی و ...مهم نیست که تغییرات و تنظیمات توسط کاربر انجام شده است یا برنامه ها و ویروسها ویندوز را آلوده کرده اند فقط کافیست رایانه خود را ریستارت کنید تا همه تغییرات به حالت اولیه خود باز گردد. برای این کار شما احتیاج به هیچ نوع تخصص و اطلاعاتی ندارید تنها کاری که باید انجام دهید نصب کردن برنامه است. حتی اگر ویندوز پاک شود این برنامه قادر است آن را باز گرداند و برای این کار نیازی به اشغال هارد دیسک و هر چیز دیگری ندارد و جالب اینجاست که بعد از نصب این برنامه و تا زمانی که از آن استفاده می کنید سرعت کامپیوتر شما کم نمی شود و حتی در بعضی موارد دیده شده است که مقداری به سرعت آن اضافه میکند .

2. 37 کاربر از این پست تشکر کرده اند

نمایش دادن / پنهان کردن لیست تشکر ها

وضعیت
    آفلاین
       آواتار ها
       
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Avast
    تشکر شده 12,668 در 2,809 پست

سلام تو 4 پست بالاتر که لینک deep freez را دادم ، 2 تا نسخه هست: یکی standard و یکی دیگه enterprise

مهندس اول بگو رو سیستم مدرسه ات کدوم نسخه نصبه تا کمکت کنم
    اگه نسخه ی standard نصب هست و پسورد داره و پسوردشو فراموش کردی که هیچ راهی جز نصب ویندوز مجدد نداری
    اما اگه نسخه ی enterprise بودش ، این نسخه بعد از نصب خودش شامل دو بخش deep freez consol و deep freez administrator میشه که تو all programe در دسترسه
    من تو چند پست بالا ، منظورم این deep freez administrator بود

اگه نسخه ی enterprise تو سیستم نصب باشه ، موقع ورود به نرم افزار (نگه داشتن شیفت و دابل کلیک روی آیکون خرس کنار ساعت ) ، اون گوشه ی بالا سمت چپ ، کوچیک نوشته هست otp token که جلوشم کد نوشته هست . متوجه شدی ؟
    ادامه هم که تو پست بالا گفتم

اما اگه نسخه ی standard باشه ، همونطور که گفتم دیگه otp token نوشته نیست و مجبوری ویندوزو دوباره نصب کنی
    موفق باشی

وضعیت
    آفلاین
    am0o آواتار ها
    عضو انجمن
    سیستم عامل 
    Windows XP 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Nod32 Anti virus
    تشکر شده 0 در 0 پست

می خواستم بدونم اگه ویندوز رو عوض کنم و درایو ویندوز رو پاک کنم دیگه بعدا برام مشکلی پیش نمیاد.منظورم اینکه این برانامه دیپ فریز کامل پاک میشه؟

وضعیت
    آفلاین
       آواتار ها
       
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Avast

آره . پاک میشه
    این نرم افزار ، تحت ویندوز هست و فقط تو ویندوز ، اگه دیپ فریز فعال باشه ، عمل میکنه
    در حالت بوت ، مثل عادی هست و با هر تغییر (مثل فرمت درایو و ... در حالت بوت) ، همون عملیات (که همون مثلا فرمت درایو هست) انجام میشه

وضعیت
    آفلاین
    john57 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    linux 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Eset Smart
    تشکر شده 1 در 1 پست

سلام
    از اخرین نسخه یعنی 7.6 اینترپرایز استفاده می کنم.از این نسخه می خوام روی فقط یک سیستم استفاده کنم.بعد از ساخت ورک استیشن و نصب آن می خوام اونا غیر فعال کنم. میشه کاری کرد که opt token ازم نخواد. و فقط با یه پسورد ثابت برنامه را غیر فعال کرد؟ چون در این وضعیت بعد از گرفتن شیفت و دبل کلیک opt token می خواد. و بعد از باز شدن برنامه ، گزینه آخر یعنی boot thawed غی فعاله. میشه کاری کرد هم بدون otp وارد شد و هم گزینه اخری فعال باشه؟

وضعیت
    آفلاین
    MOHSEN آواتار ها
    سرگروه بازنشسته
    سیستم عامل 
    Windows 7 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Bitdefender
    تشکر شده 26,576 در 3,438 پست

صحبت های دوستان رو نخوندم فقط همینقدر بگم که برای غیر فعال کردن Deep Freeze (البته وقتی رمزشو بلد نیستید) یه برنامه هست به اسم Deep Unfreeze که زحمت پیدا کردنش با خودتون

وضعیت
    آفلاین
    Mr Capitalist آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Mohammad Reza
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.30
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung S6

سلام
    از اخرین نسخه یعنی 7.6 اینترپرایز استفاده می کنم.از این نسخه می خوام روی فقط یک سیستم استفاده کنم.بعد از ساخت ورک استیشن و نصب آن می خوام اونا غیر فعال کنم. میشه کاری کرد که opt token ازم نخواد. و فقط با یه پسورد ثابت برنامه را غیر فعال کرد؟ چون در این وضعیت بعد از گرفتن شیفت و دبل کلیک opt token می خواد. و بعد از باز شدن برنامه ، گزینه آخر یعنی boot thawed غی فعاله. میشه کاری کرد هم بدون otp وارد شد و هم گزینه اخری فعال باشه؟
    داداش اينو امتحان نكردم خودت امتحان كن ببين جواب مي‌ده يه نه. اول Depp Freezeي كه نصب كردي رو پاك كن.
    در ابتدا Depp Freeze Seed رو نصب كن (براي كنترل فعال و غير فعال كردن فريز سيستم از طريق Deep Freeze Console هست)
    بعد از اون خود برنامه‌ي Deep Freeze Standard رو نصب كن.

توجه: (هر دوي برنامه‌هاي بالا رو مي‌توني پس از نصب Deep Freeze Enterprise، توي قسمت Deep Freeze Administrator و در منوي فايل اون يا از نوار ابزار بالاش گزينه‌ي آخر يعني Create، توليد و نصب كني)(در صورت نداشتن اين فايل‌هاي نصبي)

اول تست كن ببين توي Deep Freeze Console، توي زير شاخه‌ي Localhost و در شاخه‌ي زيرينش يعني Entire Network، سيستمت رو نشون مي‌ده كه فريزه يا نه. (چون من اينو توي محيط شبكه باهاش كار كردم، توي محيط تك سيستمي اطلاعي ندارم، براي همين مي‌گم خودت تست كن)

بعد توي قسمت Deep Freeze Administrator، توي همون تب اولش به نام Password، تيك اولين Workstationتو فعال كن و پسورد واسش بزار و ببين مشكلت حل مي‌شه يا نه.
    ویرایش توسط Mr Capitalist : 2013-02-11 در ساعت 01:13

وضعیت
    آفلاین
       آواتار ها
       
    سیستم عامل 
    Windows 8.1 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Avast

باید اول یه پسورد تنظیم کنی و برای دفعات بعدی موقع وارد شدن به برنامه ، بجای otp token ، پسوردی که تعریف کردی را بدی
    اینکه boot thawed حتی بعد از وارد کردن پسورد otp token هم غیر فعاله ، بسیار مشکوک میزنه

وضعیت
    آفلاین
    john57 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    linux 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Eset Smart
    تشکر شده 1 در 1 پست

رمزش را میدونم و میتونم آنا باز کنم ولی میخوام جوری باشه که دایما نخوام برا غیر فعال کردن لحظه ای رمز وارد کنم و ریستارت کنم. در صورتی که بشه کاری کرد که بعد از ساختن ورک استیشن و نصب اون ازم رمز otp token نخواد و گزینه سوم هم فعال باقی بمونه مشکلم حل میشه. البته نه اینکه برا ورود و اعمال تغییرات اصلا رمز نخواد.بلکه منظورم اینه که نیاز به ساختن رمز برا otp token نباشه. و همیشه با یک رمز ثابت وارد بشم.

وضعیت
    آفلاین
    Mr Capitalist آواتار ها
    مدیر ماندگار
    نام اصلی
    Mohammad Reza
    سیستم عامل 
    Windows 10 x64
    بیلد 
    v1903 Build 18362.30
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Kaspersky
    مدل تلفن همراه 
    Samsung S6

رمزش را میدونم و میتونم آنا باز کنم ولی میخوام جوری باشه که دایما نخوام برا غیر فعال کردن لحظه ای رمز وارد کنم و ریستارت کنم. در صورتی که بشه کاری کرد که بعد از ساختن ورک استیشن و نصب اون ازم رمز otp token نخواد و گزینه سوم هم فعال باقی بمونه مشکلم حل میشه. البته نه اینکه برا ورود و اعمال تغییرات اصلا رمز نخواد.بلکه منظورم اینه که نیاز به ساختن رمز برا otp token نباشه. و همیشه با یک رمز ثابت وارد بشم.
    اين كاري كه گفتم رو تست كرديد؟! پسورد دلخواهتون رو توي همون Administratorش ست كرديد؟! جواب نداد؟

اين قسمت آخر سوالتون رو هم نديدم، جواب سجاد جان رو كه خوندم تازه ديدمش. مشكلي نداره سجاد جان. دليلش رو نمي‌دونم چيه ولي Boot Thawed غير فعاله هميشه. شما بايد از گزينه‌ي Boot Thawed on next boot استفاده كنيد و عددش رو روي 1 (يا هرجور دوس داريد (بستگي به كارتون)) ست كنيد.

وضعیت
    آفلاین
    john57 آواتار ها
    عضو انجمن تایید شده
    سیستم عامل 
    linux 
    مرورگر 
    Google Chrome
    آنتی ویروس 
    Eset Smart
    تشکر شده 1 در 1 پست

من فقط تا مرحله ساخت ورک استیشن جلو رفتم. و لی نتونستم deep freeze console را فعالش کنم. یعنی هر کاری کردم نشد.شایدم نباید بشه چون این فقط یک سیستمه ولی اینای که گفتید رو نشون نمی ده. قبل از ساختن ورک استیشن همون اولیشه فعال کردم براش پسوردم تعریف کردن تاریخ ها رو هم تنظیم کردم. ولی موقع باز کردن اون پسوردا ازم نمیخواد و otp token رو ازم میخواد. حالا نمیدونم کجای تنظیمات درم اشتباه می کنم که اینجوری از آب در میاد؟

صفحه 3 از 42 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع